Xervon Polska

Piaseczno

Opinie o Xervon Polska

Edyta

Nikt nie dał znać jak z tym językiem u nich jest, a na stronie cały czas znajdują się aktualne oferty wyjazdowe, właśnie do Niemiec i o języku ani słowa. Z osób wyjeżdżających, bo takie tutaj też widziałam, dacie znać, jak to wygląda?

Edyta

@Jack skoro pracowałeś co możesz powiedzieć na temat znajomości języka? Jest wymagana czy niekoniecznie? W ofertach pracy piszą tylko o dodatkach za dobrą znajomość. Na pewno dla potencjalnych pracowników jest to bardzo ważna informacja.

Jack

Pracowałem w tej firmie na terenie niemiec.Nie narzekam.Firma wypłacalna ,kwatery w bardzo dobrym lub dobrym stanie.Ludzie jak wszędzie , ale nie było większych zgrzytów.Pracować trzeba niestety za lezenie nikt nie płaci .Ogólnie polecam firme .

D. Waszcz.

Pracowalem z nimi w jiemczech 8 miesiecy, zarobki moze nie kokosy, ale przynajmniej uczciwe. W porownaniu do innych firm gdzie albo kwatery syfiaste, albo kazali placic za dojazdy do pracy ... tutaj nie bylo takiego problemu. Zjechalem, powody osobiste i koniecznosc pracy kolo domu. Ogolnie polecam, jedna z lepszych firm z jakimi pracowalem na eksporcie

podwykonawca

Firma sprawia wrażenie prężnie działającej, sprawia wrażenie.. Kierownicy, szkoda gadać np. rudy, albo jego blond przydupas, którzy wszystkich tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] inna sprawa że prezes to lubi. Na budowach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie mają swoich ludzi, klientom wmawiają rzeczy, czemu to niby nie ma ludzi na budowie. Jedyny kierownik, który był w porządku, został zwolniony. Pomagał fizycznie ludziom podwykonawcy na budowie, biegał skakał, wszystko załatwiał, a oni go zwolnili. z tego co wiem powiedzieli jeszcze generalnemu wykonawcy ze to własnie przez tego kierownika robota wolno szła, bo młody, niedoswiadczony..chociaż składali fałszywe oswiadczenia że ludzie podwykonawcy pracują bezposrednio u nich. W niemczech za wszystko chca karać. W ogóle wysyłaja Cie do niemiec i mowią ze jak już tam będziesz to dopiero dostaniesz aneks do umowy i dopiero wtedy będziesz wiedział ile tak na prawde zarobisz.. Ja już pod nimi nie pracuje i bardzo sie z tego powodu ciesze. Nie wspomniałem jeszcze o ich materiale który juz dawno powinien zostać zezłomowany.....

Steffan

Rusztowania Niemcy: Czy jest ktoś w stanie napisać jak to na prawdę wygląda ? Mam zamiar pracować w tej Firmie chodzi o konkretne fakty?! płaca i na jaki okres są umowy ? Gdzie w Którym mieście w Niemczech są budowy? Słyszałem ze Xervon to dobra firma ?!( nie na jakiś forach tylko od ludzi którzy tam odeszli )

Steffan

denis

a gdzie widizałeś oferty pracy, by prowadzili rekrutację? Ja jestem skory do wyjazdu ponieważ szukam jakiejs zaufanej agencji pracy, znam dobrze niemiecki znam sie na branży cieślak'

