Opinie o Petra Medica Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Petra Medica Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Petra Medica Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petra Medica Sp z o.o. w Warszawa

Cześć, rekrutują obecnie pracowników do call center. Pisza o premii po zakończeniu okresu próbnego, a ile on wynosi, standardowo 3 miesiące? Ponoć wynagrodzenie rośnie wraz ze stażem pracy, dajcie znać jak to wygląda czasowo i ile % jest tej podwyżki. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi!

@ Nowy wpis

Firma nieprofesjonalna już na samym etapie rekrutacji, kandydowałem na stanowisku kierowcy transportu medycznego, niestety firma nie jest w stanie nawet wysłać wzoru umowy do wglądu oczekując jednocześnie przesłania skanów dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy) drogą mailową. Przedstawiciele firmy twierdzą, że dane są bezpiecznie przechowywane jednak sam fakt, że nakłaniają do takich praktyk świadcza o niskim poziomie profesjonalizmu tak jak w przypadku luxury medical care. Ewidentnie firma chce zatrudniać na takie stanowisko łepków którzy nawet nie przeczytają umowy i będzie można z nich doić za wszelakie kary i tym podobne.

Petra Medica Sp z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Księgowa. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

lola Nowy wpis

Omijać firmę szerokim łukiem.

Natalia Nowy wpis

Dramat komentarz czy takie dramatyczne przeżycia miałeś z firmą? ;p I jak ogólnie kwestie finansowe u nich? Fajnie jakbyś dał znać co konkretnie było nie tak, bo myślę nad wysłaniem aplikacji, dobrze byłoby wiedzieć na co jeszcze zwrócić uwagę.

beata

Niestety placówka totalne (usunięte przez administratora) miałam przyjemność pracować u "Panów". Najlepiej pracować ile wlezie, zostać po godzinach za które nie płacą -to się należy firmie. Nadawanie w firmie jeden na drugiego to norma. Obaj "Panowie" wykazują brak szacunku dla drugiego człowieka. Zdecydowanie trzymać się z dala od tego pracodawcy!

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Nie polecam pracy u starego Skrzecza. Dorobiciel na ciężkiej pracy ludzi u niego pracujących. Niesympatyczny, chamski człowiek. Nie skory do wynagrodzenia na poziomie trzeba się cieszyć ochłapami. Rozmawia z pracownikiem wydzierając się na niego i trzęsąc się nad nim. Omijać z daleka tego pracodawcę.

Salsa

Haha firma jeden wielki zart, a rekrutacja mega - ale chciałabym to przeżyć jeszcze raz, nie wytrzymałam do konca musiałam podziękować i nie chciałam dłużej marnować Pani czasu. Rekruter - brak kompetencji do przeprowadzania rekrutacji. Ostatnia firma lider na rynku Alkoholowym każdy zna a Pani pyta co to za firma bo nie kojarzy :-) i ze bede musiała poznać jakie ich firma ma produkty ja w przeciwienstwie do Pani odrobilam prace domowa, ale nie zdążyłyśmy na ten temat porozmawiać bo niestety ale każdy sądzi po „sobie” Pozdrawiam i polecam jak ktos nie na co robić z czasem rozmowę rekrutacyjna w tej firmie.

gosc

nie wiem skąd te opinie. Nie mają nic wspólnego z prawdą! Placówka na poziomie

gość
@gosc

tak na poziomie, ale chyba piwnicznym :). (usunięte przez administratora) i brud

Katarzyna
@gość

Każdy ma prawo do własnego zdania - warto mieć to na uwadze i uszanować. Sam masz jakieś obiekcje co do pracodawcy, jakim jest Petra Medica, ale tak naprawdę nie do końca wiadomo, dlaczego. Chodzi o wysokość wynagrodzenia, czy może coś zupełnie innego? Rozwiń swoją poprzednią myśl.

mariel

Z pewnością zdania są podzielone. Wystarczy sprawdzić w internecie, że firma jest dobrze oceniana!!

Justyna

Wiem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Bardzo dziwne jest to, że na forum piszecie zupełnie coś przeciwnego!!

BabciaJadzia
@Justyna

Tak? Dobrego? A jakieś konkrety? Ogólnikami każdy może pisać, wiec i sobie pozwolę w środowisku med. opinia jest jedna i to negatywna.

Pan Śmieszek
@Justyna

:-DDDDDDDDD what???? absolutnie nie zgadzam się. Mobbing, krzyki na nowych pracowników, ubliżanie na okresie próbnym.

wtf?
@Justyna

HAHA, kto to napisał "Wiem że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy" ;). Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować, ciągły mobbing, wyzysk, krzyki, brak szacunku do pracownika, kombinowanie. Nikomu nie polecam.

Cóż, firma chaos. Nic dodać nic ująć. Jeśli zaś o kwestie finansowe chodzi to gdybym się nie upomniał po 5 miesiacach o pieniądze to zapewne temat by umarł śmiercią naturalną.

Artur
@Anonim

Zechciej proszę rozwinąć swój wpis. Co masz na myśli, mówiąc "firma chaos"? Czy odnosi się to do atmosfery tam panującej, czy może jakiegoś inne aspektu, o którym warto wspomnieć?

Sromotnikowy

Firma dno, wyzysk brak zapłaty z nadgodziny, straszenie, naciski i wyzwiska.

Artur

Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy Petra Medica aktualnie rekrutuje? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w firmie? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami. @Basia T., nie wiem do którego komentarza się odnosisz (Być może został on już usunięty?), czy mogłabyś wskazać dokładniej? Jeśli masz jakieś wątpliwości co do treści zamieszczanych komentarzy zawsze możesz je zgłosić do administracji serwisu która rozpatrzy je pod kątem zgodności z regulaminem (Dla ułatwienia zamieszczam link - https://www.gowork.pl/regulamin )

Basia T.

Nie do końca wiem co tutaj robi poprzedni wpis administracja go work chyba śpi. Nie polecam pracy w tej firmie w której kumoterstwo, zatrudnianie swoich jest na pierwszym planie, zawsze będziecie gnojeni przez "układ" donosicielstwo jest na porządku dziennym. Jeżeli jesteście zatrudnieni nie macie co liczyć na podwyżki, premie czy awansy to co dostaniecie na starcie tak już zostaje. Dużo więcej da się wyciągnąć pracując w lidlu czy innej stonce tak tak to nie żart(przy okazji będąc mniej obciążonym psychicznie). Pracownik tutaj ma "służyć" zostając nawet po godzinach za friko. Wpis tyczy się zarówno Petry jak i Ratowników czy innych spółek Panów S.

Basia T.
@Basia T.

Warto jeszcze dodać ze "firma" ma absurdalną strukturę można odnieść wrażenie że każdy jest kierownikiem, koordynatorzy którzy nie mają nikogo pod sobą. Także nie dziwić się gdy każdy będzie wam wydawał polecenia służbowe od pielęgniarki do nie związanej/ego z wami kiero, lub pracownika innej spółki. Ale to też kwestia podziału obowiązków który po prostu nie istnieje możecie się zajmować wszystkim.

KAKA

Chciałabym wszystkim odradzić jakikolwiek kontakt z tą kliniką. Zapisałam u nich dziecko na badania genetyczne. Aby zrobić badania ( które nie należą na najtańszych) trzeba jeszcze zapisać dziecko na konsultację do lekarza która kosztuje dodatkowo 200 zł. Zapisałam dziecko podając datę urodzenia i mówiąc że jest to małe dziecko, czekałam dwa miesiące i ... dzień przed wizytą dowiedziałam się że oni u dzieci takich badań nie wykonują że zaszła pomyłka. Masakra jakaś zmarnowałam swój czas jak bym wiedziała od razu że nie robią takiego badania to bym gdzie indziej je zrobiła. FIRMA KRZAK po prostu !!!!!!!!!!!

Petra Medica ? Praca w transporcie sanitarnym generalnie wszędzie taka sama, ciężka... myślę, że każdy sobie zdaje z tego sprawę wybierając zatrudnienie w firmach zajmujących się transportem sanitarnym. Natomiast podejście do pracownika to już osobna historia.... Otóż pAN ( celowo pisownia z małej litery, gdyż na Pana trzeba mieć w sobie choć odrobinę kultury ) Bartosz S. nie ma żadnego, ale to absolutnie żadnego szacunku do swoich pracowników, można by przytoczyć wiele sytuacji z wnętrza firmy, ale nie w tym rzecz. Przestrzegam przed tym pracodawcą, jeżeli poczynisz krok nie w tym kierunku co pAN Bartosz S. by sobie życzył - jesteś jego wrogiem, nie ma negocjacji, zostaniesz zwyzywany i zmieszany z błotem( to taki model nowoczesnego biznesmena) - o ile sobie na to pozwolisz ponieważ to już zazwyczaj ostatni etap owocnej współpracy z owym pANEM. Ahhhhhhh no i kwestie finansowe! zaleganie z wypłatami dla nieposłusznych to taki ujmując delikatnie standard wewnętrzny firmy oczywiście wszystko za aprobatą pANA Bartosza S.

