Opinie o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Warszawa

Osoba polecająca

Pracuję w Nordea 4 miesiąc na Service Desk. Nigdy nie miałam lepszej pracy. Decyzję o przedłużeniu umowy dostałam zanim zdążyłam o nią zapytać, praca mnie nie stresuje, zarobki są świetne. Jest wiele możliwości rozwoju i wiele benefitów. Atmosfera świetna - każdy chętny do pomocy, łatwo nawiązać nowe znajomości. Biuro piękne, są spotkania i wyjazdy integracyjne. Jako osoba neuroatypowa spotkałam się ze zrozumieniem i akceptacją. Dodam, że zaczęłam pracę z zerowym doświadczeniem w IT, wszystkiego nauczyłam się w Nordea. Polecam każdemu!!!

tez do SD

warszawa? jakie zarobki?

@Osoba polecająca

Jak długo trwają szkolenia wstępne dla świeżaka? Po okresie próbnym jest jakaś podwyżka czy trzeba wynegocjować dobra stawkę na początku?

SPOWNIK
@Osoba polecająca

Hej, rozpatruję kandydaturę do Service Desk. Jak często stosujesz j. angielski w pracy i na jakim poziomie jest wystarczający? Czy od początku miałaś kogoś, kto Cię wdrążył w działanie programów/systemów oraz pokazał jak się pracuje w Nordea?

GladLax

Brak kontaktu ze strony rekrutera po 3 tygodniach od odbytej rozmowy, co jest po prostu chamskie - nawet templatki z odpowiedzią odmowną wysłaną na maila się nie doczekałam. Na Wasze nieszczęście znam sporo idealnych dla Was kandydatów, z którymi podzielę się swoim przykrym doświadczeniem

@GladLax

Coś Ty. :/ A z kim rekrutację miałaś?

Mike Danton
@GladLax

Miałem podobnie. Jak zadzwoniłem do rekruterki to usłyszałem, że nie zajmuje się już tą sprawą bo jest na urlopie. Dała natomiast numer do koleżanki. Dzwonię do koleżanki i słyszę "skąd Pan ma mój nr i jakim prawem Pan do mnie dzwoni?" A to był już chyba piąty tydzień od początku rekrutacji i trzeci od planowego jej zakończenia. Po drodze (usunięte przez administratora) czasu na rozmaitych rozmowach online i wycieczce do innego miasta. Niejednemu urlopu by na to nie starczyło. Niezbyt sympatycznie.

Niedoszły Pracownik

Muszę powiedzieć, że bardzo doceniam uczciwość. Byłem na rozmowie jako Java Developer. Na pytanie o wynagrodzenie powiedziałem przedział X-Y w zależności od ciekawości projektu. Od razu usłyszałem, że Y to za dużo, a projekt jest słaby, więc skoro X nie wchodzi w grę przy starych technologiach to możemy od razu zakończyć. Jestem pod pozytywnym wrażeniem uczciwości managerów i HRów - nie było ściemniania, namawiania itp. Prosto z mostu, bez tracenia czasu na kolejny etap. Oczywiście jakość projektów raczej nie będzie wysoka w takim układzie, ale spotkać uczciwych hiring managerów w IT to jak spotkać uczciwego prawnika - bardzo ciężko.

Ciekawy
@Niedoszły Pracownik

lola

Witam, Czy jest mozliwosc pracy z domu? Jaki jest system on site czy hybryda? Lola

Alicja
@lola

Hej, Nie we wszystkich, ale w większości teamów jest hybryda, która polega na tym, że raz na jakiś czas powinnaś pojawić się w biurze. Oczywiście wszystko zależy od lidera, niemniej bywam w biurze raz na jakiś czas i jest pustawo :)

@Alicja

Pracując z domu musisz być zalogowana w jakichś określonych godzinach? Czy niekoniecznie, ważne żeby praca się zgadzała?