duncyk

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej a więc opiszę po kolei .Najpierw kazali zrobić badania na mój koszt 150zł. powiedzieli że zwrócą ,jak przyjechałem do Piaseczna zorientowałem się że tłumów nie ma było nas dwóch,przeprowadzili dwa szkolenia,jak i dwa testy sprawdzające nasze wiadomości teoretyczne na temat montażu rusztowań,potem pozbierali całą dokumentację oryginały świad. pracy,uprawnienia ,scc itp.i z kserowali , nie wspomnieli ani słowa o zarobkach o hotelu kto płaci o warunkach umowy do słownie nic na temat pracy i dali do podpisania umowę ,która była zawarta na trzy miesiące a opiewała na kwotę 1620 zł. brutto, więc powiedziałem płatność miała być w euro,to Pani dyrektor od finansów powiedziała że za tydzień dostaniemy aneks do umowy w którym to aneksie zarobki będą stały w euro ale nie potrafiła powiedzieć ile, nie chciała też pokazać tego aneksu,dopiero po jakimś czasie widząc że nie podpisze umowy przyniosła jakiś aneks in blanko na 4 strony A4 , może nie jestem zbyt inteligentny ale ten aneks nie był dla mnie zrozumiały był zagmatwany ,wiec poprosiłem o ten aneks żeby pokazać mojemu księgowemu po to aby wytłumaczył mi nie jasne sprawy, Pani się oburzyła mowy nie ma powiedziała że wydziwiam za dużo ,więc umowy nie podpisałem podziękowałem i pojechałem do domu.Straciłem 150zł. za badania za które mieli mi oddać(rachunek za badania sobie zostawili a jak się zorientowałem to zadzwoniłem i poprosiłem o zwrot za badania to Pani skłamała i powiedziała że nie mają żadnego rachunku) i 200zł na paliwo oraz cztery godziny czasu na szkolenia. Reasumując jak chcesz pracować dla xervonu to nie pytaj za dużo co za ile ,nie bądz za mądry a najlepiej udawaj debila i podpisuj wszystko co ci podsuną, tak właśni wygląda rekrutacja do XERVONU. Pozdrawiam wszystkich myślących.

kumpelszalaniaka

pozdro dla Szałaniaka i jego kumpli co wylecieli za chlanie w pracy że aż dziw że tak późno brawo chłopcy)))

halama

to zależy od ilości zielska :-)

yoyo

A co tam słychać u pani Czerwonookiej?

yoyo

a jak się czuje siwo-wąsaty miłośnik stoczniowego paliwa?

monter

w plettacu lepiej i nie ma problemu z wyjazdami.pozdrawiam chlopaków z krachbau z mznncheim

była pracownica

Do ja.Miruś nawet nie stać cię na to żeby się podpisać? Nic nie wnosisz swoją wypowiedzią do tematu , a skoro nic nie masz do dodania to się nie wypowiadaj.Nastroiłeś mnie do kontynuowania tematu więc w dzisiejszym odcinku opiszę wam metody i strategii zalecane przez dyrektora tej firmy.otóż szanowny pan dyrektor zaleca w przypadku kiedy ktoś jest niewygodny dla firmy np. Inspektor itd. żeby go zaprosić na balans opis podstawić dziwkę zrobić fotki i szantażować. Mogłabym użyć nazwisk kilku ważnych osób np z als tomu w stosunku do których zalecał takie postępowanie , ale zrobiło by się nieprzyjemnie prawda?

Była Pracownica

Thyssenkrup już wstydził się dziadostwa reprezentowanego przez xervon i sprzedał dziadów za paczkę fajek i litra wódy , czyli i tak drogo.Działająca od 1996r to fakt, ale tylko w rusztowaniach i do tej pory używają złomu bo rusztowaniami to trudno to już nazwać z tamtych lat.Pękające ze starości tależyki czy też odpadające zamki diagonali i rygli to standard. Strach ludzi na ten złom wpuszczać.Co do izolacji to jak się nie mylę to wystartowali dopiero w 2009r jako podwykonawca łódzkiej firmy zatrudniającej samych ochlapusów.Mieli wtedy chyba 4 monterów izolacji oraz 5 rusztowaniowców o to faktycznie duża firma.Haha najbardziej prestiżowych budowach no fakt jak alstom zobaczył jaki złom przywieźli na budowę to mało co kontraktu z nimi nie zerwał.

