Opinie o AAT Holding Sp z o.o. w Warszawa

AAT Holding Sp. z o.o. lider w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń mienia

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AAT Holding Sp z o.o. w Warszawa

Xyz

Dzień dobry wszystkim. Niewiarygodne jest to co wypisujecie. Opinie o pojedynczych osobach, plotki i fala hejtu. Pracowałem w firmie i nie zamierzam nikogo bronić, ani prać brudów personalnych. To jest nieetyczne i pokazuje tylko brak klasy u ludzi, którzy tu się udzielają. Czy tylko takich ludzi zatrudnialo AAT? Współczuję. ... pracuje w branży i dużo większe firmy zmieniły swoje struktury i pracowników. Szefów idealnych nie ma nigdzie. Tak samo jak współpracowników. Uważacie się za doskonałych pracowników? To podpiszcie swoje posty imieniem i nazwiskiem i poczekajcie, aż odezwą się Wasi zwolennicy i wrogowie. Pracowałem i zmieniłem firmę. I zapewniam Was, że większość szefów nie płacze po swoich byłych pracownikach. I nie takie firmy jak AAT skończyły swoją działalność w tej branży. Olbrzymie firmy takie jak np. Simens, Bosch zatrudnily nowych pracowników. Z rynku zniknęły np. Sony, Panasonic. ...myślicie, że ktoś się tym przejął? Gwarantuje, że nie. GOWORK to portal o firmie. Z tego co widzę to firma nie ma dlugów. Płaci na czas. .. są tacy, którzy awansowali i rozwineli w firmie skrzydła. A co do pensji. ..jeżeli ktoś wam płaci za mało to szukajcie innej pracy. Hejtowanie i narzekanie nie zmieni Waszego losu! Zwłaszcza na współpracowników. Miłego dnia wszystkim i od razu uprzedze tych, którym już rwie się pióro do odpowiadania na ten post. .. nie marnuj swojego zdrowia j czasu na hejt. Nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to zamilknij. Bo nie ma nic gorszego jak ludzie, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia poza narzekaniem i sianiem hejtu. W AAT jak w kazdej firmie pracują tez fajni ludzie, inteligentni i kulturalni i oby jak najwięcej takich. Może niech firma AAT w trakcie rekrutacji przeprowadza test kultury? :-) robią to inne firmy. ...może warto :-)

Izydor

Dziwne rzeczy się dzieją... Ludzie z Lublina rzucili papierami i oddział musiał zniknąć... Z Wrocławia odchodzi jeden z najlepszych dyrektorów... Coraz więcej ludzi rzuca papierami... Wygląda to coraz gorzej...

Zosia

Z tego co czytam w firmie nie ma zbyt dobrej relacji między szefostwem a pracownikami.

Piter

Firma w aktualnie przeobraża się i widać jak nieprofesjonalnie jest to przeprowadzane. Zwłaszcza tu w stolicy opinie są jednoznaczne złe. Nie wiem jak w oddziałach, ale dochodzą głosy o skłóceniu pracowników dystrybucji z dzialem projektowym. Odpowiedzialny za to jednen z wiceprezesów robi wszystko pod siebie. Nowy zarzadca dystrybucji i jego asystent zostali rzuceni na głęboką wodę, której dopiero się uczą. Trudno cokolwiek o nich powiedziec, bo nie byli nigdy odpowiedzialni z handel. Dla handlowców to niekorzystna zmiana. Premie coraz mniejsze. Wciaż brak szkoleń. To się dzieje od lat. Firma zostaje w tyle. Jeśli chodzi o zasoby ludzkie jak i technologie.

@Piter

Już jeden oddział się zamyka. Handlowcy rzucili papierami i oddział Lublin znika z mapy AAT. A pewnie za chwilę kolejny się zamknie bo ludzie są ostro że sobą skluceni.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AAT Holding Sp z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR

Co słychać w firmie. Warto aplikować jakieś fajne projekty mascie?

były
@Zainteresowany

Firma sięga coraz bardziej do inwigilacji i szpiegowania pracowników aby wyciskać ich jak cytrynki i mieć narzędzia do tego aby niewygodnego pracownika łatwo usunąć. Zarobi bardzoooo przeciętne jak na realia życia np w warszawie. Stawka dla przeciętnego pracownika to od 2500 do 3000 zł netto. Kierownicy lub dyrektorzy może osiągają poziom 5 -6 tyś

mgr
@były

Dyrektorzy to może i tak,natomiast kierownicy to przedział 4-5tys. ale brutto,pozostali pracownicy - 3.200 netto to bardzo dobra płaca

Chrupcio

Ojj tak ze wszystki się zgodzę oprócz stawki 3000 ale brutto

Beata
@Chrupcio

Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie wynagrodzenia, AAT Holding udziela Wam dodatkowych premii lub premii świątecznych? Nagradzanie pracownika w firmie jest ważnym elementem motywacyjnym, dlatego interesuje mnie jak to wygląda u tego pracodawcy.

