Adamus S.A.

Opinie o Adamus S.A.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Adamus S.A. w przypadku pracy jako Frezer?

Dickson Nowy wpis

A jak niby frezer może pracować zdalnie? Przeciez to trzeba stać przy maszynie i ja obsługiwać nie wspominając o wymienianiu detali...

@Dickson

Frezer pracuje po 8h dziennie czy macie tu dłuższe zmiany? Pytam, bo wolałbym pracować po 8h, boję się, że dłużej nie dam rady wystać. Chyba, że jest możliwość żeby od czasu do czasu sobie usiąść?

Pracodawca Nowy wpis

Szanowni Państwo, czas pracy frezera wynosi 8 godzin, z uwzględnieniem przerwy w trakcie pracy. Dodatkowo, w zależności od stanowiska istnieje możliwość korzystania z krzesła. Pozdrawiamy, Adamus Team

@Pracodawca

No to super. Ja właśnie byłem na Waszej stronie i widziałem, że o stanowisko frezera można się aktualnie starać. Akurat mi 8h pracy nie jest straszne a w ofercie wspominaliscie o nadgodzinach :). Obowiązuje jakiś limit nadgodzin w miesiącu? Mam na myśli tą górną granicę. Z tego co ogarnąłem to nadgodziny są wypłacane, więc fajnie by było poznać jakieś stawki.

Renia

Cześć. Na czym polega ten dodatek relokacyjny dla technologa, będzie ktoś tak miły i wyjaśni mi? Przeczytałam o tym w ogłoszeniu, ale nie było wyjaśnione. Pozdrawiam serdecznie.

@Renia

Dzień dobry, zapraszam do skontaktowania się bezpośrednio z działem kadr, aby uzyskać dokładne informacje na ten temat. Będą oni w stanie udzielić szczegółowych informacji dotyczących polityki dodatku relokacyjnego oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą Panią interesować. Pozdrawiamy

toolmaker
@Renia

Dodatek relokacyjny to śmieszna kwota w obecnych czasach i nie pokrywa nawet połowy kosztów relokacji. Przerabiałem to rok temu. Firma powinna dysponować własnym lokalem lub kwotą przystosowaną do realiów.

@toolmaker

To ile w takim razie przyznają w ramach tego pakietu relokacyjnego? Wiadomo, sam koszt wynajmu jest teraz wysoki, a do tego dochodzi transport chociażby. Trzeba było jakieś specjalne warunki spełnić? Czy każdy kto potrzebuje relokacji otrzymuje taki dodatek?

(usunięte przez administratora) wszystkie odpowiedzi uzyskacie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracownicy działu HR to najlepsze źródło informacji :-) Pozdrawiamy i do usłyszenia.

Kurcze, widziałam listę wymagań w ofercie pracy na posadę konstruktor technolog i jest tam, że trzeba umieć rysować 2D i (usunięte przez administratora) Zastanawiam się nad rekrutacją, czy jakoś to wtedy weryfikują? Jest zadanie do zrobienia z tych rysunków? Albo może jest dzień próbny, gdzie do wykonania sa jakieś rysunki?

Dzień dobry, podczas każdego spotkania rekrutacyjnego rozmawiamy z kandydatami na podstawie rysunku technicznego przykładowego detalu produkowanego w firmie Adamus S.A. Staramy się ocenić ich podstawową znajomość rysunku technicznego, włączając w to rzutowanie, tolerancje wymiarów, tolerancje położenia, znaczniki dotyczące wykończenia powierzchni i inne elementy. Dodatkowo prosimy kandydatów o krótkie opisanie procesu technologicznego wykonania przykładowego detalu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości kandydat jest zachęcany do przerysowania elementu z dokumentacji papierowej w oprogramowaniu 2D lub zamodelowania go w oprogramowaniu (usunięte przez administratora) Dokładna weryfikacja umiejętności odbywa się dopiero po ewentualnym zatrudnieniu kandydata na okres próbny trwający 3 miesiące. Życzymy powodzenia, Dział HR

