Opinie o LOTTE Wedel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LOTTE Wedel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LOTTE Wedel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOTTE Wedel w Warszawa

Obrzydliwie oburzona!

Hejka, może ktoś coś zrobić z tymi ukraincami, którzy po polsku znają tylko słowo "przerwa"? Czy serio my, pracownicy musimy się z nimi użerać, a żaden lider nie zwróci im na nic uwagi? Gość idzie na relaks i wraca po 40 minutach, a Ty jak wrocisz 5 minut za późno dostajesz opieprz. No ludzie, halo, czas się obudzić. Skoro praca taka ciężka to zapraszam z powrotem na ukraine - z pistoletem lzej bedzie biegac! ZROBCIE COS Z TYM LUDZIE, BO TO JEST ZENUJACE. Przybysze ze wschodu robią co chcą, śmieją się nam, pracownikom w twarz. Pracujemy ciezko, a oni udają, ze nie rozumieja co sie do nich mowi. Mi byloby wstyd isc do pracy w innym kraju znajac tylko slowo "przerwa" w obcym języku. Kto w ogole na to pozwala? Kto ich rekrutuje? O przestrzeganiu zasad jakosci i bhp juz nie wspomne, bo nasi "przyjaciele" mają przed rozpoczeciem pracy puszczany 15 minutowy filmik, a my mamy rok w rok walkowane bhp i jakość - szkolenie trwa 8h, a nie 15 minut. Nam nie mozna zrobic paznokci i rzes, a Panie z ukrainy przychodzą ze szczotami zamiast rzes i nikt na to nie patrzy. Jakość.. to juz historia. Reklamacje tak samo, myślicie, ze dzieki komu tyle ich jest? My, pracownicy nie jestesmy w stanie ich wszystkich pilnowac. A liderzy milczą ???? jeszcze Wam Ci ukrancy bokiem wyjdą. Obniżają standardy firmy. Oczywiscie są tacy, co przychodza i uczciwie pracują, starają się, ale to są wyjątki. Niestety wiekszosc ma wszystko gdzieś. Nie pozdrawiam.

Agnieszka

Beznadziejny zakład pracy jak i ludzie którzy tam pracują niestety ale sposób myślenia i poziom kultury w wedlu to średniowiecze

Milena K
@Ryszard

sprawdz sobie otwarte sprawy sadowe. W tej firmie nie ma ludzkiego traktowania - oszczerstwa, grozby, (usunięte przez administratora) dyskryminacja na kazdym kroku, a hr po prostu temat ignoruje

Firma LOTTE Wedel prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku Mechanik?

nie polecam
@Emila

z doswiadczenia polecam sie trzymac z dala od wedla. Chyba ze ktos lubi szykonowanie, wieczna presje, dyskryminowanie i inne naduzycia na porzadku dziennym.

Zen

Jest dużo ofert na utrzymanie ruchu , podzieli sie ktoś opinia ? Coś wiecej na temat tego działu ?

@Irena

A na marketingu co się dzieje, że można cos ze zdrowiem przez niego mieć? Z jakich stanowisk cały dział się składa? Mam doświadczenie w SEO oraz grafice, czy takich osób tam potrzeba?

Jeśli już o ratowaniu wizerunku firmy mowa to poszukują właśnie młodszego kierownika Marki, widzę przy tym ze to hybryda, co dla mnie jest już na plus, a co z sama atmosfera na dziale i zarobkami? po jakim czasie ludzie zazwyczaj przechodzą jeszcze wyżej?

dominka Nowy wpis

na zarobki narzekac raczej nie ma co, gorzej z atmosfera w tych dzialach wizerunkowo marketingowych. jest ogien, wiec nie wiem czy warto ;/

@dominka

To jakieś widły podrzucisz skoro piszesz, że na finanse Młodszego Kierownika Marki nie ma co narzekać? Też wcześniej się tej ofercie przyglądałem. Przyznam, że nie do końca rozumiem stwierdzenie, że jakiś ogień ma występować. jakieś okoliczności można przy tym przytoczyć?

