Opinie o Lynx Optique w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lynx Optique. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lynx Optique o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lynx Optique w Warszawa

Pracownik Bydgoszcz

Czytając niektóre wpisy, gdzie ludzie tak narzekają na swoją ciężka dole łapie się za głowę. Jedna z lepszych firm które inwestują w pracowników, w ich rozwój, wiedzę. Cykliczne szkolenia. Co do samej pracy na salonie, oczywiście atmosferę tworzą ludzie, jeżeli masz zgrany zespół z przyjemnością przychodzisz do pracy, sprzedajesz luksusowe produkty z uśmiechem na twarzy i za sprzedaż masz naprawdę przyzwoite premie. Jak każdy pracodawca Bellevue wymaga od nas dbania o swoje miejsce pracy, dlatego pracownik sprząta salon przed jego otwarciem. Co do inwigilacji, są kamery na salonach. Postęp naszych czasów. Wszędzie są i to że ktoś spojrzy na salon, co się aktualnie dzieje, wydaje mi się normalne, jeżeli ktoś sumiennie pracuje nigdy nie usłyszy złego słowa, wręcz przeciwnie. Dla wszystkich chętnych przyszłych pracowników tak jak Ty masz wymagania co do pracodawcy, tak pracodawca wymaga od Ciebie.

@Pracownik Bydgoszcz

Raj po prostu... Może po prostu jesteś rodziną p.Prezes? Dobra premia się należy...

Pracownik Bydgoszcz
@Anonim

Haha ha, chyba ktoś nie został doceniony.. Nie jestem z rodziny, jeżeli byłaś /byłeś ciekaw. Nie trzeba mieć żadnych powiązań aby być zadowolonym z pracy. Wystarczy sumienie wykonywać swoje obowiązki i premie też wypłacą.. Polecam spróbować :) Pozdrawiam

Agnieszka

Miła i profesjonalna obsługa która pomogła dobrać odpowiednie ramki oraz podpowiedziała przy doborze szkieł. Serdecznie polecam

Adrian
@Agnieszka

Super, że polecasz firmę i miałaś obsługę, która profesjonalnie Ci doradziła. Czy przy kupnie okularów mogłaś liczyć na bezpłatne badanie wzroku?

Od kiedy jest nowa Pani Dyrektor dzieje się jedna wielka masakra, nie polecam.

Hanna

Czy możesz bardziej szczegółowo scharakteryzować obecną sytuację, jaka dzieje się w firmie Lynx Optique? Do jakich konkretnie zmian doszło po zmianie dyrektorki firmy? Będę wdzięczna nie tylko za Twoją wypowiedź, ale i wszystkich tych osób, które również są zatrudnione w tej firmie.

Irena

Trzeba powiedzieć, że to dosadna opinia. I mam nadzieję, że nie jest bezpodstawna. Na razie chciałabym pozostawić ten temat, bo interesuje mnie coś innego. W sieci widnieje ogłoszenie od Lynx Optique - chcą zatrudnić Doradcę Klienta do salonu. Orientujesz się, czy od razu można tam spodziewać się umowy o pracę czy najpierw, na okres próbny, umowa zlecenie?

Marta- odnośnie zarobków- co innego obiecują ci na rozmowie a co innego masz na umowie, ciągle permanentna inwigilacja pracowników dosłownie na każdym kroku, obiecują ci premie, której nikt na oczy nie widział a zasuwasz za troje, odradzam zdecydowanie.

Pracownik Lynx
@anonymous

Dzień dobry Panu, zastanawiam się czy jest Pan konkurentem naszej firmy i pisze błędne informacje po to aby odstraszyć ewentualnych kandydatów do składania swoich aplikacji. Informuje, ze w Lynx Optique doradca klienta otrzymuje miesięcznie 2 premie. Pierwsza to premia regulaminowa tzw zespołowa, która ZAWSZE, co miesiąc, pracownik otrzymuje. Nie można, premii regulaminowej, według prawa, nie wypłacić. Druga premia to premia indywidualna, uzależniona od indywidualnych wyników pracownika. Pozdrawiam

Mika
@Pracownik Lynx

To dlaczego od chyba roku nie mozecie znalesc zastepcow i kierownikow ? :) co chwilę widnieje wakat na komorniki:) przypadek? Nie sądzę:)

Pracownik Lynx
@Mika

Lynx Optique zawsze poszukuje utalentowanych i uzdolnionych pracowników dlatego ogloszenia na wszystkie stanowiska sa zawsze aktywne. Wakaty i możliwości rozwoju pojawiaja sie w dużych, ustabilizowanych przedsiebiorstwach (a takim jest Lynx) nie tylko z powodów odejść pracowników, ale również z powodów rodzinnych, czasowych urlopów, przeprowadzek, awansów na inne stanowiska lub do innych salonów.

Czy kandydat na stanowisko Doradca Klienta w firmie Lynx Optique ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Olga

Jakieś podpowiedzi o zarobkach, benefitach? Mam zamiar aplikować dlatego pytam.

poszukująca pracy

Widziałam ogłoszenie do salonu w Auchan Komorniki..mam doświadczenie w pracy w salonie optycznym jako doradca klienta i zastanawiam się czy wysłać tam cv, orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja na tym salonie? Warto ?

Kamil

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy warto szukać tu swojego miejsca?

praca

Witam, niestety wasze opinie się potwierdziły, byłam na rozmowie, obiecali mi dobrą kasę, wszystko było super, zrezygnowałam ze swojej poprzedniej pracy- no i zong okazał się przy podpisaniu umowy- zamiast obiecanej kwoty ten babsztyl podsunął mi umowę z najniższą krajową!. Oczywiście nie podpisałam, bo nie tak miało być, zaczęła jakieś bzdety mi opowiadać, że to jest tylko pierwsza umowa, że na pewno przy drugiej wszystko wyrównamy- nie ma opcji! (usunięte przez administratora) strata czasu!

Optyk-sprzątaczka z Lynxa
@praca

Przychodzi człowiek do pracy i zanim podejmie się swoich obowiązków musi odkurzyć i wymopować cały salon, podłogi, szafki, półki itd. Niby doradca klienta, niby optyk, a jednak robią z niego sprzątaczkę - każdy pracownik codziennie zasuwa na mopie i szmatkach - powodzenia!

M.
@Optyk-sprzątaczka z Lynxa

Co w tym takiego strasznego? W każdym salonie doradca klienta ma za zadanie dbać o wygląd i porządek, nie rozumiem oburzenia. Jak pracujesz na swoim to też nie będziesz brał mopa do rąk bo jesteś szefem?

Norbert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Klient

nie polecam. Okulary drogie po 1 tygodniu się rozwaliły. Firma nie chciała wymienić ich, mimo tego, że już były naprawiane....(nie zgodne z prawem oraz ich gwarancjami na stronie internetowej). Sprawa idzie do sądu.

Hanna

@pracownik czy jako wieloletni pracownik możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Lynx Optique? Jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia jakie oferuje Twój pracodawca? Czy do zasadniczego wynagrodzenia oferowane są jakieś dodatki, takie jak na przykład karta sportowa, ubezpieczenie medyczne lub premie uznaniowe? Co lubisz w swojej pracy, a co byś zmienił? Twoja wywiedź może okazać się bardzo pomocna dla tych osób, które chcą wysłać do Lynx Optique swoje cv.

Hanna

@były terazszczęśliwy pracownik mam pytanie odnośnie tego sprzątania. Czy było to wymienione w umowie w zakresie obowiązków na Twoim stanowisku? @Dawid a Ty jesteś pracownikiem Lynx Optique? Jeśli tak, to może podzielisz się z nami swoją opinią o tym pracodawcy? Merytoryczne i wiarygodne opnie o pracodawcach są pomocne dla użytkowników forum, którzy rozważają wysłanie do firmy swojej aplikacji. Zachęcam zatem wszystkich pracowników do wyrażania swojej opinii na forum.

@Hanna

Witam, jestem wieloletnim pracownikiem LYNX, i nie widzę w tym nic dziwnego, że pracodawca wymaga od nas, żebyśmy dbali o swoje miejsce pracy. Codziennie jak przychodzę do pracy i rozglądam się po galerii to w każdym butiku pracownicy sprzątają. Czy to naprawdę jest takie uwłaczające posprzątać w swoim miejscu pracy i przyjąć klientów w czystym salonie? Chyba nikt z nas nie chciałby robić zakupów w "chlewie". Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim :)

Dawid

Zastanawiam się dlaczego tak bardzo wstydzimy się prostych prac fizycznych?

Klient

Witam. Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat salonu Lynx w Arkadii. Jestem mocno niezadowolona z obsługi, jak i braku profesjonalizmu wśród załogi tegoż salonu. Miałam okazję robić tam soczewki (zwykle, probne). Niestety panuje tam straszny nielad i rozgarwiasz jeżeli chodzi o zamówienia. Po odbiór próbnych soczewek jednodniowych w salonie byłam aż 4 razy. Zadzwoniono do mnie po odbiór, na miejscu wydano, w domu okazało się (doszlam sama jako laik), że są to soczewki jednodniowe raptem na jedno oko. Więc znowu musiałam się tam wybrać. Pani zrobila xero i obiecała dostawę soczewek na drugie oko. Poszłam kolejny raz...i znowu nikt nic nie wie, a soczewek jak nie było tak nie ma... Jedyna kompetentna osoba, która zainteresowała się tym tematem była Pani Iza, której bardzo dziękuję. Świetna osoba, jedyna zaangażowana w pracę, której się jeszcze chce. Dziewczyna się zaangażowała i obiecała, że sama dopilnuje tej sprawy. Tak jak mowila, tak zrobila. Na drugi dzień miałam telefon od Niej, że soczewki sa juz gotowe. Pojechałam, niestety Pani Izy nie było, więc oczywiście znowu nikt nic nie wiedział i nikt nie mógł znaleźć moich soczewek, które już były w salonie. Pozostałe osoby pracujące w tym salonie, w moim mniemaniu, są mało kompetentne i chodzi tylko o jak najszybsze pozbycie się "szkodliwego" klienta, a nie o konkretne załatwienie sprawy. Bardzo nie polecam tego salonu. Nigdy już do niego nie wrócę. Nie warto. Za dużo nerwów i czasu kosztowała mnie ich obsługa.

Hanna

@Pracownik Lynx, dziękujemy za Twoją opinie w temacie firmy Lynx Optique, jako obecny pracownik tej firmy, proszę byś mógł przedstawić aktualną atmosferę panującą w firmie. Pakiet socjalny dla pracowników jest na całkiem wysokim poziomie? Będzie nam niezwykle miło za udzielenie odpowiedzi w tym temacie.

Hanna

@praca, jak przebiegła twoja rozmowa? Czy pytano o przebieg twojej kariery u poprzedniego pracodawcy? Proszę przybliż nam bardziej temat twojej rekrutacji do firmy Lynx Optique. @Optyk-sprzątaczka z Lynxa, czy pracownicy Lynx Optique mogą liczyć na dodatki płacowe do pensji? Byłaś zadowolona z warunków umowy? Zachęcam Cię do napisania kolejnego komentarza w tym wątku.

Klient

Nie polecam. Mają strasznie drogie szkła do okularów i mało profesjonalną obsługę.

Jak wyglądają zarobki w Lynx? Jaka jest podstawa i premia? Mam szansę dostać tam pracę, ale nikt o tym póki co nie wspominał

Hanna

@Zainteresowany @Bognawidzę, że nikt nie odpowiedział do tej pory na Wasze pytania. Czy próbowaliście się kontaktować bezpośrednio z firmą? Zdecydowaliście się na aplikacje? Jeśli tak, to może teraz możecie pomóc osobom, które szukają odpowiedzi na takie pytania, jak Wy przed kilku miesięcy.

Bogna

Witam,chcialabym podjac prace w salonie Lynx Optique w gabinecie optometrystycznym.Mam wieloletnie doświadczenie jako optyk.......ale przyznaję, że Wasze opinie nieco mnie niepokoja......Czy ktoś z Was wie na jaka stawkę godzinową mogę liczyc pracujac np.na umowę zlecenie?Bede wdzieczna za jakies podpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Lynx Optique - Warszawa

• Jak się pracuje w Lynx Optique?

Zobacz opinie na temat firmy Lynx Optique tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lynx Optique?

Lynx Optique
2.2/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Nowy świat 19 lok. 18, 19
    00-029 Warszawa