Opinie o Savio Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Savio Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Savio Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn wytwarzających tekstylia, odzież i skóry

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Savio Group Sp. z o.o. w Warszawa

TwójEx

Zdecydowanie nie polecam pracy. W firmie panuje dużo niepisanych zasad, o których z czasem dowiesz się od starszych pracowników. Problemy są zamiatane pod dywan i ukrywane przed szefostwem. Sami szefowie mocno rozchwiani emocjonalnie, więc zmiany kadrowe są na porządku dziennym. W tym roku (maj) odeszły 4 osoby, w tamtym w ciągu roku 10 osób . Nadgodziny mile widziane, wychodzenie o czasie spotyka z nieprzychylnymi spojrzeniami

Realrze

Chyba osoby, które zostały zwolnione mocno cisną na szefową????. Ja pracuję i jestem naprawdę zadowolony/a z kontaktu wewnątrz firmy oraz wynagrodzenia. Jak jest problem to po prostu mówię a nie chowam się jak inni i może dlatego takie opinie.

Niezadowolony

Niestety nie wiem co trzeba zrobić aby dostać premię ponieważ jest uznaniowa i zależy od humoru szefostwa. W tym roku już kilka osób zrezygnowało z pracy stąd kolejna rekrutacja.

Brodomir

Takie pytanie wprost do ludzi, którzy podejmują pracę w Savio Group w Jasionce. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku specjalista ds. sprzedaży internetowej?

Zośka
@pracownik

A tak mniej więcej o jakich kwotach mowa? Ile z tej premii można wyciągnąć? Bardziej kilkaset zł czy raczej powyżej tysiąca? No i ile wynosi podwyżka po okresie próbnym?

123BabaJagaPaczy

Jestem pracownikiem jednego z działów Savio od kilku miesięcy. Miejsce, stanowisko, wynagrodzenie oraz atmosferę oceniam pozytywnie. Moje dotychczasowe doświadczenie to i ogromne korpo, jak i typowe „Januszexy”, więc już wiele moje oczy widziały: 1. Opinie odnośnie atmosfery są wyssane z palca – wiadomo, bywają gorsze dni, ale to sporadycznie. W moim odczuciu, zawsze się idzie dogadać w każdej kwestii; ludzie tutaj są mili i przyjaźnie nastawieni; 2. Z pewnością nie panują tu sztywne ramy/ nagonka rodem z korporacji; Jeśli tylko chcesz, dużo możesz się tutaj nauczyć. Budżet na szkolenie/a też się zawsze znajdzie. 3. Nadgodziny – oczywiście, taka sytuacja może mieć miejsce, ale też nie ma na nie nagonki, jak głosi komentarz poniżej (za okres pół roku wypadło mi ze 2-3 razy nadgo, i to z mojej inicjatywy). Wszystko jest wypłacane lub odbierasz wolne (wg tego jak się dogadasz); 4. Wynagrodzenie satysfakcjonujące: po okresie próbnym była rozmowa o podwyżce (i co ważne: była to konkretna rozmowa między kierownictwem a mną; konkretne argumenty i stawka. Nie „wymiauczane”, tak jak dane mi było u innych pracodawców. Do podstawy możesz otrzymać premię. Jeśli się starasz, bądź pewien, że wynagrodzenie będzie adekwatne do Twoich wyników; 5. Duża ilość ogłoszeń w ostatnim czasie jest spowodowana tylko i wyłącznie rozwojem firmy – a nie jak plotki głoszą – rotacją kadrową; 6. Z urlopami / opieką na dziecko / sytuacjami losowymi etc. też problemów do tej pory nie było.

Kierownik w sklepie na którego szukają do pracy od razu ma umowę pracę? Nie ma możliwości w ogóle zatrudnić się na działalność gospodarczą? W ogłoszeniu tak raczej pobieżnie było napisane o tych formach współpracy, tam w jednym okienku tylko.

@kandydat Nowy wpis

Brak kontaktu po spotkaniu rekrutacyjnym (umówiliśmy się na feedback niezależne od decyzji). Szkoda czasu

Realrze

@Realrze

No a widzisz w o takie mówienie wprost odnośnie wynagrodzenia za sobą niesie? Masz gwarancje jakiejś podwyżki? ciekawi mnie co jaki okres czasu o taką można skutecznie się ubiegać. Mnie to praca jako specjalista ds. sprzedaży by interesowała, wiszą teraz oferty na ten dział. Rozumieć to należy jako rotacje?

@dorealrze
@Realrze

Czy w historii firmy chociaż jedna osoba została zwolniona? Wszyscy sami odchodzą ze względu na atmosferę. Do tego lokalizacja firmy nie zachęca nowych osób do podjęcia pracy.