Iza
@Olga

To mnie pozytywnie zaskoczylo… w poprzedniej pracy zczytywali godziny wejscia i wyjscia z pracy, godziny logowania i potrafili wytknac 15 min “niedopracowania” :0 Tu absolutnie nie ma o tym mowy… dostajesz robote, deklarujesz termin i tyle. Dobrze byc w miare dostepnym na Teams, ale telefon czesto wystarczy. Ja w ciagu dnia moge ogarnac dzieciaki i spokojnie dokonczyc prace jak pojda spac:)

Alicja
@Olga

Potwierdzam - nikt mnie nie sprawdza. Muszę wykonać swoją pracę i oczywiście byc dostępną na spotkania, treningi,itp. Ogólnie to podejście jest świetne. W wielu teamach można pracować elastycznie, w moim niektórzy zaczynają o 6 i mają o 14 koniec pracy. Ważne,aby zalogować się do porannego meetingu.

@Alicja

No to serio wygoda zwłaszcza, że ktoś tu pisał o dobijaniu godzin wieczorem. A na tym meetingu jeszcze to co się dzieje? O której godzinie on?

@Łucja

Daily stand up / daily touch point - w dwóch zespołach miałem w zależności od ustaleń 8:45-9:15 albo 9:00 - 9:15, widziałem też zespoły zaczynające 8:00 i o 9:15. Typowy standup, przeglądanie Jiry, krótko o tym co było zrobione wczoraj, plany na dzisiaj, czy wystąpiły jakieś problemy albo coś niespodziewanego. W moim zespole jak ktoś nie może być czasami to nie ma problemu, można się spytać PM/SM/PO czy coś było ważnego.

San
@lola

Hybryda, aktualnie 4 dni zdalna, 1 dzień biuro

a
@San

Zależy od zespołu, ja jestem full remote i mój szef nie czuje potrzeby tego zmieniać

@a

A mam jeszcze takie pytanie, jak tutaj zapatrują się na chęć zmiany zespołu? Ktoś może na prośbę zmieniał grupę czy raczej nie idą z tym na rękę?

Kicia
@Łucja

Przeszłam z Operations do KYC. Akurat nadal jest dużo ogłoszeń w wewnętrznej rekrutacji, wtedy też były. I spotkania z ludźmi z KYC zachęcające do przejścia. Mojemu liderowi powiedziałam wprost, ze muszę coś zmienić, że chciałabym spróbować czegoś nowego. Bo nie ukrywam, Operations to nuda i klepanie. Mi lider poszedł na rękę i jestem w KYC od kilku miesięcy.

@Kicia

Nuda? A dlaczego tak właściwie? W sumie dobrze, że piszesz a prócz KYC coś jeszcze polecasz czy nie wiesz jak gdzieś indziej może być?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Cześć zastanawiam się na aplikowaniem do Nordea mam 3 roczne doświadczenie na helpdesku/servicedesku. Możecie mi powiedzieć jakie technologie są wymagane w N. Jakie są dzienne obowiązki takiej osoby na takim stanowisku z czym się spotyka itp.?

@Marcin

Siema. Pracuje w Nordei juz jakiś czas. Jeżeli chcesz moge ci wszystko powiedzieć o tej pracy, moge nawet Cię polecić jeżeli masz takie doświadczenie. Praca jest spoko, czasy są ciężkie dla wszystkich bo inflacja ale jakoś da się przeżyć. Biuro jest więcej niż fajne, wielki szklany klimatyzowany budynek, warunki pracy spoko. Klienci banku i użytkownicy są bardzo mili i łatwo się nie denerwują, dokumentacja na miejscu, na większość rzeczy które mogą się wydarzyć jest opis i solucja. W razie jakbyś chciał pogadać o tym to napisz michal199-1994@o2.pl

@Michał

Jeśli chodzi o doświadczenie to bez niego też są tu szanse na przyjęcie?

Weronika
@Michał

A tak na marginesie, za takie polecenie innego pracownika miałbyś jakiś % czy inna premie?

IT cieć

Hej, jakieś informacje o stanowiskach IT Security Specialist? Jaki zespół? Czy duży nawał pracy? Jakie narzędzia? Wynagrodzenie hinduskie czy europejskie?

Kowalski
@IT cieć

Zależy od zespołu. Zarobki w miarę ok, też zależy od tego, jaką stawkę wynegocjujesz. U mnie w zespole ciśnienia nie ma.

@Kowalski

Co to w sumie znaczy, że ciśnienia nie macie?

