Opinie o Coral Travel Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Coral Travel Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coral Travel Poland Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coral Travel Poland Sp. z o. o. w Warszawa

HELENA

Na szczęście nie podjęlam pracy w tym miejscu i podziękowałam zaraz po prezentacji :) ze względu na warunki jakie pracodawca oferuje, jeśli chodzi o rezydentów. Kiepska wypłata, nawet bardzo ! Dodatkowo oferowane warunki zamieszkania podczas pobytu za granica to pokoje 2-3 osobowe w uwaga tzw akademikach, dzielona kuchnia i łazienki. Dodatki doliczane do wypłaty to jakiś zart 4$ za transfer lotniskowy, o ile dobrze pamietam - 1€ od zakupionej wycieczki przez osobę dorosła ???? starający się o prace powinien doliczyć koszt wizy (370zl ) plus ewentualny test na covid przed wyjazdem, który robi się na własna rękę( niby po przepracowanym sezonie- zwracają ta kwotę ). Jeśli chodzi o rezygnacje podczas sezonu - (umowa zlecenie zaznaczam ) jest kara do zapłacenia w wysokości od 400-500 euro ! Generalnie jeśli ktoś lubi być poniżany albo jest bezdomnym to polecam ! Dla normalnego człowieka uważam ze warunki pracy nie są na tyle godne, żeby tracić czas i wysyłać swoją aplikacje ! Nie traćcie czasu ! Najbardziej dziwi mnie to, ze ludzie się na to godzą. Na warunki mieszkania jak na zbiorze truskawek w Holandii, tylko ze tam to chociaż się zarobi więcej ???? pozdrawiam !

rezydent
@rekrutowana

Masz ubezpieczenie prywatne wykupione przez firmę, nie płacisz za mieszkanie, media, internet, telefon, często jesz w hotelach albo na wycieczkach, masz dwie umowy i dwie wypłaty, można odłożyć. A te dodatki o których piszesz to też prowizje i tutaj można sobie dorobić drugie tyle, albo dużo więcej jak jesteś ogarnięta.

Otuzbir

Czytam sobie te komentarze i tak sobie pomyślałem żeby dodać od siebie kilka groszy. Pracowałem dla Corala przez ostatnie 5 lat ( w pazdzierniku 2021 wrocilem). Niczego tak nie żałuje jak odejscie z tej pracy. Otrzymałem tam mnóstwo możliwości, poznałem wspaniałych ludzi których pozdrawiam, nauczyłem się języka i wielu innych rzeczy. Oczywiście można narzekać na brak snu, męczących turystów, zjebanych kierowców czy sfrustrowanych współpracowników :) ale jak mawiał pewien "stary" rezydent: "każdy dzień się kiedyś skończy". Nawet jak masz zły dzień to potem idziesz sobie do ulubionej knajpy, każdy cię zna i szanuje, chodzisz na plaże i zwiedzasz różne ciekawe miejsca. Praca jako rezydent zmienia światopogląd i podejście do ludzi, ważne zeby sie z a bardzo nie przejmować. Pieniądze też dobre, duzo ludzi sie zraza na poczatku ale z czasem mozna odlozyc spora sumke. Jak jest sie ogarnietym to mozna zjesc za darmo, pojechac z darmo czy sie napic za darmo i nie trzeba byc przy tym dziewczyna :). Co do szefowej to mimo niektorych opinii bardzo dobry człowiek ktory mial swoje gorsze momenty, w sumie sie nie dziwie bo rezydenci potrafia byc gorsi niz turysci, szczegolnie Ci co mysla ze sa na wakacjach. Praca polecam wszystkim, ale szczegolnie osobom ktore nie wiedza co zrobic w swoim zyciu i szukaja odpowiedniej drogi, chociazby tak jak ja. Mam mnostwo wspanialych, zabawnych i niezapomniachych wspomnien z tej pracy ktorych nigdy nie zapomne i nie zaluje zadnego sezonu przepracowanego. Postanowilem ze wroce w kolejnym sezonie 2023 bo jednak to jest to co chce robic i zachecam do sprobowania wlasnych sił, ale mając przede wszystkim na uwadze, że to jest wyjazd do pracy a nie na wakacje.

pracowałam tu
@Robert

Jak się przyjmowałam to nie potrzebowali żadnego obcego języka ale jak nie znasz chociażby angielskiego czy np rosyjskieo to się do turcji nie pchaj bo sie nie dogadasz z nikim. Niepotrzebnie było też wykształcenie wyższe bo duzo rezydentów to ludzie z przypadku ale pewnie jak masz jakieś technikum studia albo kurs to będziesz szybciej kumał na miejscu i łatwiej będzie pracować. Wydaje mi się że wykształcenie nie ma wpływu na grafik

Powaga_sytuacji

Ta firma to po prostu wydmuszka. Oferty pracy opisane są pięknie, a na miejscu czar pryska bardzo szybko. Podpisujesz umowę na 6 dni pracy tygodniowo, a potem pracujesz 3 tygodnie bez dnia wolnego i tłumaczą to szczytem sezonu, bo przecież "w kwietniu mieliście tyle wolnego, więc teraz nie narzekajcie". Zakwaterowanie kiepskie, ale da się przeżyć. Stroje służbowe z materiału niskiej jakości - szkoda zdrowia. Natomiast najgorsza kwestia to atmosfera pomiędzy tzw. starymi a nowymi rezydentami: przyjeżdżasz z dobrym nastawieniem, a w krótkim czasie masz wrażenie wejścia w gniazdo żmij (poziom fałszu i zakłamania zatrważający). W sumie pomiędzy świeżakami też niewiele lepiej. Jak co sezon ludzie z łapanki, a potem wyścig szczurów, bo widzą w jakie g. wdepnęli i po trupach chcą się z tego wyrwać. Zwykle przez lizusostwo i donosy na kolegów łapią rekomendację od "starych repów", żeby dostać chociaż ochłapy spotkań informacyjnych (np. w problematycznych hotelach) zamiast nocnych transferów. Niedobrze się robi na samo wspomnienie. Jeśli cenicie sobie zdrowie psycho-fizyczne, to lepiej w to NIE WCHODZIĆ!

