PKO BP Faktoring

Opinie o PKO BP Faktoring

Osioł

Co tam na bagnie słychać? Fiona rulezzz???

henryk

widzę, że obecnie już nie rekrutują tutaj osób, ale wydaje mi się,że ostatnie warunki w ofercie jako analityk ryzyka była całkiem dobra kasa za to i tez płaca na pewno.

z przykrością potwierdzam wszystkie powyższe opinie, im mądrzejszy pracownik tym krócej popracuje. ale cóż konkurencja nie śpi i przejmuje. jak się nie da normalnie to brudów narobią i i tak zwolnią odradzam, chyba, że na chwilę tylko dla kasy dla ludzi o mocnych nerwach

lalala

Trzeba być szalonym by pracować dla tych ludzi. Brak profesjonalizmu w każdej materii, firma zbudowana na układach i układzikach. Niczego się tam nie nauczysz poza umiejetnością manipulowania i produkowania [usunięte przez moderatora] nie mówiac już o szansie rozwoju zawodowego nawet poziomego czy poszerzenia znajomości biznesu. Zero szkoleń, zero szans rozwoju. Zakłamanie na każdym kroku. Acha..i nie wiem tego osobiście tylko z opowiadań moich znajomych.....ale oni są obiektywni.

były pracownik

Firma pełna zakompleksionych ludzi, którzy swoje ego budują poprzez wytykanie potknięć innym. Brak nastawienia na współpracę u każdego. Pracują tu ludzie, których pasjonuje kopanie pod innymi dołków a nie rzeczywisty biznes. Atmosfera nie sprzyjająca pracy. Nie polecam.

no one

Polecam tę firmę tylko tym, którzy są [usunięte przez moderatora] emocjonalnymi. Na pewno tu się odnajdą. Firma również dla tych, którzy nie mają instynktu samozachowawczego. Odradzam tego pracodawcę.

gal

Beznadziejna firma pełna figurantów. Jak cos szybko trzeba to nikt nic nie wie. Fatalna atmosfera. Jak w komunie - trzeba uważać co się mówi i komu, bo wszystko może być wykorzystane przeciwko tobie. Pełno donosicieli i podlizuchów. Szczerze odradzam.

Zostaw opinię o PKO BP Faktoring - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKO BP Faktoring