Kirby

Opinie o Kirby

Ammo18

40 handlowców? widziałeś tu chociaż 20? ludzie jak jesteście na prawdę zdesperowani to idźcie pracować do maka czy kfc za 1600 i nie oczerniajcie tej firmy pisząc takie bzdury... pracowałem tu wiele lat ale niestety zaszły zmiany w moim życiu i musiałem odejść... firma jest uczciwa i wymagająca i nie oczekujcie, że ktoś wam zapłaci dobre pieniądze za nic nie robienie albo obijanie się. każdy w tej firmie pracował na siebie i to było dobre bo jesteś wynagradzany za swoje wyniki. były słabsze miesiące gdzie zarobiło się tylko 2 tys. ale o wiele więcej miałem miesięcy po kilkukrotnie więcej. jak ktoś szuka pracy by na prawdę się rozwinąć to ja ze swojej strony gorąco polecam. bądźcie fair wobec innych to inni też będą.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Ona na jakim dokładnie stanowisku pracujesz? Ile trwa szkolenie wstępne? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Kirby? Wiecie może coś o aktualnych procesach rekrutacyjnych?

Ona

No to się pozmieniało i to dużo przynajmniej tam gdzie ja byłam. Maja 4 progi podstawy, minimum to 15 spotkań i nie wychodzonych od drzwi do drzwi a umówionych przez dziewczyny z telemarketingu. Widocznie zorientowali się że jeśli nie wprowadzą zmian to nikt nie będzie chciał pracować

On odpowiada jej

Pracowałem w kirby rok i trzeba chodzić od drzwi do drzwi żeby umówić sobie spotkanie, no chyba że coś się zmieniło od 2 tygodni i nagle tak jak pisze Ona spotkania są automatycznie umawiane. Ogólnie to ludzie mają dosyć takich pukaczy bo są ciagle atakowani przez innogy i internet/telewizję. Od 10 lat puka się te same mieszkania. zrobić 60 spotkań żeby dostać podstawę jest trudno. wystarczy że po przyjściu do biura zerkniecie na tablicę gdzie widać około 15-20 sprzedaży miesięcznie (na 40 handlowców) powinno wam dać do myślenia.

Ona

Wydaje mi się że Adam pisząc debil miał na myśli kwestie ze kolega Rob tam nie pracował a pisze o oszustwie co jest nie w porządku...ja w końcu poszłam tam na rozmowę i prawda jest taka że jeśli faktycznie chcesz to można zarobić. Szkolenie może i jest nie płatne za to że jesteś. Mają po prostu program który daje możliwość zarobienia i mnie się udało i wpadło mi kilka stówek na dobrą sprawę za nic. Nie ma też chodzenia od drzwi do drzwi tylko są umówione spotkania co jest na pewno plusem. Trzeba sobie po prostu zadać pytanie czy sprzedaż bezpośrednia jest formą sprzedaży dla mnie i tyle, a nie wypisywać o oszustwach

D2D

Nie jest debil tylko pisze prawdę. Na początku możesz nawet miesiąc tyrać i nic nie zarobisz! Produkt jest ok, ale system pracy i reszta dramat.

Rob

Szkoda słów. Oszustwo szyte grubymi nićmi. I pseudo menagerka,prowadząca rozmowę kwalifikacyjną. Dwutygodniowe szkolenie,za które nie płacą grosza. Żałosne.

@Rob 14.04.2017, 22:04

Ile tam pracowałeś? Nie zapłacili Ci? Wysłałam tam Cv i nie wiem czy dobrze zrobiłam

adam
@Rob 14.04.2017, 22:04

ty, rob ,ty jakiś debil jesteś ,koniecznie trzeba cie znalezc i oddac w rece lekarzy

onpracA

Miałem rozmowe i jak to jest? Chodzenie od domu do domu czy tylko spotkania przez nich umawiane.

