PEKAES MULTI-SPEDYTOR

Bydgoszcz

Opinie o PEKAES MULTI-SPEDYTOR

leksi

tak, wszystko u nich działa, tylko chyba mają jakis przestój większy teraz.

inny

zapomnij stary jaki kierowca? przecież od dawna brak floty 0 samochodów własnych no chyba ze myślisz o kierowcy wózka ale na miedzy-narodzie będzie ciężko z czasem się wyrobić:)Multispedytor od lat nie funkcjonuje a popłuczyny nazywają sie teraz pekaes sa - moze 2 lata jeszcze pociągną na rynku

stawki jakie oferuja nie satarczaja nawet na waciki a wymagania jakby byli niewiadomo jaka firma nie polecam

on

Prawda boli co ?

Warehause supervisor

A kim jesteć, Kolego, że takie opinie wystawiasz?

Praca w pekaes multispedytor bydgoszcz nie jest zbyt ciekawa ze wzgledu na kierownictwo jakie tam jest:)))))) duzo obiecuja a malo daja

Zostaw opinię o PEKAES MULTI-SPEDYTOR - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKAES MULTI-SPEDYTOR