Xxx
@Powaga_sytuacji

Byliśmy z narzeczonym parę lat wstecz na rezydenturze w Bodrum i nie mieliśmy nieprzyjemnych sytuacji zarówno że starszymi jak i nowymi rezydentami, jedynie w momencie gdy obecny szef destynacji wprowadzał niemiłe konflikty między wszystkimi rezydentami. Jak szefa nie było to pracowało się świetnie i atmosfera była cudowna, do czasu kiedy szef się nie pojawił spowrotem w Bodrum (większość czasu spędzał w Kuşadası, do nas do Bodrum przyjeżdżał dosłownie kiedy była tylko i wyłącznie wielka potrzeba i "coś strasznego się zadzialo")

Celina

Pracuje w firmie 6 lat, czytam te opinie i ludziom się chyba w czterech literach poprzewracało. Atmosfera w biurze zależy od pracowników, niestety możesz trafić źle, możesz trafić bardzo dobrze. Firma jest elastyczna jeśli chodzi o urlopy, godziny pracy(możesz przychodzić na 8,9,10h kto)czy zasady obsługi klientów ważne aby klient został dobrze poinformowany a mi jako pracownikowi zależy żeby był zadowolony i wrócił do mnie, polecił znajomym. Wypłaty zawsze na czas, są różnego rodzaju benefity, multikafeteria, multisport, Luxmed, zniżki na wyjazdy, darmowe bilety raz w roku. Podstawowa pensja jest zdecydowanie wyższa niż najniższa krajowa, prowizja też może byc wysoka. Moja najniższą wypłata z ostatnich dwóch lat to 4800zł na rękę, zazwyczaj ok 6000-7000zł na rękę wyciągam ze sprzedaży. Lepsi ode mnie zarabiają więcej, średnio pewnie wyjdzie 8-8,5k też na ręke.zalezy od biura bo są biura gdzie niestety jest dużo mniejszy ruch i zalety też od umiejętności sprzedawcy. Umowa o pracę od początku. Wyjazdy na koszt firmy żeby zobaczyć hotele, trochę słabo ze szkoleniami sprzedażowymi, ale były niedawno fajne szkolenia z psychologami. Firma zainwestowała w reklamy, pracowników i widać efekty, są też fajne wyjazdy integracyjne. Jak wszędzie są rzeczy które denerwują ludzi, ale nie przesadzajmy, warunki sa na prawdę dobre. Jest też trochę osób które się zwolniły, ale po kilku miesiącach wróciły. Nie wiem jak zarobki w centrali, ale w sprzedaży można zarobić, jak ktoś mnie pyta o pracę w coralu to zawsze polecam.znam ludzie z innych firm i dużo osób chce do nas przejść , więc polecam sprawdzić samemu

Celina
@Kornelia

Ja nie mam problemu z celami, nie wyypowiem się jak to wygląda w innych biurach, jest dużo zależnych. Ale w ciągu roku cele są modyfikowane, podnoszone, ale też obniżone w miarę możliwości. Obecnie jest trochę rekrutacji do różnych biur w Polsce

Jula

Dlaczego waszym zdaniem firma zwalnia starych pracowników? Nikt tego nie opisał a mam zamiar składać CV na stanowisko Doradcy Agenta, zależy mi też na dłuższej współpracy.Zainteygowal mnie wpis, że firma zapewnia podróż poślubną swoim pracownikom, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Za 2 lata wychodzę za mąż, faktycznie bym mogła liczyć na jakąś wycieczkę?

@Jula

Bo to (usunięte przez administratora) jest. Trzymaj się od tej firmy tak daleko jak to możliwe, radzę Ci dla Twojego dobra. Idź tam, gdzie zapłacą Ci godne wynagrodzenie tak, że sobie podróż poślubna opłacisz sama. Nie licz na jałmużna od Corala, że cokolwiek od nich dostaniesz, bo się przeliczysz. To jest OSZ0ST TRAVEL.

@Jula

Hej Jula, . ogólnie praca agenta jest bardzo fajna, siedzis sobie w biurze i sprzedajesz wakacje, ubezpieczenia wakacji i inne tam dodatkowe rzecz. Po dłuuuższym czasie w firmie można pojechać na wyjazd służbowy po hotelach, zobaczyć destynacje jakie mają itp ale jeśli chces się tam zatrudnić, żeby dostać podróż poślubną za free to chyba nie ma sensu bo zaoferują Ci 4 gwiazdkowy hotel, w ktrym akurat im się nie sprzedały miejsca żebyś sobie pojechała akurat w terminie, który im odpowiada a nie Tobie więc zastaanow sie - chcesz spedzic pierwszy wyjazd mezem na warunkach pracodawcy a nie swoim?

Bystra Nowy wpis
@Jula

Bo są niewygodni i nie podlizują się szefowi :) tak przynajmniej było na kierunku Egejskim. innych powodów nie jestem Ci w stanie wymienić

Gość Nowy wpis

Z tego co piszesz, to dosyć wygodny etat i chyba spróbuję swoich sił. W ogłoszeniu piszą o szkoleniach wyjazdowych, co mogę przez to rozumiem, darmowe wakacje i nauka w jednym? Trochę się zdziwiłem, że praca jest zmianowa, więc dajcie znać jak to wygląda godzinowo. Chcę się przygotować na wszystkie sytuacje.

Agawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Moje pytanie dotyczy umowy. Czy firma podpisuje normalna umowę o pracę I Czy przynajmniej na umowie widnieje najnizsza krajowa plus prowizja? Bo jest firma która daje umowy na pelet etat z dużą niższa kwota niż najnizsza a żeby ją wogole otrzymać trzeba nadrabiać prowizja- chyba coś z nimi nie tak!!!!

