counter
2 9 28 5 1
Elektro radiologii

W związku z Pandemią, nadal mamy przychodzić do pracy i wykonywać badania, narażając się przy bezpośrednim kontakcie z Pacjentem na zakażenie, jednak nie zostaną nam zapłacone pieniądze, ponieważ ich nie ma... Skrócony opis polityki "firmy"

Dorota Nowy wpis

Witam, jak obecnie wygląda praca na stanowisku rejestratorki w Rex Medica? :) Poprzednie wpisy na ten temat zostały dodane już dość dawno temu więc nie chciałabym się nimi za bardzo sugerować. Jak aktualnie oceniacie atmosferę pracy oraz wynagrodzenie? :)

Kinga Nowy wpis

Polecacie ta firmę dla młodych osób?

Wiktor Nowy wpis

Łatwo jest oczernić tylko czy są podstawy do takich wpisów?

Elektro radiologii

Prawda
@Elektro radiologii

Opinia wprowadza w błąd, ponieważ zawiera nieprawdę. Funkcjonowanie pracowni MR nie zostało prawnie zakazane więc badania zgodnie z przepisami się odbywają. Zamknięcie pracowni wiązałoby się z utratą pracy wielu osób - polityka firmy dąży do tego, żeby tak się nie stało (proszę się najpierw zastanowić stawiając takie absurdalne zarzuty). Zawsze można zrezygnować, zwłaszcza w obecnej sytuacji kiedy pracy jest mniej, skorzystają na tym inni pracownicy, bo po prostu więcej zarobią. Stwierdzenie "nie zostaną nam zapłacone pieniądze..." jest kłamstwem i pomówieniem. Każdy za wykonaną pracę otrzymuje należne mu wynagrodzenie- to jest fakt możliwy do weryfikacji w przeciwieństwie do wyssanych z palca rewelacji.

Zaskoczona Nowy wpis
@Prawda

Powyższa odpowiedź świadczy o tym, że pracodawca śledzi ten portal i weryfikuje odpowiedzi - to dobrze. Jednak jeżeli przeczytamy całą masę innych wypowiedzi łącznie z molestowaniem sexualnym, pokazuje nam to, że te rzeczy dzieją się naprawdę o.O - to przerażające...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szarlatyna

Zacznę od plusów: Ekipa bardzo sympatyczna. Minusy. - Zarobki. Najniższa krajowa, a odpowiedzialność finansowa? Źle potwierdzisz badanie, lub weźmiesz za małą zapłatę za badanie? Spokojnie. Oddasz. Ze swojej wypłaty. - Kawa dla pracowników? Zapomnij. Powiem Ci na co jeszcze nie możesz liczyć. Na minimalny szacunek do swojej osoby. Jesteś maszynką do zarabiania pieniędzy(usunięte przez administratora). Masz pracować ciężko, a najlepiej jednocześnie odbierać telefony i przyjmować zapłatę od pacjenta. (usunięte przez administratora) Kamera za twoimi plecami nigdy nie śpi. (usunięte przez administratora) - Jesteś pielęgniarką? Zapraszamy na kontrasty! Jak się jakiś nie odbędzie, zapomnij o pieniądzach za niego. Przyjedziesz na 5 godzin swojego życia, wyjdziesz z niczym. - Szkoda mi naprawdę menadżerów, bo żadne pieniądze nie są warte takiej pracy. Tutaj jesteś tylko (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)Ciekawe czemu co 2 miesiące zmieniają się menadżerowie? - Tutaj każdy robi wszystko. Więc nawet jeśli jesteś księgową, to i tak odbierasz telefony i umawiasz na badania. - Skąpstwo odnośnie wypłat dla pracowników i chęć zarobienia na pacjentach prowadzi do bylejakości. Jak najwięcej, jak najszybciej. Opóźnienia badań, wkurzeni pacjenci. Przez rotację pracowników i ciągle zatrudnianie nowych osób cały czas są błędy. A to odbija się i na pracownikach i pacjentach. - Ale, ale. Żeby nie było tak milutko. Jesteś odporna na stres? Nie straszny Ci atak terrorystyczny, ani apokalipsa zombie? To jeszcze nie widziałaś pacjentów. I oczywiście, zdarzają się tacy, którym można nieba uchylić. Co do całej reszty... Opis Ci się spóźnia? (a spóźnia. Radiolog nie zawsze opisze to w terminie, ale frustrację trzeba wylać na rejestratorkę. Jakby to od nas zależało, to same byśmy Ci to opisały) (usunięte przez administratora) roszczeniowość i przekonanie, że na rejestratorkę można wylać każde pomyje tego świata. (usunięte przez administratora)

Mirosław
@Szarlatyna

Wśród minusów podałeś to, że zatrudnienie jest na podstawie stawki najniższej krajowej. Mam do tego pierwsze i zasadniczo podstawowe pytanie. Czy stawka ta może wzrosnąć wraz z rosnącym doświadczeniem danego pracownika? Mam nadzieję, że są szansę na to, aby otrzymać automatyczną podwyżkę.

