Skandia Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Skandia Group Polska Sp. z o.o.

Lena

Stracone nerwy, pieniądze . Nie ma z kim tam rozmawiać, jakości wykonanej instalacji szkoda słów. Tak niekompetentnej firmy nie widziałem. Przemyśl to zanim się do nich odezwiesz !!!!!!!!

Grzesiek

Na atmosferę w firmię nie ma co narzekać. Wszyscy są chętni do pomocy, nie ma 'zgrzytów' między pracownikami. POLECAM

Paweł

W mojej, jak i moich znajomych opinii to dobra, solidna firma. Zastanawiam się tylko, kto wypisuje te brednie w komentarzach. Konkurencja? Mam wielu znajomych którzy znają tą firme, i nikt nie miał do niej zastrzeżeń.

EWA

Kompleksowy montaż pompy ciepła NIBE1245-10kW oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i ogrzewania podłogowego.Wszystkie roboty wykonano w terminie.Pozytywnie oceniam jakość robót.Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników,co można zauważyć podczas wykonywanych prac, oceniając ich jakość robót.Ich prace zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.POLECAM FIRMĘ SKANDIA JAKO SOLIDNEGO I KOMPETENTNEGO WYKONAWCĘ.

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Skandia Group Polska Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Zostaw opinię o Skandia Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skandia Group Polska Sp. z o.o.