@Bylapracownica

Do wszystkich nowych!!!! Pracowałam w Coral Travel w Turcji i szczerze nie polecam tej firmy! Nie dajcie się złapać na różne akcje promocyjne firmy!!!! Uciekajcie stamtąd jak najszybciej!!!! 7. grzechów głównych Coral Travel PL czyli jak zostać niewolnicą. (Moje doświadczenia z pracy w regionie Riwiery Tureckiej) 1. Praca de facto dla tureckiej firmy na fatalnych zasadach. (Pracujesz przez 6 dni w tygodniu za najniższą polską krajową, oraz za najniższą turecką krajową. Firma Odeon Tours (bo pracujesz dla nich) traktuje Cię jak ostatniego śmiecia. Pracujesz ponad siły, średnio po ponad 12 godzin. Nie obowiązują Cię żadne wolne w polskie czy tureckie święta. (Niewarte zarobki takiego poświęcenia) 2. Koszmarny personel, czyli poczynając od tureckojęzycznych pracowników operacji , którzy potrafią pochodzić z krajów byłego ZSRR i traktować ciebie jako Polaka jak ostatniego pachołka. Dużo tych osobo nie potrafi mówić po angielsku, gadają tylko po rusku plus kierowcy tureccy są bardzo koszmarni. Aroganccy i chamscy wobec Europejczyków, chciwi na bakszysz czyli napiwek. Potrafią okradać i szantażować rezydentów. Broń Boże nie podawajcie im swoich numerów telefonu, bo napastują ładne dziewczyny… zapierniczaja jak szaleni na drogach. nie chce generalizować ale mało jest uczciwych i dobrych kierowców. 3. Paskudne zakwaterowanie czyli życie jak w chlewie. Mieszkałam w wielu miejscach w regionie Riwiery Tureckiej. Wymienię po danej miejscowości i krótki opis kwatery czyli lojmana. Kwatery dosłownie w każdym przypadku są w złym stanie technicznym, zagrzybione i brudne. Lodówki małe i stare, łóżka to stare śmierdzące warstwy materacy. W dodatku chamskie i hałasujące ruskie mieszkają w bloku razem z wami. 4. Niejasny system karania. Firma chwali sie, ze można zarobić”dużo” kasy ale i również… stracić. Nie ma tego zapisanego w umowie. Tak, firma Odeon Tours potrafi przywalić wam karę za finansową za dosłownie każdy mały błąd. Kontrole w pokojach są dosyć często. Ochrona czyli güvenlik ma prawo bez zapowiedzi przeszukać was pokój. Kary potrafią być m.in za niewyłączone światło czy za wyglad zewnętrzny albo… za kwestionowanie poleceń tureckich przełożonych (którzy nie grzeszą mądrością i logiką). Kary są odejmowane z prowizji w Euro, a wartości tych grzywien są ustalane na oko. Raz to może być 10 euro raz 200 euro. 5. Polak Polakowi wilkiem za granicą, czyli o relacjach miedzypracowniczych. (Dla bezpieczeństwa nie wymienię tu żadnych prawdziwych nazwisk) W firmie panuje czyste kumoterstwo i kolesiostwo jak w systemie politycznym. Darujcie sobie bajki o równym traktowaniu. System zarządzania jest podobny do systemu pszczół. Jest tu królowa-matka, jej zaufane żołnierki, pracownice i trutnie (osoby, które robią dymy i afery za które karani są wszyscy) Ludzie potrafią tu plotkować, często na siebie donoszą przełożonym. Dużo można znaleźć osób uzależnionych od pewnego popularnego nałogu, za co później grupowo się obrywa. 7. Zajęczą odpowiedzialność za pracownika czyli jej… brak. Wielokrotnie miewałam sytuacje, że kierowca potrafił mnie lub moich kolegów z pracy wywieźć z dala od lojmana. Było to bardzo straszne wydarzenie. Po ciężkiej, wielogodzinnej pracy nie ma się zagwarantowanego powrotu do kwatery. Kierowca może cię dosłownie wyrzucić nawet 30 km od miejsca lojmana. W upalne dni firma nie zapewnia nawet wody do picia na lotnisku czy w autokarach. Największym (usunięte przez administratora) jest tzw. posiłek pracowniczy czyli paskudny tost z serem na punktach zwanych Sorbet (obowiązkowe stacje gdzie rezydent wozi gości w czasie transferu). Ci, którzy jadą na Alanię mają nieco “lepsze” jedzenie. Ogólnie w czasie pracy musisz dosłownie polować na jedzenie czy to w hotelach czy od gości. *** w czasie pracy nosi się niewygodne i bardzo źle wykonane mundurki z czystego poliestru. Pracownik sam płaci za niego za obowiązkowe przeróbki krawieckie. Strój jest nieoddychający latem przez co można się w nim dosłownie ugotować. Potrafi również uczulać. Turcja to specyficzny kraj. Turcy mają mentalność zdobywcy. Historycznie kraina była przecież grecka. My kobiety jesteśmy traktowane jako łup i na każdym kroku jesteśmy nagabywane przez perskich książąt. Dlatego bądź świadoma i uważaj na siebie w tym kraju. Komentarz ma charakter niezależnej, subiektywnej opinii usankcjonowanej własnych doświadczeniu zawodowym jako rezydent w firmie Coral Travel Polska/Odeon Tours. Komentarz nie ma na celu ani szkalowania ani pomówienia firmy Coral Travel Polska/Odeon Tour. Jest retrospekcją i subiektywnym odczuciem jego autora.

Były pracownik Nowy wpis
@@Bylapracownica

100% prawdy. Nie dotykajcie tego łajna. Bo śmierdzi.

Rebel

Żadne inne biuro nie zatrudnia tylu rezydentów co Coral. Ba! Żadne inne biuro nie zatrudnia na polsim rynku osób z Ukrainy. Żadne inne biuro nie reklamuje się tak z tzw. Open Day (poszukiwanie wspaniałego zespołu rezydentów nie mówiących dobrze po polsku ????). Coral już prawie wyskakuje z lodówki. Zastanówcie się sami dlaczego… przemiał ludzi jak w młynie, zatrudnianie jako REZYDENTÓW przyjaciół ze wschodu… ilość, ilość, ilość nie jakość.

Ukrainka w Polsce
@Rebel

Ale co narodowość ma do pracy? Chyba liczy się jakość wykonanej pracy, a nie gdzie jesteśmy urodzeni, prawda? I praca za granicą to jest wyzwanie dla każdego, kto wykonuje wszystkie obowiązki oczekiwane przez pracodawcę. Ten rasizm naprawdę jest nie ma miejscu.

@Rebel

A może dlatego, że Coral sprzedaje najwięcej wycieczek do Turcji i ma najbardziej opiekuńczy system obsługi klienta? Może dlatego, że inne biura robią transfery bez rezydenta, a Coral z? Może Coral zatrudnia dlatego obywateli różnych państw, bo liczy się chęć do pracy, jej jakość i znajomość polskiego, a nie to gdzie się ktoś urodził? Wyskakuje z lodówki? Może ma dobry marketing i dociera do dużej grupy osób zainteresowanych? Wszystko można widzieć poprzez swój własny filtr, ale zachęcam jednak do opierania opinii o fakty :)

Życzliwi
@Adam

Opiekuńczy system? Buhahahah! Chęć do pracy? Znajomość polskiego? Czyja? Haha, dobre mi to ;) Wiemy dobrze, że są kwiatki, które ledwo dukają mowę transferową, a pracują przypominam na polskim rynku i wielu turystów tym faktem bywało zniesmaczonych. Dobry marketing? A po co? No po to żeby co sezon zatrudniać pełno nowych, nieświadomych niczego ludzi. Bo starych albo się zwalnia, a nowi nie dają rady i wielokrotnie sami nie reflektują powrotu na kolejne sezony. Szanująca się firma i szef dba o pracowników i trzyma zespół, który jest dobry i osiąga świetny wynik. Opierajmy się o fakty panie Adamie - ma pan rację ;) Ma pan coś jeszcze do dodania na ten temat?