Szkarlatyna
@Mirosław

Oczywiście, stawka może wzrosnąć, ale tylko wtedy jeśli wzrośnie najniższa krajowa. W innym wypadku nie ma takiej opcji. Nie ma podwyżek, no chyba, że jakimś cudem ładnie uprosisz to może o złotówkę. :)

Przodownik Pracy
@Mirosław

Witam, podwyżki w firmie są co roku, tak jak inni piszą w związku z podniesieniem stawki minimalnej. Zawsze na początku roku oficjalnie Pani księgowa zjawiaj się w śród pracowników rejestracji z aneksami zapewniającymi minimalne wynagrodzenia w danym roku. Po corocznej "podwyżce" można spotkać dumnie kroczącego Pana Janusza pokazującego wszystkim jaki to on jest dobry bo dał tą podwyżkę :)... Żenada....

Edyta
@Przodownik Pracy

@Przodownik Pracy Czyli są to niewielkie podwyżki. A są szanse na premie w Rex Medica?

Andrzej

Ale przecież nikt nie trzyma na siłę. Mam wrażenie, że to zwyczajny hejt, może inspiracja konkurencji?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rex Medica?

Mira

Jeśli jest tak kiepsko to dziwię się, że jeszcze pracujecie. Ja nie narzekam, przeciwnie polecam!!

Tektro

W skrócie mogę napisać o zarządzaniu placówką jako teorię chaosu, wszyscy mają się zajmować wszystkim, zero przepływu informacji, zero procedur na piśmie, prezes apodyktyczny. Opowiada o optymalizacji, czyli praca za darmo, zakres obowiązków nie istnieje. w przeciągu 2 miesięcy zmieniło się 3 menadżerów. Warunki pracy koszmarne, pomieszczenia brudne, brak świeżego powietrza, brak materiałów biurowych, wszystko trzeba sobie samemu kupić, sprzęt przestarzały kupowany z demobilu. Zwlekanie z płatnością wynagrodzenia to normalka, jako gwarancja, że się się coś tam ma do zrobienia. Zdecydowanie odradzam.

Ulka

Dla osób zaczynających pracę nie dziwi, że proponują niską kasę. Firma chce sprawdzić kandydata.

Cały czas
@Ulka

Osoby które tam pracują tak właśnie myślą, ale kiedy po roku czasu dostają max 1zł podwyżki na zleceniu (o umowie o pracę nadal nie ma mowy), widzą że mają zmarnowany rok życia zawodowego i szukają dalej.

Zmiany
@Cały czas

Słyszałam ostatnio, że firma już nie proponuje umów zlecenie... Teraz proponują założenie własnej działalności na stanowisku telefonistki - i to naprawdę nie jest żart :)

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Cały czas
@Wiktor

Tak, firma cały czas potrzebuje pracowników, ponieważ proponuje najniższą krajową na umowie zlecenie z wysoką odpowiedzialnością finansową.

Aneta

@Tatiana, @Izabela, z waszych komentarzy wynika, że dzielenie się opinią na temat pracodawcy może być tylko wtedy, gdy w firmie dzieje się źle. Może obalmy ten stereotyp? Dlaczego by nie pisać na temat danej firmy w momencie kiedy pracuje się w niej dobrze? Proszę Was więc, rozwińcie swoje opinie. Dlaczego praca w Rex Medica tak bardzo się Wam podoba?

Tatiana Izabela
@Aneta

No jasne, właśnie piszemy, że jest świetnie !!

Klara

Tak rzadko zaglądacie na to forum. Jest jakiś powód?

Izabela
@Klara

Jest tak świetnie, że nie musimy

Iza

A może ktoś rozwinąłby troszkę myśl poprzedniczki?

Tatiana
@Iza

Jest bardzo Świetnie!!

Irmina

Świetnie!!

Daria

Czy coś nowego słychać? Jak się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Rex Medica - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad