LONGWAY POLAND SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o LONGWAY POLAND SP. Z O.O.

robal

@Jędrzej Matusiak, proszę mi podpowiedzieć, jakie powiązanie miał lub ma Pan z firmą Longway Poland. Zastanawia mnie to, gdyż wśród negatywnych opinii jest to jedyny pozytywny wpis, a to daje jakieś tam światełko w tunelu, że firma dobrze działa. Pozdrawiam

Jędrzej Matusiak
@robal 18.04.2016 20:18

@robal podpisałem się imieniem i nazwiskiem bo pracowałem tam wówczas jak to pisałem :) Byłem zwierzchnikiem działu motoryzacyjnego :)

Jędrzej Matusiak

Firma z potencjałem nie dla słabych ludzi. Longway Poland jest importerem i producentem.

bar

Firma dramat

odradzam

Zostaw opinię o LONGWAY POLAND SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LONGWAY POLAND SP. Z O.O.