Opinie o Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu w Wrocław

Mała Nowy wpis

Pracuję dla Kliniki Anna Pikura już od dawna. Cenię sobie tę pracę i tę firmę. Właścicielka jest osobą, która wie, czego chce, lecz zarazem otwartą na czyjeś pomysły. Co istotne, kosmetologia to jej pasja, nie jest to ktoś, kto otworzył sieć salonów tylko z czystej chęci zysku, to realizacja wieloletnich zainteresowań pani Anny. Dzięki temu właścicielka trzyma rękę na pulsie, a oferta jak i klasa salonu są na najwyższym poziomie -- kosmetyki (w salonie używa się głównie produktów własnej marki Anna Pikura!) z wysokiej półki, oryginalnie pomyślane i nieuczulające, sprzęt bardzo dobrej klasy, wykonuje się zabiegi akurat na czasie, klienci są zadowoleni. Ogólnie praca jest wymagająca i nielekka, lecz daje wiele satysfakcji, a przy tym mozna się dużo nauczyć!

Dagmara Nowy wpis

Czy ta klinika ma postój ponieważ jest pandemia czy normalnie działa na rynku pracy ?

Adrian Nowy wpis

@Czerwienska, a finalnie długo byłaś związana z Kliniką Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu? Bardzo dziękuję Ci za podzielenie się swoją opinią na forum! Poruszyłaś w niej wiele ciekawych kwestii i z pewnością będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników. Mogłabyś jeszcze napisać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu?

Czerwienska Nowy wpis

We Wrocławiu pracowałam jakiś czas temu. Z wielu opcji, które miałam do wyboru padło właśnie na Klinikę Anna Pikura. Dlaczego wybrałam to miejsce? Po pierwsze, to nie jedyny salon tej marki - utrzymuje się już wiele lat na rynku, więc miałam poczucie bezpieczeństwa i stabilności, co jest dla mnie bardzo ważne! Po drugie całkiem spore wynagrodzenie (jak na kosmetyczkę pracującą nie na własny rachunek, a zależało mi, by zaraz po szkole zobaczyć jak od środka wygląda świat kosmetologii). Po trzecie miejsce - nie chodzi tu tylko o okolice (salon znajduje się w centrum Wrocławia), ale także o jego jakość, całe wyposażenie a nawet klimat odrestaurowanej starej kamienicy. Oczywiście, były jeszcze inne szczegóły, które mnie tutaj przyciągnęły, jak duży przepływ klientów (im więcej zabiegów tym nabierałam większego doświadczenia), własna linia naturalnych kosmetyków (sic! firma posiada linię luksusowych kosmetyków sygnowanych imieniem i nazwiskiem właścicielki) oraz sama właścicielka salonu, która okazała się kobietą praktyczną, wiedzącą czego chce i posiadającą wielką wiedzę na tematy kosmetyczne. Ja wybrałam to miejsce właśnie z tych powodów. Niestety, życie sprawiło, że musiałam pożegnać Wrocław. Za tą pracą jednak tęsknię. Jeżeli ktoś ma podobne wymagania jak ja to polecam!

Kosmetolog

Do krakowskiej kliniki Anna Pikura moje cv złożyłam za namową znajomej, która jest stałą klientką salonu. Sama byłam świeżo po studiach i ostatnia praca wcale mnie nie satysfakcjonowala. Akurat na portalach z ogłoszeniami o pracę pojawiło się ogłoszenie salonu. Złożyłam i czekałam na telefon. Po kilku dniach otrzymałam telefon z propozycją umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście zdecydowałam się. Po przyjściu do salonu rozmowę przeprowadzała manager. Nie wiem czy wszystkie rozmowy wyglądały tak jak moja, ale ja byłam bardzo zadowolona. Oprócz standardowych pytań po co, dlaczego, na jak długo?, pojawiły się pytania dotyczące moich pasji, miejsca kosmetologii w moim życiu, zainteresowań kosmetycznych wychodzących poza obszar pracy. Zrozumiałam szybko, że ta klinika to nie miejsce, które szuka robotów do wykonywania pracy, ale ludzi z prawdziwą pasją, chcących ciągle się rozwijać i pomagać innym. Rozmowa nie należała do najłatwiejszych i myślę, że osoby z niewielką wiedzą kosmetyczną lub zainteresowaniami skierowanymi poza świat kosmetologii miałyby z nią problem - ja jednak wspominam ją bardzo pozytywnie. Zaproponowane warunki również mi odpowiadały. Gdy wychodziłam z salonu miałam nadzieję, że ktoś się do mnie odezwie. Tak się stało, po kilku dniach zostałam przyjęta. Jeżeli chodzi o rady jakie mogę udzielić innym osobom: bądźcie otwarte, patrzcie w oczy, uśmiechajcie się, pokażcie, że lubicie, to co robicie.