robol

nie jest żle mieszkania jak w każdej innej firmie zarobki bardzo dobre jeśli się chce solidnie pracować

robol

ja tam nie narzekam pracuję w izolacji orobić się trzeba ale płacą bardzo dobrze wszystkie godziny wraz z dodatkami

Izoser

Mamy tu do czynienia z ekspertem? Możemy zadawać pytania?

izoser

siema a pracuje tam u was nadal ten Szałaniak co mu laliśmy do rosołu ? Zawsze po bibie rano tak bardzo mu smakował)))

hello

czytam te pełne niechęci wpisy i zastanamiam się ,czy wpisującym chce się pracować czy tylko dostawać kasę.proponuję założyc swoja działalność i spróbować tego miodu samodzielnie. wtedy zrozumiecie to, czego teraz nie potraficie.

ludek

spora czesc osob nie ma pojecia o pracy. Biora kazdego przyglupa, byle ktos byl. Placa? prosze was, najpierw trzeba zarobic na biura i tych kierownikow (leserow) a pozniej na roboli,co zostanie..... przerwy - nieplatne,co jest niezgodne z kodeksem pracy.Przy 8h nalezy sie 15 min i nie powinnismy tego odrabiac! a jednak musimy, a wiemy wszyscy ze za to placa im niemcy;/ dajcie sobie spokoj, bo wypowiedzenia rzucaja z dnia na dzien. Biora jak maja potrzebe a pozniej wypad! Kierownicy budow sa chyba po szkolach specjalnych bo czesto nie maja pojecia o tej pracy, wspolpacy i odnoszeniu sie do ludzi,zwyczajne buce! zreszta, jak zarezykujecie to sami zobaczycie.

pracownik byly

Najgorsza firma nie polecam

Natka

Ja tam nie narzekam.... pracuje sie miło... sa zgrzyty ale tak jest w kazdej innej firmie... trzeba miec swoje zdanie i mówić o tym głośno a nie tylko rozmawiac i puszczac plotki za plecami.... Ja polecam oddział pomorski.

gosc

Firma ok tylko trzeba rypac ostro za mala kase bylem 2 dni dalem sobie spokuj jak masie okazje to omijac firme zajada ludzi na maksa

ja

xervon to dobra firma lecz nie ma tam miejsca dla leni doceniani sa tylko pracownicy starający się i nie pijacy

nowy

Witam. Mam do was pytanie ponieważ mam okazję zostać kierownikiem regionu Bełchatów to czego można się spodziewać zasiadając na takim stanowisku. Chodzi mi o to jak często wymieniają takich kierowników itd?

radek

wszystkich biadolących odesłąć warto do konkurencji ;niech was miodem tam posmarują,a potem pszczólki was użądlą w jęzory kłamliwe

ziomal

Jeśli chodzi o narzędzia do pracy to większosc trzeba mieć swoich. pracowałem w tej firmie parę miesięcy temu to dawali tylko wkrętarke i śrubokręt poza tym nic.

ziomal

Firma xervon- z biegiem czasu dla pracowników którzy robią od początku istnienia firmy stawki zamiast iść w górę idą w dół. Robi się coraz więcej( prowadzących) na których trzeba robić. Budowy xervonu jeden wielki syf.Dużo gada dyrekcja o innych budowach a tak naprawde mają je dwie albo jedną. Wiele obietnic ze strony kierownika a tak naprawde to są słowa puszczone na wiatr.Widać kiedy kończy się praca na danym obiekcie bo od razu zaczyna się latanie z alkomatem żeby tylko kogoś złapać bo myślą że tutaj jacyś pijacy pracują. Ludzie którzy robią w tej firmie jeśli chodzi o izolacje są naprawdę w porządku pomijając paru konfidentów (usunięte przez administratora)

jojo

oj tam u nas na stoczni też się pije i szefowa czasem postawi .

baba

Szałaniak dzisiaj znowu pijany po budowie chodził ciekawe kiedy nam firmę wygonią z Ineosu

jojo

własnie tez zastanawiam sie nad wyjazdem do niemiec z xervonu, Duncyk wiesz cos wiecej na temet nowych kontraktów?

