Opinie o Rex Medica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rex Medica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rex Medica o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rex Medica w Warszawa

Badanie rezonansem przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze. Co z tego, skoro nie otrzymałem opisu badania, mimo że wykonywałem je w trybie prywatnym i uiściłem opłatę 630 zł ! Deklarowane 10 dni roboczych to czysta fikcja, kontakt telefoniczny z obsługą nieskuteczny - panie są bezradne, przekazują tylko alerty do lekarzy, a opisu wciąż brak! Chaos + niespełnione obietnice. Przestrzegam przed tą firmą i odradzam, jeśli komuś zależy na rzetelnej diagnostyce.

Król

Potwierdzam to samo czekam na wynik już ponad 10 dni i cały czas nie ma

Ex

Chcę przestrzec potencjalnych pracowników przed zatrudnieniem się w tej firmie. Kadra kierownicza z właścicielem na czele prezentują model zarządzania rodem z wczesnych lat 90 i dzikiego kapitalizmu. Jest to absolutny brak szacunku do pracowników i wyzysk. Wyzysk polega na oczekiwaniu maksimum wysiłku za minimum wynagrodzenia. Nie ma szans na umowę o pracę, ponieważ właściciel twierdzi, że nie będzie za nikogo płacił żadnego ZUSu, wynagrodzenie to stawka minimalna, kary finansowe za najdrobniejszą pomyłkę. Od nowych pracowników rejestracji wymaga się przychodzenia na szkolenie BEZ WYNAGRODZENIA, co jest przede wszystkim niezgodne z prawem. Nie wiem jak w dzisiejszych czasach nie wstyd im czegoś takiego proponować. W związku z tym, że znowu szukają menadżera , absolutnie odradzam zatrudnienie się tu również na takim stanowisku. Dyrektorów i menadżerów "Pan Prezes" wymienia jak rękawiczki, gdy tylko zaczynają się buntować. A robią to prędzej czy później, bo są również wykorzystywani i poniżani jak inni. Proszę zwrócić uwagę, że ogłoszenia tej firmy są prawie cay czas obecne na rynku, a to o czymś świadczy.

Ciekawa
@@Nigdy więcej

Nie bierzesz pod uwagę, że ludzie naprawdę szukają czasem pracy na cito i pytają w nadziei, że coś jednak pokaże, że coś z tego może wyjść. Ja tu weszłam, bo jest ogłoszenie dla rejestratorki medycznej w Śródmieściu, a okoliczności życiowe mam takie, że nie mogę dojeźdżać. I co, też jestem agentem? Jak firma niszczy ludzi psychicznie, może napiszesz, bo to nie dotyczy umów, tylko Ty o tym piszesz, a nie rozwijasz tematu.

Ex

Grażyna
@Ex

Ale przecież na zleceniu też płacony jest ZUS, więc o co tu właściwie chodzi? Nawet po dłuższym stażu nie można liczyć na umowę o pracę? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to żadna premia nie wchodzi w grę? Po ile godzin dziennie się pracuje? Jest to praca zmianowa? Piszesz też o karach. Za co między innymi można ją dostać? I w jakiej wysokości?

@Grażyna

Jeśli zatrudniony jest student do 26 r.ż to pracodawca nie płaci ZUS. W Rex Medica "Pan Prezes" zatrudnia w recepcji wyłącznie studentów. Jak ktoś przestaje być studentem to się go zwalnia. Były też takie sytuacje, że księgowa, która cały czas śledzi czy ktoś np. nie skończył studiów, przeoczyła taki moment i wtedy Prezes żądał, żeby pracownik oddawał mu pieniądze za ZUS. Tak się pracuje w Rex Medica :) Praca dla jeleni.

Ona
@@Ex

A informują o tym, że zwalniają osoby, jak tylko skończą studia? W sensie na rekrutacji, ciekawa jestem, czy to tak wygląda za zgodą obu stron. Mi i tak jeszcze sporo czasu zostało a nie wiem, czy chcę w jednej firmie siedzieć tyle. Są tu jacyś ludzie, co pracują długo?