MRN44

- laptop chcą mi wymienić ( a nowe wrogiem starego) - wirtualny pulpit chcą mi odebrać - nowy sposób logowania spoza biura chcą wprowadzić - reorganizację zespołów chcą wprowadzić -na żaglówki miejsca nie dostałem... A ja na to: - laptopa nie oddam, niech przyjadą i se go wezmą..bo instalacja softu od nowa to męka - wirtualny pulpit ? a niech w h..j zabierają, nie mam ochoty walczyć z biurokracją a że przez robota będzie szła wolniej, a to sorry.... - nowy sposób logowania: tutaj nie poradzę, ale patrz punkt wyżej. - reorganizacja zespołów ? : mam to w pośladkach bo i tak robię swoje niezależnie od konfiguracji - na żaglówki zabrakło miejsca ? Mieszkam 5 km od jeziora, bez łaski więc...

@MRN44

Tak trzymać

Edyta
@Marian

widzę że sporo udzielasz się w wątku :) zdradzilbyś jak wyglada rekrutacja do firmy? interesuje mnie stanowisko programisty, wiesz cos na ten temat? jakies wskazowki?:)

Nicc

Jakich stawek można się spodziewać dla midów z pythonem? Jak realistycznie wygląda ścieżka rozwoju w tej firmie?

Marian

Pracowałem tam prawie 3 lata Plusy - Nie ma ciśnienia, realnej roboty jest ok 3-4 godziny, mozna spokojnie brać nowe projekty - O ile to zaleta to taki ciepły (usunięte przez administratora) można tam siedzieć bezstresowo wiele lat Minusy - praca dla mało ambitnych, poza nielicznymi wyjatkami internale to się dużo mądrzo ale nie wiele potrafią. Wyraźnie widać różnice z kontraktorami, choćby po podejściu - team lederzy w ogole się nie interesują technikaliami, ja nie wiem jaka jest ich rola, poza poganianiem ze jakies szkolenia nie zaliczone i podpisania urlop - podwyzki to raczej inflacyjne, brak praw autorskich - uzupełenienia hindusami, nie u ogólniam, jeden z którym współpracowałem był ogarniety - management to jakis chaos, brak decyzyjnosci, ukierunkowania w jakim kierunku ma firma podazac w IT, brak architektów - jak probowałem zmienić projekt w ramach polskiego oddziału to musiałem przechdzić pełną rekrutacje. Takie jest zaufanie do kompetencji internali :). Jeden polski manager mnie (usunięte przez administratora) jak powiedział że nie mam umiejętności miekich, jak pytałem o jakie chodzi to nie potrafił odpowiedzieć - SM udają ze sa przydatni i wku..ja tymi wystudiowanymi tekstami "jak mozemy Ci Pomóc" "Co Cie blokuje" Ja tam tyle siedziałem bo potrzebowałem okresu spokoju i kupiłem i odremontowałem mieszkanie w tym okresie. Jeżeli mam coś doradzić to żadać stawki Seniorskiej od początku to ok 20 brutto. Bo pożniej awansu nie będzie. Ja zaczynałem od mida. Później moj manager dał mi tytuł Seniora a pensja stara została :). Generalnie po poczatkowym okresie zatrudniania i entuzjazmu pod koniec został marazm i stagnacja. Obserwowałem raczej odpływ co bardziej ambitnych i ogarniętych. Choć tu moja druga rada, jak macie sie tam zatrudnić to do pełnych Polskich teamów. Są takie i tam z jakościa wyglada to diużo lepiej.

Edward
@Marian

Piszesz to oczywiście z perspektywy zajmowanego tam stanowiska oraz kontaktów z ograniczoną grupą osób. Ciekaw jestem, jak to wygląda w innych działach, na innych stanowiskach. Wypisane tu wcześniej opinie sugerują w każdym bądź razie pewne problemy typu niezdrowe relacje interpersonalne, słabe warunki finansowe oraz sporą rotację personelu, na co również zwróciłeś uwagę. Więc coś z tego faktycznie może być na rzeczy :/ Z plusów to jak rozumiem relatywny brak presji i nadmiernego obciążenia zadaniami?

@Edward

Tak dokładnie z plusów to brak presji i małe obciązenie pracą. Mogę jeszcze dodać - Nie wiem czy top duża zaleta w tych czasach, ale możliwość wyćwiczenia ang. Skandynwowie naprawdę dobrze mówią po ang - Nieograniczny dostęp do bizness udemy. W połączemiu z wolnym czasem, można z tego zrobić użytek Pozdrawiam

@Marian

Super to brzmi, Ci powiem. Nie wiem tylko co to "bizness udemy". Wyjaśnisz?