Panu juz podziekujemy
@Adam

Panie Adamıe jak pan sam zawsze mowil dzien bez wlazenia w wielki tyl .k Pani Rozy to dzien stracony :))juz wszyscy to znaja .Pan ma swoja dziewczyne z ktora mieszka w lojmanie(bo panu wolno) jest lizusem Rozy dostaje super prace wiec pan nie wie co to brak szacunku ze strony koordynatorki gdy poprosi sie o wolny dzien bo jest sie chorym np. Byly osoby takie jak pan ktore moga wszystko...nie oszukujmy sie pana opinia jest nieobiektywna.Ciral robi najwiecej wycieczek ale na iliş nie na jakosc.Na wycieczki jada Ukrainki ktore po polsku nie mowia lub przemadrzale mlode niewyksztalcone ktore nagminnie obrazaly turystow .

Bzdury wypisujesz,ludzie na biezaco skargi pisali do biura Corala i potrafili powiedziec w oczy przelozonym co o tym wszystkim mysla.Odchodzili po miesiacu lub dwoch nawet po paru tygodniach uciekali.Ukrainki takie niby biedne ze z Rosjanami soe razem z wojny nasmiewaly.Co ty za bzdury wypisujesz

@Agent010

Mając zarzuty warto mówić o faktach, których nie masz - a biorąc pod uwagę, że znam Ukrainek co pracowały, napewno nie były z Rosjanami w dobrych relacjach. Piszesz nie o sobie, a o innych, a z Twojego komentarza wynika, że byłeś/byłaś cały sezon, a teraz tu nagle piszesz co tobie nie pasowało. Już skoro masz taką nienawiść do Ukrainy, to mów wprost, a nie zwalaj winę do kogoś. Ta strona jest chyba po to, aby pisać o pracy, a nie jaka narodowość jest lepsza. Więc nie pisz o tym, co jest nie ma miejscu.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Coral Travel Poland Sp. z o. o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Turystyki?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Były aplikant

Niestety aplikowałem do pracy w tej firmie i z przykrością muszę stwierdzić, że zostałem przez nią (usunięte przez administratora) Przeszedłem pozytywnie rekrutację o czym powiedziała mi Pani rekruterka, a nawet dostałem e-mail z taką wiadomością. Później przyszedł jeden czy dwa kolejne maile, że informacje o wyjazdach, szkoleniach będą dostarczane na bieżąco do wszystkich zgodnie z datą od której dany kandydat określił swoją dyspozycję do wyjazdu. Na początek wyjeżdżali ci co mogli zacząć od razu co jest oczywiście logiczne i dobrze zorganizowane z pozoru.... bo po tych mailach kontakt się nagle urwał, nie dostałem nigdy więcej żadnej wiadomości o wyjeździe mimo napisania kilki emaili do firmy - w tym do osoby, która przeprowadzała ze mną rozmowę i mnie zatrudniła bezpośrednio po niej. (Zobowiązania ustne mają taką samą moc jak i pisemne według zapisów prawa plus dostałem e-mail to potwierdzający). Taka sytuacja jest niedorzeczna, niezwykle przykra, ponieważ w tamtym czasie byłem osobą w bardzo trudnej sytuacji i firma celowo zostawiła mnie na lodzie jakby w ogóle zapominając o moim istnieniu bez żadnej informacji. Czekałem bez sensu na wyjazd, który nigdy nie doszedł do skutku przez co straciłem dużo czasu, nerwów, no i pieniędzy (bo mogłem wtedy zarobić gdybym jednak wyjechał). Najlepsze jest to, że firma co chwilę wstawiała oferty pracy i szukała ludzi na rezydenta, mimo, że ja dalej czekałem na ten wyjazd i odpowiedź kiedy mogę w końcu zacząć pracę. Oczywiście takiej odpowiedzi nie było ale ogłoszenia latały po różnych platformach z pracą. Totalny brak profesjonalizmu i po prostu traktowanie człowieka jak śmiecia. Jak firma może tak traktować swoich de facto pracowników? Jak można być takimi ludźmi bez honoru, godności i poszanowania do drugiego człowieka? Od tego czasu już minął spory kawałek czasu, nieco moje życie się ustabilizowało dlatego po dość długim czasie piszę ten komentarz bezpośrednio po tym jak przypadkiem zobaczyłem gdzieś ogłoszenie do pracy do Coral Travel. Z całego serca przestrzegam wszystkich i mówię to naprawdę szczerze - nie aplikujcie tam ani nie współpracujcie z nimi pod żadnym pozorem, ponieważ nigdy nie macie gwarancji czy was po prostu nie nabiją w butelkę. Naprawdę jestem ostatnią osobą do pisania komentarzy negatywnych w internecie i nie przypominam sobie kiedy napisałem w ogóle jakąś nieprzychylną opinię na cokolwiek lub kogokolwiek ale tak przykre doświadczenie jakie mnie spotkało w kontakcie z tą firmą zmusza mnie do tego aby podzielić się tym publicznie. Być może to był boski plan żebym tam nie jechał więc może przeznaczenie uchroniło mnie przed czymś złym.

@Były aplikant

Bardzo nam przykro, że nie dotarła do Pana informacja o zakończeniu rekrutacji. Ten proces faktycznie trwa dość długo i w pierwszej kolejności potwierdzamy chęć podjęcia współpracy z osobami najbardziej dyspozycyjnymi. Może się zdarzyć, że jeżeli ktoś jest dyspozycyjny np. od czerwca albo lipca, nie udaje nam się już takiej osoby zatrudnić. Natomiast oczywiście każda osoba, która "nie zdąży" zostać zatrudniona w danym sezonie powinna otrzymać taką informację. Aby prześledzić co dokładnie się wydarzyło w Pana sytuacji, musielibyśmy znać Pana personalia.

Chce dostać się na rezydenta. Prócz angielskiego potrzebny jest jeszcze drugi język np. lokalny tam gdzie się jedzie? Trudni się dostać bo ktoś tu pisał że rekrutacja długa i nie zawsze jest feedback. Jak już się uda to kontrakty zwykle podpisywane są na całe lato np od czerwca do września?

Hej! Do pracy rezydenta niezbędny jest jeden język obcy (najlepiej angielski ale w niektórych krajach może być rosyjski). Im więcej języków umiesz, tym lepiej dla Ciebie ale nie jest to wymagane. Polecam na destynacji szybko nauczyć się podstawowych zwrotów w lokalnym języku - o wieeeeeeeeele łatwiej będzie się mieszkało na obczyźnie ;) Rekrutacja jest super prosta i w miarę szybka. Sprawdzają Twoje umiejętności wypowiadania się (krótka prezentacja słowna), bardzo prosty test językowy (mówiony, nie trzeba pisać ;) ) i rozmowa z rekruterem. Prawdziwy test charakteru przejdziesz na miejscu jak trzeba będzie pracować z ludźmi ;)) Moim zdaniem, jeżeli nie otrzymujesz odpowiedzi w zadowalającym terminie - pisz do rekrutera, dużo i często, aż do skutku ;) Kto wie, może nawet firma uzna, że to dobra cecha Twojego charteru, że interesujesz się pozycją. Jak już się uda to musisz być na miejscu minimum 4 miesiące ale można dłużej- im dłużej jesteś dostępny tym oczywiście lepiej. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytanka to pisz śmiało i powodzonka.

