Mettler-Toledo Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Aktualność
Drodzy Państwo,

Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdują się publikacje pokazujące życie naszej organizacji od wewnątrz:

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, zawsze możesz je zadać podczas procesu rekrutacji (na co zawsze dajemy przestrzeń) lub za pośrednictwem adresu e-mail: TA_PL@mt.com  :)

Bardzo zależy nam na satysfakcji naszych Pracowników i jesteśmy otwarci na informację zwrotną oraz rozmowę o wszystkich kwestiach, które mogą niepokoić, dlatego nasi Pracownicy mają możliwość skorzystania z różnych form kontaktu z nami, począwszy od rozmowy z bezpośrednim przełożonym czy HR, aż po pozostawienie anonimowej informacji w skrzynce "Idea(L) box".

Wierzymy, że tylko dzięki przekazanym bezpośrednio informacjom będziemy mieli możliwość odniesienia się, realnego działania i pracy nad nieustanną zmianą na lepsze.

Będziemy wdzięczni za zachowanie kultury oraz wzajemnego szacunku w wypowiedziach. "Hejt to nie opinia".

Dziękujemy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mettler-Toledo Sp. z o.o.
Kama89

Polecam MT. Fajna atmosfera i możliwości rozwoju. Podoba mi się międzynarodowe towarzystwo. Metro mogłoby być bliżej ale na szczęście jest busik.

Tgb
@Borys Kowalski

I co tam jeszcze wymyślicie w tym HR?

Kandydatka

W ostatnim czasie brałam udział w rekrutacji do firmy i proces był bardzo profesjonalny i przyjemny. Fajne benefity i czuć miła atmosferę. Czekam na dobre wieści dla mnie.

M.
@Kandydatka

Zgadzam się, atmosfera w Mettler Toledo jest super :)

Justyna

Polecam Mettler-Toledo z czystym sumieniem. Pracowałam w firmie prawie 7 lat, w swojej karierze w firmie przeszłam przez kilka stanowisk w obszarze IT. Firma daje możliwości i rozwoju i awansu, w biurze panuje wielokulturowość - można poznać wiele ciekawych ludzi z całego świata i przećwiczyć swój angielski na wszystkie strony. Od czasu do czasu pojawiają się też podróże służbowe, więc można również przy okazji zobaczyć większy kawałek świata (ale tutaj wiele zależy od tego, w jakim zespole się pracuje, zapotrzebowanie na podróże jest od zera wzwyż). Oczywiście jak to w dużej korporacji - nie będę ukrywać, że czasem jest problem z szybkim podejmowaniem decyzji, jest za dużo narzędzi do różnych procesów, proste tematy czekają na akceptację - myślę, że to problem wielu korporacji i Mettler nie jest tu wyjątkiem. Natomiast ludzie są w większości bardzo zgrani i tworzą świetną atmosferę - są otwarci, pomocni i zwykle również naprawdę kompetentni :-). To dobre miejsce do pracy, serio. Jeśli ktoś szuka solidnej pracy na dłuższy okres czasu, to zdecydowanie jest to miejsce godne uwagi. Zresztą widać to również po tym, że czasem ludzie wracają. Odniosę się jeszcze do lokalizacji i samego biura - oczywiście wszystko zależy od tego, gdzie się mieszka, ale dla mnie ta lokalizacja była dużą zaletą. Z południa Wawy i spoza Wawy (okolice południowe) można się tutaj łatwo dostać omijając w większości korki. Biuro z roku na rok jest bardziej doinwestowywane - pojawił się "chillout room", konsola do gier, dużo salek konferencyjnych, tenis stołowy i wystawa tego, czym Mettler się może pochwalić, czyli różnego rodzaju wag :-) Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Aga
@Justyna

Zgadzam się z powyższym :-) Pracuję w MT i widzę. że są możliwości rozwoju, ale wiadomo jak chcesz coś osiągnąć to musisz włożyć w to pracę i zaangażowanie. Lokalizacja...chyba każdy aplikując ją sprawdza niezależnie, do której firmy wysyła CV. Dodatkowo, wiem z doświadczenia, że podczas rekrutacji HR dopytuje, czy lokalizacja jest dla Ciebie ok.

