Opinie o AAT Holding Sp z o.o. w Warszawa

AAT Holding Sp. z o.o. lider w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń mienia Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie AAT Holding Sp z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie AAT Holding Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AAT Holding Sp z o.o. w Warszawa

Jacek

Pracowałem kilka lat w Kato. To była mocna firma. Niestety od momentu podziału, wszyscy się pogubili. Jeszcze niedawno pracujący razem ludzie pokłócili się. Zarząd nie słuchał pracowników. Brak wyjaśnienia zmian spowodowała odejścia z firmy. Nie tylko u nas. I jeszcze dyrektor, którego nigdy nie było. To odszedłem za kolegą. Nie polecam. Nawet na początek kariery to zły kierunek.

Ela

W stolicy wszyscy w szoku. Znałam dyrektora z Wrocławia. (usunięte przez administratora)

stary wyjadacz

BYŁA nigdy nie powinna BYŁA być zatrudniona, jak ktoś nie odpowiada cześć i wyznaje zasadę czy się stoi czy się leży ... to nigdzie długo nie popracuje!!!

Onan Barbarzynca Nowy wpis

Firma ma bardzo przyjazny stosunek do osób homoseksualnych, nie dyskryminuje. Jako gej w biurze przez większość czasu czułem się bezpiecznie. Jedynie na lancz dobrze jest chodzić z innymi potężniejszymi gejami. Ogólnie fajne miejsce jednak czasem sielankowe rozmowy i prywatne zajęcia sa przerywane przez pracę.

Pytanie Nowy wpis

Czy w AAT Holding Sp z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Mario Nowy wpis
@Pytanie

Odeszły kolejne osoby. Wnioski nasuwają się same.

Jacek

Mario
@Jacek

To fakt. Tak jest. A dyrektora wciąż nie widać. Załatwia swoje sprawy na mieście

Były BB
@Mario

Wielu z nas odeszło z takich powodów. Coraz bardziej ograniczona decyzyjność za to coraz większa odpowiedzialność za rzeczy którymi handlowiec nie powinien się zajmować. Wszystkie zmiany premi, czy innych dodatków konstruowane w taki sposób aby jak najmniej zapłacić pracownikowi. Nie zmienia się zasad gry podczas trwania meczu bo komuś się nie spodobało, że handlowiec czy jak to się teraz zwie dostanie za dużą premię. Ta firma nie jest aż tak duża jak pewnym osobą się wydaje aby na siłę zrobić z tego korporację o światowym zasięgu. Dwa oddziały za granicą to nie tak dużo. Jeśli ktoś uważa, że nie jest źle, że to nie prawda co ludzie piszą to proszę prześledzić historię. Oddział w Lublinie? Zamknięty, oddział Wrocław? ledwo ciągnie. Sytuacja w Kielcach? Od bardzo dawna wakaty. Siedziba w Warszawie? 3 handlowców na przełomie 2 miesięcy. Osoby z wsparcia technicznego, wewnątrz bałagan i zmiany stanowisk latając dziury kadrowe. Teraz Katowice najstabilniejszy oddział od początków AAT na rynku. Dwie osoby odeszły. No i wisienka na torcie Vice Prezes odszedł. Czy to świadczy o stabilnej pozycji firmy na rynku? Niech każdy sobie sam odpowie.

Miro Nowy wpis
@Jacek

Nie pracuje już kilka lat i wciąż pamietam, że dyrektora nigdy nie było

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w AAT Holding Sp z o.o.?

Ryś
@Pytanie

Atmosfera jest taka, że ludzie zaczynają odchodzić i to w coraz większym i szybszym tempie. Jak tak dalej pójdzie to w niektórych działach nie będzie kto miał pracować. Tak atmosfera wpływa na osiąganie wyników.

Ona
@Ryś

To tonący okręt jest. Nawet sam Vice Prezes postanowił odejść z tej firmy.

Ben
@Ona

Niestety to jest smutna prawda. Jesteśmy zarządzani przez ludzi, którzy nie znają się na handlu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wielu fajnych inżynierów odeszło z tego powodu.

Paulina

Cześć, jak wygląda rekrutacja do AAT Holding? O co jest się pytanym na rozmowie kwalifikacyjnej oraz jakie firma ma wymagania względem kandydata na nowego pracownika? Fajnie wiedzieć jak się dobrze przygotować więc liczę na Wasze komentarze.

Ciawarez
Kandydat
@Paulina

Na rozmowie kwalifikacyjnej pytają co to jest tranzystor unipolarny i układ darlingtona. Warto znać tez prawo ohma.

stary wyjadacz

NEUTRALNA
@stary wyjadacz

Taka osoba jak BYŁA to tylko negatywna postać , która jest zapatrzona w siebie i w Swoje EGO ... Długo nigdzie nie popracuje ze Swoim podejściem do pracy . Może życie nauczy ją pokory tego jej życzę lecz będzie to nie łatwe .

Obecny
@NEUTRALNA

Jak czytam Wasze wypowiedzi to zastanawiam się jak mogliście przejść w ogóle przez proces rekrutacji. Poziom opanowania języka polskiego po prostu zerowy. Czytam te wypociny i nie mam pojęcia o czym piszecie.

@Obecny

Ja zrozumiałem , a nie znałem BYŁEJ, niektórzy jak Ty muszą mieć wszytko napisane prostym językiem, typowy wyborca PIS -bez wyobraźni! Żałujesz pewnie ,że nie ma już ZOMO?:)

Już nieobecny
@Jurek Owsiak

Niektórzy jak np. ja, cenią sobie poprawną polszczyznę i umiejętność składania zdań w stopniu przynajmniej na poziomie gimnazjalnym. Niestety niektórym "napinaczom" po prostu brakuje kultury osobistej. Nie wiem skąd przypuszczenie odnośnie moich poglądów politycznych, ale to chyba nie miejsce na takie dyskusje.

Jurek O
@Już nieobecny

Gratuluje ukończenia gimnazjum , zapewne nie było to dla ciebie łatwe!

Ryś
@Jurek O

Przyznaję, że nie pamiętam kto z AAT może wykazać się taka bezczelnością i prymitywnym zachowaniem. Lepiej aby administrator usunął Cię stąd bo to szkoda miejsca na serwerze aby czytać twoje wypociny.

Artur
Kandydat

W lutym brałem udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko inżyniera sprzedaży. Po dwóch rozmowach dostałem informację o zaakceptowaniu moich warunków i przedstawieniu propozycji zatrudnienia. Przy odbieraniu skierowania na badania okazało się, że warunki na umowie różnią się od wcześniejszych rozmów. Nikt wcześniej mnie o tym nie poinformował. W związku z tym umowa nie została podpisana. Dostałem również informację żeby jeszcze chwilę poczekać i mój przełożony porozmawia jeszcze z zarządem w Warszawie. Minął kolejny tydzień i dostałem informację, że moje pierwotne oczekiwania zostaną spełnione, więc zgodziłem się podjąć współpracę i umówiłem badania BHP. No i teraz hit. Po kolejnych kilku dniach dostaje telefon, gdzie mój niedoszły kierownik mówi, że oferta już nieaktualna i cytuję" Firmę na mnie nie stać". Czyli firma nie była w stanie spełnić warunków, które sama zaproponowała... Nie sądziłem, że można prezentować aż taki brak podstawowych oznak profesjonalizmu. Jeśli szanujecie swój czas odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą.

Spróbowałem ... Stabilnie finansowo, minimum na pewno firma zapewnia. Ale Prezes nie panuje nad ludźmi Ludzie pokłóceni. Totalny bałagan. Brak współpracy. Miesiąc temu złożyłem wypowiedzenie. Nie polecam

Dario
@001

Potwierdzam, po roku odszedłem. Jak wielu innych. Chaos.

Na jakie benefity można liczyć w AAT Holding Sp z o.o.?

On
@Pytanie

Na to pytanie już kiedyś padała odpowiedź. Prywatna opieka medyczna, koperta na święta i to tyle z "socjalu".

Kapitalista
@On

Wszędzie tylko dej i dej. Jakbyście się bardziej do pracy przykladali to pensje byłyby wyższe i nie potrzebny byłby socjal.

On
@Kapitalista

Jeżeli jest to odpowiedź kierowana do mnie to zły adres :) Bo zgadzam się, że dawanie czegokolwiek za darmo nie jest rozwiązaniem. Natomiast autor pytania otrzymał odpowiedź na swoje pytanie.

robot
@Pytanie

Czy Wy naprawdę nie widzicie, że pytania zadaje robot GoWorka ? Wystarczy prześledzić wiele innych firm, gdzie pojawiają się takie same pytania z automatu. Ludzie - to podbijanie statystyki oglądalności Go Worka , który nie wie jak rozkręcić interes :)

Rick

Można liczyć na wypłatę

Pracowbik

Jest mega słabo.

Ela

Bobi
@Ela

Jaki on tam porządny. Niech wypowiedzą się koledzy z Wrocławia. Do Warszawy jak przyjeżdżał to był do rany przyłóż, a u siebie... Szkoda pisać

Kasia
@Ela

Tak, gość bardzo ok.

Basia
@Kasia

Bardzo bardzo. Też go znałem, złego słowa powiedzieć nie mogę.

Paszteciarz
@Kasia

A jak w Sopocie? Jest Marchewka i pietruszka? To jest podły człowiek

Banksy

Firma jest spoko, nie zarabia się kokosów ale tragedii nie ma. Polecam spróbować, jak komuś nie będzie coś pasowało to może nie przedłużyć umowy.

Zdecydowanym absurdem jest to, że zatrudniając się osoby pracujące googlują i szpiegują. Aż mnie zamurowało, kiedy jeden z pracowników bezczelnie i niedyskretnie zaczął wymieniać fakty dotyczące mojego życia (był to dosłownie drugi dzień mojej pracy). Rozumiem, że różne informacje dostępne są w internecie, ale zastanówmy się... po co tak robić? W jakim celu takie szpiegostwo? Niektórzy pracownicy tylko czekają na jakieś nowinki z życia innych. Firmę cechuje głównie wewnętrzne plotkarstwo. Informacje, jakie można tam usłyszeć o innych są w większości nieprawdziwe, zniesławiające, wręcz okrutne. Wynagrodzenie nie jest najlepsze, ale również nie najgorsze. Zdecydowanym plusem są prezenty na święta, prywatna opieka medyczna, która jest w miarę możliwości rozszerzana. Prawdę powiedziawszy, największym problemem są pracownicy, którzy zbyt mocno interesują się życiem innych. O szefostwie nie mogę się wypowiedzieć, gdyż mój kontakt z nimi był znikomy.

1975
@000

Niestety na plotki mają czas tylko Ci, którzy udają, że pracują. Wymagają kultury od innych, a sami "Z butami" pakują się w innych życie. Co to kogo obchodzi jak się żyje po godzinach. Czy się rozwodzi, czy płaci alimenty... niektórzy niestety nie mają taktu i wyczucia. Szkoda, bo to swiadczy o slomie w butach i braku kultury.

@000

Brak kultury w organizacji bierze się z góry. To proste. Jaki zarząd taka firma.

Artur

Bezdyskusyjnie, firma ma fajnych ludzi. Ma też kilka osób, wyjątkowo podłych. Jak np. Ci, którzy zniszczyli zdrowie innych. Chodzi o dwóch kowboi ze stolycy, którzy zniszczyli zdrowie dyrektorowi z Lublina. To fakty.

Co tu się dzieje :o

Ludzie rozejrzyjcie się na rynku pracy! Jest dużo firm, ja pracuje w takiej na literę E. Jak to czytam to nie wierze. U mnie handlowiec zarabia więcej niż u Was stanowiska dyrektorskie z tego co piszecie i to na rękę nie brutto! Masakra.

@Co tu się dzieje :o

Jasne , jasne , chyba na Satelu tak się dorobiliście ? Za słaby jesteś na AAT!

Marek

Brzmi to sensacyjnie. Odszedł jeden z najlepszych managerów który zrządzał Wrocławiem. Firma chwieje się.

Klais
@Marek

Jasne... Najgłośniej krzyczą osoby, które boją sie, że po zmianach w końcu ktoś każe im pracować. Czasem część osób musi odejść aby odświeżyć towarzystwo. Normalna sprawa w dużej organizacji.

@Marek

Pobiegł w stronę zachodzącego słońca ! A tak w ogóle, to od 5 lat biegał zamiast pracować!

Darek

U nas w Szczecinie też wszystko rozsypuje się. Najlepsi ludzie odeszli.

Wirus
@Darek

Może to wina koronawirusa?

Matias Räikkönen
@Wirus

@Wirus... Wina w centrali ludzi o podobnym poziomie intelektualnym jak Twój....