Wiem

Zastanów się dobrze. Odradzam.

Były rezydent

Przede wszystkim poczytaj komentarze na tym forum i zastanów się czy naprawdę chcesz tam pracować. Dostać się nie jest trudno, zatrudniają praktycznie wszystkich którzy mówią po polsku (chociaż jak sobie przypomnę to i na dobrą znajomość polskiego nawet nie zwracają uwagi). Oczywiście ma to swoje przyczyny które wyjaśniają inne komentarze

HELENA

Turskawka
@HELENA

Hmmm... Jeśli chodzi o rezydenturę to podobno zatrudniają na umowę o pracę.

@HELENA

Szkoda, że podstawą Twojej opinii jest wyobrażenie, a nie doświadczenie :) Może warto byłoby zapytać o opinię rezydentów, którzy pracują z Coralem już od wielu lat. Z jakiegoś powodu jeszcze nie porzucili tej pracy dla pracy fizycznej w Holandii ;)

Pomocny
@HELENA

nie do końca rozumiem tą opinię. ukończyłem rekrutacje w coralu i normalnie dostałem oferte na umowe o prace. koszt testu (wylot do pracy w kwietniu) i wizy oddaje biuro wiec chyba ta opinia nie jest zbyt sprawdzona.

Pachnie konkurencją :)

@HELENA

Ale tam się dostaje jako rezydent tak jakby dwie oensje jedna turecka - najniższa krajowa , a druga to polska najniższa krajowa + bonusy i premie , więc to może wyjść nawet koło 5000 zł netto. Wiec nie kumam trochę , poza tym jadąc daleko to trzeba miec w zapasie kase , w razie W , gdyby coś się stało więc bezdomnymi zostaja tylko ludzie bez wyobraźni , którzy , jadą na rezydenta bez pieniędzy na np hotel albo powrót do Polski.

@HELENA

Helena to mądra dziewczyna. Dziś jest gorzej niż wtedy. Praca rezydenta biura Coral Travel jest gorsza niż praca (usunięte przez administratora). Rezydenci pracują po 22 godziny non stop, dwie godziny na sen i od nowa 20 godzin. Tak wygląda praca w Turcji w XXI wieku. (usunięte przez administratora) przynajmniej mógł się wyspać, tu nawet tego podstawowego prawa(usunięte przez administratora) nie posiada. Dlatego są te kary za niedotrzymanie umowy. Uważajcie młodzi, to jest praca ponad możliwości człowieka, nawet młodego organizmu. Czy Coral Travel może się odnieść do tego? Z niewolnika, nie ma pracownika. Dlatego co roku jest rekrutacja, nikt drugi raz się na to nie zdecyduje, jezeli wcześniej nie zerwie umowy, bo tego nie można tolerować!

@Mary Ann

Droga Mary Ann, Chętnie odniesiemy się do faktów: 1. Rekrutacja jest prowadzona co roku, ponieważ liczba klientów rośnie z roku na rok, a co za tym idzie - również liczba pracowników. Nie jest prawdą, że co roku zespół wymienia się na nowy, prawie 90% rezydentów pracujących z nami w poprzednim sezonie wróciło do nas w 2023 roku. 2. Umowę można rozwiązać zawsze, za wypowiedzeniem lub bez, jak każdą tego typu umowę i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, jeśli robi się to sposób zgodny z ustaleniami (a nie np. nie stawia się w pracy nie uprzedzając o tym przez kilka dni z rzędu). 3. Rekrutując uczciwie informujemy, że praca rezydenta nie jest pracą od 9.00 do 17.00. Jeśli ktoś był kiedyś klientem biura, to wie, że np z lotniska odbiera nas rezydent biura podróży, a niestety (lub stety) samoloty latają przez całą dobę. Praca bywa intensywna i nie każdy jest na to gotowy, rozumiemy to. Jednocześnie osoby zarządzające na miejscu robią wszystko co w ich mocy, żeby uwzględnić prośby i wnioski rezydentów, na ile to możliwe. Pozdrawiamy, Dział rekrutacji

@Dział rekrutacji

Dziękuję za odpowiedź Coral Travel Poland Sp. z o.o. - Dział rekrutacji. Same banały i ogólniki w tej odpowiedzi. Nie ma nic na temat skandalicznych dyżurów po 20 godzin, po których rezydent śpi tylko 2 godziny, i ma nowy 20 godzinny czas pracy. A gdzie niezbywalne prawo do odpoczynku? Oczekiwałam, że Państwo to sprawdzą i zareagują na to. Widocznie takie macie standardy pracy i uważacie, że to jest ok Jest gigantyczna różnica, pomiędzy informacją, że to nie praca biurowa w wymiarze 8 godzin, a pracą 40 godzin non stop z 2-3 godzinną przerwą. To nie jest intensywna praca, jak to nazywacie, to jest skandaliczne poniżanie człowieka. Ktoś powinien się tym zainteresować. Widocznie macie za mało rezydentów, ludzie nie dają rady tak pracować. Nikt Wam jeszcze nie umarł z przepracowania na stanowisku pracy? To chyba kwestia czasu. Skoro biuro tak dobrze prosperuje, i ma tak dużą liczbę klientów to nalezy zatrudnić odpowiednio wystarczającą liczbę pracowników. Wszystko co tu napisałam jest potwierdzone przez rezydentów, którzy się tu wypowiadali.

@Mary Ann

Szanowna Pani, Odnosić możemy się do faktów i konkretnych przypadków. Każdy rezydent zna ścieżkę komunikacji adekwatną do zgłaszanej sprawy i żadną z tych ścieżek nie jest niniejsza strona internetowa. Jak dotąd w sezonie 2023 nie otrzymaliśmy od rezydentów ani jednego zgłoszenia na temat ich czasu pracy, jedynym "zgłoszeniem" jest Pani post tutaj. Jeśli chce Pani kontynuować ten wątek, zapraszamy do kontaktu i podania szczegółów sytuacji, do której chciałaby Pani, żebyśmy się odnieśli (np. region, miasto, nazwisko, data, itp): hr@coraltravel.pl Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

@Dział Rekrutacji

Dział rekrutacji proszę o informację, ilu rezydentów przyjętych po raz pierwszy w sezonie 2023 już zrezygnowało z pracy w Turcji, nie wytrzymawszy do końca sezonu? Niezależnie od miejsca pracy? ( proszę wziąć pod uwagę, że ja znam tę liczbę) No to są fakty właśnie, ile osób zrezygnowało? Gdyby było tak cudownie i kolorowo, nie odchodzialiby, prawda? Obawiam, że będzie coraz gorzej. Dlaczego kierownictwo tureckie toleruje pijaństwo wsród pracowników, a gdy są niezdolni do pracy, bo mają kaca, muszą brać za nich dyżury inni i dlatego 40 godzin, czyli normę tygodniową, cywilizowaną wyrabiają w dwa dni. Szkoda mojego czasu. Ale przede wszystkim szkoda tych młodych ludzi, których wykorzystujecie w sposób urągający elementarnym normom i prawom pracowniczym. Nawet, jeżeli mówimy tu o Turcji, to zatrudnia ich Coral Travel Poland z siedzibą w Warszawie i powinniście mieć skuteczne narzędzia aby zweryfikować i położyć kres tym skandalicznym praktykom. Nie pozdarwiam.