Loui
@Ona

Ha, podczas rekrutacji nawet nie raczą wspomnieć o tym, że szkolenie jest bezpłatne, a co dopiero o takich kwestiach jak praca w przypadku zakończenia studiów.

@Ex

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to czy jest szansa, że dostanie się coś więcej niż najniższą krajową? Jest jakaś szansa na premię? Ewentualnie jakieś inne dodatki? Benefity tutaj obowiązują?

reje Nowy wpis

tu nic nie obowiązuje, nie ma zadnego benefitu, zadnych dodatkow, jedyne co mozesz dostac to opierdziel

@Nigdy więcej Nowy wpis
@Grażyna

@Grażyna- Ty i inni moderatorzy tego forum wciąż zadajecie naiwne pytania tylko po to, żeby był tu ruch. Rozumiem to Wasza praca, ale tym samym sprawiacie wrażenie jakby ktoś był naprawdę zainteresowany pracą w Rex Medica mimo negatywnych wpisów. To jest firma przed, którą należy przestrzegać, a nie zachęcać i nakręcać im popularność. Ta firma niszczy ludzi psychicznie. (usunięte przez administratora) który tam panuje nie można nigdzie zgłosić, bo nie ma tam formalnych pracowników- brak etatów, brak nadzoru PIP. Więc odpowiadam: nie, NIGDY nie można liczyć na umowę o pracę. Nie, podczas rekrutacji nie uprzedzają, że zwolnią Cię gdy skończysz studia. Zrobią to z dnia na dzień bez wahania, chyba, że akurat odejdą wszyscy inni pracownicy to zmuszą Cię do pracy do ostatniej minuty, mimo, że masz umowę zlecenie. Jak Cię zmuszą? Będą Cię straszyć sądem. Wszystko co wyprawia właściciel wraz z przybocznymi księgowymi i ciągle zmieniającymi się dyrektorami woła o pomstę do nieba. Zero rozwoju, zero docenienia, zero szacunku, zero nagród. Teraz znowu szukają Koordynatora placówki - tego jeszcze nie było. Dla zmylenia wymyślają nowe nazwy stanowisk. Przestrzegam - nie zatrudniajcie się tam.

Ciekawa Nowy wpis
@@Nigdy więcej

rejestracja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

1. jedna rejestatorka na zmianie, która musi jednocześnie obsługiwać pacjenta, odebrać telefon, przyjąć płatność i jednocześnie wysyłać opisy. 2. nie ma mowy o żadnym zapleczu socjalnym - chcesz się napić kawy lub herbaty? to sam sobie przynieś, tak samo jeżeli chodzi o zastawę - sztućce/talerze 3. jeżeli tylko popełnisz błąd od razu pobierają Ci z wypłaty 4. najniższa krajowa i nie ma absolutnie żadnej nadziei na podniesienie wynagrodzenia 5. zapomnij o przerwie w trakcie zmiany - nie ma takiej opcji, jak tylko zostawisz stanowisko lub nie odbierzesz jednego telefonu od razu masz opierdziel

Małgorzata

Brak komunikacji, informacji zwrotnej oraz opisu badania. Pomimo opłaconego badania rezonansu i informacji, iż opis będzie w ciągu 10 dniu po dwóch tygodniach nadal go nie mam. Maile, prośba o ustalenie i oddzwonienie, kiedy będzie możliwy opis, nic nie jest honorowane. Obietnice, że menadżer się skontaktuje są bez pokrycia. Wszystko jest zbywane informacją, że lekarzowi zostało to przekazane. Jeśli ktoś z powodu bólu postanowi przyspieszyć diagnozę i w tym celu opłacić badanie diagnostyczne sam, to Ja odradzam korzystanie z tej placówki.

janusz

to samo spotkalo i mnie ze za wlasne pieniadze wykupilem badanie rezonansu a opisu nie otrzymalem .Nie dlugo bedzie miesiac jak czekam na opis.To jakis zart.Odradzam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Rex Medica na stanowisko REJESTRATORKA MEDYCZNA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Czy w firmie Rex Medica praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Rejestratorka Medyczna, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Możesz zapomnieć o premiach. Tyrasz za najniższą krajową, wymagania wobec Ciebie są jakbyś był/była co najmniej dyrektorem banku. Pomyślisz się, pacjent Ci ucieknie i nie zapłaci - płacisz z własnej kieszeni PO CENIE RYNKOWEJ! Właściciel, starszy Pan (bardzo delikatne określenie) szpieguje Cię za pomocą kamery 24h, potrafi być chamski, a nawet wrzeszczeć. Chce, żeby pracownik się go bał. Zasady jak za króla ćwieczka. Zarządzanie batem.

