Opinie o Flora Point Izabela Kaszuba w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Flora Point Izabela Kaszuba, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Flora Point Izabela Kaszuba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flora Point Izabela Kaszuba w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy Flora Point Izabela Kaszuba oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

mixx Nowy wpis
Kandydat

Witam pracował ktoś jako pracownik magazynu i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Flora Point Izabela Kaszuba?

Kasia Nowy wpis
@Pytanie

Język angielski nie jest wymagany.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Flora Point Izabela Kaszuba?

Kasia Nowy wpis
@Pytanie

Zwykle jest to umowa o pracę na czas określony.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Flora Point Izabela Kaszuba. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nasturcja
@Pytanie

Na rozwój to nie ma co liczyć, możesz pracować wiele lat i podwyżki nie dostaniesz. Co najwyżej propozycja od cwanej księgowej o przejście na samozatrudnienie. Awans jest niemożliwy. Najsmutniejsze jest to że pracownik pracujący 15 lat ma taką samą stawkę jak nowy bez doświadczenia, co raz na miesiąc siedzi na L4. To odbiera chęć do pracy. Nie ma motywacji. Człowiek zapierdziela stara się a dostaje to samo co dzieciaki na początku pracy

Ostatnio się trochę poprawiło. Zaczęto przestrzegać godziny pracy, 8 godzin dziennie i do domu, są też odbiory za weekendy. System premiowania bardzo atrakcyjny. Generalnie widać, że europejski standard trafił nie tylko na fasadę firmy, ale i na zaplecze. Oby tak dalej, to zostanę na następny sezon.

Gustaw

Mam wrażenie, że narzekanie to nasza wada narodowa. Firma ok, praca również tylko trzeba mieć chęci do pracy i tu jest problem!

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Flora Point Izabela Kaszuba?

Pau
@Pytanie

Dni próbne, które ciągną sie w nieskończoność. Brak gwarancji umowy o pracę. Ponizanie pracowników i praca fizyczna. Brak wyszczególnionych obowiązków w pracy, przez co ludzie sa wykorzystywani.

Małgosia

@Ana ja lubię prace z roślinami, ale jestem kobietą, jest bardzo ciężko fizycznie?

Ana
@Małgosia

@Małgosia bardzo ciężko nie jest, pracują osoby w różnym wieku i dają radę :)

Ana

Praca w centrum ogrodniczym nie należy do łatwych, jest to praca fizyczna, ale może być przyjemna jak ktoś lubi pracę z roślinami. Nie jest to praca monotonna, pomaga się również osobom z innych działów lub przy wystawianiu towaru z działu home deco. W sumie do charakteru pracy można nie mieć zastrzeżeń (jeżeli komuś nie przeszkadza obsługa klienta) natomiast przez to, że pracuje się bardzo dużo (tylko dwa weekendy wolne w miesiącu) jest to obciążające fizycznie i psychicznie. Oczywiście może komuś to nie przeszkadzać i zmienić pracę, ale czy taki stosunek Pracodawcy do Pracownika jest w porządku...?

Czy ubiegałeś się o pracę w Flora Point Izabela Kaszuba? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Zwolniony w szpitalu
@Administrator

Serdecznie odradzam. Konflikty wewnętrzne między szefami. Obokazek domyslania się. Ciągle pretensje, do mobbingu włącznie. Jedyne co to miejsce oferuje to pensja zbliżona do najniższej krajowej. Nie ma co liczyć na umowę, mimo że obiecują od pierwszego dnia. Stawka początkowa nie zmienia się z biegiem czasu. Osobiście dowiedziałem się że tam nie pracuje dzwoniąc do biura w trakcie pobytu w szpitalu... Pomijając fakt że jest 10 stałych pracowników a reszta jest co sezon wymieniana... To odradzam, szkoda czasu. Miesiąc lub 2 pracy którą ani nie jest super opłacalna ani nie daje żadnego doświadczenia (doświadczenie tylko umowa o pracę której tam nie uświadczysz)... Musisz być bardzo zdesperowany jeśli decydujesz się tam iść do niewoli, bo praca bym tego nie nazwał

tito

rzeczywiście jesli chodzi o pracę we Flora Poincie to nie wiem za wiele ale jako klient mogę się wypowiedzieć , że naprawdę jest to firma która zna sięw swojej branży na rzeczy. Polecam jesli zauważycie wakat

Joanna

Owszem jako praca sezonowa jest to super sprawa. Pracowałam około 2 miesięcy póki był zbyt w wakacje, było super, nikt nie narzekał, że robię coś nie tak. Nawet nadgodziny nie przeszkadzały szefostwu. Lecz okazało się że nie mogę liczyć na nic więcej ze strony pracodawcy i mam dwa tygodnie okresu wypowiedzenia.

bolek

Robota dobra na wakacje

Początki pracy wspominam całkiem dobrze z czasem niestety robi się coraz gorzej. Pracownik nie zostaje doceniany puki nie zaczyna walczyć o swoje jest ok . Pracodawca(usunięte przez administratora) niestety nie ma wiele do powiedzenia (a szkoda) Dzieci przejmują biznes i strasznie traci to wedle szacunku do pracownika (a to przykre) Nawet pracownicy o długoletnim stażu pracujący lub też nie mówią że jest coraz gorzej. To miejsce pracy polecam jako prace okresową zamienną na dłuższą metę szkoda czasu i nerw.

Zostaw merytoryczną opinię o Flora Point Izabela Kaszuba - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Flora Point Izabela Kaszuba