@Olga

To taka platforma e-lerningowa z kursami IT. Bardzo dobra z przykładami i możliwymi projektami do ściądnięcia. Masz dostęp do niemalże wszystkich na udemy biznes. Nieliczne są płatne.

@Marian

No i jeśli chodzi o te płatne to firma za to ponosi koszty czy już z własnej kieszeni się dokładna?

Gal

Piszecie ze zwalniaja a na portalach jest sporo ofert pracy w nordea.Jaka jest sytuacja?

programista
@Gal

w projekcie w ktorym bylem tez oferta wisiala na portalu pol roku ale koniec koncow projekt do hindosow polecial,

innyDev
@Gal

Szukaja frajerow za stawki okolo hinduskie

NWp

Potwierdzam. Większość analityków biznesowych nie ma tu o niczym pojęcia. Większość tych ich solution design nadaje się na śmietnik - nieprecyzyjnie napisane. Te haj level dizajny może i są dobre ale tak się składa że programista potrzebuje konkretu żeby wyskrobać coś sensownego. Zatem development to ciągła rozkminka co tu tak naprawdę trzeba dostarczyć. A potem pretensje że to nie to. To może napisz jeden z drugim precyzyjne wymaganiach ? Dalej - proste zagadnienia rozdmuchane są są do jakiś niebotycznych rozmiarów - a wystarczyłoby dostać garść konkretnych informacji + pół dnia dewelopmentu. Zamiast tego jakieś idiotyczne calle z których dla mnie jako programisty g..o wynika. Wdrożenia na produkcję - przygotowuję jasny plan wdrożenia i pytają mnie się kto co ma zrobić poszczególny punkt w procedurze. Co to jest ? A co mnie obchodzi kto na produkcji co ma robić ? Ja mam przygotować sprawdzony plan i kod. Albo zgłaszają incydenty z proda bez opisu o co chodzi. Dobrze, jak to jest rzeczywisty inc bo połowa to nie incy tylko ktoś tam nie ma zielonego pojęcia o systemie i zgłasza bzdury. Jeśli inc jest rzeczywisty to z dziadowskim opisem kijem nie dotykam. I nie dziwota że kolejka inc się wydłuża skoro doproszenie się o dane z produkcji aby doprecyzować o co chodzi trwa wieczność. W ogóle deweloper to wół roboczy który jest traktowany jak robol , ale o panie - jak problem to tylko on potrafi zaradzić. Reszta mądrali tylko mocna w gębie... Hindusi : wiecznie " I have some issue", "I need clarification" etc... Hinduski zespół testowy to jakiś kabaret. Problem w tym że jak zgłosi bezsensowny, durny defekt to musisz udowadniać że skoro widzisz śnieg na ulicy to przecież nie może być lipiec. Kompletny bezwład i absurdalne uprocesowienie. U mnie na projekcie gdyby podziękowało 10 % stanu osobowego : dwóch adminów bazodanowych, 1 devops , 2-3 deweloperów i 2 architektów 1 jedna ogarnięta dziewczyna z zespołu opracowującego te ficzery to cały 100 osobowy prodżekt leży i kwiczy. Produkt owner - u mnie kobita, jak przedmówca napisał, jakieś ogólne pojęcie biznesowe ma , ale mam wrażenie jak bym powiedział że program się nie kompiluje bo jest za mało zielonego sera to by uwierzyła. Dlaczego zatem tu siedzę ? Z czystego oportunizmu: bo 100 % zdalnie, bo mało odpowiedzialności, , realnej pracy 3-4 h dziennie i .. nauczyłem się że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@NWp

A w jakim projekcie jesteś. Jezeli mozesz zdradzić ?? Pozdrawiam

@Marian

Mój projekt ? Płyną sobie dane zewsząd i zlewane przez lejek do dużego wspólnego baniaka....Chyba w top ten. Ponoć to jeden z najlepiej zorganizowanych projektów. No nie powiem - są czynione starania, skoro krzywdy mi nie robią to odwdzięczam się sensownym podejściem i skrobię jak mogę. Ale bezsens widzę spory. Tylko że : prawa fizyki bezsens nie unieważnia - zawsze zadziałają. Wiem, pokrętne....

