Opinie o Lynx Optique w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lynx Optique. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lynx Optique o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lynx Optique w Warszawa

A jak wygląda praca w Rumii ???

Hanna

@Missi, czego chciałbyś się dowiedzieć?

@Hanna

Hej...mozemy porozmawiac o pracy w lynx ???

@Zainteresowany

Więc jak z tą pracą w lynx... Jaka podstawa...od czego i w jaki sposob premiowane sa targety..jak najwiecej info Dziex

Generalnie zadowolony Pracownik

Dużo stresu wywołanego przez relacje wewnętrzne w przedsiębiorstwie, wieczna presja na wynik i stanie przy kliencie, mimo, że klient sobie tego nie życzy (i tu mimowolnie wychodzi się na natarczywego sprzedawcę, co wielu klientów odstrasza) oraz ciągłe tarcia w zespole to norma - można mieć wrażenie, że na tym "chorym" współzawodnictwie w sprzedaży opiera się duża część strategii, a niemal każdy pracownik dokłada swoje 3 grosze i jeszcze dodatkowo nakręca tą atmosferę - ale w każdym bądź razie takie są realia, jak komuś nie odpowiada, powinien poszukać gdzieś indziej, nikt nie trzyma na siłę. Da radę, trzeba się tylko zdystansować i zająć swoją robotą, a nie angażować w spory, konflikty i plotki. Pensja jest na prawdę dobra, jak na galerie handlowe, nie zdarzyło mi się nigdy narzekać na wypłatę. Nie żałuję decyzji podjęcia pracy w Lynx, jak i nie żałuję rezygnacji - uważam, że praca w tej sieci była dla mnie cennym doświadczeniem. Pracodawca Lynx Optique nigdy mnie nie oszukał, jestem na prawdę zadowolony ze współpracy z kadrami. Tylko to sprzątanie - najgorsze, przychodzi człowiek do pracy i zanim podejmie się swoich obowiązków musi odkurzyć i wymopować cały salon, podłogi, szafki, półki itd. Niby doradca klienta, niby optyk, a jednak robią z niego sprzątaczkę - każdy pracownik codziennie zasuwa na mopie i szmatkach - to było najbardziej denerwujące w tej pracy. Ogólnie - polecam.

Missi
@Generalnie zadowolony Pracownik

Czy możesz podać do siebie maila? Mam pytanie do Ciebie, bo chciałabym brać udział w rekrutacji ;-)

mariusz

Muszę przyznać, że przynajmniej z boku te salony wyglądają bardzo profesjonalnie. Nie wiem, jak generalnie działa to w praktyce. Pracowałem w salonie okulistycznym jakiś czas temu, teraz ponownie szukam pracy w okolicach Warszawy. Czy coś wiadomo o rekrutacjach?

Czy kandydat na stanowisko Doradca Klienta w firmie Lynx Optique ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
a

mam pytanie czy szlifiernia jest tylko w Warszawie? Ile teraz czeka sie na okulary w Lynxie, pozdrawiam były pracownik z Krakowa

Nie ma tutaj czegoś takiego jak pakiet socjalny. Pracuje tu od 6 lat i nigdy czegoś takiego nie było. Masz tez wymogi co do dress code - ale nie dostajesz na to pieniędzy, sam musisz sie o to zatroszczyć. Jeśli chodzi o zarobki - traktują bardzo indywidualnie, podstawy nie sa jakieś wysokie. A premie wyrabiasz jeśli pracujesz w salonie, gdzie jest duzo Klientów, niektóry maja mniej szczęścia pracując w tych "słabszych" salonach, rzadko "oglądają" premie.

ryan

Czy moze ktoś nakreslic, ile wynosi podstawa wynagrodzenia w tej firmie na stanowisku sprzedawcy albo kierownika? Poszperałem w sieci,ale nie natknąlem sie na zadna w zmiankę. Dla przykladu w vission express kierownik ma 2500 netto na reke

Teresa

Przez 1,5 roku pracowałam z "siostrzenicą" p.Prezes i nie przypominam sobie żeby ktokolwiek miał podłożoną przez Nią 'swinię'. Nigdy też nie musiałam pokrywać kosztów jakichkolwiek kradzieży. Była kierownikiem sprawiedliwym i obiektywnym,nie obnosiła się ze swoim pokrewieństwem z szefostwem, a pracowała tak samo, a nawet więcej niż inni. Kiedy jako nowy pracownik musiałam wdrożyć się i w nowy program komputerowy i w nowy system pracy wskazywała się do mnie wręcz anielską cierpliwością. "Były pracowniku" zastanów się nad tym co napisałeś, bo takie bezpodstawne oskarżenia są po pierwsze niesprawiedliwe i krzywdzące, a po drugie karalne.

miś
@Teresa

I nie jest prawdą, że dach przeciekał, zwłaszcza,że prawie nie padało... Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy :)

blomlom

były pracownik? nie sądzę za dużo informacji na temat kierownika z zielonych arkad, które są czynne od 5 dni...Jako były pracownik LYNX ( nie zwolniony przez siostrzenicę Pani prezes- co jest totalnym non sensem) mogę powiedzieć, że praca tam jest wymarzoną jeżeli miałoby się porównywać warunki z innymi salonami optycznymi. Wysoki poziom szkoleń, obsługa klientów na najwyzszym poziomie jest charakterystyką Lynx. jak można rzucać takie oszczerstwa co do siostrzenicy Pani prezes? złapałeś ją za rękę ? płaciłeś z własnej kieszeni za kradzieże w focusie? nie przypominam sobie takiej sytuacji, a współpracowałam z nimi około 4 lat... Praca zespołowa przede wszystkim! najwyraźniej osoba, która zamieściła post na temat kradzieży nie pracuje tam ponieważ nie potrafi pracować zespołowo. w Lynx cenią pracownika za szczerość i wyrażanie opinii. Opinia jest nie prawdziwa, prawdopodobnie napisana z zawiści .

Izabella

Witam "byłego pracownika" , szkoda, że zabrakło odwagi na przedstawienie się. Informuję, że sprawa została zgłoszona na policję. Zapewne w niedalekim czasie będziemy mieli okazję porozmawiać na temat tych oszczerstw osobiście.

lala
@blomlom

a o jakich pakietach socjalnych mówisz? Bo ja pracuję w Lynx od kilku lat i nic o tym nie wiem?

Viva

Niestety, nasze społeczeństwo jest coraz bardziej roszczeniowe. Ale nie zapominajmy, że żeby coś otrzymać, trzeba dać coś od siebie. Mamy wolną wolę, więc możemy decydować gdzie chcemy pracować, ale nie zapominajmy, że zatrudniając się gdziekolwiek należy zapoznać się z panującymi tam zasadami i ich przestrzegać. Nie mówię tutaj o łamaniu praw osobistych, bo temu się należy sprzeciwiać. Ale każdy pracodawca przede wszystkim musi oferować określony poziom usług, sprzedawać produkty, bo inaczej biznes nie będzie dawać żadnych owoców. Pracodawca powinien szanować pracowników, bo to oni determinują jego utarg, ale i pracownicy powinni szanować swojego chlebodawcę. Trochę pokory. Tak, jak już ktoś powiedział, że środowisko pracy tworzą ludzie, więc sami wszyscy budujecie atmosferę i warunki pracy.

Eveno

Czy na terenie Warszawy obecnie będą organizować jakąś rekrutację do nich? Zastanawiam się nad podjęciem pracy aby zdobyć trochę doświadczenia w obsłudze klienta odnośnie przy problemach i wyborach polepszających nieco widzenie. Czy to dochodowy interes czy warto poszukać jakąś konkurencję, która da coś lepsze?

Mario

Najgorszy salon optyczny w jakim dane mi było kupować okulary . 4 razy naprawiany produkt przychodzil wadliwy . Obsluga nie mila , nie mogła nic załatwić do puki nie oznajmilem o podzieleniu sie swoja opinią z innymi . Klienta maj za nic , tlumacza ze nic nie jest ich wina .

tiruriru
@Mario

to forum dla pracodawców i pracowników nie klientów

Pracowita

Pracowałam z bardzo fajnymi ludźmi w jednym z salonów.Da się przeżyć, tylko trzeba trochę dystansu do wszystkiego. Pani Prezes szanuje osoby, które pracują uczciwie, pani menadżer bardzo pomocna.Nie odeszłabym, gdyby nie niskie zarobki.Nawet tęsknię za współpracownikami. Kamery mnie nie przeszkadzały.

Powyzsze opinie sa przerazajace i niezgodne z prawda ,nie spotkalam sie z ponizaniem i brakiem szacunku w tej firmie . Atmosfere w salonach stwarzaja sobie pracownicy i to od Nich zalezy czy bedzie sie dobrze i milo praciwalo . Jesli chodzi o Pania Prezes to nie spotkalam sie do tej pory z tak wyrozumialym pracodawca. Presja jest w kazdej pracy i kazdemu zalezy na utargu bo caly czas pracuje sie na swoja pensje . To jest handel i o klienta trzeba dbac . Jesli chodzi o pensje jest ok ale jesli ktos chce zarabiac 10 tys no to Musi szukac w innym miejscu . A jak niektorym sie wydaje ze we Francjii wszyscy maja super zarobki no to polecam sie najpierw zorientowac a potem sie wypowiadac .

Darek

W ogóle to często rekrutacje macie, czy na żadne rotacje nie ma co liczyc, bo salonów trochę jest, ale jak mniemam nie zatrudniają wielu osób.

Darek

Owszem, liczba powoli robi wrażenie, chociaz do największych sieciówek to jeszcze im daleko, ale może zyskują na jakości.

damian

Nie wierze trochę, ale trzeba przyznac, że lynx optigue ma w Polsce 14 salonów, to już całkiem dobra sieć.

Adamus

w firmie pracują sami falszywi i nieprofesjonalni ludzie.....począwszy od pani manager po panią prezes....firma nie daje perspektyw na przyszłość...ludzie są nieszanowani i poniżani...nie polecam

Nie ma jednolitych uniformow. Pracodawca narzuca styl ubioru pracownikow i egzekwuje to nie interesujac sie zbytnio czy ktos w zyciu prywatnym rowniez taki styl ma czy moze musi swoja garderobe poszerzyc na wymogi firmy... Oczywiscie skoro nie ma uniformow to i pranie na wlasny koszt...

pytanie dla pracujących?

Pytanko dla pracujących, czy wasza firma w której pracujecie zwraca wam za pranie odzieży lub pralnie?, czy odzież robocza jest przez was otrzymywana?. Proszę tylko o tak lub nie. Dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Lynx Optique - Warszawa

• Jak się pracuje w Lynx Optique?

Zobacz opinie na temat firmy Lynx Optique tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lynx Optique?

Lynx Optique
2.2/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Nowy świat 19 lok. 18, 19
    00-029 Warszawa