Janek

Pracuje w kirby kilka m-cy. Jestem mega zadowolony Atmosfera 10 Produkt 10 Kasa 8 ale idzie mi coraz lepiej I tak, to nie jest miejsce dla "ślizgaczy"

Konrad

Ludzie jak nie czytajcie umowy to tak jest. Poza tym jak myślicie, że dostaniecie 2500 za obijanie sie to powodzenia :) pracowałem 5 mies i byłem zadowolony

Wojciech

Nie polecam firmy od strony klienta, przedstawiciel słabo władajacy językiem polskim, zero wychowania, teksty ze jestesmy biedni bo pracujemy na etacie i nie kuopimy odkurzacza za 6 tysiecy to przegiecie.

gygu
użytkownik zarejestrowany

@miek - ludzie powinni teoretycznie uczyć się na cudzych błędach, a niestety czesto tak nie jest. Nie wiem czemu. tyle sie mówi o oszustwach, że trzeba czytać umowy i w ogóle być czujnym. a ludzie naiwni sa

miek
użytkownik zarejestrowany

@andrzej ludzie chyba umów nie czytają. Mimo, ze jest już XXI wiek i tyle się mówi o czytaniu umów, to mam wrażenie, że i tak w dalszym ciągu robią to bardzo pobieżnie i potem właśnie są takie narzekania....

andrzej
użytkownik zarejestrowany

A jakie warunki miałaś na umowie @Kasia? przecież nikt nie może ich zmieniać sobie od tak

Kasia

Uwaga! nie polecam i przestrzegam! Kłamią że jest podstawa, kłamią że są umówione spotkania, kłamią że nie chodzi się od drzwi do drzwi, kłamią z ilością sprzedaży - zawyżają, prowizja od sprzedaży jednego odkurzacza za 10 tysięcy to tylko 10 % minus podatek !! zakup ze stanów tego kosztuje 3 tyś reszta idzie do szefostwa ! 5 gęb do wykarmienia z mojej sprzedaży a klient dostaje 10 kilowego grata! Zgłosiłam firmę do skarbówki!!!

He
@Kasia 22.07.2016, 13:02

Dzięki za info bez sensu w takim razie tak chodzić

janas
@Kasia 22.07.2016, 13:02

jesteś najlepsza! ja też cię kiedyś podam nie koniecznie do skarbówki

mariang

Wszystko ok praca ok zarobki ok atmosfera ok produkty ok.

okazalo sie super

Byłem dzisiaj na szkoleniu, atmosfera super, sama praca tez mi odpowiada. Polecam!

zadowolony

Bardzo dobra firma, wyplata zawsze na czas a nawet wczesniej zarobki dosc dobre. Atmosfera super i ludzie tez. Polecam warto

Pomyłka

Moja opinia dotyczy firmy SunRise system sprzedająca oprogramowanie a nie SunRise biuro handlowe- przepraszam za pomyłkę.

Pracuje

W firmie pracuje już jakiś rok, nie będę kłamał bo już mam dość osób które szukają lekkiej pracy i się ślizgają, praca jest ciężka!!!! Ale dobrze płatna średnie zarobki przedstawiciela to 3,5-5 tyś ale nie dla leszczy. Produkt Kirby jest drogi to prawda ale najlepszy, nie ma żadnej innej firmy na świecie która ma 101 lat i sprzedaje jedna rzecz! Wiec przed rozmowa jeżeli jesteś zaproszony na Tużycka 16 przeczytaj to i się zastanów czy chcesz cieżko pracować i zarabiać czy narzekać - jeżeli tak to nie przychodź.

Byłem i sprawdziłem

Mają podstawę 2500 na rękę plus prowizje no ale trzeba być w pracy od poniedziałku do piątku żeby dostać 2500 zł

byłem i sprawdziłem

Wszystko ok ,dobre zarobki, call center działa ale to nie dla mnie. Po pewnym czasie praca męczy.

Pol

No cóż ten portal jest ustawiony tylko na pozytywne opinie więc nie ma co pisać nawet gdy to jest prawda negatywna bo po 5 minutach usuną twoją opinię. Próbowałem ostrzec potencjalnych poszkodowanych o złodziejskim działaniu fałszywej firmy KIRBY działającej na TARGÓWKU przy ul. TURZYCKIEJ są to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oprogramowania komputerowego i Bazy Danych Osobowych.

japa

ok

Zostaw opinię o Kirby - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kirby