Rex Medica
counter
2 9 28 5 1
Elektro radiologii

W związku z Pandemią, nadal mamy przychodzić do pracy i wykonywać badania, narażając się przy bezpośrednim kontakcie z Pacjentem na zakażenie, jednak nie zostaną nam zapłacone pieniądze, ponieważ ich nie ma... Skrócony opis polityki "firmy"

Dorota Nowy wpis

Witam, jak obecnie wygląda praca na stanowisku rejestratorki w Rex Medica? :) Poprzednie wpisy na ten temat zostały dodane już dość dawno temu więc nie chciałabym się nimi za bardzo sugerować. Jak aktualnie oceniacie atmosferę pracy oraz wynagrodzenie? :)

Kinga Nowy wpis

Polecacie ta firmę dla młodych osób?

Wiktor Nowy wpis

Łatwo jest oczernić tylko czy są podstawy do takich wpisów?

Elektro radiologii

W związku z Pandemią, nadal mamy przychodzić do pracy i wykonywać badania, narażając się przy bezpośrednim kontakcie z Pacjentem na zakażenie, jednak nie zostaną nam zapłacone pieniądze, ponieważ ich nie ma... Skrócony opis polityki "firmy"

Prawda
@Elektro radiologii

Opinia wprowadza w błąd, ponieważ zawiera nieprawdę. Funkcjonowanie pracowni MR nie zostało prawnie zakazane więc badania zgodnie z przepisami się odbywają. Zamknięcie pracowni wiązałoby się z utratą pracy wielu osób - polityka firmy dąży do tego, żeby tak się nie stało (proszę się najpierw zastanowić stawiając takie absurdalne zarzuty). Zawsze można zrezygnować, zwłaszcza w obecnej sytuacji kiedy pracy jest mniej, skorzystają na tym inni pracownicy, bo po prostu więcej zarobią. Stwierdzenie "nie zostaną nam zapłacone pieniądze..." jest kłamstwem i pomówieniem. Każdy za wykonaną pracę otrzymuje należne mu wynagrodzenie- to jest fakt możliwy do weryfikacji w przeciwieństwie do wyssanych z palca rewelacji.

1
Zaskoczona Nowy wpis
@Prawda

Powyższa odpowiedź świadczy o tym, że pracodawca śledzi ten portal i weryfikuje odpowiedzi - to dobrze. Jednak jeżeli przeczytamy całą masę innych wypowiedzi łącznie z molestowaniem sexualnym, pokazuje nam to, że te rzeczy dzieją się naprawdę o.O - to przerażające...

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Szarlatyna

Zacznę od plusów: Ekipa bardzo sympatyczna. Minusy. - Zarobki. Najniższa krajowa, a odpowiedzialność finansowa? Źle potwierdzisz badanie, lub weźmiesz za małą zapłatę za badanie? Spokojnie. Oddasz. Ze swojej wypłaty. - Kawa dla pracowników? Zapomnij. Powiem Ci na co jeszcze nie możesz liczyć. Na minimalny szacunek do swojej osoby. Jesteś maszynką do zarabiania pieniędzy(usunięte przez administratora). Masz pracować ciężko, a najlepiej jednocześnie odbierać telefony i przyjmować zapłatę od pacjenta. (usunięte przez administratora) Kamera za twoimi plecami nigdy nie śpi. (usunięte przez administratora) - Jesteś pielęgniarką? Zapraszamy na kontrasty! Jak się jakiś nie odbędzie, zapomnij o pieniądzach za niego. Przyjedziesz na 5 godzin swojego życia, wyjdziesz z niczym. - Szkoda mi naprawdę menadżerów, bo żadne pieniądze nie są warte takiej pracy. Tutaj jesteś tylko (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)Ciekawe czemu co 2 miesiące zmieniają się menadżerowie? - Tutaj każdy robi wszystko. Więc nawet jeśli jesteś księgową, to i tak odbierasz telefony i umawiasz na badania. - Skąpstwo odnośnie wypłat dla pracowników i chęć zarobienia na pacjentach prowadzi do bylejakości. Jak najwięcej, jak najszybciej. Opóźnienia badań, wkurzeni pacjenci. Przez rotację pracowników i ciągle zatrudnianie nowych osób cały czas są błędy. A to odbija się i na pracownikach i pacjentach. - Ale, ale. Żeby nie było tak milutko. Jesteś odporna na stres? Nie straszny Ci atak terrorystyczny, ani apokalipsa zombie? To jeszcze nie widziałaś pacjentów. I oczywiście, zdarzają się tacy, którym można nieba uchylić. Co do całej reszty... Opis Ci się spóźnia? (a spóźnia. Radiolog nie zawsze opisze to w terminie, ale frustrację trzeba wylać na rejestratorkę. Jakby to od nas zależało, to same byśmy Ci to opisały) (usunięte przez administratora) roszczeniowość i przekonanie, że na rejestratorkę można wylać każde pomyje tego świata. (usunięte przez administratora)

Mirosław
@Szarlatyna

Wśród minusów podałeś to, że zatrudnienie jest na podstawie stawki najniższej krajowej. Mam do tego pierwsze i zasadniczo podstawowe pytanie. Czy stawka ta może wzrosnąć wraz z rosnącym doświadczeniem danego pracownika? Mam nadzieję, że są szansę na to, aby otrzymać automatyczną podwyżkę.

