ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.

Opinie o ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.

anonymous

Witam Szukam pracy w Krakowie jako konserwator. Czy warto aplikować??? Ewentualnie gdzie??

Leon

Czy możecie napisać od czego zależy wysokość wynagrodzenia? Jakie są zasady przy naliczeniach, podpowiedzcie.

Gerard

Jak widzę ThyssenKrupp Elevator nie ma potrzeb kadrowych. Wniosek, że dobra praca i płaca trzymają ludzi w firmie. A jak atmosfera w pracy, czy jest dobrze?

Kuba

Zamiast szukać pracy w innej firmie skoro tak niektórym źle to jeszcze znajdą czas żeby pisać. Szkoda, że nikt nie sprawdza dlaczego niektórzy mają kłopoty w firmie, czy z winy firmy a może z własnej?

Do Dominika

Nie ma pracy zmianowej. Normalne 8-16 plus płatne dyżury jak chcesz.

Dominika

Aktualnie pojawiła się oferta pracy w Gdańsku na stanowisku Konserwatora Urządzeń Dźwigowych. Jak wygląda system pracy w ThyssenKrupp Elevator? Czy ustalone są stałe godziny pracy czy może obowiązuje system zmianowy? Dla osób zainteresowanych ofertą będą to przydatne informacje.

Dupaxxx

Uwaga bo niektórzy się boją o swoje posady i będą siać popeline. Warto. Jestem szczęśliwy że jestem częścią tke i polecam każdemu! Napewno da się zrobić najwięcej z koncernów Jak jesteś obrotny.

Marian

Czy nastroje w firmie są nadal dobre? Warto aplikować?

Mańkowiak

ThyssenKrupp to jest teraz fajna firma, zobaczymy co dalej.

Przed Xxx
@Xxx 04.08.2017 07:38
Dalej to samo co było

Xxx
@Przed Xxx 07.08.2017 16:36
No nie do końca, ale skoro nie widzisz różnicy to znaczy, że niewiele zauważasz. Bądź obiektywny, to zauważysz :]...

Podaj przykład, skoro tyle widzisz, bo ja widzę ten sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co dawniej ino bez prezesa.

Lukas

To dobrze, że ThyssenKrupp Elevator zrobił ten ruch. Już z wcześniejszych wpisów czuje się energię do pracy. Fajnie się czyta te komentarze, naprawdę.

Kapiszon

Nowy prezes powinien wymienić wszystkich od kierownika w górę (ci co są to się nie nadają) , zatrudnić dobrych handlowców, przewietrzyć i zmniejszyć biuro...po tych zmianach TKE ruszy z kopyta na bank.

Lukas

ThyssenKrupp Elevator po zmianach może być super firmą. Kiedyś pracowałem i generalnie nie było źle ale mydlę, że są momenty kiedy zmiany powodują pobudzenie i dają większą energie do działania. Życzę pracownikom żeby in się dobrze pracowało i dużo zarabiało.

Łucja

Ostatnio jest bardzo mało wpisów na forum i pomyślałam sobie, że musi być dobrze i dlatego nikt nie narzeka! Po zmianach w firmie jest lepiej? Może ktoś ma jakieś informacje i mógłby podzielić się nami.?

Stefi

Szkoda, że ThyssenKrupp Elevator nie ma nowych ofert pracy.

Xxx

TKE to najgorsza firma w branży

Zainteresowany

Wiecie może ile zarabia w thyssenie magazynier?

Lukas

ThyssenKrupp Elevator radzi sobie dobrze, nowe wyzwania mobilizują do działania. Wydaje mi się, że pracownicy też powinni się cieszyć. Ja nie narzekam a pracuje z fajnymi ludźmi.

Edyta

Poszukujemy obecnie do nas Konserwatorów Urządzeń Dźwigowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: edyta.sierpinska@thyssenkrupp.com

Wszystko jest stanem umysłu

W sumie to nic nowego w biurze nepotyzm, na serwisie równi/równiejsi...

Dominika

Czy coś nowego dzieje sie w firmie ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o., dawno nikt nie pisał na forum.

Piczek

No ja sam nie wiem jak to tłumaczyć, ale to chyba dośc jasno jest wiadomo, że firma ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. radzi sobie wprost wspaniale na rynku

