Bayer Schering Pharma

Opinie o Bayer Schering Pharma

czes

trochę stare te wasze komentarze, ale czy ktoś może potwierdzić to odnośnie zarobków u nich i opisywanej atmosfery, kurna przez tyle miesięcy może zmienić się milion spraw, tak ogólnie szukam o i nich jakiś informacji bo do pracy bym poszedł, dajcie znać

biikk

Sama firma ok ale praca w niej zależy od tego, w jakim dziale. Generalnie walka o cyferki, jak wszędzie, jesteś tyle wart, jaki dajesz wynik w IMSie. Mówią o postawie, o uczciwości i zaufaniu. To slogany skierowane tylko w jedną stronę. Zwalniają z obłudnym uśmiechem na twarzy. Szkoda, że Bayer - dobra firma, to już dawno historia, obecnie to tylko nazwa, nic więcej.

horla

bayer to syf! wyrzucają ludzi bez powodu,plotą bzdury o nieodpowiednim profilu osobowościowym a żyją z naszej pracy! Nie liczą się dla nich wyniki sprzedazy,powinni za takie postępowanie nie istnieć na polskim rynku pracy! ludzie to nie smieci!

Zostaw opinię o Bayer Schering Pharma - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bayer Schering Pharma