Westa

Legnica

Opinie o Westa

Pracowity

Możecie napisać co aktualnie słychać w firmie? Dawno nikt nie pisał

Maja

Pracujesz w Westa? Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda sytuacja w firmie. Jakim pracodawcą jest Westa?

Wojtek

@ A A a ale to niemożliwe, żeby pracodawca tolerował takie zachowania wśród pracowników? Zgłosiłaś to, ale nie wiesz, jaki finał miała sprawa po Twoim zgłoszeniu?

A A a

Ja tam pracowałam doświadczyłam mobbingu wyzwiska do rekoczynow doszło kierowcy piją piwo w trakcie jazdy... wszyscy piją z resztą zglisilam to i wialam jak najdalej od tego dna...

roman

negocjacje na rozmowie kwalifikacyjnej to zawsze dość ślisdka sprawa, też się boję żeby finansowo nie zrobić jakiejś gafy a nie ma co się oszukiwać, chcę jak najwięcej zarobić. to pzecież naturalne. dlatego byłoby genialnie więc apeluję żeby ktokolwiek ze sprawdzoną wiedzą napisał tutaj na forum jakie pieniądze w grę wchodzą w Westa

ruda

Tak szczerze pracuje tam od października zeszłego roku i Zarabiam na utRzymie mojej rodziny. Sumy nie podam ze względów bezpieczeństwa ☺a słowa "sekta" hmmm ludzie przeczytajcie w słowniku wyrazów obcych co znaaczy "sekta" a myśli pozytywne. Polecam na początek "sekret "

westa - wyzysk

hahaha praca dla ambitnych.... smiech na sali wyzysk jakich mało!! szybko mozesz awansowac -owszem bo szybko ludzie z tamtad uciekaja! pracuje sie od rana do nocy . podstawy sie nie zarobi bo tak kombinuja ze 60 spotkan nie zrobisz i rzekomy procent od sprzedazy pfff jak dostaniesz 600zł za sprzedaz jednej maszyny to bedzie dobrze o ile sprzedaz... zapieprzasz caly tydzien po 11h dziennie (albo i lepiej) zero zycia zero niczego.. tylko kretyn by tam zostal... smialo probujcie i sami sie przekonajcie jak was wyroluja... jedynie pozytywnie wspominam ludzi ktorzy tam pracowali bo poewnie juz ich tam nie ma...

aaaaaaa

hej, pracuję w tej firmie 4 miesiące i nie zarobiłem mniej niż 3000, a nie pracuję 11 godz bo jeżdzę sam i mam spotkania umówione przez telemarketerkę. a co do tego że można zarobic 0 zł, to już naprawdę trzeba byc id...ą. pozdrawiam. a jedyna wada to umowa zlecenie

ema

Jak czytam niektóre opinie na temat pracy w Westa to wydaje mi się jakbyście pisali hmm o pracy marzeń aaa ja jak tam pracowałam to chyba średniowiecze. No ale jak ktoś wystawia dobre opinie na temat Westy to chyba pracuje tam dwa dni ;) Zarobki ? o czym Wy gadacie ?! Umowa zlecenia ?! jak długo można tak ciągnąć ? 10-11 h? a gdzie rodzina ? życie osobiste? Pracowałam tam ale zrezygnowałam to praca dla ludzi którzy nie mają życie osobistego i nie mają co zrobić z wolnym czasem. Zmieniłam prace 8 godzinek dziennie 2500 zł miesięcznie i to mi wystarczy. A w Westa nigdy nie wiesz ile zarobisz możesz nawet 0 zł ;) dziękuje

@ema 09.01.2015 12:41

Szczerze zarabia sie zero zł jezeli nie chce sie uczyć i odpowiednio pracować. Pracuje tutaj od kilku miesięcy i zarobki uważam za dobre. I atmosfera tez jest super:) POLECAM ALE DLA AMBITNYCH.

ruda

Fazio. zarobki są adekwatne do pracy. Pracujesz , jesteś sobą , energiczny , sumienny , mówisz o umowie , zamówieniu i wystarczy być szczerym w tym co robisz ! Ruda

pivocik

no widzicie polko zadał fajne pytania a potem sie okazuje ze jest niestety posucha i nikt nic nie odpowiada. mnie to najbardziej interesują sprawy związane z kasą. bo wtedy jest łatwiej dostać to czego się chce i to dotyczxy wszystkiego. chyba się ze mna zgodzicie. Mam nadzieje ze pomozecie mi tutaj teraz

Mądra

Ja myślałam że to firma która naciąga na odszkodowaniach

Ryczkosiu

Jak ktoś nie byl jeszcze wykiwany przez tą firmę to niech idzie. Powożą go po całej Polsce i każą pukać do domów i naciągać na zakup odkurzacza za którego szef zapłacił u producenta 1500 zł a każe ci sprzedawac po 10000zl. Czyste frajerstwo. Zasprzedaż da ci może1000 zł ale jak sprzedaż 1-2 szt w miesiacu to bedziesz naprawde mistrzem sprzedaży.

były diler

wszystko to pic na wodę. Akwizycja w czystej postaci. Mamią małolatów wielką karierą i zarobkami. Mimo, że przebidkę mają x10 to i tak już ledwo przędną. Sprzęt owszem do trzepania dywanów i prania - ale cała reszta poraażka.

Byś się nie zdziwił to tylko akwizycja a kasę masz tylko z prowizji na co ty liczysz

Oszukani

Szanowni Państwo, nie dajcie się wrobić w układ z firmą sprzedająca odkurzacze Kirby z Legnicy...To zwykłe naciąganie ludzi. Tego typu urządzenia nie są warte tak ogromnych pieniędzy. Urządzenia te można kupić za 1/3 ceny z gwarancją trzyletnią. Nie dawajcie żadnych zadatków- bo będą was szantażować. Na siłę chcą sprzedać urządzenie Kirby za prawie 10 000 zł.

