Opinie o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Kolega2

W firmie thyssen nie ma nadgodzin

Były...

Odbierasz czas wolny. Z pieniędzmi są poślizgi. Ogólnie bałagan organizacyjny i brak komunikacji to już standardowe działanie. Główna uwaga skupia się na tym jak dokręcić pracownikowi śrubkę, a nie jak poprawić funkcjonowanie firmy. Nie polecam.

Prac. Kone

Jak przedstawia się sytuacja wTE, z tego co tutaj się mowito przejmujemy was ale w zredukowanym składzie. Były zarząd miał za zadanie zrobić selekcję a my ją zakończyć. Nie zazdroszczę. No i już nie będzie jak dawniej to na bank.

Prac tke
@Prac. Kone

Kone nie dało rady nas wchłonąć. Poszukaj to znajdziesz, dziś zarząd TK zgodził się sprzedać dział wind.

Mod.
@Prac. Kone

Od straszenia są inni, a nie konserwator z Koziej Wólki, który ma problem z poprawnym napisaniem kilku linijek tekstu. Sprawdź dwa razy zanim coś napiszesz.

Obecny_i_ucieszony

Nareszcie pożegnaliśmy się z pabianickim gangiem. Teraz jeszcze przyjezdni z Konstancina i będzie spokój.

Kolega
@Obecny_i_ucieszony

Jak czytam Twoja wypowiedz to skóra mi cierpnie, Polska dla Polaków, Warszawa dla Warszawiaków a niby Ty to kto nie Polak, Ten z Konstancina czy z Pabianic to nie godzien podjąć pracy w Warszawie,bo Warszawa dla Warszawiaków. Prześledź swoje drzewo genealogiczne bo słoma z butów Ci wychodzi. Pozdrawiam

@Kolega

Kolego a dlaczego założyłeś, że to wpis kogoś z Warszawy? Miejscowości użyte chyba zamiast nazwisk, żeby było wiadomo o kogo chodzi. Ja to tak odbieram, a nie jako lokalny szozinizm (??!!!)

@Kolega

Bardziej chodzi o to co sobą reprezentowali - czyli niewiele dobrego. Ci ludzie nie mieli pojęcia w jaką branże weszli i dojechali tą firme, mogli by i być ze wsi spod Rzeszowa to nie ma znaczenia, ma znaczeni to ze nie nadawali się do zarządzania tą firmą, to ze stworzyli sobie oddział w Pabianicach pod domem gdzie w tym mieiscie zabudowa to max 2 piętra pokazuje jak mali i zaściankowi byli, kolejne samochody prezes myślał tylko o nowym aucie najpierw pezot potem lexus, ewidentnie zachłysnęli się tym ze jeden to ceo drugi dyrektor - mentalnie mogą zarządzać co najwyżej fermą (usunięte przez administratora) chowu klatkowego a nie firma techniczną.

@hehehe

Widzę, że niektórym trudno rozstać się z przeszłością i skupić się na teraźniejszości, na ocenie własnej osoby, i własnego wkładu w rozwój firmy. Przy kolejnym wpisie na forum życzyłabym sobie więcej merytoryki ze strony Pana/Pani hehehe, jak i zastosowania podstawowych reguł gramatyki języka polskiego. A co do potrzeby spokoju; przed nami wkrótce (luty/marzec) raczej turbulencje i przejęcie firmy przez KONE. Wtedy do złych Pabianic i złego Konstancina dołączy też Espoo. Dla niedoinformowanych Espoo to siedziba Kone w Finlandii. Pozdrawiam

Kolega
@hehehe

Zapnij pasy kolego, możesz nie przetrwać. Żal mi nie będzie.

XY
@hehehe

Z takim pakietem nienawiści trudno będzie Ci się odnaleźć w nowych okolicznościach. . Osobiście bardzo Ci współczuję, nie łatwo żyje się z takim charakterem, nie mówiąc o współpracownikach. Ale to nie moja sprawa. Pogody ducha.

grubagoska
@XY

goska, przecież golym okiem widać ze każdy kolejny komentarz za pabianicami jest tylko i wyłącznie twój - wiesz po czym widać? Czuć chłód przez ekran komputera taka zimna jestes :D

@XX

W Kone, sądząc po ich wynikach i pozycji rynkowe, znają się na prowadzeniu biznesu. Ekipę z Finlandii przywitamy więc z przyjemnością, jako ratunek od ignorantów, którzy powoli się wykruszają.