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Adamus S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Dzień dobry, Dziękujemy za zapytanie dotyczące procesu rekrutacyjnego w firmie Adamus S.A. Proces rekrutacyjny jest dość bezpośredni i skoncentrowany. Oto kilka ogólnych wskazówek, które mogą być przydatne podczas aplikacji: 1. Przygotowanie starannie dokumentów aplikacyjnych, takich jak CV aby precyzyjnie oddać swoje umiejętności i doświadczenie zgodne z wymaganiami stanowiska. 2. W trakcie rozmowy z bezpośrednim przełożonym koncentruj się na tym, dlaczego jesteś odpowiednim kandydatem dla firmy i jakie kompetencje przyniesiesz na konkretne stanowisko. 3. Upewnij się, że w pełni rozumiesz wymagania i obowiązki związane z danym stanowiskiem, aby móc trafnie odpowiedzieć na pytania i pokazać swoją odpowiedniość. 4. Staraj się reagować szybko na zaproszenia na rozmowy. 5. Zadawaj pytania, które pomogą zrozumieć, czy stanowisko i firma spełniają Twoje oczekiwania zawodowe. 6. Zachowuj profesjonalizm na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, niezależnie od wyniku. Po rozmowie z przełożonym, warto wysłać krótką notatkę podziękowania za spotkanie, aby wyrazić swoje zainteresowanie stanowiskiem. Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą w aplikacji w firmie Adamus S.A. Życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym!

@Adamus S.A.

Cześć, a to na rekrutacji jest tylko jedna rozmowa kwalifikacyjna? I jest ona z tym potencjalnym przełożonym? Czy jest ich więcej i też z innymi osobami np. z osobą z hr'u?

Aplikowałeś do firmy Adamus S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Olcia

A czy jeśli chodzi o benefity to czy dofinansują państwo zajęcia sportowe ?

Gabriela
@Olcia

O jakie pytasz stanowisko? Bo ja tak patrzę, że tutaj od dawna już nie ma świeżych ofert pracy, wcześniej szukali specjalisty ds. Obsługi Klienta np. Jest jakaś rekrutacja, o której nie wiem? Tylko przez firmę, a nie przez agencję, bo ktoś tu tak sugerował, że jest taka praktyka? To bardzo ważne dla mnie.

@Olcia

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chcielibyśmy podkreślić, że nie oferujemy pakietu sportowego w ramach naszych benefitów pracowniczych. Zachęcamy jednak do zapoznania się z innymi benefitami, jakie oferujemy. Pełną listę naszych benefitów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.adamus.com.pl/praca. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio. Życzymy miłego dnia!

Zofia
@Adamus S.A.

Ok, to jak mowa o benefitach. Czy te bonusy są oferowane pracownikowi od razu po rozpoczęciu pracy w firmie, czy po czasie np. po okresie próbnym?

Weekend

Dlaczego dajecie ogłoszenia przez KS SERVICE a nie pod własnym szyldem?

@Weekend

Dzień dobry, dywersyfikacja w poszukiwaniu kandydatów na określone stanowiska wpisana jest w naszą politykę HR. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem kadr i płac.

Zofia

Co? Co to znaczy banany? To jest forma benefitów, catering dla pracowników, czy co? To jakaś przenośnia, bo serio nie rozumiem, czy to serio, czy żart?

@Zofia

Szanowni Państwo, z przykrością słyszymy, że niektórzy pracownicy uważają nasze benefity za obraźliwe. Owoce, w tym banany, są jednym z wielu elementów naszej oferty, której celem jest poprawa zdrowia i dobrej kondycji naszych pracowników. Rozumiemy, że nie każdemu może się to podobać, ale zachęcamy do spojrzenia na to z innej perspektywy i do korzystania z oferowanych korzyści. Wierzymy, że nasza oferta jest konkurencyjna i zapewnia wiele korzyści dla naszych pracowników, a my ciągle pracujemy nad tym, aby ją ulepszać. Jeśli macie jakieś sugestie lub pomysły, jak możemy ulepszyć naszą ofertę, chętnie je wysłuchamy.

Czy Adamus S.A. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z informacjami podanymi na stronie www i oczywiście złożenia aplikacji :-) ---> https://www.adamus.com.pl/pl/o-firmie/praktyki-zawodowe-w-adamus-s-a

kandydat

Czy niedaleko Waszej firmy znajduje się inna narzędziownia z maszynami cnc (frezarki, drążarki)? Pytam bo jest ogłoszenie, pisze w nim że okolice ulicy Golisza, nie ma nazwy firmy. Na początku myślałem że chodzi o firmę Adamus ale to nie ta ulica...