@duncyk 31.05.2014 15:47
Tak byłem na spotkaniu w Piasecznie jest to jedna wielka lipa jak chcesz znać szczegóły to zadzwoń do mnie ale od razu odradzam...

Widzę że administrator usuną nr. telefonu a więc opiszę po kolei .Najpierw kazali zrobić badania na mój koszt 150zł. powiedzieli że zwrócą ,jak przyjechałem do Piaseczna zorientowałem się że tłumów nie ma było nas dwóch,przeprowadzili dwa szkolenia,jak i dwa testy sprawdzające nasze wiadomości teoretyczne na temat montażu rusztowań,potem pozbierali całą dokumentację oryginały świad. pracy,uprawnienia ,scc itp.i z kserowali , nie wspomnieli ani słowa o zarobkach o hotelu kto płaci o warunkach umowy do słownie nic na temat pracy i dali do podpisania umowę ,która była zawarta na trzy miesiące a opiewała na kwotę 1620 zł. brutto, więc powiedziałem płatność miała być w euro,to Pani dyrektor od finansów powiedziała że za tydzień dostaniemy aneks do umowy w którym to aneksie zarobki będą stały w euro ale nie potrafiła powiedzieć ile, nie chciała też pokazać tego aneksu,dopiero po jakimś czasie widząc że nie podpisze umowy przyniosła jakiś aneks in blanko na 4 strony A4 , może nie jestem zbyt inteligentny ale ten aneks nie był dla mnie zrozumiały był zagmatwany ,wiec poprosiłem o ten aneks żeby pokazać mojemu księgowemu po to aby wytłumaczył mi nie jasne sprawy, Pani się oburzyła mowy nie ma powiedziała że wydziwiam za dużo ,więc umowy nie podpisałem podziękowałem i pojechałem do domu.Straciłem 150zł. za badania za które mieli mi oddać i 200zł na paliwo oraz cztery godziny czasu na szkolenia. Reasumując jak chcesz pracować dla xervonu to nie pytaj za dużo co za ile ,nie bądz za mądry a najlepiej udawaj debila i podpisuj wszystko co ci podsuną, tak właśni wygląda rekrutacja do XERVONU. Pozdrawiam wszystkich myślących.

cieśla
@duncyk 03.06.2014 13:24

Dziwne to ich zachowanie tym bardziej że maja juz duzy problem z naborem ludzi ale co sie dziwic skoro placa tyle ile placa dajac prace na akord przy rusztowaniach ludzie za glowe sie zlapcie

duncyk

Czy ktoś wie jak wygląda praca i zarobki jak się jest oddelegowany do Niemiec jako monter rusztowań?,ponieważ mam podpisać umowę z Xervonem ,a z tego o czym tu piszecie za dobrze to nie wygląda.

wysoko

A czemu służy ta strona? Myślę ze wyrażeniu opinii o pracodawcy przede wszystkim osób pracujących w danej firmie a nie wylewaniu żali byłych pracowników bądź zarzadu który usiłuje się wybielić

moderator

z czyją uczciwością? nie reprezentuję Xevronu

moderator

Warto zwrócić uwagę na kryzys w branży budowlanej. Inna firma oferuje Wam lepsze warunki pracy? Trzeba wziąć się za robotę, to będzie mniej czasu na narzekanie. Podobno jeśli jest się uczciwym i pracowitym, to można w Xervonie dobrze zarobić.

monterek

Ciekawe kiedy warszawka weźmie się za Księciunia który co drugi dzień jest pijany w pracy na budowie Ineos co owinął sobie Kierownika wokół palca i takie bajki mu wciska ,że to aż dziwne ze ta budowa jeszcze nie upadła panoszy się po budowie ludzi ma za nic otoczył się gromadką popleczników którzy za wiele to nie potrafią ,a są stawiani za jakieś wzorce. Gdzie kontrole alkomatem wtedy się okaże jaka to fajna ekipka..

była pracownica

Janek podaj nr tel do ciebie albo odezwij się na kucyk0@autograf.pl . Jedno mnie zastanawia czemu ktoś z firmy będący na dyrektorskim stanowisku boi się podpisać swoim imieniem tylko chowa się za nickami różnymi odpowiesz nikodem , albo raczej Mirek?

Janek

Potwierdzam, ta firma to pomyłka, nikomu nie życzę pracy za takie pieniądze i w takich warunkach. Zarobki żałośnie niskie do tego astronomiczne wymagania wobec pracownika, traktowanie pracowników z góry, bardzo zła atmosfera pracy, ludzie bardzo niemili, począwszy od tej pruderyjnej i pretensjonalnej kadrowej, która na powitaniu zmiesza cię z błotem. Wszyscy tam zdają się wyobrażać na swój temat niestworzone rzeczy, kim to oni nie są i czego sobą nie reprezentują kiedy w rzeczywistości są przeciętniakami kiszącymi się w rozpadającej budzie pracując w nic nie znaczącej na polskim rynku firmie. To co tam się dzieje najlepiej obrazuje to co wypisuje tutaj ten pracownik tej firmy zza swojego biurka. Nie zna czlowieka i z góry nazywa go leniem bo nie chce harować za 1500 złotych 7 dni w tygodniu po 10 godzin. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem i nikomu tego nie polecam.

Ryszard

Firma dobra traktuje monterów jak (usunięte przez administratora). Kto to widział by rusztowania na akord stawiać. Płacone od metra montażu. Elewacje można tak stawiać a nie rusztowania w obiektach przemysłowych,stoczniach, elektrowniach. Nie ma to odwzorowania jaką robotę wykonują monterzy a jaka jest płaca i ile godzin ma taki dzień pracy by zarobić godną dniówkę. Dlatego większość dobrych monterów przeszło do Plettaca i Ramirentu bo pracują na godziny i wiadomo ile taka dniówka im wyjdzie a nie loteryjne raz 100zł za 10 godzin pracy a drugi dzień 20zł też za 10 godzin pracy bo rusztowanie było skomplikowane i trzeba się nakombinować by ominąć trasy kablowe i rury, ciągi technologiczne. Czy w innych krajach też tak jest? Nie. Tam monter rusztowań jest doceniany i nie ma głodowych stawek i nie słyszałem o pracy na metry. Pracowałem w Belgii, Holandii, Szwecji i Niemczech jako monter i nigdzie tak nie było jak w Xervonie i u podległych mu podwykonawców.

ciekawy
@andrzej 30.03.2014 17:58
Co siedzisz na dyrektorskim stołu zarabiasz dzięki pracownikom fizycznym i podwykonawcą 8-9 tysiaków na miesiąc i się wielce mą...

Andrzeju,czytaj ze zrozumieniem ! pracownik fizyczny nie zrobi projektu ,nie weżmie na siebie odpowiedzialności ,bo nie ma uprawnień projektowych . Ty musisz cięzko pracować rękoma a ktoś inny głową .Rynek wycenia czyja praca jest cenniejsza. a najlepiej trzeba było kopać w gałe - jak Lewandowski

eryk
@ciekawy 01.04.2014 22:11

Coś w Bełchatowskiej Elektrowni projekty powstają dopiero po wykonaniu rusztowań. To myślę że monterzy powinni brać też pensje za projektantów.

jojo

ja pracuje w xervnie prawie rok nie zgadzam się z ta opinia jedni maja doplate w urzędzie skarbowym a drudzy zwrot i to nie znaczy ze xervon nie placi podatkow musza placic a to ze masz doplate to nie jest ich wina to jest dobra firma na pewno lepiej jest niż w plettacu tam to masakra

Zostaw opinię o Xervon Polska - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xervon Polska