Maliniak
@Beata

Premie? Ha, nie wiem za co i gdzie. Świąteczne są kilka stówek i najtańsze wino hhahaha. Pod tym względem nie ma nagradzania pensja co miesiąc i tyle. U pracowników widać brak motywacji i 80% z nich narzeka a w związku z tym, że ponad połowa z nich ma jakieś kredyty czy zobowiązania - to są uwiązani. Aktualnie firma prowadzi rekrutację m.in. na stanowisko recepcjonisty. Nie poleam będziecie żałować. Więcej nie napisze, bo z tego co widziałem kogoś zabolała konstruktywna krytyka(usunięte przez administratora)

Szymon

Mogłabyś dodać jeszcze informację o tym, jak wyglądały możliwości awansu w firmie AAT Holding? Chciałbym ustalić, czy zaangażowanie oraz ponadprzeciętne podchodzenie do powierzonych obowiązków mogło zostać docenione przez pracodawcę. Uważam, że to dosyć ważna kwestia, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz.

Bobi

Czy chodzi o cudownego dyr. DM.? Co do Pana pachnacego. Cała firma pozdrawia wieloletniego zaopatrzeniowca tej firmy. Co on tam jeszcze robi, dla mnie tylko wstyd dla firmy.

@Bobi

Może Ty mógłbyś odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie? Chciałbym je ponowić, gdyż zastanawia mnie, czy pracując w tej firmie, można liczyć z upływem czasu na otrzymanie awansu? Mam nadzieję, że również dla innych czytelników jest to ważna kwestia.

Kazik
@Szymon

Co do awansu w tej firmie ciężko powiedzieć, że się nie awansuje bo można awansować a raczej migrować między działami (czy to traktować jako awans?). W praktyce wygląda to tak, że jak się nieupomnisz o swoje to raczej nikt Cię sam z siebie nie awansuje. Są legendy, że x lat temu z magazyniera stawali się dyrektorami oddziałów ale to x lat temu to firma rosła i stąd takie możliwości mogły być. Z tego co pamiętam firma już nie rosła jak pracowałem nie powstawały: nowe oddziały, nowe działy, same działy też przestały się rozrastać nastała stabilizacja i stagnacja. Ostatnio znajomi co jeszcze pracują mówili, że nastąpiły zmiany w reorganizacji całej firmy. Każdy z nich patrzy raczej na te zmiany negatywnie zwiastujące coś złego niż pozytywnego. Stworzenie czegoś na wzór wewnętrznej konkurencji i firmy w firmie zepsuje to co było w tej firmie najlepsze czyli atmosferę między ludźmi. Podobno w Warszawie to jeszcze jest jako tako ale to co się dzieje w oddziałach to jest gorzej niż źle. Dwa oddziały rzekomo stoją w dramatycznej sytuacji gdzie atmosfera jest nie do zniesienia a wizja dalszego istnienia oddziału może stanąć pod znakiem zapytania.

Pan Kleks
@Szymon

Najlepszym awansem w tej firmie jest awans zewnętrzny ;-)

Przy du pas

Oddział Sopot Bryluje

@Pan Kleks

Czyli, że większą szansę na wyższe stanowisko mają osoby z nowej rekrutacji. A jak wygląda sprawa szkoleń. Pracownicy często biorą w nich udział? Liczę, że mi odpowiesz.

Byłaa
@Bobi

Oczywiście, że chodzi o tego dyrektora, też się dziwię czemu zaopatrzeniowiec tam jeszcze pracuje

@Byłaa

Widzę, że jesteś osobą, która pracowała wcześniej w firmie AAT Holding. Mogłabyś odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie związane z kwestią szkoleń? Zastanawia mnie, czy w ogóle organizowane są jakieś szkolenia podnoszące kwalifikację zatrudnionych osób.

