Pekaes S.A.

Czechowice-Dziedzice

Pekaes S.A.

Opinie o Pekaes S.A.

hitman

2800 brutto---ok.2020 zlotych na reke,+ premia za obecnosc w ysokosci 80 zlotych,karty multisport darmowej nie widzialem,znizki na paliwo nie dostalem,szumnie obiecywano,decyzja w Warszawie,zamaiast wyslac mailem bo szybciej taki kwestionariusz to przychodzi on poczta bo dluzej to trwa,brak przestrzegania przez kierownika zasad BHP rozchodzi sie tu przedewszystkim o brak zapewnienia srodkow ochronny osobistej,odpowiednich przeszkolen w sprawie postepowania z chemikaliami ktore bedziesz przewozil wózkiem,a mimo wszystko jestes dopuszczony do sprzatania w razie uszkodzenia opakowania ADR,brak przeszkolen stanowisk pracy--poczytaj se broszurki i podpisz sie.rekawiczki hmmm jak nie bedziesz kilka razy przychodzil to byc moze dostaniesz bo po co ci one sa,ja nie dostalem,buty ci sie rozwala,odkleja to czekasz bo sie reklamuja u dostawcy,nowych nie dostaniesz,powiedza ci najwyzej przyniesc sobie swoje,obiecuja cuda na kiju,okres rozliczeniowy do 26-tego kazdfego miesiaca,czyli wyplata w okolicach poczatku miesiaca,regulamin obowiazujacy w firmie,wszelkie informacje o monitoringu kaza ci podpisac ale jak chcesz sie z nim zapoznac,skserowac (przeciez wszystkiego nie zapamietasz) no to dostajesz informacje gdzies sie zapodzialo i czekasz kilka tygodni az sie znajdzie jakims cudem,do tej pory sie nie znalazł,yczestnictwo w ankietach anonimowych w sprawie poprawienia warunkow w firmie--dla wybranej odgornie czesci zalogi,atmosfera wsrod magazynierów dobra bylaby ssuper gdyby uczciwie płacili w sensie docenienia doswiadczenia na wozkach,jakos sa zaklady w cz-dz ktore wiecej sypna kasy dla magazynierów,brak mozliwosci pracy w nadgodzinach i tylko 1 osoba pracuje w sobote,na 10 magazynierow moze kiedys sie bys załapał,ja żaluje poswieconego czasu,przepalonego paliwa i straconych nerowow

Aaa
@hitman 03.07.2018 02:51

Co do czasu wypłaty pensji ,to nie masz racji- ZAWSZE jest ostatniego dnia miesiąca, nigdy w początkach nowego miesiąca.

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Pekaes S.A.. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Kierowca

PEKAES SOSNOWIEC Kilka słow na temat pekaesu w sosnowcu. Pekaes to jedna z najgorszych spedycji. Dyspozytorzy nie wiedza co robia . (usunięte przez administratora) na magazynie . Towar jest wszedzie . Ciezko go znaleźć przez to . Magazynierzy to świete krowy . Nigdy nie maja czasu ani checi . Nie potrafia sami załadować auta ! Kierowca jest tam od wszystkiego . Od szukania towaru od ładowania od sprawdzania dokumentow . Rampy zepsute .. nie ma co myśleć nawet o szybkim załadunku ktory srednio trwa 2h .. jednym słowem cały dzien z (usunięte przez administratora) !

sajgon

Lepiej nie można było tego opisac, co się wyprawia w tej firmie... Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i brak organizacji ze strony kierownictwa. Ludzie pracujący na samym końcu łańcuszka są traktowani jak podludzie. Na wszystkim się oszczędza, tylko nie na tych, co siedzą na górze. Ciągle tylko nie ma pieniędzy, koszty, za mało masy, żeby dostac premie 100zł brutto... Masa jest taka, że codziennie wyjeżdża po 15 lub więcej naczep dopakowanych jak się tylko da. Ciągłe tylko kombinacje, zmieszczę 42 mp na naczepe, bo nie moze nic zostac.. wszystko trzeba rozwiezc na relacje i jak najszybciej załadowac, 15 aut w 3 osoby. Do rozładunku średnio na nocce 25 aut w 2 osoby! Auto za autem.. Roboty bardzo wiele w porównaniu do tego ile ludzi jest na magazynie, pretensje o wszystko. Brak czasu żeby przerobic to wszystko, dyrektor potrafi powiedziec do kierownika, że jest nas za dużo i może trzeba zwolnic 1-2 magazynierów. Wszystko wszyscy chcą na już, na teraz, w tym momencie, nikt nie liczy się z tym, że jest nas mało. Uważac trzeba na niektórych, którzy za 100 zł wiecej gotowi są zeżrec g*wno spod d*py drugiego byle się utrzymac. Ponadto w tej firmie liczą się tylko słupki, słupki i jeszcze raz słupki, suche dane i wykresy. Dyrektorzy i cały zarząd na górze, banda amatorów co nie ma pojęcia o pracy w terminalu, wszystkie przywileje, co były zabrali wczasy pod gruszą, bony na święta - nie ma już nic, a roboty więcej i więcej... dalej są wokół mnie ludzie, co za 70zł brutto gotowi są utopic Cię w łyżce wody. Takie ciężkie czasy nastały dla zwykłych szaraków... nie polecam nikomu pracy w tej firmie, chyba że ktoś ma na utrzymaniu rodzinę i nie ma innego wyjścia, traktując tą pracę jako coś przejściowego....

czech

Pekaes - niegdyś firma znana i bardzo ceniona w całej Europie. Niestety teraz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma nie szanuje pracowników ,mimo iż oficjalnie nazywa ich "największym kapitałem firmy". Człowiek kompletnie się nie liczy. Liczą się tylko "słupki". Oszczędza się na wszystkim, a najbardziej oczywiście na pracownikach (tych na dole). Zarobki marne - niższe niż w innych firmach z tej branży (no chyba, że ktoś umie się dobrze ustawić i "wykończy" innych wokół siebie, którzy mogliby mu zaszkodzić). Kopanie dołków pod innymi, byle tylko nie wylecieć z pracy i zrzucanie winy na innych to "normalka". Atmosfera fatalna, zastraszanie i mobbing na dziennym porządku. Kierownictwo niekompetentne i nieuczciwe. Ludzie pracują w tym "bagnie" tylko z powodu dużego bezrobocia i braku możliwości znalezienia innej pracy. Jeżeli chcecie podjąć tam pracę, to dobrze zastanówcie, bo na pewno będziecie tego żałować (no chyba, że już naprawdę nie macie na chleb).

Zostaw opinię o Pekaes S.A. - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pekaes S.A.