Dream Job - Pałer Juzer

Cześć Forumowicze :) jestem pracownikiem MT od jakiegoś czasu i chciałem się podzielić moimi obserwacjami. MT to znakomita marka pod kątem produktów dostarczanych klientom - na wielu rynkach jest absolutnym monopolistą i miażdży konkurencję. Dlaczego to jest ważne? Ano z tego powodu, że przez swoją pozycję rynkową firma jest bardzo odporna na różnego rodzaju światowe kryzysy finansowe, a to się przekłada na stabilność zatrudnienia między innymi w Polsce. Dla osób zainteresowanych współpracą z MT, poszukujących stabilnej na lata pracy jest to z pewnością duża wartość dodana. Pod kątem rozwoju i awansów, firma jest prowadzona dosyć konserwatywnie - jak zaczynasz na stanowisku juniora, to trzeba swoje odpracować, żeby wyrobić sobie pozycję, awansować i zarobić więcej pieniędzy. Ewaluacje pracownicze odbywają się raz do roku i z tego co widzę, to osoby które się wybijają ponad przeciętność i nawet do pozornie prostych zadań podchodzą z zapałem i ambicją - zostają wynagradzane w postaci podwyżek czy awansów. Z pewnością dla ambitnych osób jest to firma stwarzająca dużą paletę możliwości. Z jednej strony w shared serwisie w Warszawie jest dużo różnych działów takich jak dział treningowy, IT Helpdesk, dział IT zajmujący się wdrażaniem SAPa czy jego usprawnianiem, działy projektowe, dział obsługi klienta czy finanse. Znam kilka osób które zaczynały w jednym z działów po to żeby się w ogóle w MT zahaczyć, a potem przechodziły do innych i w nich się spełniają. Również na plus jest dosyć zawiła struktura raportowania. Niektórzy mają po kilku kierowników w Polsce czy zagranicą. W większości projektów jest tak że za projekt odpowiada zarówno kierownik lokalny w Warszawie + kierownik z zagranicy (mówimy na takich "globalny"). Globalni dość regularnie pojawiają się w Polsce przez co jest okazja, żeby gdzieś zabłysnąć, zagadać czy cos pokazać i utknąć w pamięci. Jeżeli jeszcze traficie na dobrego kierownika lokalnie, który wspiera swój zespół i to się zepnie z opinią globalnego (często jest to Szwajcar), to w miarę upływu czasu pojawiają się możliwości rozwoju, zmiany działu czy awanse. No ale właśnie - potrzeba wytrwałości, dobrego nastawienia i zwykłego polskiego "zapieprzu", żeby zostać zauważonym. Na pewno nikt nikomu nie da podwyżki czy awansu za kilka miesięcy solidnej pracy, za którą przecież wszyscy otrzymujemy pensję. Nie odkrywam tutaj raczej Ameryki, bo w każdej firmie tak to powinno działać. Na plus jest na pewno to, że w Warszawskiej placówce kilka działów dosyć szybko rośnie i możliwości dla szeregowych pracowników po prostu pojawiają się same. Jeżeli do tego człowiek pokazuje swoją postawą i wynikami że mu zależy, to kierownicy w pierwszej kolejności patrzą na takie osoby i starają się umożliwić jakąś ścieżkę rozwoju. Oczywiście jest też grupa wiecznych narzekaczy, mówiących że oni tu już pracują 5 lat i zero awansów i nikt ich nie zauważa. No i pewnie tak jest, tylko to są z reguły osoby które robią swoją robotę od a do b i nic więcej, także nie dziwie się kierownikom że pomijają takie osoby przy różnych okazjach, a szansę dają innym. W każdym zespole są narzekacze, ale tak naprawdę dla osób ambitnych to w sumie korzystne, bo łatwiej się wybić na tle narzekaczy, niż w zespole, gdzie są same gwiazdy ;) HR jak HR, aktualnie nie jest lekko, bo MT w Warszawie to już naprawdę duży shared serwis ale z drugiej strony ja z HRami mam taki kontakt, że odbieram benefity, jak coś trzeba podpisać to wpadnę podpisać i to czy tam siedzi Zosia, Wanda czy Dżessika jest dla mnie nieistotne. Faktycznie jak trzeba w HR załatwić coś "na już", to "już" może potrwać ze 3, 4 dni no ale dramatu nie ma. Co do samej pracy w dziale HR się nie wypowiem, bo w nim nie pracowałem. Widzę natomiast, że koleżanki z HR piszą na gowork'u, więc można ewentualnie podpytać grzecznie :) Co do lokalizacji, to rzeczywiście nie jest jakaś super, ale to też zależy gdzie się mieszka. Znam osoby, które po kilku miesiącach dojeżdżania codziennie z Bielan po prostu rezygnowały z pracy w MT, bo spędzały 3-4 godziny na dojazd i powrót jednego dnia. Jest też kilka osób, które po kilku miesiącach pracy stwierdziły, że MT oferuje fajne możliwości i wiążąc swoją przyszłość z MT na dłużej przeprowadziły się, żeby mieć krótszy dojazd do pracy. W MT jak w każdej firmie trzeba się przyzwyczaić do różnych rzeczy, ale jak już się podłapie panującą tutaj kulturę i wybada co jest do zrobienia czy przepchnięcia i jak sie tu odnaleźć, to można mieć docelowo fajne, stabilne stanowisko, z dobrą pensją i fajnymi ludźmi wokół.

