Opinie o Coral Travel Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Coral Travel Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coral Travel Poland Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coral Travel Poland Sp. z o. o. w Warszawa

roman

porażka. nie polecam, omijajcie to biuro. byliśmy z małym dzieckiem w grecji w 2019r.. Hotel; Dodeca Resort. Pokoje smierdzące, obskurne. nasz na dodatek miał awarię hydrauliczną i zalewało nam pokój przez 2 dni. Zmieniali nam pokój 3 razy. na ostatni pokój czekaliśmy cały dzień na spakowanych bagażach jak uchodżcy. długo by jeszcze pisać... Obsługa olewała nie tylko turystów, ale nawet naszego rezydenta... Po wszystkim w polsce coral trawel odzucił naszą reklamację w całości. (usunięte przez administratora)

lee_ray
@roman

Przepraszam, ze grzecznie zapytam. Czy Pan pracował w biurze podróży Coral Travel, czy tez "trawel" jak Pan pisze? Czy jest Pan tym klientem, który swoja frustrację chce wyładować na przeróżnych portalach? Ja wiem, że to drugie, więc Panie Romanie, proponuje "wczasy pod gruszą", zapewne Pan wie co to. Wypowiedź względem pracodawcy niech Pan zaadresuje do fabryki w której Pan pracuje.

Pogodna

Omijajcie tą firmę zarówno klienci jak i pracownicy.

Czy w Coral Travel Poland Sp. z o. o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

sss

Na okresie próbnym nie. Na staż tak.

Omijajcie przewoźnika Coral Travel szerokim łukiem byłem w Lipcu w Turcji jako Syngiel A byłem zakwaterowany do obcych ludzi bo okazało się że nie ma dla mnie miejsca w Hotelu i oczywiście miałem jeszcze dopłatę do Singla Rezydent nic z tym faktem nie zrobił bo stwierdził że tak już jest A firma Coral Travel na moją reklamację odpowiada mi że nie widzi podstawy do mojej Reklamacji Rezerwacja nr 1206452 Moja opinia jest po to żeby ostrzec innych przed takimi oszustami jakim jest firma Coral Travel więc Prośba do Google żeby tego nie usuwać

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Coral Travel Poland Sp. z o. o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Turystyki?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pa

czy w marketingu jest ktos przed 40? Cały czas wszedzie widze te reklamy i firma koniecznie powinna poszukać sobie profesjonalnego grafika. Te ich reklamy Ala lata 2000 naprawdę odstraszają. Normalnie powrót do przeszłości.

Jolanta

Jak się pracuje w firmie? Wiecie może o ewentualnej pracy?

Mieczysław
@Jolanta

Podaje Ci link pod którym znajdziesz interesujące oferty zatrudnienia https://pracodawcy.pracuj.pl/coral-travel-poland-sp-z-o-o,23304 Szukają specjalisty do spraw turystki, asystenta do spraw marketingu produktu i stażysty w dziale księgowości. Zajrzyj tam i sprawdź szczegóły rekrutacji. Może coś Cię zainteresuje?

iwona

uwaga - przestrzegam -lot opóżniony na lotnisku w turcji jedno okienko wylądowało ponad 500 os. rezydenci to pomyłka pracuja dla coral a nie dla ciebie płać i płacz a nie tylko narzekać powrót horror jesteśmy na lotnisku 55 minut przed wylotem bieg stres z wywalonym językiem i ani me ani be od coral trawel

Igor

Nie wiem jak można pracować w firmie która traktuje turystykę jak transport bydła. Sprzedają wszystko nie mając potwierdzeń, nie ma wsparcia klienta, sensownego systemu komunikacji z klientami, zarządzania czarterami. Maszyna do wyciskania Polaków którzy chcą trochę odpocząć. Czujesz ze to jest fajne? Dołącz do tej firmy. Uważasz ze można zrobić to lepiej? Jest wielka przestrzeń do poprawy bo tak złe jak robi to Coral nie da się zrobić gorzej.

Oszukana

Odradzam wszystkim i przestrzegam przed tym hm.. biurem..? podróży. Pojechałam z nimi wraz z moją rodziną (2+2) w wakacje 2018 r do Turcji, miał być hotel 4**** - Costa Luvi w Bodrum – pokój rodzinny. Po przyjeździe okazało się, że nie ma dla nas wolnego pokoju – wszystkie zajęte. Wieczorem z 2 dzieci zostaliśmy zaprowadzeni do hotelu obok – okazało się tureckie 2** - nora, gdzie mąż i syn spali na brudnych materacach rzuconych na podłodze. Bez ręczników i pościeli. Bez sprawnej klimatyzacji za to z wylewającą się ubikacją i smrodem. Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Nikt nie był w stanie nam pomóc, ani hotel ani Odeon (centrum awaryjne dla klientów Coral ani rezydent), nawet właścicielka licencjonowanego biura z Nowego Tagu, gdzie była zakupiony wyjazd. Typowa spychologia i przeczekanie, aż klient wyjedzie i problem z głowy. Po powrocie do Polski złożyłam reklamacje i dowiedział się, że zakwaterowanie odpowiadało wykupionemu pokoju i reklamacja zostaje uznana za bezzasadną. Ja zostałam przez to biuro oszukana, nie godziłam się na takie warunki i nie taką zawierałam z nimi umowę. Ostrzegam wszystkich przed tym pseudo biurem, działania, które podjęli w stosunku do mnie to moim zdaniem typowe oszustwo – sprzedaż zupełnie czegoś innego niż się okazało na miejscu. Nawet nie potrafią za to wziąć odpowiedzialności. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany udostępnię zdjęcia i filmy.

piotr

Wykupiłem u was imprezę w Turcji w dniu 5 10.18 był wylot z Katowic 9.55 , po wylądowaniu w Antalyi czekaliśmy na lotnisku na bagaże .Trwało to około 3 godzin nikt z Corala nie pofatygował się sprawdzić dlaczego połowa turystów nie wychodzi z lotniska .Z pomocą tych co znali j. angielski wypełniliśmy zgłoszenie braku bagażu . W autokarach dostaliśmy informację , że bagaże najprawdopodobniej dotrą wieczorem. Wieczorem dzwoniliśmy na infolinię dowiedzieć się co z bagażami niestety nie dostaliśmy żadnej informacji biuro nie wiedziało nic za pomocom rodzin w Polsce ustaliliśmy że bagaż leży w Katowicach i czeka na decyzje co dalej z nim robić . W dniu następnym mieliśmy o 11.00 spotkanie z rezydentką , i tu dopiero zaczęło się (usunięte przez administratora) i ignorancja ze strony biura pani stwierdziła że bagaż to nasz problem i linii lotniczych i jej to nic nie obchodzi a żeby jeszcze uwierygodnić swoją postawę pokazała nam sms od swojego szefostwa że na pytania turystów odnośnie bagażu ma się tym w ogóle nie zajmować . Powiedziała jeszcze że jak dostaniemy informację z lotniska odnośnie bagaży mamy wziąć sobie taksówkę i po nie pojechać . Interweniowałem na infolinię z folderu co można sprawdzić ponoć rozmowy są nagrywane to rezydentka nawet nie chciała przejąć telefonu . Na nasze pytania jak mamy funkcjonować w ciepłych ubraniach niektórzy bez lekarstw stwierdziła że to nie jej problem ona może jedynie pomóc jeżeli by nas policja zatrzymała lub coś w tym rodzaju . Po spotkaniu dalej nic nie wiedzieliśmy co z bagażami ani kiedy je dostaniemy .Dopiero w następnym dniu tzn.07.10.18 około godziny 16.00 otrzymaliśmy bagaże niestety żadnej informacji ze strony biura nie było dopiero jak sami poszliśmy na recepcję okazało się że są . Jeszcze tego samego dnie poprzez infolinię (co jest ponoć nagrane ) prosiłem o kontakt z rezydentką niestety do ostatniego dnia się nie skontaktowała .Według mnie mam umowę podpisaną nie z liniami nie z lotniskiem tylko z Coral Travel a z kolei Coral wynajmuje linie , po to też wybrałem wakacje z biurem i jemu zapłaciłem żeby ono mnie reprezentowało . Moje sugestie dla Coral Travel Poland Sp. z o. o.: mijać szerokim łukiem

Ana
@piotr

To nie jest portal do żalenia się na nieudany wyjazd. Ludzie wchodzą tu, żeby poczytać opinie o PRACY w tej firmie.

Czarek

Coral Travel mając opinię dobrego pracodawcy stara się trzymać pewne standardy i nic dziwnego, że pilnują tego.

Joanna
@Czarek

Piszesz o standardach, jakich pilnuje firma Coral Travel, jednak nie wymieniłeś, jakie są to konkretnie standardy. Zechcesz proszę rozwinąć swoją wypowiedź dotyczącą pracy w tej firmie? A może powiesz nam coś więcej? Zachęcam do wyrażania swoich opinii.

Nie polecam

Firma turecka i traktowanie ludzi chyba też "tureckie". Ogólnie jest to korpo dla ludzi po 40, którzy nie mieli innego pomysłu na życie. Młodsi to chyba tylko na infolinii. Firma wymaga jakiś zadań rekrutacyjnych na stanowiska wyższe niż junior. Wymagają w procesie rekrutacji przyjścia do firmy i wykonania zadania testowego (zdalnie nie można). Takie zadania to można dawać do wykonania juniorom, a nie osobą z kilkuletnim doświadczeniem i portfolio. Jeśli odmówisz wykonania zadania, to nie mają problemu, żeby dać umowę, a po tygodniu dać wypowiedzenie pod byle pretekstem.

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Women85

Pierwszy etap rozmowy to rozmowa telefoniczna dwa pytania w jezyku angielskim o doświadczenie i zainteresowana. Drugi etap z managerem regionalnym, wiedza o firmie oraz pytania z cv, ostatni etap z osoba z Warszawy, tu sprawdzali znajomosci geografii typowo pod kontem oferty firmy, było pytanie o wyspy greckie oraz kanaryjskie, oraz typowe pytania o doświadczenie oraz oczekiwania finansowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Coral Travel Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Coral Travel Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coral Travel Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coral Travel Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 8 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coral Travel Poland Sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Postępu 17B
    02-676 Warszawa

Coral Travel Poland Sp. z o. o.