Opinie o Lynx Optique w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lynx Optique, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lynx Optique o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lynx Optique w Warszawa

Olivia
Klient

Każdemu odradzam zakupu oprawek w tym miejscu. Reklamowałam swoje ponad 2 tygodnie temu i odzewu brak. Okulary za 1700zł a jakość gorsza niż z chińskiego marketu. Okropna obsługa! Jak miało dojść do zakupu to skakali nad klientem a gdy pojawił się problem to oczywiście nastawienie uległo zmianie i robią łaskę aby rozwiązać problem. (usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam. Cena nie równa się jakość! Uważajcie, bo pieniądze wydane w błoto.

Maria Nowy wpis

W samej Warszawie Lynx ma 10 salonów, w galeriach handlowych i nie tylko. W każdym może się pracować inaczej, w innej atmosferze. Firma ma teraz w sieci ogłoszenie o naborze na Optyka/Doradcę Klienta i wskazuje jako miejsce pracy Warszawę. Może pracownicy podpowiecie, do którego konkretnie salonu jest ów nabór? Ciekawi mnie także wysokość tej stałej pensji i premii, obiecywanej w ogłoszeniu.

Olivia

MP Nowy wpis
@Olivia

Pani Olivio, uprzejmie proszę o podanie swoich danych na m. Zaremba@lynx-optique.pl. Pozdrawiam serdecznie Prezes

MP Nowy wpis
@Olivia

Pani Olivio, Prosiłam Panią o kontakt chcąc Pani pomóc. Nie otrzymałam od Pani odpowiedzi. Wnioskuję, że Pani mail to zwykły hejt.

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Lynx Optique?

Iks
Kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na Sprzedawcę/Doradcę Klienta w Warszawie. Na jaką pensję netto może liczyć osoba z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta (inna branża i nie handel)?

Bożena
@Iks

Czy ostatecznie wysłałeś/łaś swoje CV do firmy? Przypuszczam, że wynagrodzenie może podlegać negocjacji. Jeśli udało Ci się zdobyć pracę w Lynx Optique, może opiszesz swoje doświadczenia z firmą? Zastanawia mnie, od czego uzależniona jest premia, o której ktoś wcześniej wspominał.

Iks
@Bożena

Nie wysłałem... Trudno negocjować nie mając doświadczenia w tej branży... Masz takowe?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Optyk / Doradca Klienta w firmie Lynx Optique ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

były terazszczęśliwy pracownik

Obiecują gruszki na wierzbie, po podpisaniu umowy nie robisz tego co powinieneś i na co aplikowałeś i to nie tylko w moim przypadku. Szukali optometrysty, doradcy klienta, sprzątacza w jednym. Dodatkowo zajmujesz się pieniędzmi pod koniec dnia oraz zamówieniami, codziennie inwentaryzacja. Kolega, który pracuje wiele lat potwierdził, że musiał oddawać pieniądze jeśli brakowało na jego zmianie. Jeśli pytasz o szkolenia z soczewek kontaktowych to odpowiedz otrzymasz, że po to tu jesteś aby sprzedawać okulary a nie soczewki. Musisz chodzic po salonie cały dzień, nie możesz za bardzo usiąść bo zaraz telefon do salonu bo widać cie na kamerze. Zarobki różne zależy jak się ktoś wykłóci, jednak nie zdziw sie jak osoba bez wyksztalcenia zadnego i doswiadczenia w branzy zarabia 2-3 zł mniej od ciebie. Deputat w postaci okularów jest co 3 miesiące. Premia praktycznie zerowa jakies grosze i to brutto. Nadgodziny liczone na innej umowie zleceniu. Ludzie w miarę w porządku zależy w jakim salonie, ale rotacja duża i zatrudnianie ludzi (usunięte przez administratora) bo mało chętnych. Jeśli ktoś lubi pracę w galeriach handlowych i robienie targetów to proszę bardzo.

Nick
@były terazszczęśliwy pracownik

Dziwne, kto do salonu optycznego przychodzi z pieniędzmi. Wiadomo, że nic sie tam nie dostanie poniżej 100 zł, więc 3/4 a w zasadzie 4/4 ludzi przychodzi z kartą i płaci na konto !

Czy pracodawca Lynx Optique motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

anonymous

skąd oni biorą te ceny szkieł? dobrze, że przeszłam się po konkurencji, za progresywne soczewki powiedzieli mi 2600 i dwa tygodnie na nauczenie się chodzić w progresach- zamówiłam u konkurencji za te same i zapłaciłam 1400!!! mało tego, mam miesiąc gwarancji na naukę chodzenia w progresach, zanim kupicie w lynxie 10 razy się zastanówcie, to naciągacze jakich mało.