Gruby
@Ula

Nie rozumiem zdziwienia organizacją działu HR. Service Delivery obsługuje tematy bieżące pracowników, partnerzy biznesowi wspierają managerów a dział rekrutacji zatrudnia ludzi. Standardowy model i się sprawdza.

Nick Nowy wpis

Pani rekruterka na moje pytanie co z feedbackiem z rozmowy sprzed niecałych 3 tygodni odrzekła, że powinienem był się domyślić skoro do tej pory nie dostałem żadnego info zwrotnego. Ona była na urlopie, myślała, że ktoś wrócił i dał mi znać. Zatem jak jesteś kandydatem Mettler-Toledo to musisz się domyślać i nie oczekiwać feedbacku. W innym wypadku może zirytować panią z HR. :)

Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Rzeczywiście w ostatnim czasie jeden z procesów nam się przedłużył, dlatego jesteśmy w stanie zidentyfikować, od którego kandydata pochodzi ten feedback. Bardzo Pana przepraszamy za czas oczekiwania na osobisty feedback od rekrutera. Nie jest naszą polityką wymaganie od kandydatów, aby domyślali się jaka jest informacja zwrotna. Zawsze staramy się informować kandydatów o przebiegu procesu i dawać informację zwrotną przekazując ją osobiście lub mailowo. Możemy zapewnić, że dołożymy starań, aby podobne sytuacje nie pojawiały się w przyszłości. Pozdrawiamy Zespół Talent Acquisition Mettler-Toledo

Rekrutacja

Miałam przyjemność zostać zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do Mettler-Toledo. I niestety na zaproszeniu się skończyło... Rozmowa była przesuwana 2 razy ze względu na chorobę jednej z Pań, która miała być obecna w trakcie procesu. Został mi zaproponowany trzeci termin. Niestety, ponownie dzień przed zaplanowanym spotkaniem zostało ono odwołane. Tym razem dostałam wiadomość, że została już wybrana inna osoba. Dlaczego? Ponieważ jest koniec miesiąca i menadżerce zależało by już kogoś zatrudnić. Przyznam, że było to bardzo przykre doświadczenie, szczególnie że zależało mi na tym spotkaniu i nie miałam nawet okazji się zaprezentować. A ponad to musiałam 3 razy na darmo zmieniać plan swojego dnia, by móc wziąć udział w rekrutacji, która się nawet nie odbyła. Co prawda Pani rekruterka była bardzo miła podczas pierwszej, 15-minutowej rozmowy, oraz poźniejszym telefonie, ale przyznam, że oczekiwałam od firmy większego profesjonalizmu i lepszego podejścia do kandydata...

@Rekrutacja

Dzień dobry, Przykro nam, że czuje się Pani rozczarowana, za co przepraszamy. Niestety z uwagi na anonimowy komentarz nie mamy przekonania o jakim projekcie jest mowa. Staramy się nie dokonywać zmian w terminarzu spotkań rekrutacyjnych, ale sytuacje losowe czasem wywracają plany. Dziękujemy za informację zwrotną. Pozdrawiamy, Zespół Talent Acquisition

Model Canvas
@Rekrutacja

To prawda, że polegacie przede wszystkim na poleceniach wewnątrzfirmowych?

Ojdanadanamettlerka Nowy wpis
@Model Canvas

Jest ciśnienie wśród pracowników, aby promować swoich. Gwarancji nie ma, że twoja rekomendacją akurat wybiorą. Ale kasa jest konkretna. A co z nią zrobisz - twoja sprawa.

Ptysia Nowy wpis
@Ojdanadanamettlerka

Naprawdę? Zarobione pieniadze mozna wydac wedlug wlasnego uznania?

