Opinie o GoldenLine Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy GoldenLine Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GoldenLine Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GoldenLine Sp. z o.o. w Warszawa

Ola

Pracownicy działu rekrutacji chyba nie bardzo wiedzą co oznacza praca rekrutera, bez względu na decyzje potencjalnemu kandydatowi należy się jakaś odpowiedź zwrotna. Nie ważne jaka by była to się należy. Czyżby pracownicy działu HR GoldenLine nie wiedzieli co oznacza Feedback??

Czarek

@Handlowiec Możesz podpowiedzieć coś więcej o tej pracy zdalnej? Fajna sprawa!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy pracownicy w GoldenLine Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

pisarek88

witam szanownych ,panstwa i uprzejmie prosze o udzielenie mi informacji,na temat jak i skad mozna udac sie ,na wyspe tioman i jaka gotowka mosimy dysponowac na miesiac czasu oraz ile moze kosztowac bungalow na miesiac czasu i ja jade z zona i chce jej cos kupic jej cos ze zlota na 28 rocznice pozycia razem uprzejmie ,prosze o informacjie czekam i dziekuje serdecznie.

@pisarek88

Tego to musi się Pan spytać innych ludzi ale na urodziny żony to może wybralibyście się nad morze też fajne atrakcje

Czytacz

coś ci się gościu pokiełbasiło. Czytaj ze zrozumieniem.

@Czytacz

Nie rub że mnie głupka bo sam nim jesteś a tak przy okazji nie lubisz pracować w firmie

Kasia

Pracują, ale po opinie zapraszamy na nasze oficjalne profile na GoldenLine właśnie :)

@Kasia

To już wiem ale dzięki za rade

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

anty

Firma nieobiektywna. Na wniosek nieuczciwego pracodawcy, usuwa niewygodne komentarze na jego temat. Nie polecam.

@anty

Dobrze to zrozumialas

Co nowego dzieje się w GoldenLine Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

@Administrator

Dzień dobry w Golden line nic ciekawego się nie dzieje a jak o zatrudnienie chodzi to ja nie jestem do dyspozycji

Halina

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w GoldenLine? Na stronie internetowej znaleźć można kilka aktualnych ofert pracy - firma poszukuje między innymi do pracy na stanowisko "chaos" managera, specjalisty do spraw pozyskiwania leadów B2B oraz PHP developera. Czy te oferty są dla Was interesujące? Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: https://www.goldenline.pl/firma/goldenline/oferty-pracy

@Halina

Cześć z tej strony Kasia Lesnikowska dzięki za stronę wejdę w nią chyba i sprawdzę pracę ok pozdrowionka

Ola

@Ola

Ale ja ci muwilam że nie chce się z tobą klucic tylko chce Ci powiedzieć że mnie nie interesuje firma tylko jej sprawy podzielne tzw majontkowe

Jerzy

Jak jest dobra praca to nie ma nikogo na forum!!!

@Jerzy

Jak to nie przecież nie jesteśmy sami tylko z ludźmi no może niekturzy mieli kiepski dzien

Gutek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!

hyhy
@Gutek

Cisza bo większość została zwolniona albo sama odeszła :D

@Gutek

Hejka niezupełnie ale wiem co myślisz że jestem najgorsza ale to nieprawda nie słuchaj ludzi

Planterka

Rozmowa rekrutacyjna na bardzo niskim poziomie. Pani z HR obiecała dać informacje zwrotna, oczywiście której brak. Nie otrzymałam rownież odpowiedzi na maila, którego wysłałam z zapytaniem co poszło nie tak. Liczyłam na jakiś feedback. Szkoda, ze pracownicy rekrutacji badzo często nie szanują czasu innych osób. Nie polecam!

@Planterka

No to może się pomyliła i nie dała tej pracy pani tylko komuś innemu

Czarek

Nikt nie mówi o idealnej firmie ale niektórzy przesadzają z oskarżaniem firmy!!

@Czarek

Ja jej nie oskarżam tej zasranej firmy tylko chce wejść do jej poziomu zainteresowania żeby coś trochę zrozumieć a nie tak jak ty sądzisz rozumiesz

Handlowiec

Fajny klimat, spoko ludzie, możliwość pracy zdalnej + można sporo zarobić i kasa zawsze na czas. To co martwi to niepewny kierunek w którym podąża firma, co pół roku pojawia się nowa wizja rozwoju. Wstyd, że w 2019 roku, goldena nie można odpalić na mobile i nie mówię to o aplikacji mobilnej.

@Handlowiec

Ja jakbym pracowała w firmie to bym się od razu nauczyła a nie tam tak jak ty

Czarek

@Handlowiec Możesz podpowiedzieć coś więcej o tej pracy zdalnej? Fajna sprawa!!

@Czarek

Nie wiem jak teraz, ale wcześniej można było pracować z domu kilka dni w miesiącu. To jest bardzo fajna opcja i często produktywniejsza. Nikt Cię nie rozprasza, robisz swoje i nie wychodzisz z domu :)

Janusz
@Handlowiec

Praca zdalna to naprawdę dobre rozwiązanie, więc taka możliwość to duża zaleta. A podpowiedz proszę, warto aplikować? Jakie warunki dla nowych pracowników? Dzięki.

@Janusz

Myślę, że warto zaaplikować i zorientować się co GL może Ci zaproponować. Co do benefitów to jest ok system, opieka medyczna, owoce, kawa etc. W swoich ofertach mają wszystko wypisane więc sprawdź jakie mają aktualne rekrutacje.

@Czarek

Ja nie chandluje żadnymi dragami a o pracy zdalnej ci nie powiem bo nie chce zapeszać pozdrowionka i buziaczki dla ciebie

Jak jest z pakietem medycznym w GoldenLine Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

GoldenUser

Można

@Pytanie

Jak najbardziej szczegul ie jak kochasz rodzine

Czy w firmie GoldenLine Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

...
@Pytanie

Regularnie to są zwolnienia grupowe xD

@Pytanie

Są ale zależy jakie nie jestem pewna czy to aż za dobrze dziala

Michał

@... serio? Zwalniają ? Przez wirusa ?

...
@Michał

@Michał

Chyba tak a co ktoś Ci powiedział że nie

Tomek

Czy firma Goldenline to w ogóle istnieje jeszcze?

Andrzej
@Tomek

Bardziej na papierze, praktycznie wszyscy zostali zwolnieni. Firma zapewne idzie na sprzedaż.

Tomek
@Andrzej

Super

@Tomek

Cześć Tomku mam nadzieję że istnieje jeszcze p

Andrzej

Znajduję wiele negatywnych opinii na temat firmy Invent. Pracowałem w wielu firmach i nie znam takiej, z której wszyscy pracownicy byliby zadowoleni. Ważne jest to, że wiesz ile dostaniesz na rękę i jeśli się godzisz na to i podpisujesz umowę to nie powinieneś narzekać. Wypłatę do tej pory otrzymywałem w terminie i to jest ważne. Jeżeli ktoś nie boi się wyzwań to polecam niech spróbuje takiej pracy i sam oceni czy mu to odpowiada czy nie.

@Andrzej

Ja się do takiej pracy nie nadaje ale do sprzątania pomieszczeń już tak

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z GoldenLine Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zostaw merytoryczną opinię o GoldenLine Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GoldenLine Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolejowa 5/7