@NWp

Mniej więcej rozumiem co masz na myśli :).

Ile płacą w ryzyku na st. Analityk a ile na Senior Analityk? Pytam, bo nie chce mi się czasu tracić na zbędne rozmowy :)

Senior java

Pani Katarzyna No..ska to PARODIA projekt managera. Brak jej umiejętności technicznych jak i miękkich. Do ludzi odnosi się w niemiły sposób - zarówno do kandydatów jak i zespołu. Nie dziwie się, ze jest tu tyle negatywnych komentarzy. Co do rekrutacji to projekt mało ciekawy, pani Kasia bardzo irytująca - przerywa, zadaje te same pytania bo nie słucha rozmowy. Programiści z zespołu boją się przy niej odezwać. Jednym słowem: terror.

@Senior java

Współczuję warunków :( Czy wypłata chociaż rekompensuje ta złą atmosferę?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

hhehaha

wyjazd do biura jak chcesz :P Spotkanie przy ekspresie do kawy

Zwykly_pracownik

Są organizowane. Były wyciszone w czasie pandemii ale w. Drugim półroczu się ruszyło i wszystkie teamy korzystały z kasy na integrację. Wyjścia na kręgle, wigilię, itp. W tym roku ma być podobnie.

ghe ghe ghe
@Zwykly_pracownik

wyjście na kręgle to nie wyjazd.

nie z nordei

Brak informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej mimo obietnic ze będzie w ciągu 2 tygodni czyli brak profesjonalizmu nie polecam

abc

Powie ktoś o stanowisku Business Controller i zespole? Czy możliwa jest praca zdalna?

hmm

macie jakies podwyzki teraz?

Nwp
@hmm

Ja - około 150 netto od stycznia

Pwn
@Nwp

Update - dodatkowe 1000 pln brutto od stycznia. Powiedziane, że to poza kwietniową indeksacją która swoją drogą. Zobaczymy...

Process

Dla wszystkich?

Junior Process Officer
@Pwn

1000 brutto? Jaka stanowisko zajmujesz? U mnie w zespole maks ktoś dostał coś około 400 zł, średnia zespołu 300 zl

hmm

ładnie ładnie. Gratki

@Junior Process Officer

Jestem starszym inżynier oprogramowania.

Ciekawy Kowalski

Czy ktoś wie, jak wygląda praca w dziale Cybersecurity/InfoSec w Nordea? Widełki, work-life balance, nadgodziny itd.? Ostatnio często trafię na oferty, związane z tą branżą od Nordea.

alex
@Ciekawy Kowalski

Maja duze ssanie bo kiepska atmosfera i duza rotacja na rzecz konkurencji. Podaj doba stawke, podaj miejsce zamieszkania sporo km poza warszawa a jest szansa ze dostaniesz fajna stawke i dodatek relokacyjny. Wyrowna ci to kiepska atmosfere, przestarzale toole, brak powaznego CSIRTu jak na tak duza organizacje i odmozdzajaca robote

iffsh

Zamordyzmu nie ma. Idiokracja - potężna

Ekspert
@iffsh

Dziekujemy ekspercie iffsh . Pochwal sie jaką firme prowadzisz i co osiagnales.

iffsh
@Ekspert

Nie prowadziłem żadnej firmy i nic wielkiego nie osiągnąłem. Ale mam święty spokój, brak konfliktów z prawem, 0 kredytów, zdrowie dopisuje, duży dom, duża działka w spokojnie okolicy bardzo blisko lasów i jezioro 20 min rowerem ( to akurat nie moje osiągnięcie, odziedziczyłem ), środki na życie na 3 lata jak mnie jutro z roboty wywalą, fajna żona, dzieci brak ( dla mnie finalnie na plus bo odchodzi szereg problemów z tym związanych ). Może dlatego mam dobry sen, czas - stać mnie na jazdę zgodnie z przepisami bo nic mnie nie goni i sporo czasu dla siebie po pracy ( pływanie, bieganie). W wieku 40 + mam najlepszy okres w życiu. Mało ? Zależy co dla kogo znaczy "osiągnąć".

