Opinie o 99rent Sp. z o.o.

99 renta

Lepiej nie.

Dominika

Zachęcam do zapoznania się z ofertami pracy, jakie w ostatnim czasie zamieściła firma 99rent sp. z o.o.. Znajdziesz je klikając w link http://www.gowork.pl/praca/99rent-sp.-z-o.o.;pr Praca w jakim dziale firmy Cię interesuje? Masz jakieś pytania/wątpliwości? Możliwe, że obecni pracownicy firmy będą w stanie na nie odpowiedzieć.

Jay

Fajny management, porządna firma!!

Michał

Firma, która rozwija się w zawrotnym tępie. Na stanowisku Agenta wynajmu (kierowcy) wymaga się dyspozycyjności - lecz wszystkie dodatkowe obowiązki są dobrze gratyfikowane. Fajny system motywacyjny, spotkania integracyjne, młody zespół, z którym się świetnie współpracuję. Możliwość rozwoju dla najlepszych.

Mariusz

Solidna firma dla ludzi którzy chcą pracować, duża swoboda działań, przejrzysty system motywacyjny, praca jako kierowca dość czasochłonna lecz zarobki jak najbardziej ok.

maki

jak kogoś interesuje zatrudnienie w tej firmie jako Specjalista ds. Sprzedaży to teraz jest ogłoszenie że poszukują właśnie takiego pracownika - fajna okazja bo to solidna wypożyczalnia samochodów działająca na polskim rynku, coraz silniejsza marka.

Minona

A jak sprawa wyglada z zarobkami na stanowisku kierowcy?

Ovescreen

Firma szuka specjalisty ds. sprzedaży B2B w Warszawie.

Olaf

Pytanko do byłych pracowników. Czemu odbierajacy auto za wszelką cenę chce zaznaczyć że auto jest brudne w środku? Zarabiają na tym na fakturach z myjni?

99rent Sp. z o.o.
pracodawca
@Olaf 17.07.2016 08:27

Szanowny Panie. Pytanie jest skierowane co prawda do byłych pracowników, ale mimo to chcielibyśmy się do niego odnieść. Przede wszystkim chciałbym poinformować, iż nasi pracownicy nie mają żadnych korzyści z faktu, iż opiszą w dokumentach wynajmu, iż auto zostało zwrócone brudne a nie czyste. Jednym z najważniejszych dla nas aspektów jest jakość podstawianych samochodów przez naszych Agentów Wynajmu. Kluczowym aspektem jest w tym przypadku również czystość samochodów. Nasi pracownicy skrupulatnie opisują auto przy wydaniu jak i przy odbiorze. Zawsze podstawiamy Klientom auta czyste w środku i na zewnątrz i prosimy ich również, aby w momencie zwrotu pojazdu był on w takim samym stanie czystości.

Zostaw opinię o 99rent Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 99rent Sp. z o.o.