...
@anonymous

A może nie warto kupować soczewek o tych samych parametrach za 1400 w innych salonach. Mogą być o jakości "made in China". czyli do dwóch m-cy po upływie gwarancji... Miałaś siłę, żeby o tym pomyśleć???

Niunia
@...

Pracują na szkłach Essilora , w każdym innym optyku na mieście dostaniesz te same szkła 40% taniej ! Jest to normą

Pracownik Bydgoszcz

Czytając niektóre wpisy, gdzie ludzie tak narzekają na swoją ciężka dole łapie się za głowę. Jedna z lepszych firm które inwestują w pracowników, w ich rozwój, wiedzę. Cykliczne szkolenia. Co do samej pracy na salonie, oczywiście atmosferę tworzą ludzie, jeżeli masz zgrany zespół z przyjemnością przychodzisz do pracy, sprzedajesz luksusowe produkty z uśmiechem na twarzy i za sprzedaż masz naprawdę przyzwoite premie. Jak każdy pracodawca Bellevue wymaga od nas dbania o swoje miejsce pracy, dlatego pracownik sprząta salon przed jego otwarciem. Co do inwigilacji, są kamery na salonach. Postęp naszych czasów. Wszędzie są i to że ktoś spojrzy na salon, co się aktualnie dzieje, wydaje mi się normalne, jeżeli ktoś sumiennie pracuje nigdy nie usłyszy złego słowa, wręcz przeciwnie. Dla wszystkich chętnych przyszłych pracowników tak jak Ty masz wymagania co do pracodawcy, tak pracodawca wymaga od Ciebie.

Anonim
@Pracownik Bydgoszcz

Raj po prostu... Może po prostu jesteś rodziną p.Prezes? Dobra premia się należy...

Pracownik Bydgoszcz
@Anonim

Haha ha, chyba ktoś nie został doceniony.. Nie jestem z rodziny, jeżeli byłaś /byłeś ciekaw. Nie trzeba mieć żadnych powiązań aby być zadowolonym z pracy. Wystarczy sumienie wykonywać swoje obowiązki i premie też wypłacą.. Polecam spróbować :) Pozdrawiam

Agnieszka

Miła i profesjonalna obsługa która pomogła dobrać odpowiednie ramki oraz podpowiedziała przy doborze szkieł. Serdecznie polecam

Adrian
@Agnieszka

Super, że polecasz firmę i miałaś obsługę, która profesjonalnie Ci doradziła. Czy przy kupnie okularów mogłaś liczyć na bezpłatne badanie wzroku?

Nick

Od kiedy jest nowa Pani Dyrektor dzieje się jedna wielka masakra, nie polecam.

@Nick

Czy możesz bardziej szczegółowo scharakteryzować obecną sytuację, jaka dzieje się w firmie Lynx Optique? Do jakich konkretnie zmian doszło po zmianie dyrektorki firmy? Będę wdzięczna nie tylko za Twoją wypowiedź, ale i wszystkich tych osób, które również są zatrudnione w tej firmie.

Irena

Trzeba powiedzieć, że to dosadna opinia. I mam nadzieję, że nie jest bezpodstawna. Na razie chciałabym pozostawić ten temat, bo interesuje mnie coś innego. W sieci widnieje ogłoszenie od Lynx Optique - chcą zatrudnić Doradcę Klienta do salonu. Orientujesz się, czy od razu można tam spodziewać się umowy o pracę czy najpierw, na okres próbny, umowa zlecenie?

anonymous

Marta- odnośnie zarobków- co innego obiecują ci na rozmowie a co innego masz na umowie, ciągle permanentna inwigilacja pracowników dosłownie na każdym kroku, obiecują ci premie, której nikt na oczy nie widział a zasuwasz za troje, odradzam zdecydowanie.