Amdinsitrator
@iffsh

Kolego, zazdroszcze spokoju ducha i udanej sytuacji zyciowej. Niestety, Nordea nie jest miejscem, gdzie mozna zrealizowac dunski sen „od zera do zadowolonego dewelopera”. Potezna idiokracja, wieczne obiecywanki, kominy płacowe, obcinane benefity, wiele by wymieniac… wisienka na torcie jest zwolnienie wielu dobrych kolegow, a obecnie poszukiwanie ludzi na ich miejsce, bo HCL nie dowozi na czas…

Czy ktos przechodzil w ostatnim czasie rekrutacje na Senior Analyst lub Senior Officer? Jak przebiegala rozmowa? O jakich widelkach rozmawiamy na tych stanowiskach? Zastanawiam sie, czy aplikowac.

onner

Może niech zwolnią całe core, programistów, rozwój i infrastrukturę oraz wszystkich kreatywnych ludzi a skandynawowie będą sobie uprawiać nordic walking do stacjonarnych placówek gdzie skryba z liczydłem w ręku poda im stan konta i wypłaci ciężko zarobione korony żeby mogli płacić za zakupy. A mówiąc bez ironii - ciekawe co zrobią jak w Indie uderzy kolejny lockdown albo część hindusów odejdzie z pracy bez okresy wypowiedzenia a wiedza procesowa ulotni się razem z nimi. Kiedy obstawiacie powrót procesów do Polski? Ja myślę że Q4 2022.

@onner

zobaczymy, stawiam ze bedzie lipa i faktycznie te procesy wrocą.

Hindi
@onner

Bo dostając pracę w korpo nie spoczywa sie na laurach tylko rozwija dalej, zwłaszcza teraz w dobie robotyki.

Friend-from-Bangalore
@Hindi

@Hindu Decyzja o outsourcingu nie ma nic wspólnego z wydajnością zwalnianych pracownikow, ich sumiennością bądź checia dokształcania się. Wiekszosc zwolnionych osób znalazła bądź jest w trakcie procesu rekrutacyjnego na stanowiska lepiej płatne niż te, które mieli w Nordea. Pomijając indywidualne sytuacje, zwalnianym pracownikom Nordea wyświadczyła niesamowitą przysługę. Do tego zwolnienie z obowiązków plus odprawa - jak tu nie kochać takiego wspaniałego pracodawcy? Ps: Skoro Nordea zaczęła równać w dół (czy to w kwestii stabilnosci infrastruktury, dostepnosci uslug badz po prostu w kwestii wynagrodzen i wyzszej presji na koszty) to bezpośrednio bądź pośrednio i Ciebie to dotknie. Odpowiedz sobie, jakie perspektywy ma Nordea. Jakie nowe produkty badz nowe rynki podbija badz zamierza podbic? Jak narazie to firma, ktora zwija sie, optymalizuje koszty pracownicze, rezygnuje z obecnosci w krajach poza UE... myslisz ze twoja „robotyzacja” pomoze utrzymac ci miejsce pracy? :)

Hindi
@Friend-from-Bangalore

Tak pomoże. Już raz rzuciłem papiery na do widzenia, dwa dni przed odejściem nowa umowa z inną stawką. Niektórzy robią robotę za 3 i takich drugich nie znajdą. Zostałem bo mi to pasuje mimo że dostałem lepiej platna ofertę, nawet jeśli pewnego dnia mi podziękują to z moim portfolio długo nie będę szukał...

Friend-from-Bangalore
@Hindi

Misiu kolorowy, Gratuluje dobrego samopoczucia i podziwiam brak umiejętności odnoszenia się do tematu. Nikt nie twierdzi, że pracownicy Nordea są leniwi i nie potrafią oskryptować swojej pracy. Nikt też nie mówi, że pracownicy (szczególnie ci młodsi) będą mieli problem ze znalezieniem nowej. Nikt też nie mówi, że w Nordei pracowało się źle, pomimo iż nie oferowała najwyższych stawek na rynku. Post traktuje o tym, iż Nordea przestaje być dobrym miejscem pracy i rozwoju zawodowego, bo POMIMO wysokich kompetencji zatrudnienie X Hindusów na papierze będzie tańsze.

Myliles się
@onner

Już w q4 2021 jest problem z zespołami z Indii, potrafią prosty request w kilka miesięcy robić, bo nikt z zespołu nie wie co i jak, zrzucają taska po kolei między sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce