ThyssenKrupp GfT Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o ThyssenKrupp GfT Sp. z o.o.

wio

nie wiem jaka jest atmosfera, ale nadal zajmują się budowlanką.

kiwi

Nie wiem jak się pracuje, ale rekrutacja pozostawia WIELE do życzenia. Nie są w stanie uzgodnić jednego terminu dla dwóch osób w firmie. Podkreślają, że są częścią koncernu, że mają procedury itd. itp. a na odpowiedź można czekać tygodniami, można dzwonić, pisać maile i wszysko pozostaje bez odpowiedzi. Choć padł termin na rozmowie do kiedy dadzą odpowiedź. Ciekawe, czy podczas pracy tam też trzeba tyle czekać na podjęcie jakiejś decyzji.

on

witam ile można zarobić w thyssenie na początku ? Proszę o odpowiedz dziekuje

lukas ***

Niektórzy nie rozumieją,że asertywność pozwala zachować świadomość i możliwość wyboru. Może w ogóle nie znając a zapewne rozumiejąc pojęcie ( w co osobiście wątpię ) , a co bardziej prawdopodobne - uzurpują sobie takie "zachowania" tylko dla siebie ! Pozdrawiam

życzliwa

Pracuję w tej firmie prawie 6 lat i nie narzekam. Wynagrodzenie jak na Kraków ponad przeciętną i zawsze wypłacane w terminie. Owszem brak możliwości awansu i rozwoju, ale spokojnie można wykonywać swoją co prawda odtwórczą, ale pracę. Jeśli chodzi o przełożonych, po prostu trzeba przyjąć ich patriarchalny "specyficzny styl zarządzania ", który jest swoistą mieszanką zasad korporacji i prywatnego folwarku ... . Ale to często spotykane zjawisko w naszym kraju.

zaskoczony

aaanonim - 2012-12-03 15:30:46 Ciekawa "firma", a właściwie oddział - szczelnie zamknięta grupa ( jak każą ją nazywać członkowie zarządu - team ), gdzie zatrudnia się niekompetentnych 'pociotków', lub przerażone (pracą w tzw.korporacji) Panie zaraz po studiach .Dominuje cichy [usunięte przez moderatora], zwłaszcza pod względem przekazywania informacji (przedstawicielowi zarządu) o swoich kolegach, koleżankach z działu i nie tylko..." Internet, jak niektórzy twierdzą to potęga " :) . Jedno jest pewne - działa i prowokuje do myślenia ... P.s. czy aaanonim czegoś się obawia ?!

aaanonim

Zostaw opinię o ThyssenKrupp GfT Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ThyssenKrupp GfT Sp. z o.o.