Opinie o Lot Ams w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lot Ams. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lot Ams o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lot Ams w Warszawa

Pedro

Od dawna nikt nie zamieścił opinii o pracy. Czy jest jakiś powód?

Teresa

@Mechanik lotniczy, rozumiem, że jesteś aktualnie zatrudniony w Lot Ams. Jakie warunki powinna spełniać osoba chcąca podjąć pracę w tym miejscu? Widziałam na stronie internetowej firmy kilka ciekawych ofert - poleciłbyś aplikować na którąś z nich? Podaję linka ( http://www.lotams.com/pl/kariera/oferty-pracy ) - może znajdą się na forum osoby zainteresowane pracą w Lot Ams.

Teresa

@Maciek, rozumiem, że piszesz z perspektywy obecnego pracownika lot ams. Możesz napisać coś na temat tego, jak widzisz pracę w tym miejscu? Czy jest ona rozwojowa i stawiany jest nacisk na rozwój pracowników? To dość ciekawe, z pewnością głównie dla osób myślących o wysłaniu swojego CV do lot ams.

Maciek

Teraz po włączeniu do LOTu będzie powtórka z rozrywki. Na razie wszystko pięknie a potem jak zagranicznych klientów wyrzucą bo nie będzie komu robić na LOTowskich samolotach to się zacznie bida. Na żadne podwyżki już nie będzie, dobrze aby na pensje starczyło. Gdzie ktoś miał rozum aby takie rzeczy robić - ten cały PGL...

logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Trochę dziwne, że tak rzadko zaglądacie na ten wątek. Warto aplikować?

Robert

Czy tak dobrze się wam pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

Neog2
@Robert

Z tego co sie orientuje to na początku mozna dostac 2600 netto z premia to juz jest a maks 3100 netto ale trzeba miec wczesniej doświadczenie mowie tu o stanowisku mechanika lotniczego.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

JU_82

Mamy juz styczen 2015 a w lot ams nic ku lepszemu sie nie zmienilo! Prezesi nadal z klucza jedynie sluszej partii politycznej. Przychodza tam nie po to aby rozwijac firme ale zawijac kase. Przedostatni byl takim "fachowcem", ze bez swojego prawnika nie robil kroku w firmie bo bal sie zeby sie nie skompromitowac jakas "madra" wypowiedzia na temat spolki ktora dowidzil. Poczynil w spolce wiele szkody i za to do dzis nie odowiedzial. Moze jak sie uklad polityczny zmieni to ktos sie nim zajmie. Mechanicy nadal uciekaja gdzie sie da bo i place i warunki sa podle. No ale tak jest jesli sie spolka zarzadza przeciwko pracownikom - to taki "nowy polski model zarzadzania". Kto tylko zlapal jakis kurs zaraz odchodzi i szuka nowej ciekawszej pracy, nie tylko atrakcyjniejszej finansowo ale i spokojniejszej. Atmosfera w pracy jest nie za ciekawa, zastraszanie, donoszenie i inne praktyki sa na porzadku dziennym. Nazwalniano tylu mechanikow, ze teraz firma zatrudnia kontraktorow za ciezkie sumy w €, zeby nie placic kar umownych gdy sie nie wyrobia z kontraktem na obcy samolot. Gdzie tu pomyslunek i gdzie logika? lot ams to kuznia kadr dla innych firm lotniczych, ludzie wyksztalceni w ams zasilaja juz chyba kazda firme lotnicza w Polsce. Zanim sie tam zatrudnisz porozmawiaj koniecznie z mechanikami tam pracujacymi, zeby miec wlasciwy obraz tego co cie czeka!

Obserwator apolityczny
@JU_82

Nie tylko prezes jest z tej jedynie słusznej partii. A skąd się wzięły Panie takie jak dyr. kadr , kierownik administracji i jej zatrudnieni na siłę znajomi ? Żeby to chociaż mieli jakieś pojęcie o tej pracy. Ale dostali najwyższe stawki za kompletny brak wiedzy. Kto na tym traci ? Nie ci skorumpowani urzędnicy z elity ustępującej i skompromitowanej partii , lecz cała firma i wielu na prawdę świetnych fachowców. Dziś w LOTAMS , Platforma zrobiła większą zależność w zatrudnieniu , niż kiedyś za czasów PZPR. Na Prawdę - szkoda tej wspaniałej i z tradycjami firmy (LOT + LOTAMS) Pozdrawiam wszystkich myślących i uczciwych w tej firmie.

andresz
@JU_82

odszedłem z AMS 7 lat temu,nie załuję. Teraz praca na kontraktach,nie jest łatwo,obce środowisko,język itd.Ale jestem doceniany,nie tylko klepany po ramieniu! oczywiście kasa stosowna do moich umiejetnosci.nie jest źle.za rok emerytura.super.