Moi Drodzy:) Pojawiła się oferta dla Specjalisty ds. Administracji Sprzedaży z językiem niemieckim i nie jestem pewna co robić. Jak wyglądają zarobki, system premiowy, atmosfera w dziale? Są mocno nastawieni na wyniki, nie ginie w tym podejście do pracownika? Wiecie, jak to czasem bywa :) Obiecują wspieranie rozwoju pracownika, przekłada się to później na karierę i np. awansowanie? Tryb jest hybrydowy (mega plus), a ile dni w tygodniu pracujecie z biura? Obowiązków w ofercie nie ma wymienionych za dużo, zaskoczyły was może jakieś zadania?

TLS

A kto jest team leaderem?

Darth Vader

Jest wiecej ofert, w tym kilka mi pasuje, ale mam wrazenie, ze jak wysyla sie na jedna i odrzucaja, to z automatu odrzucaja na inne

Jakie godziny pracy obowiązują w Mettler-Toledo Sp. z o.o.?

Jagna

Widzę ze są pozytywne opinie o procesie rekrutacyjnym. Można się spodziewać feedbacku, tak? Jak dokładnie przebiegała rekrutacja i ile jest etapów? Język angielski jest weryfikowany? Generalnie chodzi mi o stanowisko junior scrum master. Można liczyć na sprzęt do pracy zdalnej ?

Widzę w sieci, że firma poszukuje kogoś na stanowisko IT service desk analyst with Spanish. Czytam, że praca dotyczy godzin 16:00-24:00. Od poniedziałku do piątku, czy w weekendy też? Firma oferuje bonus za pracę na zmianie nocnej. To za ile godzin otrzymuje się ten dodatek? I w jakiej wysokości? :)) Czekam na wasze odpowiedzi, bo zastanawiam się nad zaaplikowaniem ...

Janek

Czesc, Pracujemy od poniedzialku do piatku, raz na ok. 2miesiace sa dyzury weekendowe (nie wykonujemy pracy aktywnie a jestesmy jedynie dostepni w razie awarii). Dodatek jest staly za prace na zmianie wieczorowej co do wysokosci zapraszam na rozmowe!

Czy można liczyć w Mettler-Toledo Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Menadrzer spod Radomia

A to jeszcze jest benefit? Czasy się zmieniają...

Mariusz
@Menadrzer spod Radomia

Nieustannie to benefit. Jeśli tu pracujesz to napisz, co z tego, co można otrzymać w Mettler-Toledo zasługuje w Twoim mniemaniu na miano benefitu?

Poleczki
@Mariusz

To co oferujecie jest standardem w poważnych firmach. Osób z doświadczeniem zawodowym to nie przekona.

@Menadrzer spod Radomia

Zgodnie z definicją, benefit to ogólne określenie dodatkowego świadczenia pozapłacowe pracodawcy dla pracownika. Prywatna opieka medyczna zdecydowanie jest benefitem, ponieważ pracodawca nie ma obowiązku jej zapewniania. Jednakże na rynku pracy jest to benefit bardzo powszechny i jeden z najbardziej popularnych wśród oferowanych przez pracodawców. Poza prywatną opieką medyczną (wraz z wizytami domowymi) Mettler-Toledo oferuje inne benefity, takie jak ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie kosztów leczenia przy podróżach prywatnych, bonus roczny, kartę sportową i platformę benefitową, płatny program poleceń pracowników, dofinansowanie kursów językowych, przedpłacowe karty na święta oraz akcje wellbeingowe. Dodatkowo cały czas pracujemy nad naszą ofertą benefitową, aby była ona jak najbardziej atrakcyjna dla naszych pracowników, jak również kandydatów. Mając te informacje oraz oferty z innych firm, każdy może samodzielnie ocenić, na bazie własnych kryteriów, która oferta jest najbardziej atrakcyjna.  Zainteresowanych zapraszamy na nasz profil na LinkedIn, gdzie publikujemy relacje z różnych akcji wellbeingowych, organizowanych przez firmę: https://www.linkedin.com/showcase/mettler-toledo-shared-service-center-poland/

Helena
@Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Na czym polega dokładnie w państwa firmie bonus roczny, platforma benefitowa czy akcje wellbeingowe?

@Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Rzeczywiście tego dużo. Ile można zgarnąć za jednego poleconego pracownika, jest jakiś limit poleconych osób? Na jakie kwoty opiewają karty na święta, spore to kwoty?

Czy firma opłaca cały pakiet Medicover?