@Mary Ann

Szanowna Pani, tak jak informowaliśmy w powyższej korespondencji, każdy rezydent zna ścieżkę komunikacji adekwatną do zgłaszanej sprawy i żadną z tych ścieżek nie jest niniejsza strona internetowa. Jeśli chce Pani otrzymać oficjalne stanowisko w przedmiotowej sprawie prosimy o kontakt pod wskazanym adresem email. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

rekrutowana
@HELENA

3 lata minęły od tego komentarza a warunki, które oferują nic się nie zmieniły. Niska wypłata, jakiś dodatek 2/3 euro za trqbanfer czy wycieczkę (caly dzien pracy), mieszkanie w akademiku z nieznajomymi, jedzenie we własnym zakresie, ciekawe co z ubezpieczeniem? Co do wizy to już nie słuchałam bo nie zainteresowała mnie ta praca za te pieniądzę. Świat biegnie do przodu, ceny wszystkiego rosną a ten pracodawca najwyraźniej stoi w miejscu. Ja podziękuję. No chyba że ktoś młody się skusi do nabrania doświadczenia, przygoda i kieszonkowe na wakacje.

rezydent
@rekrutowana

Mili

Musi to dobrze świadczyć i o firmie i o szefie destynacji. Że wszyscy dobrzy i doświadczeni pracownicy albo uciekli, albo zostali zwolnieni za nic, bez podania powodu. I do Bodrum jedzie cały nowy zespół. Ahhh, zapomniałam o (usunięte przez administratora). Oni są wygodni. Buhahahah. Gratulujemy ;)

Ciekawe co masz na myśli, pisząc o zabawie. Wyczuwam, że niekoniecznie może być fajnie. Nie wiem czy dobrze myślę, ale osoby które pojadą do Bodrum są specjalistami ds. turystyki? Bo takich ogłoszeń na specjalistów dużo jest na pracuj.pl.

Szczerze odradzam każdemu, niezależnie od działu czy stanowiska jest słaba atmosfera. Totalny (usunięte przez administratora).firma została gdzieś daleko i każde jej poczynanie to festiwal kiczu. Kadra managerska pozostawia wiele do życzenia, szczególnie jeżeli chodzi o HR. Brak jakichkolwiek kompetencji, rozmowy na poziomie (usunięte przez administratora), szczerze współczuje pracownikom tego działu, którzy muszą się borykać z takim brakiem wiedzy, kompetencji i umiejętności komunikacji. W idealnym świecie prowadziłyby to osoby, którym się jeszcze chce, które potrafią oddzielić swoje prywatne emocje od relacji służbowych i nie wprowadzają atmosfery (usunięte przez administratora) Okropieństwem jest też namawianie ludzi na pracę jako Rezydent czy Animator..trzeba chyba być na zupełnym dnie życiowym żeby podjąć się pracy w takich warunkach, brud, małe zarobki, podejrzane umowy lub ich brak i osoby brane na zasadzie "umie mówić? umie, to niech leci" co daje tak jak pokazują inne komentarze fatalny rezultat. W centrali zarządzanie na zasadzie - mikrozarządzania. Naturalny jest brak szacunku, fakt, że możesz dostać opierdziel bo ktoś ma gorszy dzień a Ty się napatoczyłeś, podwójne standardy i wymagania, że tak samo chętnie jak oni będziesz wciskać ludziom beznadziejną pracę czy w biurze czy wyjazdową. Z dobrego serca odradzam!

@Karolina

Trudno odnieść się do niemerytorycznych zarzutów w rodzaju "festiwal kiczu", "(usunięte przez administratora)", czy uogólniony "brak jakichkolwiek kompetencji", więc się nie odniesiemy. Przykre jest natomiast ocenianie osób, którzy wybierają np pracę rezydenta w naszej firmie, której notabene nie "wciskamy" tylko proponujemy. Decyzja jest po stronie kandydata i nie sądzę żeby osoba piszaca ten komentarz była uprawniona do oceny motywacji kogoś, kto decyduje się na taką ofertę.

Były rezydent
@Dział rekrutacji

Już pisałem na ten temat. Praca w Turcji była najcięższa w moim życiu Nie moówcie kandydatom że to wakacje. Uciekają po miesącu lub dwóch. Szczera ale prawda. To bardzo ciężka praca. Zdjęcie Karola który zwiał po miesiącu to dla mnie przegięcie. Oczywiście podpisujemy zgodę na wykorzystywanie naszego wizerunku ale te zdjęcie mnie śmieszy. Napiszcie prawdę że praca bywa po 20 godzin i jest bardzo ciężka. Znam zarząd Coral Travel Polska bo ich obsługiwałem. Inteligentni fajni ludzie. Ale kłamstwem jest że to nie wakacje a ciężka praca. Boże widzisz i nie grzmisz.

@Były rezydent

My również wielokrotnie już pisaliśmy o tym, że rola rezydenta to odpowiedzialna praca, w której nie każdy się odnajdzie. To nieprawda, że obiecujemy wakacje.

@Dział rekrutacji

Myślę, że nie ma potrzeby się do tego odnosić, portal służy kandydatom aby posiadali informację o danym stanowisku zanim podejmą świadomą decyzję podjęcia współpracy. Stanowisko co do pracy rezydenta w dalszym ciągu podtrzymuje ponieważ kandydaci biorący udział w prezentacjach otrzymują tylko część informacji o pracy tam, niestety zamiast zmienić warunki zakwaterowania czy wynagrodzenia za jak sami określają odpowiedzialną pracę, firma woli pomijać niewygodne informacje. Dział rekrutacji niestety odpowiadający bez jakichkolwiek autorefleksji, brak jakichkolwiek kompetencji dotyczył właśnie tego działu, gdzie naturalna jest nerwowa atmosfera a jakość pracy zależna od humoru przełożonego.