@kandydat

Dzień dobry, zapraszamy zatem do złożenia aplikacji przez naszą stronę www.adamus.com.pl. W ogłoszeniu powinien być podany nr telefonu, bądź inne dane kontaktowe ogłoszeniodawcy i może w taki sposób uda się zweryfikować pytanie :-)

Czym w Adamus S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www, gdzie na bieżąco staramy się aktualizować informacje. Mamy również nadzieję, że nasze benefity pracownicze są zachęcające w tym m.in. - stabilność zatrudnienia - programy pracownicze z nagrodami - dodatek relokacyjny przez rok - firmowa drużyna sportowa - pakiet opieki medycznej LuxMed - codziennie świeże owoce - bezpłatny, ogrodzony parking dla pracowników - korzystne ubezpieczenie na życie - co tydzień słodki czwartek - dofinansowanie do kursów i szkoleń - kawa, herbata, woda i czekolada do picia :-) - catering w atrakcyjnych cenach zapraszamy! :-)

Tokarz

Czy w firmie oprócz 3 tys netto można liczyć na jakieś benefity. Dodatki czy jakieś paczki na święta. Bo ta 3 nie zachęca to takiej pracy

@Tokarz

Podstawa wynagrodzenia jest zależna od doświadczenia i kompetencji pracownika, do podstawy należy doliczyć premię za realizację planów. Szczegóły wynagrodzenia omawiane są podczas spotkania rekrutacyjnego. W kwestii benefitów oferujemy: ubezpieczenie na życie, firmową drużynę piłkarską, dofinansowanie do szkoleń i kursów, inicjatywy dobroczynne, parking dla pracowników, program poleceń pracowniczych, szkolenia i kursy oraz zapewniamy także tzw. pakiet relokacyjny.

Lufa

3 netto jak na Szczecin i Polskę to szkoda sobie zawracać głowę

@Lufa

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Zaznaczamy, że każdy pracownik na produkcji ma możliwość wypracowania premii jeśli zrealizuje plany produkcyjne. Podaj proszę nazwę stanowiska i określ ile Twoim zdaniem powinno wynosić wynagrodzenie dla osób: 1. bez doświadczenia; 2. z doświadczeniem kilkuletnim; 3. i z doświadczeniem kilkunastoletnim? Bardzo chętnie zapoznamy się ze szczegółami Twojej opinii i przeanalizujemy sytuację rynkową. Pozdrawiamy, Zespół Adamus - More Than Tooling

Pracownik1
@Adamus S.A.

Najpierw niech zaczną przychodzić wypłaty na czas! Jestem obecnym pracownikiem i wg. umowy do 10-tego powinienem otrzymać wypłatę, jest 12, a na koncie wypłaty brak. Bardzo źle to wpływa na wizerunek firmy szczególnie gdy wystawia jednocześnie zdjęcia ze sponsoringu zawodów jeździeckich...

@Pracownik1

Rozumiemy frustrację, przepraszamy za opóźnienie. Przelew powinien być już zaksięgowany na Twoim koncie. Dołożymy wszelkich starań by ten problem ponownie nie wystąpił. Zachęcamy też do zgłaszania wszelkich uwag i / lub sugestii na temat pracy swoim bezpośrednim przełożonym.

patyk
@Pracownik1

tu sie nie ma co zastanawiać tylko walić z tym do sądu, bo to jest jawne i udokumentowane złamanie warunków umowy.

Tomek Krzyżański, Księgowy
@patyk

Dyspozycje przelewów zlecane są zawsze 9-go każdego miesiąca, lub w wyjątkowych sytuacjach, najpóźniej w dniu wypłaty z samego rana. Jeśli którykolwiek z pracowników znajduje się w sytuacji, że potrzebuje środków finansowych wcześniej, to wystarczy, że zgłosi się z takim wnioskiem do mnie, lub do działu kadr i płac. Wszyscy pracownicy mogą też w szczególnych przypadkach pobrać zaliczkę, w 40 letniej historii firmy nigdy się nie zdażyło aby pensje wyszły nawet z jednodniowym opóźnieniem. Polityką firmy nie jest odpisywanie na anonimowe komentarze, w tym przypadku robimy wyjątek, gdyż komentarz zawarty jest nieprawdziwy i krzywdzący a straszenie sądem niesmaczne. Proponujemy skontaktować się z własnym bankiem dlaczego przetrzymuje należne środki . Temat uważamy za zamknięty. Tomek Krzyżański, Dział Księgowości Adamus S.A.