Gal anonim

W tej firmie nie istnieje coś takiego jak podwyżka, awans czy premia. To co mówi „dyrektor” na rozmowie kwalifikacyjnej na temat podwyżek to jest tylko i wyłącznie fantazja „dyrektora”.

Jeśli chodzi o pracę w Rex Medica, to absolutnie odradzam. Nie istnieje tam szacunek do pracownika. Za każdy błąd, szeregowy pracownik ponosi odpowiedzialność finansową, nawet jeśli były on spowodowany sprzecznymi ze sobą poleceniami przełożonego. Wbrew zapewnieniom składnym przez "Dyrektora" podczas rozmowy rekrutacyjnej nie istnieją żadne szanse aby na stanowisku rejestratorki zarabiać chociaż złotówkę więcej niż minimalna krajowa, nawet po zdobyciu doświadczenia. Kilkudniowe szkolenie przed podjęciem pracy jest również bezpłatne o czym "Dyrektor" podczas rozmowy kwalifikacyjnej wygodnie zapomina wspomnieć. O ile współpracownicy to w większości ludzie do rany przyłóż i praca z nimi jest jak najbardziej w porządku, to osoby zarządzające placówką są powodem dla, którego człowiekma ochotę się zwolnić. Pensja jest wypłacana nieterminowo, a po złożeniu wypowiedzenia są ogromne trudności z jej uzyskaniem.Absolutnie odradzam pracę w tej firmie

@Anonim

Jak nieterminowo to powiedz jak duże są te opóźnienia. Każdy pracownik dostaje wypłatę z poślizgiem? Odpowiedzialność finansowa jest zapisana w umowie i każdy wie że może dostać karę pieniężną?

Technik

Po krótkim epizodzie w tej firmie stanowczo odradzam tam pracy, ale przede wszystkim robienia badań. To nie jest firma medyczna!

@Technik

Nie do końca rozumiem, to pracowałeś tutaj czy byłeś klientem/pacjentem? Bo odradzasz pracę, ale nie napisałeś nic konkretnego. Dopiszesz z jakich powodów, co takiego miało miejsce, że nie polecasz? O badaniach też możesz wspomnieć.

Lidia

W lipcu w ofercie na stanowisko rejestratorka medyczna obiecywali nie tylko "godziwe wynagrodzenie' ale i 'możliwość rozwoju zawodowego". @xx myślę, że pisząc o recepcji miałaś chyba na myśli rejestrację, a więc właśnie stanowisko rejestratorki? Jak to możliwe, że firma nie wie, kiedy zapłaci za pracę? Czy to się zdarzyło raz, czy kilkukrotnie?

@xx

Jest to moja pierwsza negatywna opinia jaka wystawiam, ale jestem załamana lekceważącym podejściem ze strony firmy. Firma nie wypłaca wynagrodzenia na czas, bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia, tłumacząc się tym, ze nie wyrobili się z formalnościami i cytując "nie wiedza" kiedy będzie. Przestrzegam przed tym miejscem, niejednokrotne obiecywanie większych stawek, mimo ze twoje obowiązki znacznie wykraczają poza sama obsługę recepcji (do takiego stanowiska nawiązuje) skończyło się tylko na obietnicach ze strony Managera. Odpowiedzialność finansowa za każdy popełniony błąd i brak ludzkiego podejścia i zrozumienia, do momentu kiedy nie jest to błąd po stronie firmy. Większość pracowników tej firmy ma o niej tylko negatywne zdanie, kategorycznie odradzam.

