Petra Medica Sp z o.o.

Petra Medica Sp z o.o.

Opinie o Petra Medica Sp z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Artur

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Was również do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Petra Medica.

Sromotnikowy

Firma dno, wyzysk brak zapłaty z nadgodziny, straszenie, naciski i wyzwiska.

Artur

Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy Petra Medica aktualnie rekrutuje? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w firmie? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami. @Basia T., nie wiem do którego komentarza się odnosisz (Być może został on już usunięty?), czy mogłabyś wskazać dokładniej? Jeśli masz jakieś wątpliwości co do treści zamieszczanych komentarzy zawsze możesz je zgłosić do administracji serwisu która rozpatrzy je pod kątem zgodności z regulaminem (Dla ułatwienia zamieszczam link - https://www.gowork.pl/regulamin )

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Petra Medica Sp z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Justyna

Wiem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Bardzo dziwne jest to, że na forum piszecie zupełnie coś przeciwnego!!

BabciaJadzia
@Justyna 07.02.2018 12:48

Tak? Dobrego? A jakieś konkrety? Ogólnikami każdy może pisać, wiec i sobie pozwolę w środowisku med. opinia jest jedna i to negatywna.

Basia T.

Nie do końca wiem co tutaj robi poprzedni wpis administracja go work chyba śpi. Nie polecam pracy w tej firmie w której kumoterstwo, zatrudnianie swoich jest na pierwszym planie, zawsze będziecie gnojeni przez "układ" donosicielstwo jest na porządku dziennym. Jeżeli jesteście zatrudnieni nie macie co liczyć na podwyżki, premie czy awansy to co dostaniecie na starcie tak już zostaje. Dużo więcej da się wyciągnąć pracując w lidlu czy innej stonce tak tak to nie żart(przy okazji będąc mniej obciążonym psychicznie). Pracownik tutaj ma "służyć" zostając nawet po godzinach za friko. Wpis tyczy się zarówno Petry jak i Ratowników czy innych spółek Panów S.

Basia T.
@Basia T. 11.01.2018 12:46

Warto jeszcze dodać ze "firma" ma absurdalną strukturę można odnieść wrażenie że każdy jest kierownikiem, koordynatorzy którzy nie mają nikogo pod sobą. Także nie dziwić się gdy każdy będzie wam wydawał polecenia służbowe od pielęgniarki do nie związanej/ego z wami kiero, lub pracownika innej spółki. Ale to też kwestia podziału obowiązków który po prostu nie istnieje możecie się zajmować wszystkim.

KAKA

Chciałabym wszystkim odradzić jakikolwiek kontakt z tą kliniką. Zapisałam u nich dziecko na badania genetyczne. Aby zrobić badania ( które nie należą na najtańszych) trzeba jeszcze zapisać dziecko na konsultację do lekarza która kosztuje dodatkowo 200 zł. Zapisałam dziecko podając datę urodzenia i mówiąc że jest to małe dziecko, czekałam dwa miesiące i ... dzień przed wizytą dowiedziałam się że oni u dzieci takich badań nie wykonują że zaszła pomyłka. Masakra jakaś zmarnowałam swój czas jak bym wiedziała od razu że nie robią takiego badania to bym gdzie indziej je zrobiła. FIRMA KRZAK po prostu !!!!!!!!!!!

Petra Medica ? Praca w transporcie sanitarnym generalnie wszędzie taka sama, ciężka... myślę, że każdy sobie zdaje z tego sprawę wybierając zatrudnienie w firmach zajmujących się transportem sanitarnym. Natomiast podejście do pracownika to już osobna historia.... Otóż pAN ( celowo pisownia z małej litery, gdyż na Pana trzeba mieć w sobie choć odrobinę kultury ) Bartosz S. nie ma żadnego, ale to absolutnie żadnego szacunku do swoich pracowników, można by przytoczyć wiele sytuacji z wnętrza firmy, ale nie w tym rzecz. Przestrzegam przed tym pracodawcą, jeżeli poczynisz krok nie w tym kierunku co pAN Bartosz S. by sobie życzył - jesteś jego wrogiem, nie ma negocjacji, zostaniesz zwyzywany i zmieszany z błotem( to taki model nowoczesnego biznesmena) - o ile sobie na to pozwolisz ponieważ to już zazwyczaj ostatni etap owocnej współpracy z owym pANEM. Ahhhhhhh no i kwestie finansowe! zaleganie z wypłatami dla nieposłusznych to taki ujmując delikatnie standard wewnętrzny firmy oczywiście wszystko za aprobatą pANA Bartosza S.

