LOTTE Wedel

Opinie o LOTTE Wedel

McGregor

Witam. Mamy chęć z kolegą złożyć papiery na stanowisko magazyniera wysokiego składowania. Na jakie zarobki można liczyć?

Karolina

@karrrrrrwidzę, że byłeś zainteresowany pracą jako przedstawiciel handlowy. Obecnie firma również poszukuje osób na to stanowisko do pracy w Bydgoszczy i Toruniu. Udało Ci się dostać tą pracę? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak obecnie oceniasz LOTTE Wedel jako pracodawcę. Co powinny według Ciebie wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?

karrrrrr

No pojawiły się na przedstawicieli handlowych i ja mam zamiar złożyć cv na to stanowisko w Gliwicach @kaja. Wymagają doświadczenia i wystarczy mieć średnie wykształcenie. Fajne jest to, że jest umowa o pracę, a nie trzeba mieć własnej działalności.

Zostaw opinię o LOTTE Wedel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOTTE Wedel