Ahaa
@Adamus S.A.

Ahaahaa,ale ktoś tu kłamie jakie szkolenia jakie pakiety tu kasa nie jest na czas , a co dopiero szkolenia ,nie oklamujcie ludzi

@Ahaa

Dyspozycje przelewów zlecane są zwyczajowo 9-go każdego miesiąca, więc jeśli wynagrodzenie nie zostało zaksięgowane na koncie pracownika do 10-go, to bardzo prosimy o bezzwłoczny kontakt z Działem Księgowości i Kadr, w celu ustalenia przyczyny problemu.

Hyundai
@Tokarz

Umiesz liczyć licz na siebie ,co nie których już dawno bym pożegnał ,na co tam jest tam K.Szyma.na branie kasy.budkowniczy nie znający się na precyzjiii metalowej ,i tak jeszcze paru ale im kasa się zgadza

Frezaa
@Adamus S.A.

Mama cię tak nauczyła kłamać pracowałem i miałem w tym samym banku 10 o godzinie 9 miałem przelewy.

X
@Tomek Krzyżański, Księgowy

:) co drugi miesiąc tak było. Sprawdziłem stare przelewy. Proszę nie wprowadzać w błąd.

Gutek

Firma ma potencjał, jednak nowi pracownicy uciekają po kilku chwilach. W firmie panuje dość starodawny styl zarządzania oraz stosunek starszych stażem pracowników do nowych. Nie tylko na produkcji jest to widoczne, na stanowiskach biurowych rotacja tez duża. Fajne osoby odeszły z działów administracyjnych. W handlowym to ruch duży. Ledwo się nauczysz imion i już nowe osoby. Jakiś silny gracz tam dobrze karty rozdaje, że fajne osoby nagle znikają.

Były
@Gutek

Nie ma się czemu dziwić. Jeśli masz rozum i swoje zdanie nie jesteś mile widziany. Musisz tańczyć jak Ci zagrają i siedzieć cicho, inaczej nie pasujesz do ich układanki.

Były pracownik s

Pracowałem tam. W sumie to nie polecam. Kadra niby wykształcona ale widać ewidentne braki. Z przedłużeniem umowy czekają do ostatniej chwili byś nie mógł się wycofać jak nie dadzą ci żadnej podwyżki. Chyba że obowiązków. Tutaj ktoś pisał i się podpisuje pod tym słaba podstawa. Przykro mi że pracowałem w tej firmie poprostu strata czasu. (usunięte przez administratora) może wkoncu ktoś pomyśli że gdyby nie ta produkcja firma by nie istniała.

@Były pracownik s

Szanowny Panie, pracownicy produkcji są dla nas szalenie ważni i na każdym kroku staramy się to pokazywać. Proszę pamiętać, iż jesteśmy ZESPOŁEM. Zachęcamy do komentarzy bezpośrednio u Pracodawcy - łatwiej wtedy wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Życzymy sukcesów na nowej drodze zawodowej.

Nemera

Witam ja jako były bardzo były pracownik Adamusa mogę stwierdzić że bardzo mało płacą co do wykonywanej pracy. W firmie atmosfera jest dobra? W sumie nawet nie ma atmosfery bo każdy w maszynę zapatrzony. Zrozumiałe zarobek ale jak ktoś chce czegoś więcej niż wyrobiona premia. Muszę zaprosić do nowej siedziby firmy gdzie podstawy zaczynają się od 5tys. Netto. Pozdrawiam

Gabriela
@Nemera

To ile tutaj dają w takim wypadku że piszesz że mało? I jak wychodzi z dodatkami

jopek
@Gabriela

3-3,5 na rękę plus premia w postaci garba od stania przy maszynie 5 podstawy to standard nawet w dużo mniejszych firmach o kulturze pracy nie wspominam

@jopek

Szanowni Państwo, proszę pamiętać że na ostateczną wysokość wynagrodzenia składa się kilka czynników i cały czas mamy nadzieję, że przedmiotowe wynagrodzenie jest i będzie satysfakcjonujące. W razie jakichkolwiek uwag zapraszamy do działu kadr i płac.

xxx

Niekompetencja obecnego zarządu i chaos decyzyjny powoduje, że zarówno na produkcji jak i na stanowiskach administracyjnych firma traci permanentnie dobrych pracowników. Bez radyklanych zmian IV kwartał będzie ostatnim wzrostowym. Szkoda, bo to fajna firma kiedyś była.