NEUTRALNA
@Szymon

Szkolenia były są i zawsze będą . Firma stara się i podnosi umiejętności techniczne pracowników a BYŁA odeszła z firmy bo nie umiała tego docenić . Są osoby , które potrafią tylko narzekać i negatywnie mówić o firmie lecz mija to się z prawdą i atmosferą jaka panuje w firmie .

@Kazik

To nie legendy, tylko czysta prawda. Kiedyś magazynier, hydraulik czy taksówkarz - a teraz nawet wyżej niż dyrektor.

Zbigniew
@NEUTRALNA

Podnoszenie umiejętności technicznych pracowników? Chyba jak pracownik sam zadba o podwyższenie swoich kwalifikacji we własnym zakresie xD

stary wyjadacz
@Kazik

Czy na coś takiego mówi się plotka? ktoś, gdzieś , od kogoś , podobno,... Firma od lat rośnie , w tym roku jeszcze szybciej, kreuje rynek, nie płynie z prądem. Tak działają tylko silni gracze!

Kto w AAT pracował ten w cyrku się nie śmieje....

Rozsądnie obiektywny

Franek, czytam Twoją opinię i tak się zastanawiam, czy pisałeś ją na zamówienie dla swojego przełożonego? Czy naprawdę od razu trzeba chcieć zostać dyrektorem, czy budować swoją firmę itd.? Nie, po prostu ludzie oczekują uczciwego wynagrodzenia za swój wkład w rozwój firmy. Firma to ludzie, którzy ją tworzą, a nie trzech kumpli w zarządzie i nie oszukujmy się, że takie podejście jest w AAT - dla nich po prostu nie ma ludzi niezastąpionych. Wierz mi, Ty też nie jesteś dla nich nikim nadzwyczajnym, jak jutro Cię zabraknie, to machną ręką i zatrudnią sobie innego Franka. Taka atmosfera przy ambitnym nastawieniu wielu pracowników nie jest zdrowa i to jest fakt. Sam obrażasz ambitnych ludzi pisząc, że są "karierowiczami" lub "ludźmi z przerośniętym ego". No cóż, może po prostu Tobie pasuje, że stoisz w miejscu od wielu lat, Twój wybór. Niemniej jednak niech ludzie, którzy tu aplikują wiedzą, że nie mają co liczyć na to samo co oferuje cała masa innych firm na rynku, czyli po prostu wynagrodzenia na rynkowym poziomie i możliwości rozwoju. Sorry, ale Twoje argumenty, że pensja jest na czas, że legalne zatrudnienie itd. brzmią po prostu śmiesznie w dzisiejszych czasach. Stary, w Biedronce jest tak samo i też sobie weźmiesz kredyt. Śmiem nawet twierdzić, że w "Biedrze" szybciej byś dostał awans po tylu latach co przepracowałeś w AAT. Piszesz, że znasz całą masę ludzi, którzy zaczęli swoją karierę tutaj i teraz pracują w innych firmach na wysokich stanowiskach. Prawda jest taka, że udało im się to osiągnąć nie dzięki firmie AAT, a dzięki swojej ciężkiej pracy i jasno obranemu celowi dla rozwoju swojej kariery. Ponadto fakt, który sam poruszyłeś, że z czasem "cała masa" ludzi odeszła z AAT i teraz mają lepiej w innych firmach chyba o czymś świadczy. Dlaczego nie zostali w AAT? Chyba możemy się zgodzić, że nie ma co liczyć na jasno wytyczoną ścieżkę kariery. Wręcz przeciwnie, często obowiązuje zasada BMW - bierny, mierny ale wierny. Niech wszyscy co rozważają pracę w AAT pamiętają o jednej ważnej kwestii - albo macie obojętne podejście i możecie stać w miejscu przez następne długie lata, albo macie większe aspiracje i ważne są dla Was uczciwa pensja i rozwój osobisty. Wybór należy do Was. A legalne zatrudnienie na umowę o pracę to nie żaden przywilej a norma gwarantowana prawem, żyjemy w Europie - pamiętajcie o tym. Wierzcie w siebie i mierzcie najwyżej jak się da. Sky is the limit!

kbbk
@Rozsądnie obiektywny

O, totototo! 3/4 z tego chciałem napisać czytając komentarz Franka... AAT płaci śmieszne pieniądze. A dyrektorzy? Wyżej s*ają niż d*pę mają...

@kbbk

Używanie kulturalnego języka jest wymogiem na forum Gowork.pl. W przyszłości pisząc swoja opinię przestrzegaj regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia. Może warto spróbować zawalczyć o podwyżkę lub premie, żeby podnieść pensję? AAT Holding oferuje pakiet socjalny z bonami na święta i dofinansowaniem do wypoczynku letniego? Informacje tego typu zainteresują osoby, które obserwują firmę pod kątem zatrudnienia.

Młody
@Adam

Czy są nowe przyjęcia do firmy? jak atmosfera i kasa?

Beata
@Młody

Tak, AAT Holding poszukuje nowych pracowników. Wszystkie dostępne oferty bez problemu znajdziesz na portalu pracodawcy.pracuj.pl. Możesz aplikować na takie stanowiska jak: Młodszy Specjalista ds. Technicznych SSWIN, Specjalista ds. handlowych, Młodszy Specjalista ds. technicznych. Czy któraś z tych propozycji jest zgodna z kwalifikacjami, które posiadasz? Informuj nas na bieżąco o swoich decyzjach.

Igojgp
@Młody

Atmosfera sztucznie napompowana, na początku się podoba potem już nie. Jak już wiedzą że z nimi zostajesz i przedłużasz umowę to uwierz - zmienia się traktowanie. A odnośnie kasy - tak jak czytałem tu w jednej opinii - serio na kasie w biedrze więcej zarobisz bo w dzisiejszych czasach wypłata na czas i umowa to nic wielkiego. Nie licz na awans bo niektórym 20 lat zajmuje wbicie się na 3 szczeble wyżej. (dla niektórych to pretekst do wywyzszania nie raz się z tym spotkałem) Generalnie rzecz biorąc, z tego co widziałem za czasów pracy tam, mogę śmiało stwierdzić, że kierowcy to buce(sorry za wyrażenie inaczej się nie da). Mógłbym wiele sytuacji przytoczyć ale szkoda czasu. Co mogę napisać więcej, pracownicy 3/4z nich są nie profesjonalni, zaczynając od IT po całą resztę.(usunięte przez administratora)Cieszę się że już tam nie pracuje, bo jednak w korporacjach mimo wszystko jest szacun i płaca na jaką zaslugujecie czego tu nie otrzymacie. Pozdro

Stary
@Beata

Rekrutacje na podane stanowiska oczywiście, że są. Ale firmy nie stać na kogoś baaardzo dobrego, bo taki pracownik się ceni. Ilu dobrych kandydatów w ostatnim czasie się przewinęło a powód odmowy dla nich pracy - kasa.

Jerzy
@Stary

Masz racje, że doświadczony pracownik się ceni, ale pracodawca także odnosi wiele korzyści, więc powinien zaproponować odpowiednią stawkę. Uważasz, że wynagrodzenie jest zbyt niskie? Można je podwyższyć premiami lub benefitami? Przybliż jak to wygląda.

Waldek
@Jerzy

Po pierwsze nie ma premii, po drugie nie ma benefitow oprócz opieki medycznej, po trzecie oczywiście że wynagrodzenie jest niskie. Gdyby była satysfakcjonująca stawka, to nie szukaliby kandydata do sswin, tyle w temacie

Hanna
@Waldek

W takim razie szkoda, że w AAT Holding raczej nie można liczyć na jakieś gratyfikacje. One sprawiłyby bowiem, iż pracownik czułby się nieco bardziej zmotywowany do działania. Nadmieniłeś także o niskim wynagrodzeniu. A powiedz, bo to wydaje się być bardzo interesujące, czy chociaż Ci pracownicy, którzy wyraźnie wyróżniają się na tle innych, mogą liczyć na jakieś specjalne dodatki do wypłaty? Jak to wygląda?

Askfid

Pracowałam w tej firmie i zdecydowanie nie polecam, z tego co słyszę nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora) Śmieszna płaca. Żenada z benefitami. Oprócz 'opieki medycznej' nie ma nic. (usunięte przez administratora) brak rozwoju na stanowiskach - bo jak mamy się rozwijać skoro firma się nie rozwija haha. Praca sama w sobie nudna,(usunięte przez administratora)

Franek

Witam. Czytam opinie i zastanawiam się, kto je napisał. Czy tacy, którzy popracowali 3 miesiące? Czy tacy, którzy chcieli być od razu dyrektorami? Czy jeszcze tacy, którzy zbudowali swoje firmy, zarządzają nimi itd.? Jestem pracownikiem firmy od lat. Nie mam kierowniczego stanowiska, więc może opowiem dlaczego tutaj pracuje. Przyszedłem jako mało doświadczony pracownik. Trafiłem na ludzi, od których wiele się nauczyłem. Firma gwarantuje bardzo dobre wsparcie księgowe, prawne itd. co w kontaktach z klientami daje święty spokój, zwłaszcza w kwestii umów itd. Legalne zatrudnienie i pensja na czas daje możliwość wzięcia kredytu hipotecznego. Po zakończeniu pracy szef do mnie nie wydzwania i nie opiernicza, jak przyjdę do pracy 2 minuty później. Oczywiście, może nie jest to firma dla „karierowiczów”, albo „ludzi z przerośniętym ego”, ale gwarantuje, że pracują tutaj tacy, którzy są naprawdę na poziomie, mają ogromną wiedzę, kulturę osobistą i wspierają. Nie słyszałem nigdy, żeby szefostwo chodziło pijane, albo „na czworaka” po imprezach branżowych. A w tej branży to się zdarza. I może zanim ktoś kolejny napisze jakąś opinię niech zastanowi się jak dobrze zna branżę, ludzi w niej pracujących, firmy, które działają na polskim rynku od ponad 20 lat. AAT zawsze słynęło na rynku z tego, że uczy pracowników. Może lepiej, a może gorzej, ale znam mase ludzi, którzy zaczęli swoją karierę tutaj, a obecnie pracują gdzieś indziej na bardzo wysokich stanowiskach właśnie dzięki temu, że nabyli doświadczenia w AAT. Jako chyba jedyna polska firma AAT rozwija handel na skalę światową. Opinie o pojedynczych osobach, czy też decyzjach nie są nikomu przydatne. Wspomniane i opisane wcześniej osoby znam i nie mam zastrzeżeń do ich pracy, ani charakteru, więc odpowiem wszystkim, którzy potrafią tutaj tylko obrażać i wypominać, żeby przestali obrażać nas, pracowników AAT. Każdy ma prawo dokonać wyboru, każdy ma swojego kierownika, lepszego lub gorszego, ale z każdym można się porozumieć. Nie znam „idealnych” firm, kierowników itd. W każdym można znaleźć wady i zalety, więc zanim powstanie kolejna opinia mam uprzejmą prośbę do autora, żeby zastanowił się kogo chce obrazić? Nas pracowników? Zarząd?... swojego przełożonego? To nie jest forum do wylewania „osobistych brudów”. Może i nie zarabia się kokosów, ale ma się przynajmniej czas na prywatne życie po pracy, co się bardzo ceni. Jest podstawowy pakiet medyczny, możliwość ubezpieczenia, wszystko wg uznania i wyboru. I legalne zatrudnienie na umowę o pracę.

Maria
@Franek

Zgadza się, w każdej firmie jest przełożony, lepszy lub gorszy, ale nie ma ideałów. To nie jest forum do subiektywnych ocen poszczególnych osób. Opinie o kilku osobach kompletnie nie powinny mieć tutaj miejsca, ponieważ firma zatrudnia setki osób i istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Czy nowego pracownika interesują zmiany struktury firmy? pomyje wylane na jakiegoś "dyrektora"? jeżeli może go nie spotkać, nie poznać i nie będzie miał szans z nim współpracować? W ogóle te "personalne" opinie administrator forum powinien usunąć. Wszyscy wiedzą, że "młode pokolenie", które przychodzi teraz do pracy jest zupełnie inne od tego, które szukało pracy 20 lat temu. Nie oceniajmy ludzi, ale warunki pracy, które w AAT nie są złe. Są lepsze i gorsze firmy i każdy ma prawo wyboru.

Misiowy

AAT Holding S.A. aktualnie... Nie jest źle, po przetrzebieniu pracowników przez konkurencje podstawy nagle odtajały... Szkoleń nie ma za wiele, ale bywają spotkania integracyjne i szkoleniowe też, ale to już zależy od stanowiska. Pensja ZAWSZE na czas, świąteczne zawsze wcześniej tak aby na same święta konto nigdy nie zostało puste. Premie oddziałowe bywają dość pokaźne, ale to też zależy od tego w jakimś oddziale się człowiek zaczepi i jak całość oddziału pracuje ( dodatkowa pensja co 3 miesiące nie jest jakimś wielkim wyzwaniem jak ekipa robi co ma robić i ma ogarniętego dyrektora). Premie dodatkowe na różnych stanowiskach też się pojawiają więc człowiek który robi co ma robić raczej nigdy nie pozostaje na gołej pensji. Dodatkowy bonus na święta z funduszu socjalnego też oczywiście jest, ale dodatkowo zawsze jakiś prezencik od zarządu poza kopertą wpada... Ogólnie całkiem miło ;) Awanse w oddziałach faktycznie chyba tylko pośmiertne ;) Podwyżki co roku się pojawiają ... mniej lub bardziej kosmetyczne, ale zawsze są ( co nie jest wcale normą na rynku ). Pracownicy techniczni zazwyczaj mocno zamiatają konkurencje (co tłumaczy dlaczego tak często bywają podbierani przez firmy konkurencyjne ) więc jest gdzie i od kogo łapać doświadczenie i się czegoś nauczyć. Co ciekawe sporo z nich nie rezygnowało nawet gdy konkurencja dawała naprawdę ciekawą kasę więc coś w tej firmie jest.

Grażyna
@Misiowy

Kaśka, czy to ty?

@Misiowy

Fajnie, że zdecydowałeś się podzielić z nami swoją opinią na temat pracy w firmie AAT Holding. Mógłbyś swoją opinię uzupełnić o informację na temat możliwości odbycia stażu bądź praktyk u tego pracodawcy? Jest to dosyć istotna sprawa z punktu widzenia osób młodych bez doświadczenia zawodowego, wiec zachęcam do odpowiedzi na to pytanie.

Misiowy
@Adam

Co do samego stażu to raczej tylko w Warszawie :) Choć zastrzelić się za to nie dam gdyż nigdy nie spotkałem tam stażysty ;) Nie pracuję w centrali więc na pewno mogę odpowiedzieć tylko tyle, że w oddziałach nie istnieje taka możliwość ( przynajmniej od ja kiedy pracuję ). Aktualne zawirowania związane z lekką zmianą struktury nieco mieszają w ewentualnych kwestiach stażowo/zatrudnieniowych ... Czy zmiany wyjdą firmie na dobre ? Części zatrudnionych na pewno tak ;) części pewnie nie ... Ocena może być jedynie oddolna i po jakimś tam okresie. Ostatnie zmiany wprowadzone jakiś rok temu w kwestiach pracowniczo/finansowych dały średnie wyniki i nie nastawiają jakoś mega pozytywnie, ale jak ktoś jest takim niepoprawnym optymistą jak ja to wszystko widzi raczej na +. Znowu trzeba będzie poczekać z rok zanim się wszystko dotrze i poukłada zanim będzie można wydać konkretną opinię. Ogólnie z perspektywy zmian i już dość sporego stażu mogę spokojnie powiedzieć, że wciąż lubię tutaj pracować :) Zarobki nie są i raczej nigdy nie będą topowe, ale większość regionalnych ekip ma to coś to trzyma pracowników w kupie. Teraz niestety w kwestiach finansowo/premiowych jest nieco mniej stabilnie i niestety dodatkowo nieco więcej zamieszania w strukturze powoduje, że atmosfera momentami się trochę kwasi, ale wciąż nie do tego stopnia żeby powiedzieć "pier...e nie robię..." Ot zmiany zawsze powodują taki efekt zwłaszcza dla ludzi którzy cenią sobie stabilność. Mam nadzieję, że pomogłem :) Ogólnie wciąż mogę polecać, choć aby skorzystać w pełni z ewentualnych bonusów trzeba przesiedzieć pełny rok na zwykłej umowie, ale też i czegóż innego można się w tej materii spodziewać.

bzyku

jak wygladaja zarobki w Warszawie ?

Peter

(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że zarząd AAT pójdzie kiedyś po rozum do głowy, bo traci bardzo dużo na wizerunku w Wlkp.

AaRrEeKk
@Peter

Ciekawe .... negatywne opinie są usuwane. Dla przypomnienia poprzednich wypowiedzi - oddział Poznań prowadzony przez ...... delikatnie powiedziane mało wykwalifikowaną osobę która o zarządzaniu chyba tylko słyszała, że jest taki wyraz.

Gabriela

@mgr, możesz jeszcze nam powiedzieć czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość rozwoju i szkoleń? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? Co trzeba spełniać, by zostać członkiem waszego zespołu?

mgr
@Gabriela

Zatrudnienie jak najbardziej stabilne,chodź co jakiś czas kogoś się pozbywają (redukcja etatów),a następnie znów przyjmują; szkolenia bywają,ale dawniej było ich więcej.Atmosfera - ogólnie jest ok!, ale trzeba na niektórych bardzo uważać - tzw. kable wykorzystują zasłyszane info i przekazują wyżej (i nie należy to do rzadkości).Co do benefitów ,to jest tylko karta do niepublicznej służby zdrowia,paczka i koperta na święta (kilka stówek) i raz na parę lat spotkanie integracyjne.Co do płacy ,to przeważnie w terminie ,max obsuwa 1 dzień, nie licz na premie i inne wynagrodzenia extra, to jest zarezerwowane dla najbardziej wtajemniczonych.

Zenek

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Gabriela

@były, napisałeś o inwigilacji oraz szpiegowaniu pracowników. Są to bardzo poważne oskarżenia. Co do takich spraw to należy mieć pewność. Przypominam tym samym, że forum jest do dzielenia się z innymi użytkownikami wyłącznie sprawdzonymi oraz rzetelnymi informacjami dotyczącymi aktualnej rekrutacji, warunków pracy oraz atmosfery pracy w firmie. Zatem wpisujcie merytoryczne komentarze na forum odnośnie tego o czym napisałam wyżej.

czy to juz obraz rozkładu

Firma kasuje negatywne opinie na swój temat na gowork.pl. To w dzisiejszych czasach modne. Taka propaganda pozytywnych informacji. Czy to juz obraz rozkładu?

Noname
@czy to juz obraz rozkładu

Kraju. Obraz rozkładu Kraju.

gieroj

Firma dobra na start - wyuczą, wyszkolą, ciśnienia zbytniego nie ma. Z płacami najgorzej w branży, chcieliby ludzi z wiedzą i doświadczeniem inżynierskim za 2,5k na start. Niektóre oddziały przez rok czasu nie mogą zapełnić przez to wakatów, więc może wkrótce co bardziej ogarnięci ze wschodu zasilą oddziały. Drabinka awansów i rozwoju zamknięta na poziomie oddziału - jest dyrektor i koniec. Można mieć czasem v-ce, ale to trzeba nawilżać latami. Konkurencja już dawno odjechała im płacowo, jak i rozwiązaniami sprzętowymi, mimo zamykania głów przez dyrektorów i ich płomiennych mów, jakim to niby hegemonem AAT nie jest. Na plus - pensja na czas, zdrowotne prywatne na kaszelek (ale zawsze), kiedyś całkiem pokaźne premie (ale to już nie wróci)

Volks
@gieroj

W firmie pracuje dużo porzadnych specjalistów ktorzy są w stanie prowadzić nawet duże projekty. Nadal traktowani są jak jelenie, którzy będą pracowali za 3-3,5k licząc na premie, niewspółmierne do pracy jaką muszą wykonać. Jakby właściciele podzielili się z pracownikami i dali podwyżki, zwróciłoby się to od razu a nie karmią tylko konkurencję...

Wiki

Zarobki to bardzo indywidualne uzgodnienia. Jak chcesz pracować w dobrej firmie to próbuj!!!

pracownik AAT

Firma stabilna na rynku. Brak narzędzi motywacyjnych, czysta pensja- nie adekwatna do wykonywanych zadań. Tworzenie struktury wieloosobowej w każdym oddziale- niektóre jednostki w ogóle nie potrzebne, a na pewno nie zaangażowane w pracę!!! Firma duża nie dbająca o pracowników!!!

dax
@pracownik AAT

czy w wieku 40 lat bez jezykow i ze srednim doświadczeniem można tam cos ugrac?dlaczego nikt nie pisze o zarobkach

Mandingo
@dax

Który oddział ?

Gig

Firma nie jest zła ale nie pozwala na awans (oddziały) oraz jest monotomna. Pracowalem tam kilka lat i na rynku poludniowym jest to dobry patent na start.

Zostaw merytoryczną opinię o AAT Holding Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AAT Holding Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AAT Holding Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAT Holding Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AAT Holding Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Puławska 431
    02-801 Warszawa