Opinie o ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza Toruńska 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza Toruńska 7

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.?

@Adrian_dg Nowy wpis

Nie warto praca dla (usunięte przez administratora) trzeba mieć znajomosci, bez znajomosci najniższa krajowa a zadań tyle jak byś miał stawkę 6,000tys brutto

Były pracownik Nowy wpis
@@Adrian_dg

Taka prawda, zadań tyle jak byś był kierownikiem, a jesteś zwykłym szarym pracownikiem co ma robić wszystko a zarabiać jak najmniej, a Damian z Łukaszem mają okradać firmę i żeby wszystko szło do kieszeni K.W i wtedy wszystko się zgadza hahaahhaja

Czy ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Xxx

Umowa o prace

Kierowca

Dziękuję za sprawną obsługę Panu R.K. z wagi.

@Kierowca

Super, a w czym konkretnie Ci pomogli? Opiszesz?

operator lasera

zapytano mnie gdzie pracowałem do tej pory

od kogo jesteś?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Maria

Why? what arguments do you have for this?

Adolf

Wszystko super Szybką dostawą, a przy tym z miłą obsługą...

Loly

Siema, Takie mam pytanie jak wygląda mniej więcej praca na produkcji? W sensie czy np pracuje się od dzwona do dzwona, stojąc przy maszynie, i ogólnie co tam się wgl robi?I czy bardzo ciężko jest?...fajnie było jakby ktoś opisał mniej więcej dzień pracy????jak coś to prv. Pozdrawiam

Ariel

Witam Moze sie ktos podzielic opinia jakie stawki na tysenie bo slysze ze premie rozdaja po pelno nadgodzin dla chętnych a mam oferte pracy i zastanawiam sie czy warto zmieniac.Dzieki za pomoc

Samuel

A ja uważam, że szeregowy pracownik powinien bardziej zwracać uwagę na pracę a nie na wszystko inne

adwokat diabła
@Samuel

A dyrekcja i kierownictwo może robić co im się podoba ?? Chyba ktoś w Toruniu ma coś jeszcze do powiedzenia czy nie ??

Kierowca

Rozładunek kręgów ok

dzik
@Kierowca

CTL hala D najlepsza hala a najmniejsze podstawy i premia ??? Jak rozmawiasz z kierownikiem to on nic nie wie a blachy wysyłane i na oddziały i na klientów i zawsze na plusie szkoda ,że dyrekcja tego nie docenia i kierownictwo :-(

kolega kolegi
@dzik

słyszałem ,że praca nie jest lekka dwie roboty na raz produkcja i załadunki aut pot się leje a kierownictwo i tak się czepia ludzie pomału mają już tego dość bo dość ,że pracownicy robią dobrą robotę to mają na firmie najniższe stawki i premie chore

Były pracownikkkk

Hej dobrze że ja już tam nie pracuje, byłem u naszego szefa Damiana o podwyżkę a on mi mówi że w tych czasach dołoży mi 100zl brutto, nie wiem czy płakać śmiać się, zrobiłem to drugie, obecnie zarabiam o 500 zł więcej niż u Damiana, ludzie przetrzeć oczy i uciekać z tamtąd tam panują układy.

pracuś
@Były pracownikkkk

co sie teraz tam dzieje i jakie daja wynagrodzenei to trzeba sie rozglądać za nowym pracodawcom zarobki coraz słabsze

rychu
@Były pracownikkkk

układy są i to ogromne system płacowy i premiowany tragedia kto ma układy ten ma dobrze

olek
@Były pracownikkkk

tak są tam układy aż za duże

pycu

W tak trudnym czasie oraz pandemii tak zapytam gdzie się podział pan z BHP ???

No ale jednak podwyżkę można wyprosić jeśli się chce ?

Czas działać

Panie prezesie panie dyrektorze kiedy podwyżki będą w naszej firmie bo stawki od najniższej krajowej są już teraz nieznaczne czas na reakcje ???

Jestem ciekawy jak wyglada z samym awansem w tej firmie. Czy jest to mozliwe, firma stawia na rozwój pracowników ?

Zauważyłem ofertę na stanowisko przedstawiciel handlowy – Stal Nierdzewna i Metale Nieżelazne czy ktoś może powiedzieć ile można zarobić w tej firmie ? Będę wdzięczny za informacje na maila Tomek.motory1@gmail.com

Daria

Nie uogólniajcie wszystkich zarobków. Każdy zarabia w zależności o wielu warunków a firma jest spoko więc można pracować!

Konrad

Firma dobra dla ludzi poważnie traktujących swoje obowiązki!!

Były robol
@Konrad

Dobra dla ludzi za 2400 brutto Konrad rób za takie pieniądze!! Kryzys nadchodzi nawet za premie uznaniowa mają się wziąść, trzeba będzie szukać pracy

michał
@Były robol

Ludzie dalej tam za tyle robią ? to ja jestem bardzo wdzięczny byłemu kierownikowi w centrum serwisowym ze nie przedłożył mi umowy 2 lata temu, teraz mam 2x tyle brutto

BUBU
@Konrad

Konrad,możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Chce mi się pracować,nie jestem leniem. Czytam tu na forum w zasadzie kilka negatywów w sprawie płacy .Rozumiem ,że pisząc komentarz to pracujesz w tej firmie. Jaki jest w rzeczywistości zarobek,czy są podwyżki jeśli tak to co ile i mniej więcej jakie,Jakie jest podejście do pracowników itp..

Daimond
@Były robol

Ale tam jest kilka działów z jakiego ty byłeś lub jesteś. Poza tym z doświadczenia z ludźmi z którymi pracowałem wiem że najwięcej narzekają ci co nie chcą robić bo twierdzą że do pracy się przychodzi odpoczywać a wymagają dużo pod względem płacy. Niektórzy dostają 3 tys.netto i narzekają że mało. Ja chciałabym tyle zarabiać . Uważam że aby coś dostać to trzeba coś od siebie dać .

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w ThyssenKrupp Stainless?

Były robol

Coraz gorzej na centrum serwisowym po przyjściu nowych ludzi jest źle, w tym roku wszystko nam uwala nawet zysków nie będzie.

Dawid

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.