Opinie o Zimowa Szafa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zimowa Szafa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zimowa Szafa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zimowa Szafa w Warszawa

Agata Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swoich stawek?

kdfodf Nowy wpis

no i jak u nich z praca? chyba w lato to nie bardzo

ewa Nowy wpis

Nie proponują żadnej umowy, zgadzam się z każdą negatywną opinią na temat zimowej szafy Warszawa Wejherowo Bydgoszcz i inne miasta.

D Nowy wpis

DN DNO DNO

Firma Zimowa Szafa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Podzielam wasze opinie- oczywiście negatywne. Po zwolnieniu otworzyłam własny interes i jestem zadowolona, tak jak pisałam w tej firmie źle sie dzieje.

diana

Hej i dobrze , że ktoś poruszył ten temat bo my z koleżanka też zgłosiłyśmy sytuację do PiP i US bo wciąż wymuszał abyśmy nie nabijały transakcji na kasę fiskalną i nawet pokazywał jak to robić m.in zagadać klienta. Z tego co wiem szef w Warszawie miał kontrolę. Ale jak się to potoczyło nie wiem bo już tam naszczęście nie pracuję.Oszuści

Paweł, tak sprawa została przyjęta i właśnie jest w trakcie "identyfikacji". Inni pracownicy z Bydgoszczy mieli taką samą sytuacje trwało to 3 lata. Słyszałam,że w innych miastach również były te same procedury ale świadkiem nie byłam.

Oczywiście Karolinka masz racje, ale to co tam przeżyliśmy wraz z koleżankami na stoisku to skandal. Każdy może zrobić coś swojego. Nie mają prawa poniżać pracowników i zmuszać do tego by nie wydawać paragonów, ta sprawa została już zgłoszona do PIP i US. Mam kopie raportów miesięcznych + karty z pracy z obrotem i ilością godzin oraz z podpisami.

bydgoszczanka

Weronika - spoko poczekamy zobaczymy. Trafi i na Ciebie,że wylecisz z dnia na dzień. Ja założyłam własną firme i jestem przeszczęśliwa i bogata :) powiem nieskromnie,że to że mnie Michale wywaliłeś przyczyniło się do mojego szczęścia i bogactwa, a tak bym gniła u ciebie.... DZIĘKI

Weronika

ja pisze o zimowej letniej szafie z okolic trójmiasto Wejherowo gdynia gdansk elblag koscierzyna kartuzy grudziadz, stawka godzinowa 6zl/h. + premie od utargu, premie zalezne są od progów , zazwyczaj na każdy sezon są inne progi, w miesiacach zimowych bez problemu z premi mozna bylo dostac drugą pensje. w Lato troche gorzej ale tez da sie życ. Ja do (usunięte przez administratora)zastrzezen nigdy nie miałam, wydaje mi się że jeżeli jest sie dla nich w porządku to i oni są dla Ciebie. wiadomo jak to z kazdym szefostwem czasem lubią pokazać, ze mają wiecej do gadania niż pracownicy. ale ja osobiście z współpracy bylam zadowolona i robilam wszystko na stoisku jak chciałam, w każdym razie wspólpracuje z nimi juz ponad rok i gdyby praca wygadała tak jak niektorzy tu opisują to juz bym zrezygnowała. aaa i oczywiście elastyczny grafik , i sama sobie wybierałam dziewczyny do pracy, a jak się jest studentka to mozna śmiało się w pracy uczyć i nikt nie ma pretensji:)

Niestety szefostwo sie nie popisało.

pracownik 9

hahah widzę że dziewczyny piszą o 2 różnych firmach. "Zimowa szafa" w warszawie i okolicy jest naprawde super, szefowa bardzo mila, zarobiki to 8zł/h + premia od utargu, grafik dostosowujesz sobie sama szefowa się w to nie wtraca. Polecam jeśli będziecie miały okazję tam pracować.

Każdy wykonuje swoje obowiązki jak najlepiej, nawet zgodnie z zaleceniem nie nabija na kase, przykładacie rękę do oszustwa podatkowego, przynajmiej Michałek nie musi płacić podatku dochodowego. Jego to cieszy a wy jesteście głupiutkie i nie macie swojego zdanie bo Gocha na was jeżdzi jak po świni. Tyle.

wjaw

Ja pracuje tam już 3(!) lata i jakoś nie mam problemu z szefostwem. Są bardzo mili i da się z nimi dogadać po ludzku, jeszcze nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności. Wiadomo, że trzeba sprzątać i układać towar, ale porównując to z innymi sklepami, to jest to 1/4 roboty bo stoisko jest malutkie. Zarobki to 8zł/h + prowizja więc nie wiem skąd nagle 5zł wam wyszło....

NIE POWIEM

pinkabeja skad jestes? Ja z Bydgoszczy i kaszana tu jest, szkoda słów. Nie liczcie na owocną współprace. Ja zarabiałam 7zł

pinkabeja

u (usunięte przez administratora) zarabia sie 6zł na h, plus premia jezeli utarg przekroczy dany prog. w miesiacach zimowych super mozna dostac nawet podwojna pensje ale latem strasznie slabo.. ;/ . co do szefostwa to nie moge sie skarzyc mili w porzadku i da rade sie dgadac. wiadomo jak slabe utargi to narzekaja ale tak jest z kazdym szfem. jezeli chodzi o atmosfere to naprawde polecam, elastyczny grafik i wszystko bez problemu , ale pensja przez wiekszosc roku to dno.

Ala

Umowa zlecenie na 3 miesiace w roku - ale o tym sie dowiesz jak PITA dostaniesz. Zakladajac ze popracujesz rok to umowa zlecenie jest na 3 miesiace. Tak na kazdym stoisku jest. To jest tajemnica, dowiesz sie po fakcie.

ktos

pracuje od zimy i mi sie podoba. chetnie polecilabym koleznke do pracy

pracownica

Kolezanko wypisujesz bzdury:( Pracowałam tam praca jest super,szefostwo miłe:) Pozdrowienia (usunięte przez administratora)

Monia

Nie polecam tego miejsca pracy, pensja glodowa, wieczne pretensje i obwinianie pracownic o utargi za male (zawsze), nafochani szefowie...Jak im juz nie jestes potrzebny to szukaja haka aby Cie zwolinic albo zebys sam odszedl.Wiele dziewczyn zostalo potraktowane jak smiecie w szczegolnosci gdy przestawaly byc "studentkami".Nikomu takich pracodawcow nie zycze

Zostaw merytoryczną opinię o Zimowa Szafa - Warszawa

Zimowa Szafa