ThyssenKrupp Stainless

Dąbrowa Górnicza

Opinie o ThyssenKrupp Stainless

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Uhftyhgyczy możesz rozwinąć swoją myśl? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując w firmie ThyssenKrupp Stainless? Dlaczego masz takie zdanie o firmie? Ludzie z którymi pracujemy są różni i niestety nie mamy na to wpływu.

michał

Szkoda czasu na ta firme sam nie wierzyłem, że sa tam takie zarobki na start w centrum serwisowym 2000-2200 brutto !!! Po 3 miesiącach ludzie maja z 200 zł podwyżki nie więcej i na tym sie kończy + premia około 500 zł oczywiście brutto. Praca w dodatku po znajomości bo pierwsze co tam pytają to od kogo jesteś... Lepiej szukać czegoś innego niz tracić czas na ta firme mi 3 dni zajęło znalezienie pracy duzo lepiej płatnej. A i na całym centrum serwisowym sa kamery i "operatorzy kamer" PS. dzięki franek wiesz za co :D

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Walcccccmógłbyś powiedzieć coś więcej o tym co obecnie dzieje się w ThyssenKrupp Stainless? Jakie warunki pracy zapewnia firma?

xd
użytkownik zarejestrowany

Wiadomo czy w najbliższym czasie będzie szansa, żeby znaleźć teraz u nich zatrudnienie? Chętnie bym się załapał na specjalistę ds. logistyki, bo pewnie atmosfera każdemu odpowiada, ale jak dbają o niezłe warunki finansowe to już jest połowa sukcesu teraz.

Klklklk

Uważajcie na centrum serwisowym są ukryte kamery!!

taki tam

2000 netto? ciekawe gdzie na pewno nie w dąbrowie, tam są śmieciowe zarobki, jeśli nie przerobisz full nadgodzin, pensja jest marna. Odlicz dojazdy to będziesz miał 2000 jak sobie je narysujesz.

popopopopo

Nie idzcie tam a zwlaszcza na centrum serwisowe,gonia ponizaja i jebane raporty ,kierownictwo na niczym sie nie zna zielonego pojecia o niczym nie maja!!a my zarabiamy grosze

dgjhsghfgjsghjsgh
@popopopopo 25.07.2016, 19:02

tez jestem tego zdania, kierownik jeden grubas drugi chudszy o niczym nie wiedza takich ludzi nie powinno byc w tym zakladzie ciekawe czy po pracy w ciemnej uliczce byliny tacy madrzy :P

tomek
użytkownik zarejestrowany

a powiedzcie mi jeszcze jakie warunki są pracy tam na produkcji? bo nie wiem co mam robić teraz, czy faktycznie iśc do nich tam na produkcje czy nie, bo nie mam duzego doświadczenia, pare miesięcy pracowałem ale w innej firmie, to sądzicie, że mnie przyjmą, mam jakieś szanse tam u nich na prace czy nie za bardzo?

gabrys

I ta obsluga na recepcji...

jojo

witam mam pytanie czy w tej firmie są maszyny cnc?jak tak to ile można zarobic jako operator cnc? tak mniej wiecej na reke? z góry dzieki za odpowiedz pozdrawiam

on 86

witam wszystkich. Czy możecie coś napisać na temat pracy w tym zakładzie ??? Jaka jest atmosfera i jakie zarobki na początku ? Z góry dziękuje .

on

Witam . jak wygląda praca w thyssenie w Dąbrowie G. jakie są zarobki na początku pracy i czego można się spodziewać ?

Święta prawda

pj290379

napiszcie coś jeszcze o tej firmie,jutro mam tam rozmowe.

organizator

Na wejściu 1300 netto. [usunięte przez admina] . Nie licz na awans jeżeli nie masz znajomości. Dostają je osoby które liżą tyłek kierownikowi lub są zatrudnione bezpośrednio przez niego. Nic nie daje fakt iż masz większą wiedzę, umiejętności i staż w pracy. Po pewnym czasie jeżeli zobaczą, że jesteś za dobry, znajdą pretekst żeby zrezygnować z twoich usług.

Zostaw opinię o ThyssenKrupp Stainless - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ThyssenKrupp Stainless