marek

Cześć Czy wie ktoś na jakie początkowo wynagrodzenie może liczyć mechanik wsparcia? Mam wątpliwości czy podejmować ryzyko i zaaplikować na to stanowisko, z tego względu że mam już pracę - zadowalającą mnie co prawda finansowo, jednak nie dającą mi poczucia spełnienia (praca w branży metalurgicznej...) Z góry dzięki za odpowiedź.

firma widać chyba idzie w dobrym kierunku pod nowymi zarządem, w pensjach tego niestety nie widać ale robią porządki po tylu latach bałaganu i kumoterstwa. może jeszcze zabiorą się za tych zatrudnionych po znajomości ludzi z rodzin polityków z PO i kilkunastu nierobów z administracji, a jakby jeszcze panią szefową administracji wysłali tam gdzie jej miejsce to bym uwierzył że naprawdę chcą coś zmienić na lepsze

Koło przyjaciół firmy

A jaka ocenę maja wydawać pracownicy , którzy widzą , jak w sposób wręcz idiotyczny , bez żadnych skrupułów i obaw zatrudnia się przez kadry kierownicze i dyrektorskie swoje koleżanki . Nie liczą się kompetencje , liczy się tylko znajomość i ustawienie koleżanki na super stołku z super pensją. Ale na tym nie koniec , bowiem ci sprowadzeni ciągną za sobą kolejnych laików , bez stażu i wiedzy. Wyrzuca się ludzi wartościowych , a wprowadza kolesi bez żadnego naboru i weryfikacji. Tą firmę trzeba rozwijać , zasługuje sobie na to . Przecież masa ludzi pracowała na to , co dziś jest , chociaż w dużym stopniu zdewastowane przez laików z PO. Nawet PZPR była za słaba w porównaniu z PO. Dlatego nie można się dziwić ,że ludzie są niezadowoleni - maja ku temu i podstawy i prawo.

ddd

Jeszcze jedno-ani prezes ani dyr nylon nie maja pojecia co robi menagment nizszego rzedu tj p.sz. p.k. p.tel

ddd

Lotams to syf niesamowity dla stalych pracownikow fizycznych-natomiast brylant dla 30-to letnich fachowcow biurowych i kontraktorsow.menagerowie to banda dyletantow ktorzy tez nie rozumieja istoty pracy mechanikow lotniczych mimo ze niektorzy z nich wywodza sie z tego srodowiska.poza tym przerost biurowy tez olbrzymi.moze ktos z e strony wlasciciela wreszcie by sie przyjrzal dzialalnosci i funkcjonowaniu tej firmy

Grzegorz U.

LOT ams jet tylko pralnia forsy bo to co robią panowie prezesi to jest po prostu żenada . Potrafią tylko straszyć zabierać premię i to wszystko , pracownik jest traktowany prawie jak niewolnik ich nie interesuje to że każdy ma rodzinę i jakieś zobowiązania finansowe w bankach . Dla polepszenia atmosfery w pracy przyjęli po raz drugi panów kontaktorów z odpowiednią gażą w EURO około 35 na godzinę , a mieli ponownie przyjmować pracowników wcześniej zwolnionych

zenon

zarobki najnizsze na rynku lotniczym- nawet na polskim rynku lotniczym. kierownictwo od 30 lat te same lub z niewielkimi zmianami. beznadziejna. stagnacja, zero podwyzek nawet jak jestes dobry, zero inicjatywy , firma przegrywana rynku z kazda firma obslugowa ktora pojawi sie na rynku w polsce.jak ktos chce sie czegos nauczyc to mozna tylko jak najszybciej uciekac, zreszta wiekszosc mechanikow pracuje juz w innych firmach i wlasciwie wiekszosc jest na wylocie..jak ktos bedzie sie chcial najac na jakies stanowiska to niech sie spyta o ten pakiet socjalny bo jetem ciekaw co to jest:) ogolnie jak ktos moze w innej firmie zdobyc doswiadczenie to nie polecam bo poza tym ze nie ma pieniedzy to jeszcze mechanik traktowany jak bezmyslne glupie zlo tej firmy, polecam rozmowe z ludzmi ktorzy tam pracuja

Ratujmy LOTAMS
@zenon

Cała masa osób zatrudnionych po znajomości , dostała nie tylko super stołki , ale również super pensje. Ciekawe ,że nikt z zarządu nie zaprotestował przeciwko takim działaniom w LOTAMS ? Dlaczego np. nikt z pracowników magazynowych z wieloletnim stażem od kilka lat nie otrzymuje podwyżek , a tacy laicy w administracji od razu dostali pensje super wysokie ? W LOTAMS nowy zarząd musi zweryfikować zatrudnione osoby wyłącznie po znajomości a nie w oparciu o posiadane kompetencje i kwalifikacje. Dotyczy to głównie lat 2014 - 2015.

Zostaw merytoryczną opinię o Lot Ams - Warszawa

• Jak się pracuje w Lot Ams?

Zobacz opinie na temat firmy Lot Ams tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lot Ams?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lot Ams?

Kandydaci do pracy w Lot Ams napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lot Ams