Molezzo

A ja nie narzekam. Jesli wykonuje sie swoje zadania zgodnie z umowa bez pajacowania to wszystko jest w najlepszym porzadku. Fakt, niektore karetki maja juz za soba lata swietnosci ale pokazcie mi druga firme prywatna w Warszawie, ktora dysponuje nowym sprinterem (na zespole S), crafterami na S i P oraz nowym vito na P? Transporty jak transporty - raz lzej raz ciezko (bo pacjenci i szpitale sa jacy sa). Stawka i tak bije ba leb reszte smietnikow bo uwazam ze 16-17 na start jest ok. Poza tym tam jest teraz duzo zmian i wszystko idzie do przodu. Podoba mi sie ze odkad jest nowy szef jest masa smiechu i luzu a do tego po pozbyciu sie paru debili w koncu da sie pracowac. Polecam jesli ktos ma chec pracowac a nie spac 24h.

Molezzo
@Prawda 22.07.2017 02:20

Jeśli uważasz kolego, że czas oczekiwania na transport szpitalny pozwala ocenić pracowitość pracowników to szybko zmień branżę bo oznacza, że branży nie rozumiesz i nie pojmujesz najprostszych rzeczy. O braku zdrowego rozsądku nie wspomnę - to co powiedziałbyś na ocenę pracowitości opartą o liczbę transportów w ciagu doby, uczciwe? Jedne zespół zrobi 10 inny 3. Przestań opowiadać bzdury, czas dojazdu zależy od różnych okoliczności i wśród nich pracowitość pracownika jest najmniej istotna.

Oczekująca

Witam, czy wiadomo już coś w temacie premii świątecznych, o których tak hucznie mówiło kierownictwo? Co prawda mamy już luty, ale nadzieja umiera ostatnia...

...

Słyszałam że nawet premie świąteczne miałyśmy otrzymać ;)!

qupaprezesa

Słyszałem ze zamiast premii szykowane są obnizki :D

Johny

Słyszałem ze stawki są dobre (10 zł za godzinę :)))))) ale pensji nie widać przez 4 miesiące :( prezes w Zakopanem się bawi a pracownicy pensji nie maja. Odważnym gratuluje .... prezes i jego żona BMW i Mercedesem się chwala a plebs pracuje.

a sem joo

takie samo goowno jak luxury medical coopa. zresztą bartuś laske robi ryżemy pijakowi z lmc allbo odwrotnie... nieważne. firmy dno!!!

hania

A co jeśli nie zgadzam się na własną działalność gospodarczą i chce zatrudnienia na umowie o pracę? Czy jest w ogóle jakaś opcja negocjacji z nimi tego rodzaju zatrudnienia? Bo rzeczywiście własna działalność to spore obciążenie

Jacek

Hak pomyśl trochę: Twoja działalność TWOJ problem. Wekon znajdź mi młodego ratownika na etacie w mazowieckim.

Adam

Dżaku91 odpuść sobie tą firme, szkoda czasu i atłasu. 3-4miechy Ty założysz działalność itp. a potem won. zobaczysz jeszcze, że to ogłoszenie pojawia się średnio co 2-3 miesiące:)

a sem joo

takie samo goowno jak luxury medical care

Przemek

Nie polecam tej firmy z grochowa. Mobbing, brak szacunku do pracownika. Po 2-3miechach okresu próbnego: Won!

Michał

Młodzi ratownicy zaczynający pracę w zawodzie! Nie dajcie się zwieść propagandzie która próbują wciskać na początku szefowie! Dobro pacjenta? Bzdura! (liczy się ilość transportów wykonana podczas dyżuru czyli minimum 10) Rozlatujące się karetki (dosłownie z jednej odpadło już 2razy koło!!!), wyeksploatowany sprzęt ( lifepack w "sce" co pisze bzdury) Chora atmosfera w pracy (donosicielstwo, kolesiostwo), brak zapłaty za nadgodziny z jednoczesną presją na zostawanie po pracy. I najważniejsze po trzech miesiącach pracy zarzuty z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i won z roboty! Nie polecam!

Kuba

Unikać!

Zostaw opinię o Petra Medica Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petra Medica Sp z o.o.