Andżela
@Kasia

Czemu nikt nie odpowiada? Tez bym chciała się dowiedzieć. mnie także zainteresowały te inicjatywy dobroczynne z listy benefitów z takiego portalu. możecie je opisać? o co z nimi chodzi?

Natalia

Fajnie, że uprzedzasz. To w takim razie wysokość bonusów od czego jest zależna? Jak ktoś czuje, że został niesprawiedliwie potraktowany to ma prawo się z tym gdzieś zgłosić?

Bardzo dużo ofert pracy mają aktywnych, zawsze tak jest? Czy może coś się wydarzyło, że tak z rozmachem szukają nowych pracowników? :) Chcę wysłać CV na Młodszego Specjalistę Back-office z językiem włoskim. Warto coś wiedzieć o pracy czy dziale? Jak wygląda proces rekrutacyjny, w jaki sposób weryfikują biegłość włoskiego? Co to za bonus roczny, który oferują? Piszą też o przestrzeń na pomysły pracowników. To prawda, ma się jakiś wpływ na funkcjonowanie firmy? :) Ja akurat cenię sobie różne inicjatywy, więc oby tak było. Tak na koniec w sumie najwazniejsze - podzieli się ktoś widełkami?

EX-Telemarketing Team

I worked for Mettler-Toledo back in 2021 / 2022 in Warszawa and I must say I had a fantastic time. Mettler really cares about their employees, transparent communication and modern office spaces. The location outside of City Centre can be bit far but still well connected by public transport and polecki bus shuttle to wilanowska. It’s one of the few companies in Poland which understood to value their employees not only with money but also with a good working culture. Benefits such as paid language courses, flexible working hours and several team events are only a few to mention. My team had the pleasure to reinforce our office space with several small gadgets such as pictures, chill out space, flags from different countries as we had an international team. Thanks again Mettler-Toledo for this great time. Bardzo polecam ;-)

Aneta
@EX-Telemarketing Team

(usunięte przez administratora) To naprawdę wspaniałe miejsce do rozwijania różnych skillów potrzebnych do nieustannego rozwoju.

Czemu uważasz że ktoś mentalnie się nie nadaje? Bo chyba wizualności to nie ma co oceniać. Są jakieś osoby, przez które praca gorzej idzie? Czy co masz na myśli?

Kama89

@Kama89

Drogi Użytkowniku, Dziękujemy za cenną opinię. Wciąż pracujemy nad poprawą warunków w naszej organizacji, powyższy wpis jest dla nas sygnałem, że zmierzamy w dobrym kierunku. :) Jesteśmy otwarci na feedback naszych pracowników, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego podczas open hours w dziale HR. Zespół Mettler-Toledo

Simon

Agree :)

Peter
@Kama89

Zgadzam się :) Lubię tutaj pracować i śmiało rekomenduję znajomym (tym których lubię ;))

Rafał
@Kama89

Zgadzam się. Super firma!

Ola
@Kama89

Mam takie same spostrzeżenia! Udało mi się wdrożyć kilka moich inicjatyw ;-) Dodatkowo atmosfera - ludzie są mocną stroną MT. Ja dojeżdżam korzystając z różnych opcji transportu (metra też). Wiedziałam na co się piszę aplikując, ale przynajmniej wykorzystuję ten czas na czytanie. Co więcej, nie mam problemu, żeby połączyć pracę z moim życiem prywatnym (spotkania ze znajomymi, czy sport). :-)

@Peter

Ja w swoim dziale też mam fajną pracę i atmosferę.

Fik
@Kama89

To nie metro mogłoby być bliżej, tylko lokalizacja firmy jest do (usunięte przez administratora)

@Fik

No tak, ale przecież aplikując wiedziałeś gdzie znajduje się firma? :) wiadomo, nie każdemu pasuje, ale każdy wybiera świadomie.

Maciek
@Janek

Najwyraźniej nie wszyscy są świadomi swoich wyborów... Jeśli ktoś mieszka na Białołęce to faktycznie może mieć daleko, ale ktoś z Ursynowa oraz wielu innych dzielnic będzie sobie chwalił. Nie da rady wszystkim dogodzić w tak dużym mieście.

Martel
@Maciek

@Maciek Cieszy nas, że pracują tutaj tak przenikliwe osoby. Podobno niektórzy dojeżdżają nawet z Częstochowy. Najważniejsze to dobra organizacja czasu.