Pracownik Lynx
@anonymous

Dzień dobry Panu, zastanawiam się czy jest Pan konkurentem naszej firmy i pisze błędne informacje po to aby odstraszyć ewentualnych kandydatów do składania swoich aplikacji. Informuje, ze w Lynx Optique doradca klienta otrzymuje miesięcznie 2 premie. Pierwsza to premia regulaminowa tzw zespołowa, która ZAWSZE, co miesiąc, pracownik otrzymuje. Nie można, premii regulaminowej, według prawa, nie wypłacić. Druga premia to premia indywidualna, uzależniona od indywidualnych wyników pracownika. Pozdrawiam

Mika
@Pracownik Lynx

To dlaczego od chyba roku nie mozecie znalesc zastepcow i kierownikow ? :) co chwilę widnieje wakat na komorniki:) przypadek? Nie sądzę:)

Pracownik Lynx
@Mika

Lynx Optique zawsze poszukuje utalentowanych i uzdolnionych pracowników dlatego ogloszenia na wszystkie stanowiska sa zawsze aktywne. Wakaty i możliwości rozwoju pojawiaja sie w dużych, ustabilizowanych przedsiebiorstwach (a takim jest Lynx) nie tylko z powodów odejść pracowników, ale również z powodów rodzinnych, czasowych urlopów, przeprowadzek, awansów na inne stanowiska lub do innych salonów.

Olga

Jakieś podpowiedzi o zarobkach, benefitach? Mam zamiar aplikować dlatego pytam.

poszukująca pracy

Widziałam ogłoszenie do salonu w Auchan Komorniki..mam doświadczenie w pracy w salonie optycznym jako doradca klienta i zastanawiam się czy wysłać tam cv, orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja na tym salonie? Warto ?

Kamil

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy warto szukać tu swojego miejsca?

praca

Witam, niestety wasze opinie się potwierdziły, byłam na rozmowie, obiecali mi dobrą kasę, wszystko było super, zrezygnowałam ze swojej poprzedniej pracy- no i zong okazał się przy podpisaniu umowy- zamiast obiecanej kwoty ten babsztyl podsunął mi umowę z najniższą krajową!. Oczywiście nie podpisałam, bo nie tak miało być, zaczęła jakieś bzdety mi opowiadać, że to jest tylko pierwsza umowa, że na pewno przy drugiej wszystko wyrównamy- nie ma opcji! (usunięte przez administratora) strata czasu!

Optyk-sprzątaczka z Lynxa
@praca

Przychodzi człowiek do pracy i zanim podejmie się swoich obowiązków musi odkurzyć i wymopować cały salon, podłogi, szafki, półki itd. Niby doradca klienta, niby optyk, a jednak robią z niego sprzątaczkę - każdy pracownik codziennie zasuwa na mopie i szmatkach - powodzenia!

M.
@Optyk-sprzątaczka z Lynxa

Co w tym takiego strasznego? W każdym salonie doradca klienta ma za zadanie dbać o wygląd i porządek, nie rozumiem oburzenia. Jak pracujesz na swoim to też nie będziesz brał mopa do rąk bo jesteś szefem?

Norbert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Klient

nie polecam. Okulary drogie po 1 tygodniu się rozwaliły. Firma nie chciała wymienić ich, mimo tego, że już były naprawiane....(nie zgodne z prawem oraz ich gwarancjami na stronie internetowej). Sprawa idzie do sądu.

Hanna

@pracownik czy jako wieloletni pracownik możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Lynx Optique? Jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia jakie oferuje Twój pracodawca? Czy do zasadniczego wynagrodzenia oferowane są jakieś dodatki, takie jak na przykład karta sportowa, ubezpieczenie medyczne lub premie uznaniowe? Co lubisz w swojej pracy, a co byś zmienił? Twoja wywiedź może okazać się bardzo pomocna dla tych osób, które chcą wysłać do Lynx Optique swoje cv.

Hanna

@były terazszczęśliwy pracownik mam pytanie odnośnie tego sprzątania. Czy było to wymienione w umowie w zakresie obowiązków na Twoim stanowisku? @Dawid a Ty jesteś pracownikiem Lynx Optique? Jeśli tak, to może podzielisz się z nami swoją opinią o tym pracodawcy? Merytoryczne i wiarygodne opnie o pracodawcach są pomocne dla użytkowników forum, którzy rozważają wysłanie do firmy swojej aplikacji. Zachęcam zatem wszystkich pracowników do wyrażania swojej opinii na forum.

@Hanna

Witam, jestem wieloletnim pracownikiem LYNX, i nie widzę w tym nic dziwnego, że pracodawca wymaga od nas, żebyśmy dbali o swoje miejsce pracy. Codziennie jak przychodzę do pracy i rozglądam się po galerii to w każdym butiku pracownicy sprzątają. Czy to naprawdę jest takie uwłaczające posprzątać w swoim miejscu pracy i przyjąć klientów w czystym salonie? Chyba nikt z nas nie chciałby robić zakupów w "chlewie". Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim :)

Dawid

Zastanawiam się dlaczego tak bardzo wstydzimy się prostych prac fizycznych?

Zostaw merytoryczną opinię o Lynx Optique - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lynx Optique
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowy świat 19 lok. 18, 19