Zero

Widzę, że po wpisie "Maćka" wszystkim mowę odjęło, bo faktycznie ten wpis nie wymaga komentarza. Otóż jeśli ktoś chce pracować w ThyssenKrupp Elevator to na wstępie chciałbym napisać, że mimo wszystko nie żałuję pracy w tej firmie. Jak to duża firma, pieniądze wypłacane normalnie a nie pod stołem, jak ktoś chce i potrafi to może zarobić przyzwoicie, choć bywają i gorsze miesiące. Samochody służbowe i polityka ich używania to największa porażka, wszystkie pozostałe firmy mają lepiej, socjal jest też słaby, ale jakiś jest. Poza tym chyba jak wszędzie, gonitwa, coraz mniej czasu, coraz większe wymagania. Atmosfera w pracy jest nie najgorsza, mówię tu pomiędzy pracownikami, a może i niektórymi osobami z biura, ale tutaj lepiej uważać i może się ugryźć w język. Szczególnie teraz nie wiadomo na kogo się trafi. Jeśli chodzi o zarząd to wydaje mi się, że za poprzedniej władzy było lepiej, kierowników też poprzednich jakoś lepiej wspominam. Poza tym wydaje mi się, że najlepiej w tej firmie mają ludzie leniwi i niekompetentni, którzy najwięcej chodzą po biurze i narzekają jakie to mają straszne problemy, wtedy wszyscy im współczują i pomagają, jeśli sam sobie dajesz radę, to mają cię za takiego co nic nie robi. Jeśli więc nie chce ci się pracować, ale masz za to talent do pojękiwania, to na pewno znajdziesz tutaj miejsce dla siebie. Najbardziej chyba irytujące jest to, że oprócz parcia na zarabianie pieniędzy nie ma żadnej innej świadomej strategii w tej firmie, tak naprawdę ThyssenKrupp jakoś tam sobie działa od lat, a kolejne pomysły są jedynie kompletnym zaprzeczeniem poprzednich działań i wprowadzają tylko zamieszanie. Jak jesteś konserwatorem, to zupełnie nie wiesz ile zarobisz za trzy miesiące. Wszystkie premie, bonusy, i dodatkowe dyżury raz są a jutro już ich nie ma i co chwilę jest nowy pomysł jak zabrać coś innego. Wszelkie ustalenia z zarządem są nic nie warte, a obietnice tracą ważność po upływie około 2 tygodni i nikt o nich nie pamięta. W porównaniu z największymi firmami sprzedajemy mało i nie ma się co dziwić, nasz produkt jest sto lat za konkurencją. Oczywiście chwalimy się takimi urządzeniami jak TWIN, ale prawda jest taka, że nasze dźwigi dla zwykłych ludzi niezależnie od fabryki, czy niemieckie czy hiszpańskie są daleko za konkurencją jeśli chodzi o jakość produktu, sposób montażu i rozwiązania i nie z powodu braku możliwości technologicznych tylko dlatego, że tego produktu się nie poprawia. Taki Otis nad swoim dźwigiem nieustannie pracuje, Gen2 który jest oferowany dzisiaj to zupełnie inne urządzenie niż pierwsze dżeny, a my? Wprowadzamy co chwilę zmiany, tylko zmieniane jest akurat to co działa najlepiej, a jeśli zmieniane jest to co działa źle to zazwyczaj na zupełnie nowy model, który ma swoje własne problemy, a te nie są rozwiązywane. Z tego też powodu firma się nie rozwija, więc wszyscy trochę jesteśmy skazani na czekanie co dalej, gdy patrzysz na konkurencję to nawet mniejszym firmom przyrasta co jakiś czas kolejny rejon, a tutaj tylko przerzuca się dźwigi od jednego do drugiego, czasem dojdzie kilka nowych urządzeń, które powodują tylko ból głowy i zabierają tyle czasu i energii co połowa starego rejonu. Trzeba jednak dodać, że kilka lat temu nie przychodziły żadne urządzenia, więc może ten ból głowy już lepszy niż tamto. Zatem jeśli masz mocne nerwy i twardą głowę to staraj się o pracę w tej firmie.

Zero

wiśnia

@3o, chyba nie ten tyssen? @nbm, jeden biurowiec juz ma wielkie logo na dachu. gdansk oliwa.

wiśnia

To prawda ze tysen przenosi sie gdanska do tego najwyzszego biurowca??

fdfdfdfdfdfd
@Takietam 02.10.2017 23:33
A po ilu latach masz te 5150 brutto? Bo kolega wyżej pytał o stawkę na początek, to mu napisałem gdzie co i jak, jeżeli chodz...

Takietam
@fdfdfdfdfdfd 03.10.2017 09:14
po ok 5 latach. kiedys liczyłem to srednio ze zlecenim po 12 msc wyliczyłem 2600 netto raz wpadnie 5000 innym razem 900zł...

Ahmed, napisz jeszcze ile czasu (dziennie) spędzasz na swoich dźwigach...

jarek

To prawda chetny do pracy w tym zawodzie nie ma chcieli otworzyc szkole to 3 osoby sie zglosily i nic z tego nie wyszlo a ci co maja dobrze w innych firmach to po co maja zmieniac firme

smieszek

a ogloszenia wciaz wisza w internecie bo co nie ma chetnych do pracy w tysenie?? jest cos nie tak w firmie lub konserwatorzy wola grzac tylek w jednym miejscu hehe

Tumiwisizm

Uważaj młody, bo oberwiesz w mazak, najpierw wyciągasz od ludzi informacje a potem opisujesz na forum różne tematy przy okazji obrażając tego i owego ? Uważaj, bo się doigrasz .

krystek

Cv wysłane na konserwatora w Warszawie zobaczymy co z tego wyjdzie

Wiem

@Król, nie wiem czego oczekujesz po ThyssenKrupp Elevator względem Energostalu, ale niestety trafiłeś w złe miejsce. ThyssenKrupp Elevator szuka obecnie konserwatorów do Warszawy i Gdyni. Można dobre warunki wynegocjować.