@Kolega2

Przejdźmy do faktów i pozostawmy osobiste urazy; Thyssenkrupp Elevator podobnie jak Kone jest rentowny. Nie ma więc mowy o braku kompetencji, bądź ignorancji. Nasza pozycja rynkowa jest jednak uzależniona od pozostałych sektorów Thyssenkrupp, które w ostatnich latach są dość deficytowe. Sprzedaż Thyssenkrupp Elevator do Kone, bądź Hitachi to droga do szybkiego przypływu gotówki niezbędnej w celu restrukturyzacji ThyssenKrupp. I byc może Kolega2 przyjmie Kone z przyjemnością. Obawiam się jednak, że Kone przyjmie nas redukcją etatów. Wówczas chciałabym widzieć owe ,,ucieszenie,, Pozdrawiam.

@XX

Spokojnie, osoby kompetente moga czuć się bezpiecznie, a reszty mi nie żal ;)

Koleżanka
@hehehe

Z tego co piszą poprzednicy wynika, że nie potrzebnie ziejesz nienawiścią. Opnuj się bo szkodzisz naszej póki co firmie.

@Koleżanka

Czyli jesteś osobą niekompetentną zbędny przy ewentualnym przejęciu przez kone :)

7wTKE

Hej koledzy i koleżanki jak tam po świętach sytuacja w firmie. Czyżby Thyssen miał problemy finansowe(bo o kadrowych to wiem). Czy tylko mi potrącili z pensji nie wy płacili za dyżur i prace zlecone. Może plotka o sprzedaży firmy lub jej upadłości nie była zmyslona. Najlepszego na nowy rok być może już w innej stabilniejszej firmie.

Obserwator
@7wTKE

Jeśli mnie pamięć nie myli - to nie ma jeszcze końca miesiąca. A z tego co wiem - przelewy powinny wpłynąć do 31-go. Może w tej sytuacji nie należy siać fermentu, tylko cierpliwie poczekać i sprawdzić konto.

Obecny
@7wTKE

O problemach finansowych nic mi nie wiadomo, ponoć wypracowalismy 95% normy, to dobry wynik. Chodziło o zagrywki personalne. Ale to już historia. Musimy strzec się wszechmogacej Małgosi, potrafi być bardzo skuteczna jeśli ktoś jej podpadnie. Zapytajcie pracowników z poprzedniej pracy, kiedy i ona w końcu wyleciała przez 2 lata pracowała jako zwykła księgowa. No cóż teraz jest na fali. Trzymajmy się.

Obecny2
@Obecny

Miejmy nadzieję, że dobra passa wszechmocnej i manipulującej MR szybko się skończy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE na stanowisko Branch Controller? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Janusz

Co tam słychać w TKE chodzą dziwne słuchy?

Mientki
@Janusz

Dzieje sie oj dzieje Ciekawe ruchy i slabi odpadajo.

20 dni? To byłby super prezent na zakończenie roku. Obyś miał rację

???
@Xyz

O jakich 20 dniach piszesz?

@???

Kolega pisał że obstawia następną zmianę w zarządzie za 20 dni. Wpis niestety usunięto, musiał zaboleć panią "Ona" która pisze o pilnowaniu stolików (chyba chodziło jej o stołki, widać ona o swój się obawia)

Zwolniony

To nie mam o czym marzyć na razie skoro p. M została. Głównie to ona sterowala zwolnieniami. A swoją drogą to ciekawe, że tylko prezes poleciał.

Zwolniony

Skoro macie nowy zarząd to może spróbować powrotu, nadal szukam pracy i chętnie spróbowalbym jeszcze raz. Lubiłem tam pracować. Proszę o radę.

@Zwolniony

Zarząd nie jest nowy, wymieniono prezesa, ale reszta ekipy została. Póki co żadnych pozytywnych zmian nie ma. No może strqch w oczach u niektórych dyrektorów ;)

Ciekawy

Co słychać w ThE przy nowym zarządzie? , p. M urobila już nowego prezesa? Chyba miała chrapke na fotel Mati. A taka była z nich ładna para, zarządu oczywiście.