Irytacja Nowy wpis

Praca w Wedlu pozwala na rozwinięcie bardzo wielu kompetencji na różnych polach i przede wszystkim właśnie dlatego warto tu pracować. Wiele różnych korporacji za mną i z czystym sumieniem powiem, że do tej pory Wedel jest moim ulubionym pracodawcą. Wyjaśnienie dla osób, które zastanawiają się, czy aplikować do Wedla po przeczytaniu m.in. opinii dot. dyrektora marketingu: na przestrzeni ostatnich miesięcy kilka osób wyleciało z pracy z różnych powodów i postanowiło "zemścić się" negatywnymi opiniami na goworku. Wszyscy doskonale wiemy, kim jesteście, proponuję zamiast wylewać gorzkie żale w internecie poświęcić chwilę autorefleksji, z jakich powodów zostaliście zwolnieni, bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko było cacy, jak byliście częścią firmy, a teraz zaczęło się wymyślanie(usunięte przez administratora)

Pollo

Coraz wiekszy dramat, pomijajac brak reakcji odpowiednich dzialow firmy na zachowania o charakterze dyskryminacji czy (usunięte przez administratora) to codzienne wysluchiwanie o podbojach szefa marketingu jest przegieciem. Zero profesjonalizmu, jak taki czlowiek moze byc twarza marki

kika80

Niby wielka korporacja a zapomniala jak sie traktuje ludzi. Ciezko mowic o jakims managemencie skoro szefostwo potrafi walic wyzwiska w strone pracownikow, klnac czy obrazac... Wielce reklamuja jacy sa diversity and inclusion a na wlasnym podworku dyskryminuja nawet ze wzgledu na wiek

Jaro
@kika80

Wow ciekawe kto i do kogo pracuję 9 rok i jakoś nigdy nie słyszałem o takim zdarzeniu

Ptasiu

Tam też duże zmiany ale najlepsze, że zwolnili brand managera od PM i wszystkie problemy z produktem zniknęły ????????????

przerazona
@Jaro

juz kilka pozwow w sadzie jest to niedlugo bedzie glosno. w dziale marketing i r&d jest przeciez dramat. Szef bez oporow wyzywa czy grozi pracownikom, nie zapominajac dodac komu musial jakie uslugi wyswiadczyc by sie znalezc na stanowisku ktorym sie znajduje

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w LOTTE Wedel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zen

Irena
@Zen

konkretnie tego dzialu nie znam, ale jak jest podobnie jak w marketingu to lepiej sie trzymac z daleka dla wlasnego zdrowia

@Irena

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w LOTTE Wedel?

Zmartwiona

Niestety taka, ktora naprawde moze przerazac. Szefostwo lubi pogrywac z pracownikami, brak szacunku, nietolerancja, wyzwiska, sa ulubiency, ktorych przewinienia zamiata sie pod dywan, a zgloszenia do HR koncza sie zwolnieniami...

Patryszja
@Zmartwiona

Wiele by mozna opowiadac o walce o sprawiedliwość w świecie Lotte Wedel. Pracownik probujacy przeciwstawić się (usunięte przez administratora) to firma odpowiada zwolnieniem. To świadczy tylko o braku uczciwości i etyki w zarządzaniu. Tzw redukcja kosztow w wykonaniu Lotte Wedel przypomna labirynt - o dziwo zwalnia sie ofiary a nie sprawcow

Zastraszona

Publiczna przemoc słowna i atmosfera strachu to codzienność w Lotte Wedel. Pracownicy zasługują na szacunek i bezpieczne miejsce pracy, a tu firma totalnie o tym zapomniała

Emeryt

6500 brutto

@Emeryt

To całkiem dobra pensja. To stawka na początek? Można się starać do tego o premie wydajnościowe? Chętnie dowiem się jakie jeszcze dodatki obowiązują? Powiesz coś więcej?

Ojciec młodego pracownika

Na poziomie mieszanek , nie wiem które piętro ale macie problem z kadrą kierowniczą. Chamstwo , odzywanie do nowych pracowników darcie japy jak handlarze na bazarze. Ciekawe co by powiedziała cicha pod przykryciem pracownika kontrola z.inspekcji pracy . A syn dwa robi nie mówi ale się dowiaduje od kogo innego. A może trzeba powiadomić że tu jest Polska i trzeba szanować Polaka we własnym kraju.

Magdalena
@Ojciec młodego pracownika

to ja przy tej informacji dopytam tylko, do kogo ludzie mogą zgłaszać jakieś problemy dla przykładu z kierownictwem? Jaka tu jest jeszcze struktura? I czy doszło kiedyś do tego, że były zmiany na wyższych szczeblach z takich przyczyn?

JestemTu

Obecnie na produkcji zarobki są ok. 3100- 3170 to zleży czy masz nocki to masz dodatek nocny ok 70 zł praca dość ciężka a zarobki jak na Warszawę najmniejsze jakie się da z tym że tu pracują prawie sami emeryci i ukraincy nikt z młodych nie traktuje tej pracy za takie grosze na poważnie dorywczo na kilka miesięcy, firma znana ale nic nie płacą jak wprowadzą emerytury stażowe to emeryci wreszcie odejdą no i pozostaną tylko ruscy

Emila
@JestemTu

No i jak przy tym teraz jakieś normy wyglądają? Zwłaszcza dla tych Ukraińców oraz wspomnianych emerytów? Czy jak ktoś młody przychodzi, wiedząc ze jest w zasadzie na chwile to nie zawyża ich przypadkiem? Jaka występuje obecnie sama motywacja do pracy? nie planują podwyżek by ją nieco podkręcić?

nie polecam
@Emila

Do teraz nikt nie ustosunkował się do zapytania sprzed roku odnoszącego się do norm, a teraz właśnie ktoś podkreślał ze atmosfera wpływa na wyniki. wiec jakie one teraz wychodzą? Gdy jest nowy rok to macie wprowadzane jakieś inne targety?

Obrzydliwie oburzona!

Agnieszka

@Agnieszka

stawki faktycznie nie podskoczyły tak jak ktoś kiedyś pisał? pytam, bo zastanawiam się w takim razie co innego tu ludzi zachęca, żeby obecnie pracować. mają braki kadrowe czy wszystko dobrze im obecnie idzie?

Ola
@Sylwia

Niektórzy co pracują w Wedłu są po szkole cukierniczej i trudno im znaleźć inną pracę, poza tym jak się ma pierwszą młodość za sobą..........

@Ola

Ahaa no dobra o tym nie pomyślałam nawet. to ostatecznie jaka jest tu średnia wieku pracowników? Ci najstarsi mają te same warunki, co ktoś całkiem nowy?

@Sylwia

Młodzi i nowi pracownicy pracy są oszukiwani przez starych pracowników

@Sylwia

Jak są oszukiwani? W zakresie obowiązków? Na młodych zwala się więcej roboty? Weź wytłumacz.

Milena K
@Ryszard

Czyli jakie tu zgłoszenia idą do tego całego HR? Ktoś teraz niedawno nawiązał do tematu dyskryminacji. Nie jestem jednak na bieżąco, gdyż opinie od paru miesięcy się już nie pojawiały. Na jakiej zasadzie to polega? i czy faktycznie do sądu idą jakieś pisma?

To nie jest firma do wspolpracy. Od paru lat (usunięte przez administratora) i dyskryminacja to glowne podejscie do pracownikow. Nie da sie wygrac, zgloszenia do HR nic nie daja, sprawy w sadzie leca jak szalone. trzymajcie sie z dala

Denis

Najgorszy dział VENUS ręce bolą od składania pudełek i wkładania czekolad,do tego bardzo słabe pieniądze.

A co, Polaków według Ciebie ręce nie bola, że tak piszesz? Co ze szkoleniami, jaki z nimi stoicie? BHP pewnie było robione a czy podkreślano przy tym ergonomie pracy i tak dalej? jak jest pilnowania?

Cześć, jestem zainteresowany pracą PH. Czy możecie podpowiedzieć na jaką pensję można liczyć na początku drogi? Jak traktowny jest samochód służbowy, czy jest dostępny do użytku prywatnego, za ile? Jak atmosfera w pracy, czy można liczyć na wsparcie szefa? Czy targety są realne? Uff, trochę pytań jeszcze mam :) ale na początek tyle :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w LOTTE Wedel?

Byli pracownicy

Witam w związku umieszczeniem nieprawdziwych informacji dotyczących Związku Zawodowego Solidarność działającego w firmie Lotte Wedel dotyczącego wpisu o rzekomych nagraniach i podsłuchach oraz innych informacji nadmieniamy iż te informację są nieprawdziwe i nie mają żadnego pokrycia .Z tego miejsca serdecznie zapraszam przewodniczącego Solidarności oraz jego członków .Na tą chwilę nie mamy żadnego usprawiedliwienia wpis pojawił się po jakiś przypadkowych rozmowach co do działających Związków jeszcze raz nadmieniam jest to wszystko nieprawdziwe i nie jesteśmy w posiadaniu żadnych nagrań .oraz dowodów że takie sytuacje miały miejsce.Jeszcze raz przepraszamy i życzymy owocnej pracy . Nadmieniamy że zrozumieliśmy swój błąd i zdajemy sobie sprawę do czego może prowadzić hejt oraz umieszczanie nieprawdziwych wyssanych z palca informacji jeszcze raz przepraszamy .

Bajeczny
@Byli pracownicy

Grunt ze pomimo zwolnień i braku wyniku premie będą. Ryba psuje się od głowy firma idzie na dno.