Wiem

Daleko mi do biura koleżko @niewiem. Mam znajomych w thyssenie i z grubsza znam sytuacje. moze masz dziwnego kierownika. co do jb i wart - tu akurat prawda.

niewiem

Uwaga bo chyba biuro to wpadło i próbuje napisać ze proponują uczciwe warunki, nie nie proponujecie uczciwych warunków, zmuszacie nas do wymiany sprawnych częsci na sprawne żeby tylko zachować premie, idziecie na całość bo prezesik jb chce się ciągle wykazywać przed wartingerem. nie polecam, nie wchodźcie w to w ostatnich miesiącach odeszło kilka ludzi, szukają frajerów z 20 letnim stażem który przyjdzie im robić za 2800 netto.

Wiem

Wymiany w godzinach pracy, to raczej normalne, że liczone do premii... zlecenia dodatkowe płatne po godzinach pracy. To raczej uczciwy układ. Ktokolwiek jest chętny i ciekawy - niech składa papiery, idzie na rozmowę i zada te wszystkie pytania. Na forach jedno boją się o swoją posadę, a drudzy będą za bardzo kolorować. Rozmowa nic nie kosztuje, a nadal podtrzymuję, że TKE jest jedną z lepiej płacących firm.

niepolecam

krystek@ tak auto jest do dyspozycji ale wszystko płatne, za samo używanie płacisz ok 150 zł miesięcznie i za kazdy kilometr płatny premia jest ale musisz sprzedać odpowiednia ilość rzeczy i je za darmo wymienić, roboty dodatkowe są ale mało, dyzury od 16 do 22 pakiet socjalny jest ale całkowicie płatny żadnych bonusów od firmy oszczędności muszą być bo trzeba sie wykazywać. Nie polecam, choć sam tu pracuje.

krystek

Siema chciałem sie dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć na konserwatora w warszawie bo jest ogłoszenie ze szukają konserwatorów ile trwa dyżur i czy sa płatne roboty dodatkowe i premie i czy jest jakiś pakiet socjalny a i czy auto jest do dyspozycji po godzinach pracy

Wiem

@ertyu Aż tyle to nie wiem. Napewno konserwatorzy mają premie, bo oni stanowią o sile firmy oraz pewnie na kierowniczych (serwis, montaż, handlowiec)... Mały chaos jest, ale na finanse to tam chyba nie trzeba narzekać.

Wiem

Tyle ze, ta premia moze wyniesc polowe pensji a to w jakiej wysokosci dostaniesz, zalezy od jakichs tam skladowych. Do tego dyzur i roboty dodatkowe. Kasa morze sie zgadzac.

Wiem

@Marian, na pracuj_pl szukaja teraz ludzi do Trójmiasta. Zresztą zawsze możesz wysłać CV w ciemno.

Wiem

Niestety tu Cie zmartwie. TK daje premie i nie ma z tym problemow. Zalezy tylko od osiaganych celow, ktore sa do zrealizowania. Wiem, ze w TK konserwator moze zarobic najwiecej ze wszystkich firm windowych i schodowych.

nick

Na niemieckich targach dostawcy th bardzo zaniepokojeni , podobno do polski wysyłają rocznie 2 ,3 dźwigi niemieckie a reszta to gniot z Hiszpanii . Co potem ma robić konserwator ,świeci oczami przed klientem

konserwwaw

do @konserwator nie wiem jak w krk ale w wawie dostał byś max 3500 netto ale premie 20% musisz wyrobić żeby dostać 3500 dyżury płatne bierzesz albo nie po 140 zł za 6h. ale z tego co wiem w krk jest inaczej i tam maja dyżury tygodniowe chyba. pracuje juz tu ponad 7 lat i jest co raz gorzej, nie polecam.

Konserwator

Ktos wie ile wyciagne sie oddziale krakowskim? kat. I , 7 lat w branży? Dyżur obowiażkowy jak tak to o w jakim systemie i jak płatny?

Dla jakiej firmy to praca jako konserwator w warszawie

otismen

Koledzy z thyssenie macie swoje forum to nie piszcie na naszym otisowym. Nie piszcie głupot że macie takie fajne dźwigi, bo najlepszy wasz dźwig jest z otivoxa co najwyżej reszta to kupa.

ph

Chciałbym zapytać o Przedstawiciela regionalnego zarobki teren auto ogólnie praca

kolega

Witam. Jeżeli ktoś szuka pracy jako konserwator urządzeń dźwigowych to może wysłać swoje CV na pracaoti@wp.pl. Praca w warszawie .

Zostaw opinię o ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.