I nie daj się nabrać na bogactwa, pieniądze, podróże i własne biuro. Skoro to złoty interes to dlaczego jest raptem 4 czy 5 biur w Polsce. Delikatnie mówiąc jak dasz się złapać na tym to trzaskasz po całych osiedlach, żeby wybłagać wypranie dywanu. To nie jest przedstawiciel handlowy ani sprzedaż bezpośrednia to akwizycja.

Zapomnij o podstawie, podstawę masz tylko wtedy kiedy zrobisz minimum 60 prezentacji w miesiącu. prowizja rośnie od 10% do nawet 25% jak dobrze pamiętam, jednak prowizja jest uzależniona od ceny sprzedanej przez ciebie maszyny. Zapomnij o umowie o pracę i o jakichkolwiek składkach. Ogólnie dzień wygląda tak przychodzisz na 10 do około 11 zbijasz bąki, od około 11 do 12-13 "nauka" od 13 do około 15 zbijasz bąki, od 16 do 23 jedziesz z wesołą gromadką głogów, polkowice czy bogatynia i tak w kółko. Generalnie nie polecam. Chyba, że jesteś strasznie zdesperowany.

sprzedawca

świetna atmosfera, sam regulujesz czas pracy poza obowiązkowym godzinnym szkoleniem :-) gwarantowane pieniądze za prezentacje, dobre prowizje, umowa zlecenie czyli ZUS jest :-) ewentualnie własna działalność ... właśnie wróciłem z Suboticy (Serbia) SUPER SZKOLENIA

sprzedawca kirby

Pracuję 3 lata, zarabiam między( usunięte przez administratora )Sprzęt niesamowity !! Nie piszczie bzdur! Pracuję max 8 godz dziennie - mam umówione spotkaniaprzez telemarketerkę! Są też ludzie którzy nie mają aut ani prawa jazdy i dla nich żeby mogli pracować firma płaci za vana...tu trzeba pracować długo ale widzę że Ci co tak pracują bawią się świetnie :-)

Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia jeżeli chcecie pracować od rana do nocy i cały czas sluchac ucz sie ucz się . Brakuje jeszcze dziennika z ocenami i wywiadówek A co do umowy taką umową możemy sobie rozpalić w piecu bo nic innego , a podczas pracy zmieniają umowe tyle że słownie a póżniej mówią co innego .

Paulina

A jak z kosztami dojazdu do klienta daja kase czy jak ? czekam na odp.

Gabi

fajna firma,fajni ludzie a zarobki naprawde super jesli ktos sie stara;')

Dorota K.

Tak sobie czytam te opinie i mam wrażenie,ze strasznie zazdrościcie tym ludzią którzy tam pracuja.Ci ludzie może i pracuja po 10-11 godz.ale cos za cos.Widze, ze połowa z Was chce isc do pracy najlepiej na 4 godziny siedziec na internecie,pic kawke i dostawac za to przynajmniej 5000 tys.na reke.Stasznie to smute [usunięte przez moderatora]

Lukasz

niesamowite zarobki w 1 miesiacu zarobilem( usunięte przez administratora )czekam na trzeci miesiac :) kto nie sprobuje to sie nie przekona...

Jedyna praca w Legnicy w której można tak szybko awansować. super:)

Wiesław M.

Miałem prezentację u siebie. Sprzęt rewelacja,prawdziwy kombajn , prowadzący to profesjonaliści, wiedza,kompetencja i kultura. Każdemu polecam,a naprawdę warto to zobaczyć, i jeżeli nie kupić to chociaż pomarzyć.

ja bylam tam na rozmowie i pan byl bardzo sympatyczny, dobrze ze weszlam na ta strone i poczytalam opinie o tej firmie i juz wiem ze ja juz tam nie wroce pomimo iz zadzwonili ze sie \\\"zakwalifikowalam\\\"

wypowiadają sie osoby które nic nie wiedzą o firmie!! pracowały tam bardzo krótko i nie powinni sie wypowiadać ! pracuje tam jakis czas i jest ok,zarobki uzależnione od twojej pracy ja nie narzekam a maszyna jest niesamowita sam sobie nawet kupiłem po pewnym czaie za ' gotówke 'czyli możnz zarobić polecam każdemu spróbować

***

Bezsensowne komentarze... kto chce kupić to kupi i tyle. Nikt nikomu tego nie wciska. Praca jest ok ,atmosfera bardzo fajna polecam. Każdy powinien spróbować i się sam przekonać, nie sugerując się tymi komentarzami bo szkoda czasu...

ciekawe jestem ile tam popracowales ze takie pierdoly gadasz?? i ze niby kto ty jestes moze kamil co z mama przyszedł czy kto??? ze wielcy z was ludzie co chc na etacie zarobic 2tys i sobie pierdziec w stolek u mamusi, dajcie spokoj ludzie z takimi pierdolami. oczywiscie nie dla wszystkich taka praca bo nie wszyscy sie nadaja, a ze lubia pierdzielic 3po3 to juz ich sprawa. wiec dalej szujak pracy i siedz u mamusi, powodzenia

nieznajomy

Ogółem fajna firma super ludzie !!! praca jako przedstawiciel handlowy dobre zarobki gdybym nie musiał się wyprowadzić :( to napewno bym tam dalej pracował

Zostaw opinię o Westa - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Westa