Opinie o COTY POLSKA SP. Z O.O.

szukam

zatrudnienie przez agencje ? Dlaczego nie przez firme bezposrednio tylko agencja

użytkownik zarejestrowany

@Ksiegowa podałabyś jakieś rady odnośnie rekrutacji dla @szukam jak i innych użytkowników? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się zatrudnić w COTY POLSKA.

Ksiegowa

Pracuje w nowym ssc przy dworcu zachodnim od 3 miesiecy w ksiegowosci, w dziale zobowiazan. Jestem zatrudniona przez agencje. Na chwile obecna super atmosfera i ludzie. Nie ma cisnienia, stresu, ludzie bardzo pomocni. Pieniadze ok :)

szukam

wiecie jak wyglada praca w nowym SSC na pozycjach zwiazanym z planowaniem , projektami ? jakie zarobi, wymagania, co mozna oczekiwac . dzieki

użytkownik zarejestrowany

Są tu pracownicy marketingu firmy COTY POLSKA, którzy opowiedzą o pracy w tym dziale użytkownikowi @mel. A gdzie widziałeś ogłoszenie na asystenkę? Obecnie widzę na serwisie gowork.pl, że firma szuka: Junior Brand Managera (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5525528 ) oraz Key Account Managera (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5547632 ).

mel

Może ktoś powiedzieć coś o dziale marketingu klienckiego? Szukają teraz asystentki

użytkownik zarejestrowany

@Varden czyli praca w COTY POLSKA jest dobra dorywczo jak i na stałe? A właściwie czemu byłeś zadowolony z pracy? Czy chodzi tylko o atmosferę czy coś jeszcze wpływa na Twoją ocenę? Takie informacje są istotne dla zastanawiających się nad pracą.

Varden

Witam ja pracowałem jako pomocnik operatora wózka widłowego (pracownik operacyjnej). Po 5 miesiącach musiałem zrezygnować bo miałem studia a prace traktowała jako tymczasową. Szczerze mówiąc to jestem bardzo zadowolony z tego okresu pracy. Super ekipa, fajna spokojna praca, jeśli masz problem z jakimś zadaniem to cotowcy zawsze ci pomogą wytłumaczą. Aaa nie wiem jak w przypadku innych ludzi ale ja po 4 albo 4,5 miesiąca dostałem ofertę pracy na stałe. Co do innych stanowisk to nie wypowiadam się nie wiem jak jest na vas-ie ale gdy brakowało ludzi w kanałach to chłopaki z placu czy operacyjnej pracowali na wyżej wymienionym stanowisku i też nie było problemu ani żadnych spięć. Podsumowując jestem zadowolony z pracy jeśli nie jesteś leniwy i pracujesz dobrze to napewno znajdziesz tam zatrudnienia. Conajmniej jako wózkowy.

Zainteresowany

Czy jest jakaś szansa żeby firma przejęła pracownika w Coty po jakimś czasie pracy przez agencję? Chodzi mi głównie o stanowisko operatora wózka widłowego i magazyniera.

hania
użytkownik zarejestrowany

Witam serdecznie. Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Podobno w tej firmie z kasą jest całkiem nieźle, tylko z atmosferą jest ciężko. Kolega mówił , że w obecnej chwili coty poszukuje asystentów działu księgowości

helena

Jak wyglądają zarobki w tej chwili przez agencje ,ile mozna wyjść najwiecej/msc.?

Iwona

W Coty robota jest na chwilę przez agencje pracy tymczasowej, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

Dorota

Cześć, czy możecie mi powiedzieć w jaki sposób można się dostać do tej firmy? Na stronie internetowej nie widze żadnej możliwości wysłania CV. Dziękuję za pomoc

Aśka
użytkownik zarejestrowany

Weźcie też pod uwagę, że mimo iż w Warszawie są większe zarobki to też życie więcej kosztuje niż w mniejszych miastach, więc jest to dość proporcjonalne niestety. Na stronie internetowej Coty na którą w sumie wpadłam przypadkiem czytam że Coty Polska jest czwartą największą firmą kosmetyczną działającą na rynku detalicznym w Polsce i charakteryzuje się wysoką dynamiką wzrostu. Czyli co za tym idzie pewnie można oczekiwać rozbudowy firmy a wiec i nowych miejsc pracy, super. Będę śledzić temat

Michal

Zgadzam sie w kwestii pracy 24/7. Bez dodatkowej zaplaty i kosztem zycia prywatnego.Tak dziala wawa.

Nemo

Szybkie nogi zwinne ręce i tyle tyranie, mobbing, szykanowanie, śledzenie i ocenianie. Jest wiele ofert pracy na rynku i większość jest lepszych.

DwaLitryMarzen

Pytanie bardziej niż opinia. Przez Ranstad zostałam zaproszona na rozmowę za kilka dni mam być, ponoć zarobki... hmmm no jak dla mnie nie najgorsze w mojej sytuacji plus premie nadgodzinowe i umowa o prace (!) Chciałabym się dowiedzieć jaka tam atmosfera i czy jest duży zapier..l czy jest ok - nie mam na myśli obijania się ale nie chcę być jak maszyna no bez jaj :/

Omen

Jest miejsce i dużo pracy. Ogólnie przemiał porobisz przez ranstad i narka.

kuku1125

Ja jutro ide na rozmowe do ranstadu bo jest oferta na necie że szukaja ludzi ogarniałem ich przesyłki Na DPD i nie powiem że są takie cięzkie paczka to paczka a robota to robota nigdzie nie ma łatwo

czarna

szukam tam pracy nie wie ktoś czasem czy jest wolne miejsce bo słyszałam że wszystko poznajomości

user123

Fajna praca, mila atmosfera, duzo mlodych i slicznych laseczek a sama brygadzistka [usunięte przez administratora] to niezla dupcia! Nie moge sie skupic na pracy kiedy przechodzi obok mnie... pzdr!

