Akademia Administracji Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 8 ocen.

Akademia Administracji Sp. z o.o.
1 8 6 1

Opinie o Akademia Administracji Sp. z o.o.

Administrator

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Akademia Administracji Sp. z o.o.?

Studenci UMK

"ładny wpis co CV". Oszukać 26 osób podczas realizacji projektu unijnego, klasa! Nikomu nie zapłacili, jak chcesz zacząć tam pracować, to tego nie rób. 4 miesiące opóźnienia wypłaty, a nadal jej nie widać, ciągle tylko zapewnienia, że już "na finiszu". 10x pytania o numer konta bankowego oraz o ponowne przesłanie wykonanych zadań. Tyle gadają o profesjonalizmie, ale sami go nie posiadają. Na ich stronie wielkie kontrakty, a pracowników mają w...

Dakota

Firma krzak! Praca w wolontariacie, jak masz oszczędności to możesz tam pracować! Jedna wielka ściema!

konsultant

Względnie wysokie zarobki ale tylko na papierze. Wypłaty z opóźnieniem albo w ogóle. Niedoinwestowana firma, bieda i strata czasu. Nie polecam. Współpraca z nimi kończy się sądem pracy.

Zostaw opinię o Akademia Administracji Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Administracji Sp. z o.o.