Gumiś
@Darek

To prawda

@Matias Räikkönen

Ciekawe ,że wszyscy są tu tacy inteligentni i dalej pracują w tej złej firmie !? Zwolnij się i rób karierę tam gdzie cię docenią , ale może posłuchasz jeszcze dobrej rady , z takim podejściem nikt nie będzie chciał cię docenić! Jedyna droga dla ciebie to własna działalność i wiesz co ? Żal mi twoich przyszłych pracowników , bo będziesz dużo gorszy niż Ci z centrali!!!!

Izunia1103

Obecny czas odkrywa nieszczery wizerunek firmy. Jeśli to prawda, ze aat zostanie częścią bydgoskiej firmy, to będzie to duża strata dla pracowników tej drugiej firmy. Dziś firma to sztuczność relacji i taka sama sztuczna lojalność. Pozorowana troska. (usunięte przez administratora) Sztuczna dbałość o pracownika. Sztuczne zaangażowanie. I w końcu trzeba to powiedzieć.(usunięte przez administratora). Jest zaangażowany minimalnie w aat, a w innych firmach dużo bardziej . Dlatego umknęło mu to i owo. Tak się odkrywa prawdziwe JA firmy. Ukryty za piękną grafiką, wzniosłymi hasłami, marketingowym bełkotem prawdziwy wizerunek pracodawcy. (usunięte przez administratora) Taka jest ta firma.

@Izunia1103

Ludzie , czytam i nie wieżę ! To jest biznes , a nie MONAR w którym za nie picie i posłanie łóżka wszyscy klepią Cię po ramieniu!!!:) Nikt nie zwalnia dobrych pracowników , a już na pewno nie za nic! Jeśli ktoś ma 50 lat i nie potrafi zachowa się jak dojrzały człowiek to paradoksalnie takie zwolnienie dobrze mu zrobi i za kilka lat to doceni , będąc na wyższym poziomie! Jeśli procesor mu na to pozwoli!

Jak czytam niektóre komentarze, to mam wrażenie, że ktoś pomylił firmy. Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają,że muszą pracować w miejscu, w którym się męczą (w życiu można robić setki innych ciekawych rzeczy - ogarnijcie się!). Jeśli w AAT się źle pracuje, to chyba nie znacie realiów innych firm. W AAT pracuje duża liczba ludzi z bardzo długim stażem pracy w tej firmie, a większość moich znajomych podkreśla, że pracuje im się tu bardzo dobrze. Firma przechodzi swoje zmiany, co może wpływać na pewien rodzaj trudności ale tylko organizacje, które się zmieniają mają szanse przetrwać. Jeśli nic nie zmieniasz to zostajesz w tyle.

Zafascynowany zycia sensem
@Pracownik

W życiu można robić setki innych ciekawych rzeczy - np pisać uwielbieńcze wpisy na goworku po godzinach pracy.

Pracownik_
@Pracownik

Głupoty piszesz, bo Ci każą. Ci ludzie z długim stażem to niewolnicy swojej pracy. Chcą dotrwać do emerytur. Boją się zmian, więc siedzą cicho. Ale nie akceptują zachowań małego vice prezeska, któremu szykuje się niejeden proces o mobbing

Inny pracownik
@Pracownik

Każdy oddział jest takim małym ekosystemem i akurat ja nie mogę narzekać na pracę w AAT w moim oddziale :) Są pewne rzeczy, które należałoby poprawić w firmie ale tragedii nie ma a panikarze i "pokrzywdzeni" zawsze się znajdą aby pisać negatywne opinie.

Pracownik_
@Inny pracownik

To prawda każdy oddział jest inny I fajni ludzie też tam pracują Co nie oznacza, że firma tworzy kodeks etyczny w stosunku do nich. Rotacja w oddziałach jest ogromna. Fachowcy odchodzą. Czasami pracujesz w firmie, bo masz kredyt i nie masz wyjścia. A ten eko system to jednak słabość aat. Dobre to było, kiedy firma była rodzinna. Dawno taka nie jest. Stad brak spójności w polityce kadrowej. Słabiutka ta firma

Minister Cyfryzacji

Czy to prawda, że w firmie ograniczono dostęp do go worka z komputerów służbowych?

Kazik
@Minister Cyfryzacji

Widzę, że nie wygodne odpowiedzi są kasowane. Zaiste prawdą jest to o co zapytałeś.

Inny pracownik
@Minister Cyfryzacji

Nie prawda, właśnie piszę :)

Zostaw merytoryczną opinię o AAT Holding Sp z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AAT Holding Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Puławska 431