Adrian

@Klara, a jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałaś już swoje CV do pracy w tej firmie? @Vivi, długo już pracujesz w Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu? Czy przysługują Ci jakieś dodatkowe benefity socjalne z racji pracy w tym miejscu?

Klara

Myślę, że praca w takim miejscu jest korzystna z wielu powodów. Może firma szuka pracowników?

Vivi

Ja pracuję we Wrocławiu na Kazimierza i muszę przyznać, że praca jest ciężka, ale wyjątkowo satysfakcjonująca. Wiadomo jako kosmetolog, praktycznie cały dzień podczas zabiegów muszę stać, praca w takim nowoczesnym salonie wymaga ode mnie również zaangażowania mentalnego - uczę się coraz to nowych zabiegów, muszę być na bieżąco z wszelkimi nowościami w świecie kosmetycznym, itp. Właścicielka to osoba o ogromnej pasji do tego, co robi (ma własną linię naturalnych kosmetyków [sic!]) i oczekuje podobnej miłości do "tworzenia piękna" od swoich pracowników. Z jednej strony mogą to być rzeczy, które zniechęcą osoby chcące zarobić nic nie robiąc. Może i dobrze - bo tylko osoby kochające to, co robią - będą się tutaj spełniały. Ja jestem zachwycona tym miejscem.

Ja również słyszałam, że firma jest super i mam pytanko czy potrzebują aktualnie pracowników?

Beata

We Wrocławiu pracowałam w trzeba salonach i jak dla mnie klinika p. Pikury była najlepsza z nich.

Lidka

Salon naprawdę czysty i zadbany. Dobry sprzęt. Pracowałam tam przez około 2 lata i było ok. Może nie było jakiejś specjalnej rewelacji, ale nie mogę narzekać. Sporo się nauczyłam. Jak pierwsza praca był to dobry wybór.

Olga

Jestem pacjentką, a może raczej klientką kliniki od prawie roku i nigdy nie zdarzyło się, bym mogła czuć się w tym miejscu potraktowana niewłaściwie. Zawsze wizyta odbywa się w wyznaczonej godzinie. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam.

Jes

Praca nawet przyjemna. Zarobki są całkiem dobre. Spora liczba szkoleń, więc dużo można się nauczyć. Ogólnie polecam

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej w tej klinice i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Panie tam pracujące wydawały się być bardzo miłe, profesjonalne i miło się z nimi rozmawiało. Bardzo chciałabym pracować w miejscu takim jak to.

Odbywałam tam staż i byłam z tego pobytu naprawdę zadowolona, dużo się nauczyłam, poznałam wiele technik prowadzenia zabiegów.

Natka

Praca w salonie bardzo przyjemna. Duża szansa na zdobycie cennego doświadczenia, praca na specjalistycznym sprzęcie, są wypłacalni więc z pieniędzmi też nie ma problemu. 10/10

Kamil

Kilka razy naprawiałem sprzęt w klinice i widziałem przez kilka dni jak wygląda tam sytuacja. Pracownice pozytywnie nastawione do klientów. Sprzęt naprawdę dobry, a konieczna naprawa była związana z jego eksploatacją, a nie wadami lub złym jego wykorzystaniem.

Nadia

Jeden z najlepszych salonów w jakim byłam. Czysto i schludnie, miła atmosfera. Profesjonalna i fachowa obsługa. Widać, że nie są tam zatrudniane osoby z przypadku, bo jakość stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Martyna

Pracowałam tam przed wyprowadzką do Niemiec i byłam zadowolona. Teraz mogę ocenić i porównać klinikę z innym salonem bo pracuję w dużym salonie w Monachium. Sprzęt jak najbardziej we Wrocławiu był dobry jakościowo i zaawansowany technologicznie. Dużo się tam nauczyłam, poznałam dużo dziewczyn, a z wieloma kontakt utrzymuję do dziś. Pani Pikura wymagająca, ale wiadomo, to jest jej biznes. Z pieniędzmi też nie było problemu. Polecam!

marie

Jak dla mnie solidna klinika. Płacą na czas, mają sprzęt dobrej jakości, można się rozwijać jak ktoś ma chęci. Pracowałam tam 2 lata i nie miałam żadnych problemów zarówno z wypłatami czy kontaktach z panią menadżerką.

Paweł M.

Współpracujemy z kliniką w kwestii serwisu maszyn. Dobry kontakt, łatwość ustalenia terminów realizacji i płatność w terminie ustalonym w umowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu - Wrocław

• Jak się pracuje w Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu?

Zobacz opinie na temat firmy Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu?

Kandydaci do pracy w Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu
4.6/5 Na podstawie 29 ocen.

Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu