GoldenLine Sp. z o.o.

Opinie o GoldenLine Sp. z o.o.

anty

Firma nieobiektywna. Na wniosek nieuczciwego pracodawcy, usuwa niewygodne komentarze na jego temat. Nie polecam.

Czytacz

coś ci się gościu pokiełbasiło. Czytaj ze zrozumieniem.

pisarek88

witam szanownych ,panstwa i uprzejmie prosze o udzielenie mi informacji,na temat jak i skad mozna udac sie ,na wyspe tioman i jaka gotowka mosimy dysponowac na miesiac czasu oraz ile moze kosztowac bungalow na miesiac czasu i ja jade z zona i chce jej cos kupic jej cos ze zlota na 28 rocznice pozycia razem uprzejmie ,prosze o informacjie czekam i dziekuje serdecznie.

Zostaw opinię o GoldenLine Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GoldenLine Sp. z o.o.