Szkarlatyna
@Mirosław

Oczywiście, stawka może wzrosnąć, ale tylko wtedy jeśli wzrośnie najniższa krajowa. W innym wypadku nie ma takiej opcji. Nie ma podwyżek, no chyba, że jakimś cudem ładnie uprosisz to może o złotówkę. :)

Przodownik Pracy
@Mirosław

Witam, podwyżki w firmie są co roku, tak jak inni piszą w związku z podniesieniem stawki minimalnej. Zawsze na początku roku oficjalnie Pani księgowa zjawiaj się w śród pracowników rejestracji z aneksami zapewniającymi minimalne wynagrodzenia w danym roku. Po corocznej "podwyżce" można spotkać dumnie kroczącego Pana Janusza pokazującego wszystkim jaki to on jest dobry bo dał tą podwyżkę :)... Żenada....

Edyta
@Przodownik Pracy

@Przodownik Pracy Czyli są to niewielkie podwyżki. A są szanse na premie w Rex Medica?

Andrzej

Ale przecież nikt nie trzyma na siłę. Mam wrażenie, że to zwyczajny hejt, może inspiracja konkurencji?

3
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rex Medica?

Mira

Jeśli jest tak kiepsko to dziwię się, że jeszcze pracujecie. Ja nie narzekam, przeciwnie polecam!!

3
Tektro

W skrócie mogę napisać o zarządzaniu placówką jako teorię chaosu, wszyscy mają się zajmować wszystkim, zero przepływu informacji, zero procedur na piśmie, prezes apodyktyczny. Opowiada o optymalizacji, czyli praca za darmo, zakres obowiązków nie istnieje. w przeciągu 2 miesięcy zmieniło się 3 menadżerów. Warunki pracy koszmarne, pomieszczenia brudne, brak świeżego powietrza, brak materiałów biurowych, wszystko trzeba sobie samemu kupić, sprzęt przestarzały kupowany z demobilu. Zwlekanie z płatnością wynagrodzenia to normalka, jako gwarancja, że się się coś tam ma do zrobienia. Zdecydowanie odradzam.

2
Ulka

Dla osób zaczynających pracę nie dziwi, że proponują niską kasę. Firma chce sprawdzić kandydata.

3
Cały czas
@Ulka

Osoby które tam pracują tak właśnie myślą, ale kiedy po roku czasu dostają max 1zł podwyżki na zleceniu (o umowie o pracę nadal nie ma mowy), widzą że mają zmarnowany rok życia zawodowego i szukają dalej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zmiany
@Cały czas

Słyszałam ostatnio, że firma już nie proponuje umów zlecenie... Teraz proponują założenie własnej działalności na stanowisku telefonistki - i to naprawdę nie jest żart :)

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cały czas
@Wiktor

Tak, firma cały czas potrzebuje pracowników, ponieważ proponuje najniższą krajową na umowie zlecenie z wysoką odpowiedzialnością finansową.

Aneta

@Tatiana, @Izabela, z waszych komentarzy wynika, że dzielenie się opinią na temat pracodawcy może być tylko wtedy, gdy w firmie dzieje się źle. Może obalmy ten stereotyp? Dlaczego by nie pisać na temat danej firmy w momencie kiedy pracuje się w niej dobrze? Proszę Was więc, rozwińcie swoje opinie. Dlaczego praca w Rex Medica tak bardzo się Wam podoba?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tatiana Izabela
@Aneta

No jasne, właśnie piszemy, że jest świetnie !!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klara

Tak rzadko zaglądacie na to forum. Jest jakiś powód?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Izabela
@Klara

Jest tak świetnie, że nie musimy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

A może ktoś rozwinąłby troszkę myśl poprzedniczki?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tatiana
@Iza

Jest bardzo Świetnie!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Irmina

Świetnie!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Daria

Czy coś nowego słychać? Jak się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Rex Medica - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Rex Medica
2/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Prosta 69
  00-838 Warszawa
 • NIP: 7010436501 KRS: 0000520842
Rex Medica