Opinie o Zimowa Szafa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zimowa Szafa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zimowa Szafa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zimowa Szafa w Warszawa

Werka

Ja pracowałam na stoisku jakieś 3 miesiące. I praca bardzo mi odpowiadala, z chęcią bym tam wróciła.

ola

ja mam dobrą opinie o pracy. szef zawsze placi na czas. jak sa lepsze miesiace moza otrzymac premie. w grudniu dla przykladu mialam dwukrotnosc pensji.nigdy nie mialam pensji nizszej niz tacy pracownicy jak z h&m czy z zary. wiem bo pracuja tam moje znajome. u mnie jest ten plus ze moge sobie sama ustalac grafik i nie mam problemu zeby pogodzic go z codziennymi obowiazkami. praca jak praca. jak ktos nie lubi pracowac zawsze bedzie narzekal. takie jest moje zdanie.atmosfera jest dobra. z szefostwem naprawde da sie pogadac na luzie a nie jest z niewiadomo kim.

Edyta

Wynagrodzenie było 8zł/h, a nie 5zł przynajmniej w moim przypadku. (usunięte przez administratora) Warunki słabe, zarobki marne, szefowie brak słów.

Praca, zarobki i pracodawca ok:) Polecam!

Firma Zimowa Szafa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Basia

praca okej, zarobki takie jak w innych sklepach ( dodatkowo jeżeli dochodzi premia zarobki są naprawdę SUPER), pracuje się naprawdę bezstresowo. nie miałam jeszcze ani jednej nieprzyjemnej sytuacji (ani z klientami ani z szefostwem). Pracuje już tam długo wieć mysle, ze moge się wypowiedziec. Szkoda, że jedna osoba na forum podaje nieprawdziwe informacje dot. wynagrodzenia i warunków pracy.

paula 12

zgadzam się z opinią wyżej-PORAŻKA

Edyta

Sezon zimowy to - praca po 12 godzin codziennie. Płacone 5 zł/h Właściciele źle traktują pracowników.

wiki

dobra praca dla studentek, nikt nie każe przychodzić w weekendy, swoboda w ustalaniu grafików... 8 zł/h czyli tak jak wszędzie. Atmosfera w porządku, szefowa nie czepia się bez powodu więc dziwię się niektórym opiniom. Pracowałam 2 lata i nie przypominam sobie żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Musiałam zrezygnować bo skończyłam studia.

karolina

Ja nie pracuję na stoisku od prawie miesiąca, ale nie dlatego, że ktoś mnie nie zwolnił. Uważam, że jak ktoś dobrze wykonuje swoją pracę (sprzątanie, układnie towaru, pilnowanie kasy i sprzedaż) to nie ma powodów, żeby go zwalniać. Ja np. nie przypominam sobie, żeby szefowa się jakoś szczególnie czepiała, a pracowałam całkiem spory kawałek czasu, bo prawie półtora roku i nie ukrywam, że chętnie wróciłabym z powrotem. Duży plus to taki, że każdy weekend jest wolny (oczywiście dla studentek zaocznych). Nie trzeba, jak na innych stoiskach "żebrać" chociaż o 2 wolne na szkołę. Zarobki adekwatne do ilości godzin (ok. 120h). Owszem, na innych stoiskach można zarabiać i 1500, ale trzeba harować codziennie po 12h + wspominane wcześniej weekendy i również jest 8zł za 1h. Nie sadzę, że ktoś długo tak wytrzyma. Szukałam pracy na innych stoiskach przez ten miesiąc, to wiem jak jest. Znowu w sklepach sieciówkach typu H&M, za 160h jest 1100zł. Reasumując, nie narzekajcie, bo w innych miejscach może być jeszcze gorzej. Jeżeli dobrze sprzedajecie i wykonujecie dobrze swoje obowiązki to nie ma powodu do zwolnienia. Jakoś tak nie chce mi się wierzyć, że tak za nic zostałyście z dnia na dzień zwolnione.

lola23444

Pracowałam tam parę miesięcy. Atmosfera dobra. Pensja 8zł /h + prowizja. Dobra praca dla studentek

Zostaw merytoryczną opinię o Zimowa Szafa - Warszawa

Zimowa Szafa