Molezzo

A ja nie narzekam. Jesli wykonuje sie swoje zadania zgodnie z umowa bez pajacowania to wszystko jest w najlepszym porzadku. Fakt, niektore karetki maja juz za soba lata swietnosci ale pokazcie mi druga firme prywatna w Warszawie, ktora dysponuje nowym sprinterem (na zespole S), crafterami na S i P oraz nowym vito na P? Transporty jak transporty - raz lzej raz ciezko (bo pacjenci i szpitale sa jacy sa). Stawka i tak bije ba leb reszte smietnikow bo uwazam ze 16-17 na start jest ok. Poza tym tam jest teraz duzo zmian i wszystko idzie do przodu. Podoba mi sie ze odkad jest nowy szef jest masa smiechu i luzu a do tego po pozbyciu sie paru debili w koncu da sie pracowac. Polecam jesli ktos ma chec pracowac a nie spac 24h.

MIDANIUM
@Molezzo

Co z tego że dysponują skoro nowy Vito i nowy Splinter wyjeżdzają raz na 2 tygodnie gdzieś w trase i to w przypadku jak już wszystkie stare rzęchy akurat się rozleciały , normalnie te karetki stoją tylko na pokaz , Po za tym proszę zobaczyć czym jeździ teraz triomed albo luxury oni nie posiadają w swojej kolekcjii takich aut jak 2 stare walące spalinami do środka splintery , o braku ogrzewania w zime w nich już nie mówiąc ...Stawka początkowa 16-17 do jednocześnie stawka końcowa ale tu akurat w Całym systemie Ratownictwa się tyle zarabia co bardzo dobrze pokazuje jak Państwo Polskie odnośi się do Ratowników Medycznych ... Ostatni zgaśi światło .Obiektywnie Oceniając tą firmę mogę powiedzieć iż gdyby był lepszy sprzęt za który nie trzeba by było wstydzić się w szpitalach jak dotychczas i wypłaty przychodziły by terminowo to może nie było by tak źle :)

adam

ktoś ci za to zapłacił?

@adam

Sam fakt Kolego, ze zadajesz takie pytanie dyskwalifikuje Cię z dalszej sensownej dyskusji. Ta opinia to mój prywatny pogląd na pracę w Petrze, powiem więcej - jestem zadowolony coraz bardziej. Cieżka uczciwa praca = sensowna płaca na czas! Duzo sie zmeinia, w sprzecie, w luziach. Odchodza półgłówki i leniwce - zostaja ludzie sensowni. Ja wiem swoje a Ty nadal pytaj kto komu placil i zarabiaj swoje grosze gdzie indziej.

Prawda
@Molezzo

Ciężka uczciwa praca :( odeszli leniwce .... to ciekawy jestem jak określić tych co pracują teraz jak na transport szpitalny z izby przyjęć trzeba czekać 6 godzin .....

@Prawda

Jeśli uważasz kolego, że czas oczekiwania na transport szpitalny pozwala ocenić pracowitość pracowników to szybko zmień branżę bo oznacza, że branży nie rozumiesz i nie pojmujesz najprostszych rzeczy. O braku zdrowego rozsądku nie wspomnę - to co powiedziałbyś na ocenę pracowitości opartą o liczbę transportów w ciagu doby, uczciwe? Jedne zespół zrobi 10 inny 3. Przestań opowiadać bzdury, czas dojazdu zależy od różnych okoliczności i wśród nich pracowitość pracownika jest najmniej istotna.

Oczekująca

Witam, czy wiadomo już coś w temacie premii świątecznych, o których tak hucznie mówiło kierownictwo? Co prawda mamy już luty, ale nadzieja umiera ostatnia...

...

Słyszałam że nawet premie świąteczne miałyśmy otrzymać ;)!

qupaprezesa

Słyszałem ze zamiast premii szykowane są obnizki :D

Johny

Słyszałem ze stawki są dobre (10 zł za godzinę :)))))) ale pensji nie widać przez 4 miesiące :( prezes w Zakopanem się bawi a pracownicy pensji nie maja. Odważnym gratuluje .... prezes i jego żona BMW i Mercedesem się chwala a plebs pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Petra Medica Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Petra Medica Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petra Medica Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petra Medica Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Petra Medica Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Petra Medica Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Petra Medica Sp z o.o.
4.1/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Grochowska 166
    04-329 Warszawa