Opinie o Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Asystent / Asystentka w firmie Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Pracownik Nowy wpis

Witam Chciałbym się podzielić opinia na temat pracy w Karlsbad... Opłaca na czas to na plus ale prawda jest ze kombinują z umową na najniższa a reszta w zleceniu to takie upierdliwe no i kokosów nie płacą a co do atmosfery jest ok jak polubi ciebie towarzystwo w firmie to jest ok Sama praca jest ok tylko ze to mała firma i wsyskto tam działa trochę tak na słowo co czasami ma swoje też zalety jak i wady Moja opinia ogólna jest taka że to dobre miejsce na start zdobyć trochę doświadczenia i pójść dalej Oceniam pracę w Karlsbad w skali od 0 do 10 na 7

stary wyjadacz Impresariatowy

Firma spoko ,atmosfera przyjacielska wręcz rodzinna tylko kasa troche za słaba....dlatego tam juz nie pracuje:) Ogólnie to przepracowalem tam prawie 8 lat i szczerze mówiac to ze swieczka szukac takich firm, szef charyzmatyczny ale swoja osobowościa zachwyca ,prowadzi firme w niespotykanym na rynku Polskim stylu.Swoboda działania ale waze sa efekty to chyba trafne okreslenie.Jesli ktos ma glowe na karku i lubi pracować z pewnoscia odnajdzie się w Karsbadzie.Sa w tej firmie osoby ,ktore w bardzo sszybkim czasie zostały projektmenago wszystko zalezy od wkładu.Polecam firme kazdemu.

zabawne Nowy wpis
@stary wyjadacz Impresariatowy

szczególnie od wkładu stopnia znajomości z prezesem lub jego rodziną :)

Zawiedziona

Pracowałam w tej firmie jakiś czas. Później zaszłam w Ciąże, po powrocie miałam tez z nimi przejścia. Problem z wypłaceniem pieniędzy za urlopy itd. Spokój na forum nie wynika z zadowolenia pracowników tylko pracuje tam 10 osób na Krzyż dlatego łatwo byłoby wywnioskować kto dana rzecz pisał. Prawda jest taka, ze to mała firma, która ma 3 dużych klientów dzięki którym jakos funkcjonują, ale z marketingiem ma to niewiele wspólnego. Stanowiska menedżerskie są od lat obsadzone, przez rodzine i znajomych prezesa. Praktycznie zerowe szanse na awans. Nie ma szkoleń ani inwestowania w pracownika. Asystenci są wykorzystywani do pakowania paczek, wpisywania faktur i robienia najgorszej roboty, a zarabiają „menadżerowie” no i prezes. Ludzie są raczej w porządku, ale generalnie nie polecam. Bardzo nieprofesjonalna firma o czym przekonałam się na własnej skórze.

Alicja
@Zawiedziona

Dziękuję za opinię o firmie, napisz proszę jeszcze czy ze stanowiska asystenta jest szansa na awans? I na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku asystenta?

E
@Alicja

3000 plus minus, tylko umowa o prace na najniższa krajowa, reszta na umowę zlecenie. Także wszystko jest w sumie na słowo. Pracowałam tam dwa lata temu, po macierzyńskim mi podziękowali, ale z tego co wiem nic się nie zmieniło. Szanse na awans ze stanowiska asystenta są prawie zerowe.

Alicja
@E

@E A jak według Ciebie wygląda atmosfera w Karlsbad? Można ją uznać za pozytywną?

żart Nowy wpis
@Zawiedziona

pełna zgoda z tym komentarzem. Miałem okazję tam troche popracować. Ludzie ok jak wszędzie, są fajni i mniej fajni, do zniesienia. Atmosfera niby fajna, ale każdy każdemu obrabia (usunięte przez administratora) No i niestety z marketingiem to ma tyle wspolnego co nic, metody dzialania jak ze 20 lat temu. Na plus na pewno placa na czas, ale to tyle.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad na stanowisko Asystent biura? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Oleks

Powiecie tak ogólnie jak tam podoba się wam praca?

zachwycona!

Nie rozumiem z czego wynikają niektóre wpisy... Pracowałam w Karlsbadzie ponad 3,5 roku, firmę wspominam jako jedną z fajniejszych, w których miałam okazję pracować. Nigdy przenigdy nie było problemu z wypłatą, a przeciwnie - w dzień odejścia dostałam od firmy niezły prezent na nową drogę życia :) Odeszłam tylko dlatego, że mąż dostał propozycję pracy za granicą i po prostu opuszczaliśmy Polskę. Atmosfera pracy była bardzo fajna, zresztą do dzisiaj zostały znajomości i przyjaźnie. Sporo ciekawych rzeczy się nauczyłam, prezes - mega klasa, wyrozumiałość i zawsze pójście pracownikowi na rękę. Szefowa - wymagająca, ale przynajmniej czegoś się nauczyłam. Kasa według mnie w porządku, ja przynajmniej byłam zadowolona. Firmę wspominam z ogromnym sentymentem i będę polecać każdemu, zarówno w zakresie pracy tam, jak agencji do realizacji projektów promocyjnych. Uważam, że jeśli wkłada się serce i jest się po prostu dobrym pracownikiem, uczciwym i takim, który utożsamia się z firmą, to w każdej pracy zasłuży się na szacunek i godne traktowanie ze strony szefa. Dlatego trudno mi uwierzyć, że Karlsbad mógł komuś nie zapłacić lub nie szanować pracowników, a jeśli tak było, to polecam najpierw zrobić rachunek sumienia i zastanowić się nad tym, jakim było się pracownikiem. Ja mam najlepsze wspomnienia, a pracowałam na tyle długo, że zdanie mam mocno ugruntowane i oparte na wielu różnych przesłankach.

Jarosław
@zachwycona!

Witaj! Fajnie, że dodałaś bardzo rozbudowaną opinię na temat tego pracodawcy. Zdradzisz mi czy jest to miejsce przyjazne studentom szukającym nowego miejsca pracy?

zachwycona
@Jarosław

Wg mnie tak, bo można wielu ciekawych rzeczy się nauczyć, poobserwować różne projekty i jestem pewna, że osoba chcąca się rozwijać, będzie tam miała taką szansę, choćby poprzez właśnie obserwowanie czy pomoc przy różnych realizacjach.

Pedro

Taki spokój na forum wynika z dobrej atmosfery i z zadowolenia pracowników?

Radek

Czy można liczyć na podwyżkę albo firma zapewnia jakieś benefity (karta multisport, bony)?

Jacek

Może był jakiś powód, że jeszcze nie wypłacili??

Wszystkich potencjalnych klientów przestrzegam przed nawiązywaniem współpracy z tą agencją. Pomimo wykonanych usług, które były jasno wskazane w umowie, nie otrzymałem należnego wynagrodzenia. Aktualnie cała sprawa zgłoszona jest do sądu w Warszawie. NIE POLECAM, STRATA CZASU I NERWÓW

ytr

no ale to przeciez dobrze ze oferuja narzedzai przynajmniej samemu nie trzeba bedzie tego kupowac @byk

Janusz

Jak pracuje się w tej firmie, w projekcie dla Philips Lightning - na sieciach rynku nowoczesnego ? W jaki sposób zwracają koszty związane z użytkowaniem własnego samochodu - czy jest tylko zwrot za paliwo na podstawie faktur ?

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad - Warszawa

• Jak się pracuje w Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad?

Marek Karlsbad Impresariat Karlsbad
  • Wolbromska 38