Kiro
@Janek

Ja też jestem zadowolona. W ostatnim czasie mimo, że sytuacja jest trudna widać, że firmie zależy i stara się dbać o nas i też formę psychiczną. Jest duża elastyczność co do pracy z domu, a wiem, że w różnych firmach różnie bywa.

Mim
@Kiro

To prawda. Mam to samo zdanie.

Borys Kowalski
@Kiro

Praca w polskim Mettler Toledo pozwoliła mi spełnić swoje marzenia, jeszcze rok temu nie miałem nawet prawa jazdy, dojeżdżałem do roboty w tartaku z porannym transportem drewna i mieszkałem na Podhalu, a dziś już jeżdżę suvem, jak dobrze pójdzie to za klika miesięcy będzie stać mnie aby kupić sobie nowy telefon z wyświetlaczem cyfrowym i jeszcze lepszy komputer ze slotem CD. Podobno w tym roku była spora presja na redukcję stanu wieprzków na fermie, to i fajnie, bo będą może trochę premie lepsze. Kosze z jedzeniem, darmowe owoce, to nie żadna ściema jest. Zespół też bardzo młody i dynamiczny. 15 lat tułaczki po świecie po różnych krajach i pracach... a w tejpracy to jest tak, ze można dużo zarobić i się poważnie nie narobić, tylko trzeba wiedzieć jak się ustawić. A jak nie wiesz jak to i tak się nie dowiesz.

Tgb
@Borys Kowalski

I co tam jeszcze wymyślicie w tym HR?

Mania

Chcę się zgłosić na Accounting Assistant, pozycja juniorska więc dużo finansowo nie oczekuję. Czytam tu też, że awans jest jak najbardziej możliwy. A po jakim czasie średnio? Wiem, że czasem firmy wydłużają ten proces, a wolałabym tego uniknąć. Czy firma docenia dodatkowe zaangażowanie? Mówię tu o systemie premiowym, nagrodach rocznych np.

zazenowany kandydat

Jesli tak wyglad proces rekrutacyjny do dzialu HR, to nie wiem jak dziala reszta firmy. A jak wyglada? Feedback obiecany do max 2 tygodni po ostatnim spotkaniu w procesie, zaraz bedzie miesiac i zero informacji zwrotnej. Zenada

A bywa tak i tak
@zazenowany kandydat

Aplikowałaś/eś do HR? Hmmm...myślałam, że osoby z HR są przyzwyczajone do proaktywnego działania np. "podnoszania słuchawki", czy napisania maila, ale może to dotyczy tylko rekruterów :D Tyle samo czasu zajęłoby Ci napisanie maila/sms z pytaniem o status rekrutacji, co pisanie komentarza... Miłego dnia ;-)

@zazenowany kandydat

Dzień dobry, Rzeczywiście, proces mógł się wydłużyć ze względu na sezon urlopowy. Będziemy wdzięczni za cierpliwość - postaramy się wrócić z informacją zwrotną najszybciej jak to możliwe. Na koniec każdego spotkania (niezależnie od obszaru biznesowego) dodajemy również, że gdyby pojawiały się jakiekolwiek pytania ze strony kandydata po spotkaniu, to zapraszamy do kontaktu (odpowiadając na maila, którym przyszło zaproszenie lub telefonicznie). Dlatego wiadomość ze strony kandydata w celu weryfikacji statusu aplikacji jest możliwa i zdarza się, że kandydaci z tej opcji korzystają. Życzymy udanego dnia! Pozdrawiamy, Zespół Talent Acquisition

Jacek

Ktoś wspomniał że warunki finansowe są tu całkiem dobre. A jeśli chodzi o rozwój i szkolenia? Trzeba samemu zabiegać o podnoszenie kwalifikacji czy sami oferują pracownikom kursy branżowe potrzebne do stanowiska? Jak tu jest?

Kandydatka pewna siebie

Czy na stanowisko Sales Administration Team Lead jest prowadzona wewnętrzna rekrutacja? Zanim będę aplikować - proszę o podanie widełek wynagrodzenia przewidzianych przez pracodawcę, ponieważ od potencjalnych pracowników zawsze wymagacie informacji o oczekiwanym wynagrodzeniu.