Bezlitosny

Potwierdzam. Dzisiaj mija 10 dzień od badania, a opisu nadal nie ma. Kiedy pytałem ile czeka się na opis w odpowiedzi usłyszałem że do 10 dni. To było przed badaniem. Teraz kiedy dzwoniłem zapytać, odpowiedź była już "około 10 dni" Co z tego że płatne badanie odbyło się dość szybko bo już po trzech dniach jak tyle trzeba czekać na opis. Nie polecam

Pacjent NFZ

To prawda ....ja wykonałam dwa badania rezonansu biodra i szyi .Właśnie otrzymałam tylko jeden opis,a od dwóch tygodni nie mogę doprosić się drugiego. Kontakt z Paniami w rejestracji to po prostu Porażka.

Pacjentka
@Pacjent NFZ

Tez czekam już 2 tygodnie na opis MRI

Król

Potwierdzam to samo czekam na wynik już ponad 10 dni i cały czas nie ma

Justyna

Niedawno pojawiło się ogłoszenie na portalu dla rejestratorki medycznej, powiecie coś więcej o samej pracy? Czytam w opiniach, że umowa o pracę jest nierealna, no ale ja jeszcze studiuję więc dla mnie byłoby ok też zlecenie. Czy zatem praca daje możliwość pogodzenia grafiku, godzin pracy z planem zajęć, egzaminami itp.? Opisali też tam, że jest "godziwe wynagrodzenie", chociaż te 4 tys. by było?

Czy poziom wynagrodzeń w Rex Medica uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 25 września.

Luka

Potwierdzam negatywne opinie o pracodawcy Rex Medica. Nie ma w tej firmie szans na UoP. Stanowiska menedżerskie to wyłącznie B2B, o czym właściciel, sam siebie nazywający Panem Prezesem, informuje dopiero podczas rozmowy rekrutacyjnej. Szkoda czasu. Recepcja to tylko umowy zlecenie, najlepiej dla studentów (żeby nie płacić ZUS), chociaż były też przypadki proponowania rejestratorkom zakładania działalności gospodarczej. Technicy mają umowy zlecenie lub działalność gospodarczą. Najgorszy w tej firmie jest jednak absolutny brak szacunku dla pracownika i w ogóle drugiego człowieka. "Pan Prezes" pomiata swoimi pracownikami, nie docenia ich w żaden sposób, jest (usunięte przez administratora), pozwala sobie na niewybredne żarty, które śmieszą tylko jego. Wymienia personel jak rękawiczki. Wciąż uważa, że na jedno stanowisko czekają kolejki chętnych. Dlatego ogłoszenia o pracę w Rex Medica są obecne prawie cały czas. Nie polecam pracy w tej firmie.

Kaja
@Luka

Hmm a na jakich zasadach w firmie działa współpraca na b2b? Mój mąż pracuje właśnie na b2b, ale dogadał się z szefem, że zus itp. jest cześciowo po jego stronie, ma też warunki jak na uop, m.in. urlop. Tu ewentualnie też się można tak dogadać, czy można zapomnieć? Jakie w ogóle sa tu średnie zarobki na stanowisku rejestratorki?

Kornela
@Luka

A może jest jakiś etat, który z wejścia dostaje uop? Jak często zmienia się w takim razie załoga, raz w miesiącu pojawia się ktoś nowy? Swoją drogą to co w przypadku gdyby ktoś się sprzeciwił szefowi gdy ten żartuje na Nasz temat?

AIP

Potwierdzam wszelkie negatywne opinie o tym podmiocie. Jako odbiorca ich usługi stwierdzam, że są niesłowni, niesolidni i nieprofesjonalni, nie dotrzymują terminów które sami sobie wyznaczają. Zasłaniają się jakimiś nic nie znaczącymi przeszkodami, ale sądząc z opisu osób na tym portalu o warunkach zatrudnienia wynika to z tego, że nikt już nie chce dla nich pracować i nie mają kim prawidłowo wykonywać usług, na które zlecenia przyjmują i kasują za nie ciężkie pieniądze, cynicznie wykorzystując położenie osób chorych. W tych okolicznościach można to zakwalifikować jako (usunięte przez administratora)w warunkach ciągłych, w większym rozmiarze.