Matka

Dzień dobry, trochę nietypowo, ale może któryś z Panów zechce pomóc. Czy watro ukończyć technikum o profilu urządzeń dźwigowych? Jakie badania wykonywane są przez lekarza medycyny pracy? Syn zastanawia się nad tym profilem, ale ma pewne kłopoty ze zdrowiem i nie wiem czy taka praca jest dla niego. W szkole nie umieją mi odpowiedzieć na pytanie jakie kryteria zdrowotne powinien spełniać pracownik. Podobno zależy to od lekarza medycyny pracy do jakich specjalistów kieruje potencjalnego pracownika. Może jakiś praktyk odpowie? Będę bardzo wdzięczna.

@Matka

Daj, kobieto, synowi wolną rękę, jak wybrał taki fach, to znaczy, że się do niego nadaje

Matka

Nie mogę dać mu do końca wolnej ręki. Ma 13 tat. To dzieciak jeszcze. Laryngolog mówi, że niby ok ale nie powinien pracować w hałasie. Co będzie jak za 5 lat okaże się, że orzecznik nie podpisze mu papierów do pracy. Zmarnowane 5 lat. Ja piszę o wyborze szkoły o tym profilu i naprawdę prosze o radę

@Matka

Mogę podpowiedzieć, iż w skierowaniu są 3 czynniki: jazda samochodem, praca na wysokości powyżej 3m oraz dźwiganie ciężarów do 30kg. Nie wiem czy to coś pomoże, najlepiej się Pani skontaktuje z biurem w Warszawie, to pewnie powiedzą coś wiecej.

@Matka

Ze względu na pracę na wysokości powyżej 3 m pracownik musi przejść konsultację laryngologiczną, okulistyczną, neurologiczną plus psycholog ze względu na samochód służbowy. Niestety zakres badań może się trochę różnić - w zależności od lekarza lub ośrodka. Laryngolog czy neurolog to zazwyczaj podstawowe badania, okulista podstawy plus widzenie przestrzenne, psycholog to standardowe psychotesty plus ciemnia. Czy warto? Uważam, że warto, jeżeli syn ma takie zainteresowania. Branża ewidentnie cierpi na brak pracowników, mimo, że zarobki nie są słabe.

@Matka

Najgorzej jak mamusie się trzęsą nad synusiami i robią z nich niepełnosprawnych

Byly

Cześć, szukam informacji odnośnie obecnej sytuacji w firmie, może czas wrócić? Dajcie znać?

@Byly

Nie ma do czego wracać

Novy

Nie przesadzaj... Firma się stabilizuje. Będzie nieźle. Wracaj . Są zmiany idzie na lepsze.

były
@Novy

a mógłbyś wymienić te zmiany na lepsze?

Byly

Może jakieś szczegóły, proszę

@Byly

Haha do czego?

evangelis

W firmie oszukują i nie dotrzymują słowa , jak się zatrudniasz żądaj wszystkiego na papierze bo potem się wypierają , a zastraszanie pracownika na porządku dziennym

@evangelis

Dzięki, że piszesz, ale nie wyjaśniłeś w jaki sposób "w firmie oszukują". Mógłbyś to doprecyzować? Taka informacja będzie bardzo ważna dla przyszłych pracowników.

Evangelista
@Paweł

Jak oszukują? Na spotkaniu całej firmy Zarząd prezentuje wyniki i oficjalnie mówi, że nie będzie zmian personalnych i zwolnień. 3 miesiące później kilkanaście osób dostaje wypowiedzenia.

Hahah
@Evangelista

Niemcy popełnili poważny błąd zatrudniając młodego chwasta na prezesa, którego glowna podjara to fajne auto służbowe. Taka osoba nie reprezentuje poziomu nawet na stanowisko dyrektorskie.

@Hahah

A kim ty jesteś żeby wydawać opinie i pouczać Niemcy. Zazdrość czy zawiść czy wszystko naraz, bo młody, zaradny i posiadający kompetencje skoro wygrał konkurs. Najbardziej chyba boli, że pochodzi z warszawskiej prowincji, ale tam też rodzą się mądrzy ludzie.

Ahhah
@Ona

Malgo nie wchodz mu az tak głęboko ;) młody zaradny ze wsi. W sumie pasuje. Potem otworzył sobie oddział na wsi gdzie nie ma nawet 1 urządzenia transportu bliskiego heheh

@Ahhah

Otworzył też szkołę kształcąca operatorów dźwigów też na wsi heheh, nie dorastasz mu do pięt a słoma z butów dawno ci wychodzi miastowy heheh. Chwastem możesz nazywać żonę jeśli Ci na to pozwoli, ahhah

.,.
@Ona

Masz kompleksy z powodu pochodzenia, czy zwyczajnie głupia jesteś?