Emilia
@Karolina

Tutaj juz wszystko napisano ale zabraklo najwazniejszego.Pracujecie dla Ruskich za marne pieniadze.Co gorsza pracuja tez Ukraincy ktorzy mieszkaja razem z Rosjanami w jednym hotelu.Najwiekszy wstyd pracowac dla Ruskich...jesli ktos kocha prace rezydenta polecam wszystkie inne firmy tylko nie Coral

Koleżanka
@Emilia

Najlepsze jest to, że firma zatrudnia osoby nie mówiące dobrze po polsku (przyjaciół zza wschodniej granicy ????) do pracy na rynku polskim. W zeszłym roku było kilka takich kwiatków ????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Coral Travel Poland Sp. z o. o.?

Oprócz pracy dla rezydentów można odbyć tu praktyki i to w różnych działach. Dla mnie osobiście fajnie by było zrobić praktyki w dziale księgowości. Serio te zniżki na wakacje, które proponują dla praktykantów są w ogóle warte uwagi? Bo mi się wydaje, że nikt nie da nic za darmo.

Niczadarmo

Hej UT, wydaje mi się, że praktykantów nie obowiązują żadne zniżki ani benefity. Tak samo na okresie próbnym nie ma co liczyć na cuda.

Troskliwy

Jedźcie na rezydenturę, bo to super przygoda i doświadczenie. Ale jeśli zaproponują Wam Egejską nie gódźcie się! To co tam się odwala to jakiś kosmos…

Edyta
@Troskliwy

Hej, napisz proszę coś więcej o tej pracy. Dużo osób pisze tutaj o wypłacie ale pracodawca nie podaje w ogłoszeniu zarobków (a powinien...??? :| ) Na ich stronie jest info, że umowa o pracę obowiązuje ale w ogłoszeniu też nie ma szczegółów, jak jest z benefitami? Czy multi sport albo ubezpieczenie i inne dodatki działają w pracy za granicą? Ile trwa szkolenie i ile trwa taki wyjazd do pracy? Jestem zielona w temacie ale myślę aby kiedyś jednak zmienić zawód a tutaj perspektywa całkiem kusząca :) Pozdrawiam

Obserwatorka
@Edyta

Pracujesz za najnizsza krajowa po 20 godzin non stop Niby jeden dzien wolny ale naprawde to czasami wychodzi ze na 7 dni masz 10 godzin wolnego.Poczytaj wpisy i przemysl.Pamietaj o tym co wszyscy wiedza ze za granica Turcja to kraj poza Unia jestes zdana na siebie.Koordynatorka i jej lizusy to oni ci zrobia najwieksza krzywde.Polak Polakowi jest najwiekszym wrogiem za granica.Koordynatorka ktora sie wyzywa za to ze Turek ja z dzieckiem zostawil .Poczytaj opinie.

Byly pracownik I nigdy więcej
@Obserwatorka

Dużo prawdy jest w tych opiniach o pracy pseudo rezydenta jak sobie przypomne to aż mi niedobrze.Jedziesz na wycieczki nie prowadzisz ich ale jedziesz jako tak zwany (usunięte przez administratora) przewodnika(I masz za to zaplacone 1.5euro) niewiadomo po co potrzebny I tak potrafia cie wyslac kilkanascie razy az ci to miejsce brzydnie a po pozniej po kilku godzinach snu wysyłaja cie na transfer a jesli chodzi wolne to nie masz 24h napewno.pelno lizodupow I donosicieli!w zadnej inner firmie niema takiej polityki jak w tej.Ludzie na wyzszych szczeblach powinni sie temu przyjrzec!

Wpadłem tu z nadzieją, że dowiem się czegoś o sferze pracy jako Młodszy Specjalista Ds. Należności. W większości piszecie o pracach wyjazdowych, znajdę w wątku kogoś z realną wiedzą na temat współpracy na tym stanowisku? Jestem młodym, ambitnym facetem który chciałby w pracy się rozwijać. Co prawda znalazłem wzmiankę na temat szkoleń w ogłoszeniu. Faktycznie firma ma przygotowany budżet szkoleniowy dla pracowników i mógłbym starać się wziąć udział w takich szkoleniach? Przy dłuższej, dobrej współpracy zdarzają się awanse w strukturach firmy?

Sobe

Bycie rezydentem w tej firmie to czeski film. Największym problemem są ludzie, starsi hotelowi ktorzy zgarniają najwieksze pieniądze a na początku mozesz co najwyzej robić transfery i wysłuchiwać pretensji turystów. Jesteś sam, czekasz na lotnisku bez informacji, zero opieki ze strony turcji, jakaś alkoholiczka niby koordynatorka i jej mapety. Przemiał ludzi ogromny, ogłaszają się gdzie mogą. Nie polecam jest mnóstwo dobrych firm itaka, r. , dla których nie wstyd pracować i świecić oczami przed turystami. Nie nie i jeszcze raz nie

Desislava Vasileva

Skorzystałam z usług Coral Travel. Jestem bardzo niezadowolona. Opis jaki był w ofercie absolutnie nie odpowiadał rzeczywistości. Hotel zasługuje na miano hotelu robotniczego. Brudno było w tym hotelu, jedzenie totalnie do niczego, okropne. Posiłki – śniadanie, obiad i kolacja musiałam jeść na mieście, a przecież po to kupiłam ofertę od nich all inclusive, żebym nie musiała płacić dodatkowych pieniądze za jedzenie. Zadzwoniłam na infolinia i opisałam na czym polega problem i dlaczego chce zmienić hotel, ale niestety nie otrzymałam pomoc z ich stron. Na własną rękę załatwiłam sobie hotel, gdzie poniosłam koszt za pozostały pobyt 200€. Prosiłam Coral Travel o zwrot kosztów gdyż nie wykorzystałam całej oferty wykupiony od nich, bo opis jaki był w ofercie absolutnie nie odpowiadał rzeczywistości. Po powrocie złożyłam reklamacja do Coral Travel o zwrot kosztów gdyż nie wykorzystałam całej oferty , bo opis jaki był w ofercie absolutnie nie odpowiadał rzeczywistości oraz jedzenie, a także ze było brudno i tak dalej. W odpowiedzi dostałam: ''Organizator nie widzi podstaw do uznania Pani reklamacji oraz roszczeń finansowych za zasadne''. Nie wiem na jakiej zasadzie musiałabym złożyć reklamacja tak aby została pozytywne rozpatrzona, ale z tego biura podroży więcej nie skorzystam. Jestem zniesmaczona całej tej sytuacji.

kandydat

czy po zakonczonej rekrutacji firma kontaktuje sie w sprawie odpowiedzi nawet jak jest ona negatywna ? czy tylko dzwonia do osob ktorzy sie dostali do tej firmy?

@kandydat

Odpowiadamy wszystkim kandydatom, z którym się spotkaliśmy! Podziękowania zwykle przekazujemy mailem, a jeśli kandydat przechodzi do kolejnego etapu lub otrzymuje ofertę, dzwonimy.

@Dział Rekrutacji

I w jakim maksymalnie czasie można spodziewać się takiej odpowiedzi? Ile w ogóle jest wszystkich etapów rekrutacji, oprócz samej rozmowy? I jak komuś zależy żeby w miarę szybko zacząć pracę to ile trwa cały proces rekrutacyjny?

zainteresowana

Ile wynosi podstawa dla pracownika biura podróży w Poznaniu? Widzę na stronie coral ofertę pracy- niestety nie ma tam podanych warunków wynagrodzenia.

wikt

Widzę że rekrutują aktualnie do działu telesprzedaży, jakieś opinie o tym stanowisku?

Powaga_sytuacji

@Powaga_sytuacji

Dziękujemy za Twoją opinię. Trudno nam się w pełni odnieść do Twoich zarzutów, bo dotyczą one w dużej mierze relacji personalnych z innymi pracownikami. Oczywiste jest, że doświadczony pracownik ma większe uprawnienia i większą odpowiedzialność niż nowa osoba, która się dopiero szkoli. Rekrutując nie obiecujemy nikomu, że np. będzie prowadził tylko wycieczki albo tylko spotkania informacyjne, bo o tym decyduje kontrahent. Nad jakością strojów służbowych i harmonogramem pracy nieustannie pracujemy, w każdym sezonie bierzemy pod uwagę opinie rezydentów i staramy się poprawić to co jest w naszej mocy.

Alamakota
@Powaga_sytuacji

Nic dodać, nic ująć :) Cała prawda ! Nie wierzyłam, że Polak Polakowi „ z gardla wyciągnie i świnie podłoży „ tak właśnie jest :) Teraz wierze. Zgadzam się z powyższa wypowiedzią .

Zbyniu
@Alamakota

Ale co wierzysz, bo to, co przeczytałeś/przeczytałaś zgadza się z Twoim poglądem na zachowania rodaków na wyjeździe wobec siebie? Czy zgoda wynika z tego, że też w tej firmie robiłeś/robiłaś? A jeśli to drugie, to jak z kasą za tę robotę rezydenta? Gra warta świeczki?

Alamakota
@Zbyniu

Praca bardzo fajna, pieniądze też przyzwoite, oczywiście jak ktoś pracuje i dostaje zapełniony grafik na tydzień a nie jeden dzień w tygodniu, co ustala szef. Niestety starsi starzem dostają najwiecej pracy, bo uwazają, że im sie należy i muszą zarabiać najwiecej:) ale polecam ta firme i prace jako rezydeneta. Zazdrosci, chamstwa i fałszywych przyjaciół nie unikniesz, najlepiej robić swoje i udawać, że nic nie wiesz. Niestety Polacy na obczyżnie nie są twoimi przyjacielami.Jak lubisz prace z ludźmi ( turystami) wycieczki, podróze, rozmowe i potrafisz opowiadać, to polubisz tą pracę. Mimo wszystko polecam, kwestia tylko do jakiej destynacji trafisz, bo nie we wszystkich jest źle z towarzystwem w pracy, z którym jednak musisz funkcjonować kilka miesiecy.

@Alamakota

Aha, ty tak serio, że grafik z jednym dniem pracy można dostać? Bo to, że starsi stażem biorą najwięcej w sumie rozumiem, bo w każdej firmie chyba tak jest... ale chyba skoro potrzebują ludzi to chyba nie ma tak, że jedziesz na miejsce i martwisz się o pracę i zarobki?

Nadine
@Powaga_sytuacji

Ostatnio rezydenci firmy Coral Travel biją rekordy jeżeli chodzi o reprezentacje i stanowisko - jako rezydent Teksty typu : "ale tu nie ma co robić poza hotelem" np. na Djerbie, bądź w Turcji - to norma.

@Alamakota

Zdradzisz kwoty jeśli chodzi o kasę? Ile dni w tygodniu dostają zwykle nowi pracownicy? Czy nowe osoby mogą jakoś zasłużyć na więcej dni pracujących?

Jon

O brak pracy na stanowisku rezydenta się nie martw. W wysokim sezonie będziesz pracowac po kilkanaście godzin dziennie bez przerwy przez 2 tygodnie. Jeśli chodzi o zarobki to mininalna turecka plus minimalna polska (z tego co pamiętam to chyba nawet poniżej minimalnej). Dodatkowo są bonusy w euro i dolarach, ale szału nie ma. Jeśli wkupisz się w łaski to może pozwolą Ci robić spotkania informacyjne za troche lepsze pieniądze.

to Prawda
@Jon

Hej, wszystko się zgadza. Ale nie zapominaj, że to umowa zlecenie, więc nie liczy się też do emerytury.

@Jon

A w jakich miesiącach trwa ten wysoki sezon? Rozumiem, że wtedy ta praca po kilkanaście godzin dziennie, zawiera nadgodziny. Czy są one wypłacane jakoś lepiej? Za co można dostać wspomniane bonusy? :-) Dajcie znać, bo będę tu aplikować. :-)

Jon
@Karolina

Jakos od maja do września. Nie istnieje cos takiego jak nadgodziny. Umowa w ogole nie uwzglednia minimalnej i maksymalnej liczby godzin. Jesli kontrahent uzna, ze musisz pracować od 1 w nocy do 18 to nie masz wyjscia i musisz jechac na lotnisko. Mozesz oczywiscie sprobowac pogadac z szefostwem i poprosic o mniejszą ilosc pracy, ale raczej nie jest to mile widziane i wiele tym nie zdziałasz. Pensja podstawowa jest taka sama, niezależnie od przepracowanych godzin. Bonusy są za przeprowadzone transfery i prowadzenie wycieczek Nie wiem ile teraz one wynoszą, zależy to od regionu, ale są kwoty na poziomie kilku euro za transfer/wycieczke

@Jon

Pierwsze słyszę, żeby jakakolwiek umowa nie zawierała liczby godzin do przepracowania w miesiącu. A jeśli już, to są one raczej rozliczane za rzeczywistą liczbę godzin lub coś w tym stylu... To ile ta pensja podstawowa może wynosić? Może są za to premie uznaniowe za tak ciężką pracę po wiele godzin?

Xxx

Zostaw merytoryczną opinię o Coral Travel Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Coral Travel Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coral Travel Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coral Travel Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 8 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coral Travel Poland Sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Postępu 17B
    02-676 Warszawa

Coral Travel Poland Sp. z o. o.