ThyssenKrupp Xervon Polska Sp. z o.o.

Biłgoraj

Opinie o ThyssenKrupp Xervon Polska Sp. z o.o.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@iosa jak obecnie wygląda praca w ThyssenKrupp Xervon Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co uważasz za największy plus swojej pracy.

ios

Z tego co wiem @barno 10 euro netto wychodzi, więc super jest

nieznajomy

9,5 e to stawka dla montera rusztowan osobiscie bylem tam,warunki nawet spoko ,pralka itp wszystko jest lodowki w pokojach,z internetem tez nie ma problemu.

to zalezy jak lezy stawka miedzy 9 euro a 11 euro brutto umowa na czas okreslony rok,lub dwa lepiej to niz nic

wojciech
użytkownik zarejestrowany

łooo, też bym chciał zarabiać 1500 zł tygodniowo. Mam nadzieje, że uda się wszystko zrobić teraz u mnie, żebym jakoś od wakacji u nich już pracował, bo teraz bym sobie studia skończył,a potem próbował sie wbić jakoś do tej firmy zajmującej się rusztowaniami i izolacjami technicznymi i innymi budowlanymi rzeczami.

Janek

Potwierdzam, ta firma to pomyłka, nikomu nie życzę pracy za takie pieniądze i w takich warunkach. Zarobki żałośnie niskie do tego astronomiczne wymagania wobec pracownika, traktowanie pracowników z góry, bardzo zła atmosfera pracy, ludzie bardzo niemili, począwszy od tej pruderyjnej i pretensjonalnej kadrowej, która na powitaniu zmiesza cię z błotem. Wszyscy tam zdają się wyobrażać na swój temat niestworzone rzeczy, kim to oni nie są i czego sobą nie reprezentują kiedy w rzeczywistości są przeciętniakami kiszącymi się w rozpadającej budzie pracując w nic nie znaczącej na polskim rynku firmie. To co tam się dzieje najlepiej obrazuje to co wypisuje tutaj ten pracownik tej firmy zza swojego biurka. Nie zna czlowieka i z góry nazywa go leniem bo nie chce harować za 1500 złotych 7 dni w tygodniu po 10 godzin. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem i nikomu tego nie polecam.

cytat

Nowości z firmy. Nie tak niedawno w Bełchatowie wyszło szydło z wora i pokazali na co stać xervon. Policja z domów wywiozła kilku pracowników między innymi [usunięte przez moderatora] kierownika oddziału podejrzewanych o kradzież i wywóz złomu z bełchatowskiej elektrowni. No niestety tego faktu już nie udało się zakamuflować panu kierownikowi tak jak wcześniejszych wpadek [usunięte przez moderatora] (niech sobie tylko przypomnę ....aha wpadka po alkoholu na bramce budowy 13-go bloku i późniejsze utrzymywanie kuzynka na starej elektrowni mimo braku prowadzenia tam jakichkolwiek prac).No cóż Panie [usunięte przez moderatora] szczęście kiedyś się kończy prawda??

były pracownik

Witaj uważajcie na Panią [usunięte przez moderatora] z gdańska najwieksza ściemniara w trójmieście ,przestrzegam przed nią.

kozdii

Wielkie dzięki kolego za info o tej firmie bo już miałem podpisać umowę na podwykonawcę,w takiej sytuacji umowa londuje do kosza i zrywam wszelaki kontakt dobrze że jest internet i takie fora oraz ludzie którzy pomagają innym.A tak na marginesie możesz podać jakieś przykłady przekrętów tej firmy wobec ciebie.

były podwykonawca

Człowieku daj sobie spokój z tą firmą a tym bardziej z Gdańskiem bedziesz pracował w soboty i niedziele o słynna Pani kierownik bedzie robila cie w balona ,zawsze bedziesz w plecy,a jesli chodzi o Bełchatów to przeciez tam oni mało co robia ,wszyscy ludzie przeszli do konkurencji wiadomo dla czego ,ludzi traktują jak przedmioty i nie bede pisał wiecej dopowiedz sobie sam......................................................................................................................................................................................... z dala od nich.

kozdii

Witam mam pytanie dostałem ostatnio od tej firmy umowę na podwykonactwo gdyż mam swoją firmę rusztowaniową zaproponowali gdańsk lub bełchatów co do gdańska tojuż czytałem i jestem przerażony a o bełchatowie ktoś słyszał proszę o opinie o pracy dla tej firmy jako podwykonawca na własnej działalności

stoczniowiec

obserwator - 2012-09-20 20:10:54 Panowie szkoda gadac ,zrobili babska kadre w gdansku zero pojecia o pracy tylko tabelki,i non stop na telef bo samemu ciezko podjac decyzje jak sie nie ma pojecia o pracy,pracuje troche na stoczni ale takiego syfu i bałaganu to dawno nie widzialem ,wszedzie porozwalany material a w biurze tylko kawka i kawka ciekawe co jeszcze ,wescie sie do pracymasz racje totalne bagno ,Panie [usunięte przez moderatora] obudz sie i zrób tam co trzeba ,musisz usunąc pewne osoby ,i zatrudnic faceta z jajami . pozdr

obserwator

byly

tak pracowałam jest tragedia obiecanki na każdym kroku pani niby kierowniczka nie potrafi podjąc samodzielnie decyzji tylko o wszystkim decyduje zoska.zarobki tragiczne 5200 na miesiac w delegacji w holandi okradaja z diety liczy sie tylko [usunięte przez moderatora] ludzie w tej firmie to tylko woly i niedoswiadczony majster [usunięte przez moderatora] co niezna jezyka ani robotyz ktorego niemcy robja sobie jaja [usunięte przez moderatora]

Prawa ręka Zofia

Atmosfera beznadziejna, Zarobić masz nie Ty, a prezes.

nowy

Mam pytanie czy ktoś z tą firmą wyjechał do Holandii jako monter rusztowań jak to wygląda ?? zarobki , praca , atmosfera, i inne detale???

obserwator

Szkoda gadać, 2 Panie które nie mają pojęcia o tej branży,ale za to w gębie to ho ho ,Odradzam prace w xervonie w Gdansku ,ludzie pomału zwalniają sami ,za chwile zostaną same Panie . Pojedzcie tam i zobaczcie sami

gość

ostatnio pojawia się w necie oferta pracy dla majstra robót rusztowaniowych, byłem rozmawiałem czekałem na odpowiedź, w odpowiedzi dostałem numer telefonu do podwykonawcy, który zaproponował mi prace na rusztowaniach bez umowy 1.70pln/m montażu i akord. do kolegi dzwonili z biura z pytaniem czy chce pracować na rusztowaniach, jak odpowiedział że nie interesuje go taka praca to zdziwiona pani zmieniła etat nagle na majtrs robót rusztowaniowych i taka sama historia jak w moim przypadku (kolega nie pojechał z głupoty tylko żeby się przekonać że procedura postępowania z ofertą majstra to norma)

Zostaw opinię o ThyssenKrupp Xervon Polska Sp. z o.o. - Biłgoraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ThyssenKrupp Xervon Polska Sp. z o.o.