@.,.

A co tu akurat pochodzenie ma do rzeczy, uważasz, że możesz komuś dokopac bo jesteś anonimowy, jak dzieciak w przedszkolu. Pracowałam tam i może nie jest perfekcyjnie ale nie można zarzucić zarządowi, że się nie starają. Nie wiedziałam, że można być zwyczajnie i nadzwyczajnie głupim, skoro tak mówisz to chyba jesteś expertem????

On
@Hahah

Nie jest tak z prezesem kiepsko skoro oferujesz mu stanowisko dyrektora, a fajne autko każdego cieszy. Postaraj się to może i Ty będziesz takim smigal, ale zmień taktykę.

Magdalena

@Nick Bardzo Cię proszę, abyś na forum zachował jako tako kulturę wypowiedzi. Byłabym wdzięczna, jeśli byś napisał, czy ThyssenKrupp organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

@Magdalena

Jasne, że TKE organizuje szkolenia dla swoich pracowników, ale żeby ten plus nie przesłonił wam minusów pracy w TKE, a jest ich duuuużo więcej niż plusów

.,.
@Ona

No to już się dowiedziałaś, na swoim przykładzie, że można być zwyczajnie i nadzwyczajnie głupią

@Evangelista

A kilka dodatkowych daje wypowiedzenie z pracy.

Ona

Najlepiej ty też się zwolnij będziesz miał nowy obiekt do hejtowania, czy może masz koszmary nocne przed zwolnieniem a należałoby ci się jak talala. ????

@Ona

A nie widzę powodu ani potrzeby się zwalniać, lachociągu.

Chyba ktoś cię już prosił o kulturalne wypowiedzi, czy to za wielki wysiłek jak dla ciebie. Pozdrawiam

Zajmij się swoimi sprawami, kolego

Xxxx
@Hahah

(usunięte przez administratora)Przez takie (usunięte przez administratora),używając Twojego określenia firma tylko traci, podwarxajac wiarygodność firmy na forum działasz na jej niekorzyść, a skoro pracujesz to też na twoją. I jak ma się dobrze i przyjemnie, zastanów się.

Taki zaradny
@Ona

Nie ważne jest skąd pochodzi tylko jak „zarządzał” firmą. Proszę Pani zaradny? tak zaradny, że mu podziękowali! Rok za późno!

Nie pykło
@Ona

chyba jednak zabrakło tych kompetencji? :D

Wyrażaj się
@Ona

I właśnie Ci operatorzy w przyszłości będą konserwować? Ogórki? w Pabianicach? Hahahahahahah

@Wyrażaj się

Pytanie za 100pkt. Jaka jest różnica pomiędzy OPERATOREM dźwigów, a KONSERWATOREM urządzeń dźwigowych?

XYZ
@Ciekawy

Taka jak między kierowcą auta a mechaniki samochodowym

@XYZ

No właśnie. To ten były założył klasę operatorów dźwigów, ale dla kogo, bo chyba nie dla naszej branży. I to ma być odczytane jako sukces tej ekipy ?

@Ciekawy

I ile ta szkoła kosztuje naszą firmę?

El Chapo

Za dużo

Cotam

Rafał jeszcze pracuje? Ciekaw jestem czy gość ma świadomość jak źle zarządza serwisem? Pracuje od roku w innej firmie i po biurze chodzą ludzie i sie śmieją z dyr serwisu thyssena , trochę wstyd. Jedno jest pewne, facet w tej branży kariery już nie zrobi.

???
@Cotam

Jak to pracuje od roku w innej firmie?

ZX
@???

W innej firmie pracuje osoba pisząca tę opinie. To raczej jasne. A to, że sytuacje w tke komentuje się na bieżąco w innych firmach z branży to nie sekret. Jest w konkurencji wielu byłych pracowników tke, którzy nadal interesują się firmą i raczej dobrze jej życzą.

@ZX

Pewnie masz racje. Źle zrozumialem. Chociaż po tym Panu wszystkiego się można spodziewać.