@xxx

Dziękujemy za komentarz - każdy jest dla nas cenny, jednakże proszę pamiętać, iż wszelkie uwagi można z powodzeniem kierować do przełożonych.

Robson

Witam piszecie ładnie benefity pączki kawka,ok wymagania sumienność itp. ale nie napiszecie jaka jest rozpiętość zarobków w firmie, szczegónie płaca netto czy to jest jakoms tajemnicą? Pozdrawiam.

@Robson

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie - każde jest dla nas cenne. Odnośnie zarobków zapraszamy Pana na spotkanie rekrutacyjne w celu omówienia ważnych dla Pana kwestii - zachęcamy również do śledzenia www.

Czingaczkuk
@Robson

To jest wielka tajemnica. Nikt ze sobą o zarobkach prawie nie rozmawia. Zależy jak bardzo jesteś ugodowy i jak mocno lubisz całować innych tam gdzie słońce nie dochodzi.

@Czingaczkuk

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie zmienimy opinię na pozytywną :-)

Jolanta
@Adamus S.A.

A dlaczego o zarobkach nie można napisać tutaj?

Czingaczkuk
@Adamus S.A.

To nie jest opinia negatywna ani pozytywna. To jest opinia obiektywna. Jeżeli już coś się pisze to należy pisać zgodnie ze swoją wiedzą.

Szczegóły wynagrodzenia omawiane są z każdym kandydatem podczas rozmowy, zachęcamy do kontaktu i aplikowania :)

Murator

Nagroda kwartalna - poklepanie po ramieniu Nagroda roczna - barszczyk i odgrzewany pasztecik na wigilię

Guty
@Murator

Parodia już reklamy na autobusach ludzie nie chcą robić w wariatkowie, przy takich warunkach i wymaganiach , kierownicy tysiące reszta banan i słodki paczek z biedry

Murator
@Guty

Ciekawe czy na święta będzie zajączek w czekoladzie :)

@Guty

Słodkości zamawiane są z renomowanej szczecińskiej piekarni.

@Murator

Zajączek oczywiście był ;-)

Dorota

Chciałabym aplikować na stanowisko frezer cnc które własnie pojawiło się na goworku w tej firmie, jednak nie ma tam żadnych informacji o wynagrodzeniu dla kogoś ze sporym doświadczeniem, czy o wysokosci dowiem się dopiero na rozmowie o pracę, nie można wcześniej ?

@Dorota

Wynagrodzenie dla każdego nowo zatrudnianego pracownika jest ustalane indywidualnie na spotkaniu rekrutacyjnym - jest dostosowane do umiejętności i kompetencji kandydata. Każdy pracownik podpisując z nami umowę o pracę, wyraża zgodę na wcześniej umówione warunki. Nasz system wynagradzania premiuje pracowników, którzy sumienie i z zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki. Zachęcamy do aplikowania.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Adamus S.A.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 28 października

Kandydatom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów zatrudnienia.

Aktualność
[Marzec 2022] Aktualne oferty pracy w Adamus S.A.

Szukamy specjalistów i pracowników produkcyjnych! Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

Do zespołu #AdamusTeam poszukujemy osób, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe i zaangażowane w pracę. Wymagania te stawiamy wszystkim osobom zatrudnionym w naszej firmie bez względu na stanowisko, jakie zajmuje.
Więcej informacji na naszej stronie http://www.adamus.com.pl/praca

Aktualność
Adamus S.A. beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój
Projekt pod nazwą: „Technologia produkcji i monitorowania narzędzi do produkcji tabletek farmaceutycznych” został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
Głównym celem projektu jest podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa w skali międzynarodowej poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji i monitorowania narzędzi do produkcji tabletek farmaceutycznych.
Wartość kosztów kwalifikowanych projektu wynosi: 1 112 800,00 zł.
Dofinansowanie projektu ze środków Unii Europejskiej wynosi: 500 760,00 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Adamus S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adamus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamus S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adamus S.A.