Catman Joke

Dobra marka tylko ta ilosc karierowiczów. Firme tworza ludzie ale tam stołki manager'skie to korpo-r.a.t.s. Przedstawiciele jesli macie takich "przełozonych" to czapki z głów :) Nadęci aż guziki strzelają, rzuci korporacyjym szablonem i myslą ze są sprytni bo "szkółki" szkoleniowe spowodowały ze w tali kart mają same jokery. Noo tak :) Nie wszystko linkuje sie z szablonem a interviews to pic na wode fotomontaz. 10/10 zenady !

Kaktus

Pracowałem w Lotte Wedel prawue 3 lata i szczerze odradzam podejmowania tam pracy.Zwykły pracownik nic tam nie znaczy jedynie operatorzy linii są traktowani jak bogowie z czego większość operatorów to chamy i buce.Dział Aasted to koszmar...Musisz tam (usunięte przez administratora) na najwyższych obrotach przez 8 godż,na Venus jest nie lepiej,o Żebrze czy Cavemillu nawet szkoda pisać.Linia ptasiego mleczka jest zarządzana przez dwóch braci B ,jeżeli nie włazisz im w cztery litery i nie podlizuesz się im to jesteś traktowany jak śmieć.Pozatym rządzą tam stare pracownice którym też trzeba naskakiwać i być na jazdę ich skinienie palcem ,pani Edyta P jedyne co potrafi to latać na skargi do lidera..Jeszcze ten chory system 4 brygadowy,2800 na rękę to max co można tam zarobić .Jedyny plus to stołówka i bardzo dobre jedzenie.

@Kaktus

Rozumiem cie, bo praca na 4 brygady jest dość wyczerpująca. Coś mało płacą. Do tych niecałych 3 tysięcy dochodzą jakieś premie albo dodatki? Wyciągnę więcej jak się postaram?

cyryl
@Ryszard

Jak sie postarasz to pewnie tak.

Barbara
@cyryl

W jaki sposób trzeba się postarać? Co takiego zrobić?

Max
@Kaktus

A ja pracowałem w Wedlu i zgadza się jest to patologia sposób zarządzania i wyzysk, pełno prymitywów i elementu, to jest już korporacja a nie zakład pracy, kiedy pracowałem zarabiałem ok. 2650zł netto i były to zarobki nie adekwatne do tej pracy, jednym słowem obóz pracy teraz mam nową pracę i zarabiam ok. 3490zł netto czyli o wiele więcej atmosfera i ludzie są lepsi system pracy również, tak więc jak najdalej ludzie od tej patologii wedlowskiej wyciągną z was wszystko co najlepsze ale tak to jest kapitalista zarządza a biedota na niego tyra gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy ???

Zuzanna
@Max

A na jakim stanowisku miałeś takie zarobki jeśli mozna spytać?

Sebastian
@Kaktus

Stołówka płatna nie zapominajmy dalej 2800zł na rękę? To chyba jakiś żart? Przy obecnej inflacji ludzie szanujcie się

Nie aplikowałem, ale przecieram oczy po przeczytaniu ogłoszenia o pracę na produkcji. Polska firma z taką marką i historią o zasięgu międzynarodowym praktykująca wyzysk? 3700 brutto czyli ok 2600 zł na rękę w Warszawie i do tego praca również na noce i w niedziele to chyba jakas pomyłka, mam nadzieję....

Wiktoria
@Paweł

Może ktoś z pracowników Lotte Wedelu wypowie się na ten temat? Może ta stawka proponowana jest po prostu na początek a później jej wysokość rośnie? Lub nocki czy niedziele są jakoś dodatkowo płatne? Napiszecie?

Były pracownik.
@Wiktoria

Kwota podawana w ogłoszeniach to maksymalna kasa jaką można zgarnąć za miesiąc pracy. Podwyżki - niestety, ale tylko w obietnicach... Tak samo jak możliwość nauki choćby obsługi maszyn czy czegoś więcej niż zwykle bycie pracownikiem od taśmy i mopa. Jak nie trafi się na fajne osoby w zespole, to nie ma nic co tam trzyma.

Adaś
@Paweł

To nie pomyłka to Wedel i ich "przepis to ludzie " Jak dodasz jeszcze chamstwo i brak higieny to wyjdzie ci cały obraz tego zakładu rodem z (usunięte przez administratora)

Jacek
@Wiktoria

Nie opłaca się przy obecnej inflacji

Zostaw merytoryczną opinię o LOTTE Wedel - Warszawa

• Jak się pracuje w LOTTE Wedel?

Zobacz opinie na temat firmy LOTTE Wedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOTTE Wedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LOTTE Wedel