Szczęśliwy

No i pogonili wieś prezesa. Teraz czas na jego przyd_pasów ha ha ha

Happy
@Szczęśliwy

Cała firma szczęśliwa. Żegnany najgorszego prezesa ze wsi czy z miasta jakiegokolwiek miała firma. Czas na najgorszego dyr który nie ma bladego pojęcia o serwisie. Pakujemy się i wracamy kolejka do Pabianic. To branża nie dla was.

Zadowolony
@Szczęśliwy

Bardzo dobrze,w ciągu dwóch lat zniszczyli tą firmę,szkoda tylko że tak długo to trwało.

@Happy

Najgorszy jako dyrektor serwisu, ale w obskakiwaniu nowego Prezesa mistrz świata. Obrzydzenie brało jak się na to patrzyło. Tfu

Happy
@Gerard

Najgorsze jest to że oni znajdą nową pracę i będą psuc inna firme. Dobrze że zaczęło się czyszczenie naszej. Jeszcze malgo i szukamy nowego prezesa. Może w końcu ktoś z branży a nie kosmici

@Happy

Przecież nowego już mamy. Z zagranicy...

XYZ
@Gerard

Oby nie nie wejść z deszczu pod rynne. Ponoć Portugalczyk nie da sobie mieszać w talerzu. Ale co tam wygryzlismy jednego to i następnego. ????

@XYZ

Tu nie chodzi o wygryzienie, tylko o kompetentnych ludzi na stanowiskach decyzyjnych. A w tej firmie do tego jeszcze daleko.

@Happy

Happy your turn! Show us your competences.

@Zadowolony

Pracuje już kilka lat i nie mogę zrozumieć dlaczego poprzedniego prezesa zwolnili skoro wg. CIEBIE tak dobrze firma prosperowala a nam pracowało się w bajce i tą sielanke ostatni prezes rozwalił w 2 lata. Czyżby Helmut działał na niekorzyść własnej korporacji. No zastanów się zanim coś napiszesz.

Grab

Po pierwsze za poprzedniego Zarządu różowo nie było, ale zarząd sam się zwolnił. Po drugie- patrząc na "dokonania" następców, to tak, można śmiało powiedzieć, że wybierając w "konkursie" tych ludzi, Helmut zadziałał na własną szkodę.

Happines
@Szczęśliwy

Dawno nic tak bardzo nie poprawiło mi humoru jak dzisiejsza wizyta na gowork :)

@Happines

Jeżeli masz satysfakcję z konwersacji zakompleksionych jednostek, to gratuluję IQ. Może czas, by owe zakompleksione jednostki spróbowaly bardziej merytorycznie podejść do tematu w imieniu dobra firmy. Jak do tej cała konwersacja ostatnich dni jest jedynie anonimowa próba zdeskrdytowania konkretnych osób, bez ewidentnych podstaw.

@Grab

Chyba musieli się zwolnić skoro rozpisali ko nkurs, mniej hejtuj a więcej pracuj. Będzie z korzyścią i dla Ciebie i dla firmy.

Grab

Jeżeli pisze swoje uwagi to robię to po godzinach pracy. Ale ty to chyba nie masz co robić w pracy skoro o tej godzinie siedzisz i wypisujesz marne wypociny. Mniej hejtuj a więcej pracuj, będzie z korzyścią i dla Ciebie i dla firmy!

Jaromir
@XX

Kolego mam wrażenie, że zdecydowanie za bardzo bronisz tych „konkretnych osób” chyba naprawdę samego siebie, podejrzane nieprawdaż? Ha.

@Jaromir

Jak już to Koleżanko, choć nie przypominam sobie byśmy mieli kiedykolwiek godność. I osobiście nikogo nie bronię, ale poziom całej dyskusji jest żenujący, i jest na szkodę firmy. Osobiste urazy winny być rozwiązywane w bardziej cywilizowany sposób. Nieprawdaż?

Na szkodę firmy???? LOL
@XX

XX teraz komentarze działają na szkodę firmy, a wcześniejsze działania Pana „ABUBU” to już nie :)? Dodam tylko tyle, że wiele cenionych osób odeszło lub zostało zwolnionych bez powodu i od razu uprzedzę twój następny komentarz, w wielu przypadkach nie było żadnych przesłanek do zwolnień. Dziękuje, dobranoc.

@Na szkodę firmy???? LOL

Co to znaczy, że ludzie zostali zwolnieni bez powodu? Może przesłanką były problemy finansowe firmy? Powiedz coś więcej.