@Kandydatka pewna siebie

Na stanowisko Sales Administration Team Lead mogą aplikować zarówno zewnętrzni jak i wewnętrzni kandydaci. Nie podajemy widełek na publicznym forum. Pozdrawiamy, Zespół Talent Acquisition Mettler-Toledo

Czy w Mettler-Toledo Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

hehe

Jak tam nastroje po przelewach z premiami rocznymi? Hehe

MB
@hehe

Doskonałe nastroje - właśnie popijam kawusie Kopi Luwak i cieszę się pięknym życiem :) Dzięki MT!

Brzdąc
@hehe

Jak co roku - z uśmiechem na ustach podpisałem nowy aneks na nowy rok, gdzie jak coraz więcej kryteriów odpowiedzialności za rzeczy na które nie ma się wpływu... Standard. Ale najważniejsze, že jest busik z Wilanowskiej i świeży papier w toalecie.

S.M.
@Brzdąc

To zwolnij miejsce w Warszawie, dla tych którym się chce. Usuń się, no wiesz sam co zrobić masz.

TomekK
@S.M.

(usunięte przez administratora)komentarz! Jeśli tacy toksyczni ludzie tam pracują jak ty, to ja zaczynam mieć wątpliwości, czy warto w tej firmie pracować!

Slamgirl
@TomekK

Wa żne, że dowozi wynik.

Magdalena
@Slamgirl

No niemiłe te przepychanki słowne między wami. W firmie też taka atmosfera między pracownikami jest? No i powiedz mi - czy u Was wynagrodzenie jest zależne od wyników?

Barbara

ano ja w zasadzie to nie wiem, bo nie mam pojęcia, o którym dziale jest tu teraz mowa. czyli na każdym takie zróżnicowanie? a który w razie czego ma obecnie najlepsze warunki?

Kielbasa
@TomekK

Nie warto, szkoda czasu. Ale jeśli startujesz z polecenia/po znajomościach to może się udać.

Kris
@Kielbasa

Czyli bez poparcia i pleców nie warto aplikować? Czemu? Bo nie przyjmą czy atmosfera tak kiepska że trudno się pracuje? Nie da rady z kimś się zaprzyjaźnić i mieć normalne relacje w pracy?

Stefan Mortyka
@Kris

Dobra praca, fajni koledzy. Koleżanki niezgorsze. A jak ktoś nie rozumie, że trzeba chwalić imię pracodawcy, to daleko nie zajdzie.

@Stefan Mortyka

O widzę masz nieco inne doświadczenia. Piszesz, że dobra praca to możesz wyjaśnić, co przez to mam rozumieć? Dobrze płacą, czy co się składa na Twoje zadowolenie? Wiadomo, każdy ma inne podejście do pracy. Ja tak się zastanawiam, czy aplikować w sumie, jak się oferta pojawi. Może mi pomożesz i coś napiszesz więcej? Lubię takie konkrety w sumie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mettler-Toledo Sp. z o.o.?

kemotkemot

Jeśli chodzi o atmosferę to zależy od zespołu. Powiem o dziale Customer operations. Wcześniej pracowaliśmy typowo na kraje tj. Niemcy, Francja, Austria itp. Ostatnio ktoś wpadł na "genialny" pomysł, żeby porozdzielać ludzi i pracować na procesy. A przecież można było to zrobić w zakresie zespołu na kraj. Komuś chyba ewidentnie przeszkadzało to, że sie dobrze dogadywaliśmy. Zostaliśmy podzieleni na procesy np. Order entry, reklamacje, order management, mają być one ujednolicone co trochę brzmi jak bajka. Ja już pracuję 3 lata ale jeśli nie będzie dla mnie większych szans rozwoju, to pomyślę o zmianie pracy. Można zostać ekspertem od SAPa, za którym nie przepadam. Dla osób studiujących filologię: na pewno w tej pracy nie ma dużo kontaktu z klientem, więc nie można wykazać się umiejęntościami językowymi. Więcej jest typowego klikania w sapie, który moża i skraca pracę ale praca staje się bardzo automatyczna i czujesz się jak robot. Jako pierwsza praca, myślę że ok albo dla osób, które w poprzedniej było mobingowane.

Gabriela

Oprócz dostępu do prywatnej sluzby zdrowia doceniam prysznic na parterze. Styrana podróżą rowerem z Baniochy mogę zawsze umyć się przed pracą.

@Gabriela

Serio czy to żart? Chyba nie kąpiesz się w pracy? A co jeszcze masz z benefitów prócz pakietu opieki lekarskiej? W razie co można pod niego podłączyć rodzinę?