Menadżer

Rozmowa kwalifikacyjna to wielkie nieporozumienie. Propozycje właściciela o założeniu działalności gospodarczej w czasie rozmowy kwalifikacyjnej to jakiś żart i strata cennego czasu kandydata. Osoba zaproszona na spotkanie powinna być wcześniej powiadamiana o formie zatrudnienia, takie informacje muszą zostać zawarte w ofercie pracy. Ktoś kto jest zainteresowany prowadzeniem firmy nie wysyła CV na dane staniwisko, chyba że druga strona szuka naiwnych :) :) :).... Odradzam wszystkim, szczególnie osobom o wysokich kwalifikacjach składania aplikacji do tego pana. Przedstawiony obraz traktowania podwładnych przez Menadżera to absokutny brak szacunku do człowieka. Odradzam, absolutnie odradzam.

Wiktoria
@Menadżer

Rozumiem, że do stanowiska Menago się odnosisz? No jeśli taka informacja nie była zamieszona w ogłoszeniu to trochę słabo czyli tam w umie żadna forma umowy nie była uwzględniona? A wiadomo jak aktualnie z innymi stanowiskami się sprawy mają?

@Menadżer

Prezes jest zwykłym cwaniakiem, technikom tez wypłaca dopiero w kolejnym miesiącu wiec samo za siebie mówi :)

@Marcin

Jeśli to B2B to chyba dość często się tak dzieje, przynajmniej takie słuchy do mnie dochodziły, bo to jakieś wystawianie rachunków itp. Ale technicy chyba pracują na UoP? Wyjaśniał, czemu tak jest z tymi wypłatami?

Mirosław

Często jest tu szukana może osoba na stanowisko rejestratora medycznego? Znalazłem jakieś dosyć stare ale wciąż wiszące ogłoszenie. Myślałem aplikować. Pisaliście tu dawniej niezbyt pozytywnie o samej rozmowie rekrutacyjnej. Był ktoś może ostatnio? W ogłoszeniu podali, że dają możliwości rozwoju zawodowego. Co przez to rozumieć? Na kogo można awansować albo czego konkretnego się nauczyć, co może się przydać?

@Mirosław

Pozytywne dla pracownika Miejsce pracy to fikcja organizacyjnie placówki to dno a prezes sam w sobie nie żałuje słabych komentarzy względem pracowników. Każdy ponad każdym byle pokazać tytuł a nie współpracować.

Elektro radiologii

W związku z Pandemią, nadal mamy przychodzić do pracy i wykonywać badania, narażając się przy bezpośrednim kontakcie z Pacjentem na zakażenie, jednak nie zostaną nam zapłacone pieniądze, ponieważ ich nie ma... Skrócony opis polityki "firmy"

Prawda
@Elektro radiologii

Opinia wprowadza w błąd, ponieważ zawiera nieprawdę. Funkcjonowanie pracowni MR nie zostało prawnie zakazane więc badania zgodnie z przepisami się odbywają. Zamknięcie pracowni wiązałoby się z utratą pracy wielu osób - polityka firmy dąży do tego, żeby tak się nie stało (proszę się najpierw zastanowić stawiając takie absurdalne zarzuty). Zawsze można zrezygnować, zwłaszcza w obecnej sytuacji kiedy pracy jest mniej, skorzystają na tym inni pracownicy, bo po prostu więcej zarobią. Stwierdzenie "nie zostaną nam zapłacone pieniądze..." jest kłamstwem i pomówieniem. Każdy za wykonaną pracę otrzymuje należne mu wynagrodzenie- to jest fakt możliwy do weryfikacji w przeciwieństwie do wyssanych z palca rewelacji.

Zaskoczona
@Prawda

Powyższa odpowiedź świadczy o tym, że pracodawca śledzi ten portal i weryfikuje odpowiedzi - to dobrze. Jednak jeżeli przeczytamy całą masę innych wypowiedzi łącznie z molestowaniem sexualnym, pokazuje nam to, że te rzeczy dzieją się naprawdę o.O - to przerażające...

Szarlatyna

Zacznę od plusów: Ekipa bardzo sympatyczna. Minusy. - Zarobki. Najniższa krajowa, a odpowiedzialność finansowa? Źle potwierdzisz badanie, lub weźmiesz za małą zapłatę za badanie? Spokojnie. Oddasz. Ze swojej wypłaty. - Kawa dla pracowników? Zapomnij. Powiem Ci na co jeszcze nie możesz liczyć. Na minimalny szacunek do swojej osoby. Jesteś maszynką do zarabiania pieniędzy(usunięte przez administratora). Masz pracować ciężko, a najlepiej jednocześnie odbierać telefony i przyjmować zapłatę od pacjenta. (usunięte przez administratora) Kamera za twoimi plecami nigdy nie śpi. (usunięte przez administratora) - Jesteś pielęgniarką? Zapraszamy na kontrasty! Jak się jakiś nie odbędzie, zapomnij o pieniądzach za niego. Przyjedziesz na 5 godzin swojego życia, wyjdziesz z niczym. - Szkoda mi naprawdę menadżerów, bo żadne pieniądze nie są warte takiej pracy. Tutaj jesteś tylko (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)Ciekawe czemu co 2 miesiące zmieniają się menadżerowie? - Tutaj każdy robi wszystko. Więc nawet jeśli jesteś księgową, to i tak odbierasz telefony i umawiasz na badania. - Skąpstwo odnośnie wypłat dla pracowników i chęć zarobienia na pacjentach prowadzi do bylejakości. Jak najwięcej, jak najszybciej. Opóźnienia badań, wkurzeni pacjenci. Przez rotację pracowników i ciągle zatrudnianie nowych osób cały czas są błędy. A to odbija się i na pracownikach i pacjentach. - Ale, ale. Żeby nie było tak milutko. Jesteś odporna na stres? Nie straszny Ci atak terrorystyczny, ani apokalipsa zombie? To jeszcze nie widziałaś pacjentów. I oczywiście, zdarzają się tacy, którym można nieba uchylić. Co do całej reszty... Opis Ci się spóźnia? (a spóźnia. Radiolog nie zawsze opisze to w terminie, ale frustrację trzeba wylać na rejestratorkę. Jakby to od nas zależało, to same byśmy Ci to opisały) (usunięte przez administratora) roszczeniowość i przekonanie, że na rejestratorkę można wylać każde pomyje tego świata. (usunięte przez administratora)

Mirosław
@Szarlatyna

Wśród minusów podałeś to, że zatrudnienie jest na podstawie stawki najniższej krajowej. Mam do tego pierwsze i zasadniczo podstawowe pytanie. Czy stawka ta może wzrosnąć wraz z rosnącym doświadczeniem danego pracownika? Mam nadzieję, że są szansę na to, aby otrzymać automatyczną podwyżkę.

Szkarlatyna
@Mirosław

Oczywiście, stawka może wzrosnąć, ale tylko wtedy jeśli wzrośnie najniższa krajowa. W innym wypadku nie ma takiej opcji. Nie ma podwyżek, no chyba, że jakimś cudem ładnie uprosisz to może o złotówkę. :)

Przodownik Pracy
@Mirosław

Witam, podwyżki w firmie są co roku, tak jak inni piszą w związku z podniesieniem stawki minimalnej. Zawsze na początku roku oficjalnie Pani księgowa zjawiaj się w śród pracowników rejestracji z aneksami zapewniającymi minimalne wynagrodzenia w danym roku. Po corocznej "podwyżce" można spotkać dumnie kroczącego Pana Janusza pokazującego wszystkim jaki to on jest dobry bo dał tą podwyżkę :)... Żenada....

Edyta
@Przodownik Pracy

@Przodownik Pracy Czyli są to niewielkie podwyżki. A są szanse na premie w Rex Medica?

Ale przecież nikt nie trzyma na siłę. Mam wrażenie, że to zwyczajny hejt, może inspiracja konkurencji?

Mira

Jeśli jest tak kiepsko to dziwię się, że jeszcze pracujecie. Ja nie narzekam, przeciwnie polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rex Medica - Warszawa

• Jak się pracuje w Rex Medica?

Zobacz opinie na temat firmy Rex Medica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rex Medica?

Rex Medica
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Prosta 69
    00-838 Warszawa