@Happy

Mów za siebie, ja w przeciwieństwie do Ciebie szanuje ludzi, nie obrzucam ludzi błotem za brak kompetencji.(usunięte przez administratora)

@Na szkodę firmy???? LOL

Warto przyjrzeć się bliżej sytuacji firmy na rynku globalnym, by zrozumieć powody redukcji etatów. I fakt, nie wszystkie działania zarządu były trafne, ale z tego co mi wiadomo zwolnienia ostatnich miesięcy to decyzja odgorna, z centrali, a nie zarządu w WAW.

@XX

Piszesz, że zwolnienia to decyzja odgórna. Poniżej można przeczytać, że osoby do zwolnienia zostały wytypowane przez kierowników. Wszyscy winni tylko nie Zarząd. A tak na marginesie, obecne poszukiwanie pracowników, to czyja decyzja?

ZX
@XX

Nie wszystkie decyzje były trafne to na pewno, i szkoda że Zarząd nie umiał zapobiec zwolnieniom. Jak się okazuje ludzi jest za mało, a o konserwatorów nie będzie łatwo, bo wieści o złej sytuacji w serwisie szybko się rozchodzą.

ANDRE
@XX

Owszem nie były trafione bo jak można nazwać zwolnienia osób by na ich miejsce zatrudniać kolegów z byłej pracy bez doświadczenia niekoniecznie w tej samej lokalizacji?? Dziękuje, pozdrawiam.

Tomcio

Ta winda jedzie do góry czy w dół waszym zdaniem?

Optymista
@Tomcio

Niestety,spada w dół,ogranicznik prędkości się zaciął i chwytacze nie działają:(

Dot13

Wspaniała nowina, wszyscy się bardzo cieszymy że Pana prezesa już z nami nie ma????

On
@Dot13

biuro wawka pewnie płacze, tak fajny byl. Zabawa, wyjazdy, fury - jesszce przyjdzie je teraz oddać i co to będzie! :P

Pracownik123

Ja jedynie czego bym chcial dla tej firmy to ludzi ktorzy sie znaja na tej branzy zaczynajac od kierownikow w gore. Ten zarzad nie byl najwyzszych lotow to fakt moze to sie zmieni teraz ale musialby tez zrezygnowac Pan Rafal bo niestety on ma swoich pupilkow w kazdym oddziale i poza nimi swiata nie widzi. Porobil ich brygadzistami pakujac im kase do kieszeni a innym starajacych sie mocno zlamanego grosza nie chcial dac. Nie pozdrawiam ich ale za to trzymam kciuki za rozwoj firmy i tych najlepszych konserwatorow.

Novy

Jak Portugal zacznie rządzić zatęsknicie za Matim. Stumbrasa i grilla nie hu hu.

Lulus
@Novy

Strumbas i wino regularnie wyjeżdżały w kierunku Łódź wiec mała strata

@Lulus

Lulus to nie ta era, by bawić się w STASI, w godzinach pracy. Skoncentruj się na własnych obowiązkach, a kontrolę pozostaw innym.

@Lulus

Pracujesz w kontroli osobistej czy masz rentgena w oczach, skąd biorą się jeszcze tacy ludzie. Koszmar.

Tomasz

Tak na wstępie, żeby uprzedzić „młodych gniewnych” informuję, że nigdy nie byłem w tej firmie nikogo (usunięte przez administratora) i swoje zdanie na temat tej sytuacji mam. Ale chcę tylko powiedzieć, że poziom tej dyskusji zwanej „opiniami” jest żenujący i raczej nadaje się na rozmowy przy piwku a nie na forum tej platformy. Firmę tworzy wiele osób, a pisząc takie rzeczy rzucacie cień na wszystkich. Przypuszczam, że po tym wpisie i na mnie się wyleją jakieś „pomyje” ale w przeciwieństwie do innych ja mam odwagę podpisać się prawdziwym imieniem. Pozdrawiam wszystkich pracowników TKE- aktualnych i byłych.

6latTKE

W koncu w koncu prezesiatko polecialo teraz tylko czekamy az poleci do Pabianic caly ten pseldo dyrektorek i oby polecial wraz ze swoimi ,,brygadzistami" (usunięte przez administratora)

Janusz

Oj co to się stało, czyżby porządki, a co z resztą kolesi z ..........

Lulus
@Janusz

Helmut w 5 minut zrobił porządek

Zostaw merytoryczną opinię o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE - Warszawa

• Jak się pracuje w TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE