Opinie o Cer-Motor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cer-Motor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cer-Motor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cer-Motor w Warszawa

Ronn

Mnie akurat bardzo sie podoba praca w tym miejscu. Atmosfera jest bardzo dobra, sprzyja pracy także chce się tutaj wracać

Tymek

Mogę śmiało polecić pracę tutaj. Bardzo jasne zasady i przede wszystkim organizacja jest bardzo dobra :)

Maro

Jak dla mnie jest to bardzo dobra firma. Dobrze mi się tutaj pracuję i w sumie to nie chce niczego też zmieniać. Zarobki mam dobre co jest również ważne

Żubr

W firmie panują jasne zasady, w razie czego bez problemu można pytać kierowników o wszystko, są bardzo cierpliwi, na spokojnie wszystko tłumaczą ;)

Brałeś udział w rekrutacji do Cer-Motor. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Władek

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tym miejscu. Warunki są bardzo korzystne, nie ma żadnej presji, ani narzucania pracy, która nie należy do moich obowiązków

Wróbel

Wynagrodzenia są naprawdę godziwe, co do samej pracy tutaj to wcale nie jest ciężko, dużym plusem jest również to, że nie nie ma żadnych problemów z wzięciem urlopu

Witos

Bardzo dobra i profesjonalna firma! Pracę oceniam tutaj za bardzo udaną, dodatkowo panuje tutaj świetna atmosfera

Henry99

Bardzo dobre miejsce, w którym nie stoi się w miejscu. Jest możliwość rozwoju co bardzo mi się podoba

Ron

Pracuję tutaj już naprawdę długi czas i powiem tyle, praca jest dobra, wynagrodzenia również są ok także ja nie mam żadnych zastrzeżeń

kliczko

W firmie panują jasne zasady, organizacja pracy jest bardzo dobra, kierownictwo również podchodzi z szacunkiem do każdego pracownika

manik111

Bardzo profesjonalne podejście do pracowników, wszystko jest dokładnie tłumaczone także cieszę się, że tutaj pracuję

lasota

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy tutaj. Praca nie jest ciężka, nie odbywa się pod presją także jestem zadowolony

Daro

Bardzo polecam tą firmę! Pracuję tutaj już długi czas, jak dla mnie zarobki są bardzo dobre, kierownicy też sa rzetelni

Armany

Dobrze mi sie tutaj pracuje, minelo juz tyle miesięcy i faktycznie czas szybko leci. Praca jest ok, nie jest wcale ciężka

Rafcio

Odkąd tutaj pracuje to nie spotkałem sie z żadną nieprzyjemnością. Towarzystwo jest bardzo sympatyczne

Dooris

Rzetelna firma, podejście do każdego pracownika jest bardzo profesjonalne. Zawsze można liczyć na pomoc, panująca tutaj atmosfera az sprzyja pracy

Ryś

Pracuję tutaj na umowie, która okazała się dla mnie bardzo korzystna. Nie ma żadnych opóźnień z wypłatami, nie kantuje się pracowników także polecam! ;)

Kliczko

Świetna współpraca. Co do pracy tutaj to okazała się dla mnie najlepszym wyborem!!!

Morcikk

Polecam! Pracuje tutaj niedługi okres czasu, ale faktycznie firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, świetne kierownictwo, ekipa też jest dobra

Adixx

Dużym plusem jest to, ze w pracy panuje mila atmosfera, nie ma wyścigu szczurów, presji takze polecam z czystym sumieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Cer-Motor - Warszawa

• Jak się pracuje w Cer-Motor?

Zobacz opinie na temat firmy Cer-Motor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cer-Motor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 231 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cer-Motor