Zatrwożona
@Czesław

To jest chyba logiczne, że jadąc rowerem do pracy jest duża szansa spocenia się... więc dbając o swoją higienę i też komfort swój i innych kolegów i koleżanek w pracy, bierze się prysznic. Akurat warunki do tego są, jest łazienka z prysznicem, suszarka, nawet deska do prasowania, jeśli ktoś potrzebuje. Korzystajmy z udogodnień XXI wieku. ;-)

Maciek
@Czesław

To nie żart. Serio są prysznice. Przy takiej lokalizacji firmy i słabych możliwościach po stronie komunikacji miejskiej rowery to podstawa. Poza prysznicami benefitem są właśnie stojaki na rowery. Sporo osób tak jeździ.

Pan Kleks
@Maciek

I nie zapominajmy o busiku z Wilanowskiej na Poleczki.

Leszek
@Maciek

To fajnie w sumie z tym prysznicem. To ja tak o aspekt pracy zapytam. Skoro jest prysznic to czy wykonując obowiązki w tej firmie można zwyczajnie w świecie się tak "ubrudzić ", aby mieć potrzebę ciągłego korzystania z prysznica? :D Szukam pracy i nie ukrywam, że szukam miejsca pracy, gdzie no dam radę fizycznie. Coś o nockach w tym wątku pisali. Codziennie są?

@Maciek

Z metra Wilanowska co 10 minut odjeżdża autobus zatrzymujący się obok firmy więc dojazd komunikacją jest całkiem komfortowy. Wiadomo, każdemu się nie dogodzi, ale jeżeli ktoś dojeżdża metrem to nie powinien mieć problemu z dojazdem.

@Leszek

Cześć, dziękujemy za pytanie. Prysznice są do dyspozycji pracowników w razie potrzeby, nikt w komentarzach nie pisał o "ciągłym korzystaniu z prysznica". W Mettler-Toledo nie ma stanowisk, wymagających pracy fizycznej (blue collar) czy pracy zmianowej w godzinach nocnych – firma oferuje pracę biurową. Są to stanowiska z zakresu IT, marketingu, tworzenia oprogramowania, finansów czy obsługi klienta. Zapraszamy na naszą stronę karier w celu zapoznania się z aktualnie otwartymi rolami. Również zachęcamy do zapoznania się z profilem Mettler-Toledo Shared Business Center w Polsce, żeby zrozumieć jaki jest obszar działania naszej firmy.

@Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Dzięki za info. Zajrzałem w zakładkę kariera i znalazłem, że szukacie specjalisty ds. obsługi klienta B2B z językiem niemieckim. Zaznaczone jest że są elastyczne godziny pracy i system hybrydowy. Jak często trzeba meldować się w biurze? Pół na pół ze zdalnym czy częściej na miejscu?

@Czesław

Cześć Czesław, W Shared Business Center pracujemy w systemie hybrydowym – 2 dni pracy z biura i 3 dni pracy w trybie home-office w wymiarze tygodniowym. Jednak jeżeli ktoś chce przyjeżdżać do biura częściej niż 2 dni w tygodniu, to jak najbardziej zapraszamy :) W przypadku stanowiska, o którym piszesz, elastyczne godziny pracy to możliwość rozpoczęcia pracy w przedziale 8:30-9:00.  Pozdrawiamy, Zespół Talent Acquisition Mettler-Toledo

Helena
@Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Czy w dziale marketingu są podobne wymagania co do pracy w systemie hybrydowym? :) Może aktualnie szukaja państwo dodatkowych pracowników do działu?

@Helena

Cześć Helena, Obowiązująca polityka pracy w Mettler-Toledo Shared Business Center to system pracy hybrydowej – 2 dni z biura, 3 dni home-office w wymiarze tygodniowym, co dotyczy także działu marketingu. Aktualne oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie karier, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych: https://careers.mt.com/pl_PL/careers/SearchJobs/?6608=%5B216%5D&6608_format=2584&listFilterMode=1 Pozdrawiamy, Zespół Talent-Acquisition Mettler-Toledo

@Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Pracując częściowo na zdalnych jest jakieś dofinansowanie z firmy do mediów (prąd, internet) bo wiem że coś takiego weszło niedawno do kodeksu pracy. Dodatkowo sprzęt taki jak komputer też dostaje się na home office?

Zostaw merytoryczną opinię o Mettler-Toledo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mettler-Toledo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mettler-Toledo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mettler-Toledo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 24 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mettler-Toledo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mettler-Toledo Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mettler-Toledo Sp. z o.o.