Człowiek

Kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Marysia to "rzetelna firma" i ogromnie zaangażowana osoba. Wykształcenie to nie wszytko. Liczy się wiedza i chęci.

Majmen

Ale Wy ludzie pierdoły opowiadacie... Po pierwsze przez agencję w jednej firmie w ciągu bodajże trzech lat można być zatrudnionym przez 18ście miesięcy (co daje półtorej roku, a nie rok). A po drugie nikt nikomu nie karze tyrać! Na kanałach nie ma normy, każdy robi swoim tempem, dziewczyny z COTY pracują tak samo jak ludzie z RandStadu. Brygadzista po każdej przerwie rozdaje obowiązki, każdy wie co ma robić. Na pakowni również nie czuć żadnej presji. Ogólnie atmosfera jest świetna, nikt nad nikim się nie wywyższa, kiedy ktoś czegoś nie wie w każdej chwili może poprosić o pomoc Cotowców (i oczywiście ją otrzyma). I przede wszystkim nikt nie obiecuje, że za \"tyranie\" zostanie się przyjętym bezpośrednio przez COTY. Od samego początku jest mowa o tym, że jest to praca TYMCZASOWA. I konsultanci podkreślają, że NIE MOGĄ OBIECAĆ, że COTY podpisze umowę na stałe. Poza tym teraz podpisuje się już umowy na cały etat, zatem chodzi się regularnie do pracy, a nie tylko jak jest więcej roboty. Reasumując.... Jak najbardziej polecam tą pracę. A już zwłaszcza dla młodych osób, które dopiero nabierają doświadczenia. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam :) PS. Co do VASu, to nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ tam nie robiłam. Mogę jedynie podzielić się spostrzeżeniami, że tam faktycznie jest harówka. Kobiety tam pracują jak automaty.. I z tego co słyszałam, one mają umowy na pół etatu. Nie wiem.

Mała

Zalezy na jaka sie zmiane trafi na zmiane [usunięte przez administratora] jest bardzo milo sie pracuje. I co roku zatrudniaja kilka osób 2 czasem trzy najlepsze. A pozatym na samym poczatku jest mowa ze to praca tymczasowa przez agencje na sezon przed swiateczny!!!!! Ja bardzo mile wspomina.

xxx

[usunięte przez administratora] tam się pracowników nie szanuje, najlepiej, żeby robili 24/7 i najlepiej za darmo. pensje masakryczne, niedotrzymywane obietnice i łamanie przepisów kodeksu pracy

p.g.c.

a ja tam znałem kilka dziewczyn [koleżanki fajne,ładniutkie dziewczyny ze starej ekipy auchan'a].Pozdrawiam Was serdecznie laseczki ,dobrze Was wspominam,i fajnie mi sie z Wami pracowało!!!!!!!!!!!!

mloda

pracowalam tam rok przez agencje bo tylko max.rok agencja moze zatrudniac oty obiecywalo mi i masie dziewczyn zatrudnienie jak bedziemy tyrac i tyralysmy dwa razy tyle co panie z coty ktore siedzialy za stolami i plotkowaly..nigdy przez ten rok nikogo nie zatrudniono..to wielkie oszustwo!! jesli ktos sie buntowal mial klopoty co jest mobingiem nie przestrzega sie tam zadnych praw pan z agencji ciagnelysmy ciezary podnosilysmy strasznie ciezkie paczki a jak byla kontrola BHP to mialysmy zakaz chodzenia do ,,lasu,, i ciagniecia palet..nie polecam pracy w tej firmie a pani [usunięte przez administratora] i jej prawa raczka[usunięte przez administratora]. powinny znac kodeks pracy i co im wolno!!!!!!!

ludzie nie zatrudniajcie sie w tej firmie!!! praca przez agenbcje pracy nigdy was coty nie zatrudni obiecuja z jak bedziecie tyrac to to zrobia ale nigdy nie dotrzymuja obietnicy ja tam pracowalam rok i przewinelo sie tam mnustwo ludzi! dziewczyny z agencji tyraja za panie z coty za mniejsza kase jak nie ma zlecen to siedzi sie w domu i nie zarabia.Kierowniczka [usunięte przez administratora] zna sie tylko na solarium jak bronilam moich i kolezanek z agencji praw cytujac kodeks pracy nie umiala odpowiedziec na zazuty tak sie zna..polecam ta firme PIP-owi i BHP bo lamie sie tam wszystkie prawa lacznie z tym ze dziewczyny ciagna ciezary 400kg( sama tak robilam i podstepem udalo mi sie zwazyc ta palete zeby miec dowod)

kapo

Te wszystkie firmy w bielsku to istne [usunięte przez administratora] pracy. [usunięte przez administratora] Do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taką praca to niewolnictwo na które pozwala nasz kochany rzad

PRAWDA

[usunięte przez administratora] z wasu, która rządzi wszystkimi ,wielka pani dostała tą prace po znajomości.Nawet nie potrafi pracować tak dobrze jak "tania siła robocza" nad którą panuje.Naprawdę ma powód by wywyższać się nad innymi,baba bez wykształcenia...

Zostaw opinię o COTY POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COTY POLSKA SP. Z O.O.