Opinie o Polbank EFG w Warszawa Targowa 61

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polbank EFG. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polbank EFG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbank EFG w Warszawa Targowa 61

Słowa kojarzące się z tą firmą to profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..ok. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... rozni ale sa i fajni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ..mozliwosc rozwoju. .; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: .scisla kontrola.. .

Kamilka

Witam, ja pracuje w Polbanku od 6 m-cy. Szkolenie ogólnie pozytywne, ucza wszystkiego o produktach,bezpieczenstwie w banku i systemach bankowych. Majac porównanie do innych banków w ktorych pracowalam wczesniej ucza bardzo wielu przydatnych rzeczy. DZieki temu generalnie od poczatku jest sie przygotowanym jesli chodzi o produkty. Troche gorzej z systemami , mysle ze nawet po szkoleniu jest sie totalnie zakreconym od nadmiaru systemów pracujacych w banku. Najgorsze pierwsze dwa m-ce,gdzie człowiek rzucony na gleboka wode musi wszytsko ogrnac. A poźniej juz tylko plany,plany,klienci .....i tak co miesiac:))

szymek

czesc , chcialbym sie dowiedziec czy latwo jest dostac ta prace a jesli tak to gdzie udac sie na rozmowe? Jestem z leszna mam 19 lat , szukam pracy za granica. j angielski komunikatywny , pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Kawa

PO ROZMOWIE 3 rozmowy, te same pytania, dogłębne o zainteresowania (śmieszne), no i ten oddział przy ul. Fabrycznej. Dwie szare, nawiedzone 30-tki w swetrach, jedna lepsza od drugiej, mierzące wzrokiem nienawistnym, może to pogarda dla młodszych, ładniejszych i lepiej ubranych? nie wiem, ale pierwsze wrażenie straszne. Jeszcze tak nieprzyjemnej rozmowy nie miałam. Zero uprzejmości. Jakaś deprecha zakompleksionych panienek? kto to wie. Oczywiście telefonu brak, od razu wiedziałam, że tak będzie. W oddziale przy Mokotowskiej już lepsza atmosfera i przynajmniej człowiek nie czuje się jakby przyszedł zawracać [usunięte przez moderatora]

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Polbank EFG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

ja pracuje w Polbanku juz od dluzszego czasu, mamy zgrana ekipe, sa fajne wyjscia imprezy. a sam bank spokojnie nie martw sie nie upadnie jestem tego pewna, wiec to co piszesz mozna wlozyc miedzy bajaki ;)

Karol

Ktory bank upadnie ??? co sadzicie o aktualnej sytuacji rynkow finansowych? mamy sie czego obawiac? moze jacys pracownicy sie wypowiedza?

Magdalena

Kochani ja pracuje w konkurencji wiec nie wiem czy beda wiarygodna, generalnie sa rozne o nich opinie. ja tam jednak wole moje Millenium, faktycznie zalezy na kogo sie trafi.,,

kama

wcale sie z toba nie zgadzam, jestes z jakiegos kierownictwa, Polbank jest beznadziejny spedzilam tam najgorsze 5 miesiecy mojego zycia!!! trafilam na beznadziejna osobe [usunięte przez moderatora] ktora byla poprostu zalosna!!! pelny [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są rewelacyjni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2500 brutto zależnie od stanowiska Najbardziej w tej firmie podobało mi się: wszystko Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: były szef :)

Jaosia

henry jakie za prowizje konsultanta od kredytow ? oni tak sie mocno staraja wiec calkiem sporo musza miec tego

henry

Pracowałem/łam na stanowisku analityk kredytowy od 2007 do teraz Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: mozliwosci rozwoju, ludzie ktorzy tam pracuja Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: terminy tzw deathliny

Zostaw merytoryczną opinię o Polbank EFG - Warszawa

Polbank EFG