@@dorealrze

Myślicie ze jeśli o lokalizacje akurat chodzi to istnieje możliwość na jej zmianę w przyszłości czy to raczej mało prawdopodobne? Jak się przy tym sprawdza jakaś praca hybrydowa / zdalna? Jet ona w ogóle możliwa?

obecny_pracownik

Firma się rozwija stąd nowe oferty pracy i będzie ich więcej, ja pracuję od dłuższego czasu i atmosfera oraz warunki finansowe są bardzo dobre, co do lokalizacji mi odpowiada 15 min od domu.

EM
@@dorealrze

w ostatnim roku zostało zwolnione kilka osób za niekompetentne podejście do powierzonych obowiązków, lokalizacja firmy nie jest problemem.

Estera
@EM

Co masz w zasadzie na myśli podczas pisania o niekompetentnym podejściu? W jakich okolicznościach to wychodziło? I swoją drogą jeśli już to w jaki sposób teraz weryfikowane są właśnie jakieś kompetencje na samej rozmowie?

Niezadowolony

Jeśli chodzi o podwyżkę oczywiście ci obiecają złote góry oraz premię, jednak jednego ani drugiego nie zobaczysz na pasku wypłaty, jedyna premia jaka się pojawiła w firmie to na święta bożego narodzenie. Atmosfera w pracy jest tragiczna ludzie przychodzą tu jak za karę stąd tak duża rotacja nikt kto ma jakieś umiejętności i doświadczenie tu nie zostanie.

@Niezadowolony

Dzień dobry, Każdy pracownik zatrudniony w firmie Savio jeśli ma chęci i zapał do pracy ma szansę na podwyżkę i premię. I nie jest to obiecywanie "złotych gór" tylko prawda. Jak w każdej innej firmie jeśli pracownik się stara i ma wyniki na pewno zostanie przez nas odpowiednio wynagrodzony. Nie wynagradzamy za samo siedzenie przez 8 h. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy uważam, że jest w porządku. Na pewno nie jest tak że pracownicy przychodzą tu za karę. Staramy się aby atmosfera była miła i zawsze służymy pomocą. Zatrudniając pracownika zostaje on odpowiednio przeszkolony i wprowadzony w swoje obowiązki. Dla milszej pracy mamy również liczne benefity i niespodzianki dla pracowników.

@Niezadowolony

To co trzeba zrobić, aby dostać te podwyżki i premie? Co roku jest jakaś ewaluacja i wtedy firma podejmuje decyzję? A może trzeba indywidualnie składać wnioski? Skoro jednak firma obiecuje, to ciekawi mnie jaki jest powód odrzucenia zazwyczaj. Ta rotacja jakichś konkretnych działów dotyczy?

Kin Nowy wpis

Hej, Jak wygląda praca w biurze w e-commerce? Zarobki, atmosfera w dziale, prezesi?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Savio Group Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Jestem zainteresowany stanowiskiem z ogłoszenia Specjalista ds. sprzedaży na rynek włoski. Mam pytanie co do tej realizacji planów sprzedażowych wspomnianej w ofercie, jak one są wyznaczane? W miarę realistycznie czy niekoniecznie? Chciałbym wiedzieć coś więcej o oczekiwaniach pracodawcy, żeby się po prostu nie męczyć ze sobą, co nie.

Zarobki nie będą tez czasem zależne od rynku, który się obsługuje? Pisano cos o tym, że raczej są słabe, a przynajmniej to, że nie warto tu pracować. od dwóch dni widnieje już oferta dla specjalisty ds. sprzedaży na rynek włoski, dlatego się interesuje, ponieważ spełniam wymagania, piszą przy tym o premiach za osiągane wyniki, dlatego tez o rynki dopytuje

EWE

Ja jestem bardzo zadowolona z wynagrodzenia i jak przeczytałam te natywne opinie to mam wrażenie, że wiele osób po prostu pisze na przekór prawdzie. Generalnie zarobki są na bardzo fajnym poziomie a jak się postarasz to kilka tysięcy możesz mieć premii na luzie ale po prostu chyba jak wszędzie trzeba się starać.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Savio Group Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Specjalista Ds. Sprzedaży, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 21 stycznia.

Nie ma teraz wolnego etatu na Sprzedawcę? Pytam, bo ogłoszenie pokazuje, że 3 miesiące temu zamknięto rekrutację, ale z drugiej strony niżej pisze ktoś, że teraz się rozwijają i będą nowe przyjęcia. Nadal zlecenie jak coś? Jak tak to na stałe czy możliwość przejścia na UoP jest?

Judyta

Cześć, widziałam ogłoszenie o pracy na stanowisku menagera sieci sklepów. Czy ktoś może napisać jak wygląda praca? Czy często zdarzają się delegacje i do jakich miast? Czy można pracować zdalnie?

pracodawca
@Judyta

Dzień dobry, Praca jest ciekawa, pełna wyzwań i nowych doświadczeń. Praca z młodym ambitnym zespołem. Jeśli chodzi o delegacje oczywiście że się zdarzają ponieważ mamy sklepy w rożnych miastach. Jeśli chodzi o pracę zdalnie to kwestia do dogadania.

123BabaJagaPaczy

Mimo...że...

Pracuję w tej chwili od paru lat. Dziwię się tym opiniom, jak w każdej firmie dni są różne ale atmosfera i praca są spoko. A jeśli się starasz to i wynagrodzenie jest adekwatne.

Brodomir

Ulka
@Brodomir

Cześć, też jestem zainteresowana i szukam info o kasie. Ale jeszcze inna rzecz mnie interesuje. Wiecie, czy jest to praca na zmiany? Szczególnie czy sa zmiany weekendowe?

Odpowiedzi
@Ulka

Około 3 - 3,5 k w zależności od doświadczenia

@Brodomir

Dzień dobry, wynagrodzenie w firmie Savio Group jest uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Na rozmowach rekrutacyjnych zawsze pada pytanie o wysokość zarobków, to standardowe pytanie, które pozwala ocenić czy wynagrodzenie proponowane przez kandydata jest adekwatne do jego kwalifikacji.

@Ulka

Dzień dobry, Jeśli chodzi o pracowników biurowych to praca jest jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.

Bianka
@Odpowiedzi

To sama pensja, tak? A premie dochodzą jakieś? Może jakieś pieniądze za frekwencję czy staż w firmie? Albo premie świąteczne? Jest coś takiego?

@Brodomir

na start 3200 netto plus premia uzależniona do obrotu po okresie próbnym jest podwyżka

Zośka
@pracownik

Niestety nie polecam pracy. W firmie pracuje od kilku miesięcy, a już widzę jaki panuje bałagan. Brak odpowiedniego wdrożenia.

Stefek

To jak wyglądały Twoje pierwsze dni w firmie, jak Cię wdrażano? I czego, ten wspominany przez Ciebie bałagan, najbardziej dotyczy?

Savio Group Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Project Manager. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Mountainlover

Opinia dotyczy procesu rekrutacji. Rozmowa była już jakiś czas temu. Sama rozmowa okej aczkolwiek to ja gównie prowadziłam jej przebieg jako kandydat... Kwestia wysokości wynagrodzenia oczywiście nie została doprecyzowana przez firmę, padło pytanie do kandydata o widełki ale bez komatarza zwrotnego. Przebieg rozmowy i komentarze sugerowały mocne zainteresowanie moją kandydaturą głównie z uwagi na doświadczenie jakie posiadałam. Firma nie wywiązała się z obietnicy przekazania informacji zwrotnej co do wyniku rekrutacji do tygodnia. Do tej pory takiej odpowiedzi nie było. Wrażenia po rozmowie okej, ale pozostawienie kandydata bez odpowiedzi nieprofesjonalne.

@Mountainlover

A, czyli na rekrutacji był tylko jeden etap tej rozmowy? Bo mnie interesuje, czy przed tą rozmową było jakieś zadanie rekrutacyjne? Albo test osobowościowy?

@Bożena

Na stanowisko, które była prowadzona rekrutacja w moim przypadku nie było ani zadania ani testu. Tylko rozmowa. Możliwe, że na inne stanowiska były testy/zadania o których Pani wspomina. To zależne jest pewnie od stanowiska, na które szukają kandydata.

@Mountainlover

Ok, dzięki, a jeszcze co do samej rozmowy, to kto ją prowadził lub kto był na niej obecny? Chodzi mi czy to była osoba z hr, jakiś inny manager czy może jeszcze ktoś inny?

@Bożena

Rozmowa i jej kierunek właściwie był prowadzony przez mnie... Była ona już jakiś czas temu, na pewno na spotkaniu była obecna Pani właścicielka/szefowa? i jak dobrze pamiętam osoba z działu, do którego była rekrutacja. Czy to był menadżer czy ktoś bez funkcji kierowniczej niestety nie pamiętam. W tamtym czasie nie było tam żadnego pracownika HR.

@Mountainlover

A ta rozmowa to działa się stacjonarnie w biurze czy online przez jakiś komunikator? Jak to była i czy to była tylko jedna rozmowa, czy więcej?

Saviogroup

Ja tylko dodam że Saviogroup mieści się w Rzeszów, Jasionka. Firma zarejestrowana jest na adres w Warszawie i nie chcą żeby ktokolwiek kojarzył ich prawdziwą siedzibę. Na budynku nie znajdziecie żadnego szyldu, w mapach Google też ich nie ma

@Saviogroup

Ej, to znaczy, że pracuje się w tych dwóch lokalizacjach? Jakoś trzeba krążyć między Warszawą a Rzeszowem? Czy jednak pracuje się tu, albo tu?? Dajcie info.

TwójEx

Zostaw merytoryczną opinię o Savio Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Savio Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Savio Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Savio Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Savio Group Sp. z o.o.
  • Mokotowska 49 lok. I PIĘTRO