THYSSENKRUPP SOFEDIT POLSKA

Wrocław

Opinie o THYSSENKRUPP SOFEDIT POLSKA

Paulina

A jak w obecnym roku oceniacie THYSSENKRUPP SOFEDIT POLSKA? Co możecie powiedzieć więcej o doświadczeniach pracy w tym miejscu?

blor

Może nie ogiery, albo mówisz to z ironią, no ale są to osoby które jednak potrafiły zrobić coś pozytywnego dla firmy, czyli także dla pracowników w tej firmie pracujacych, skoro sprzątaczka zauważyła poprawę to jednak musi być dobrze w tej firmie, z tego samego też względu chyba spokojnie można się zatrudniać.

Sprzataczka

Masz rację Gizmo. Teraz firmę ciągną najlepsze ogiery więc się znacznie poprawiło. Iiihhhaaaaaaaa....

Bydlak z produkcji

Supermenie - jakbys zarabial 40 tysiecy miesiecznie to tez bylbys "jedynym ponad kazdym" hehe :)

Superman

Opinia na temat Gestamp Wrocław (dawny sofedit) - chaos management, duże rotacje, bo nowi pracownicy nie ogarniają tego syfu, a uczyć ich nie ma kto, bo ludzie, którzy coś znaczyli w tej firmie odeszli albo zamierzają odejść. Zero zaangażowania, ciężko uzyskać jakąkolwiek informację, bo zwyczajnie każdy olewa i odsyła do innych. A dyrektor chyba się uważa za "jedynego ponad każdym" - zero szacunku do innych.

Obecna ekipa prowadzi firmę do katastrofy i nad niczym nie panuje. Szkoda życia na prace w takich warunkach. Ta firma niszczy ludzi.

Filip9

Czy warto to Ci na pewno nie powiem bo sam musisz to sprawdzić. Dla niektórych warto dla niektórych nie, w zależności od ambicji jakie sami sobie stawiamy. Więc sam odpowiedz sobie na to pytanie.Ja z kolei chciałbym siędowiedzieć czy z firmą wszystko jest w porządku, bo od dłuższego czasu nie ma ofert i ich strony www też nie mogę znaleźć

Firma płaci bardzo dobrze. Więcej niż średnia na rynku i wiecej niz dostaja starzy pracownicy. Odkąd tu pracuje, a pracuje wiele lat, to co roku były szkolenia. Każdy z dyrektorów, a było ich wiecej niz pras na hali miał wizje i prowadził firmę w dobrym kierunku. Czasem były nerwy, ze musiało pogotowie przyjeżdżać, ale kto by się tym przejmował.

nowy

Jestem nowym pracownikiem i musze przyznac ze w zyciu nie pracowalem w lepszych warunkach. Dziwie sie ze tak duzo ludzi stad odchodzi...

W Sofedicie jest bardzo duzo szkolen. Firma stawia przede wszystkim na rozwoj swoich pracownikow. Do tego karta multi-sport i coroczna podwyzka to standard w tej firmie. Negatywne opinie o tej firmie to bzdury wyssane z palca tych ktorzy tu nigdy nie pracowali.

Powiem szczerze, ze po zmianie Dyrektora fabryki, pracownicy produkcji poczuli ulgę, nowy Dyrektor jest jaki jest, ale ja go lubię. Ten poprzedni to jakieś nieporozumienie było. Psychol. Pracuje w Gestamp juz 4 lata i gdyby nie zwolennicy starego dyrektora, jego kolega ze studiów, było by to naprawdę miejsce do pracy i rozwoju. Jest tam taki jeden z produkcji, powinien mieszkać w zoo. Przyszło kilku nowych całkiem fajnych ludzi. Jestem dobrej nadziei.

nie mów żonie bo ci nie da

Pracuje się dobrze, tylko musisz brać leki na nadciśnienie.

nick

Zmiana dyrektora już niedługo, będzie lepiej czy gorzej zobaczymy

zwiazkowiec

ten problem jak i opisany wyzej przykald z Wabco, to argument za zorganizowaniem zwiazku zawodowego, zamiast jeczec zbierzcie 10 osbo i wpadnijcie na plac solidarnosci i tam wam pomoga, proste i skuteczne, w Wabco to dziala

on

a ludzie, w jakim systemie jest praca? ile zmian?

niezrzeszony

to dziwne że tam pracują już 15 lat, przecież jest tak źle. To wszystko co piszesz kupy się nie trzyma [usunięte przez moderatora]

M

domyslam sie, ze pracuja tutaj mlodzi, ambitni i kompletnie zieloni z kodeksu pracy, to co opisujecie to smiech na sali, zamiast sie wyzywac zalozcie zwiazek zawodowy i pilnujcie swoich praw, nie wiem jaki studia trzeba skonczyc, aby byc losiem , ktory daje sie tak traktowac

fd

mam pytanie czego firma zatrudnia pierw na umowę zlecenie?

Witam, proszę o informację dotyczącą pozycji kierownika Zmiany w tej firmie, ponieważ byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko i nie wiem czy warto się angarzować dalej......PILNE!!!!!! PILNE!!!!!!!!!!

Przepracowalem tam dwa tygodnie i zrezygnowalem. [usunięte przez moderatora] Nowi pracownicy przychodza do pracy ze strachem w oczach, gdyz przeoczenie jednego wadliwego elementu, powoduje natychmiastowe zwolnienie z pracy. 90% nowych pracownikow jest zwalnianych lub sami rezygnuja. Bardzo duza rotacja, powoduje, ze przyjma kazdego kto ma rece.

Jestem tam umówiony na rozmowę w sprawie pracy w narzędziowni, może wiesz jak tam wygląda sytuacja.

Doskonale zgadzam się z moim poprzednikiem. Wykorzystywanie pracownika [usunięte przez moderatora] obliczanie wypłat w sposób niekorzystny dla pracowników, smród, brud, sodoma i gomora. Traktują człowieka jak śmiecia a w ogłoszeniach piszą, że oferują dobrą atmosferę w pracy. Nowi ludzie przychodzą i wytrzymują max tydzień czasu. Spróbujcie a sami się przekonacie co to za firma! Jeśli można w ogóle ThyssenKrupp na Stargardzkiej nazwać firmą!

Firma aspirująca do bycia najlepszą z fabryk koncernu. Naprawdę jest tylko troszkę większym "garażem", co to oznacza dla pracowników ? Nie najlepsze warunki pracy ,wieczne ciśnienie przełożonego , [usunięte przez moderatora] i słabe zarobki to tam codziennośc.

Zostaw opinię o THYSSENKRUPP SOFEDIT POLSKA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THYSSENKRUPP SOFEDIT POLSKA