Opinie o Coty Eastern Europe Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Coty Eastern Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coty Eastern Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coty Eastern Europe Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Wonder Woman

Zastanawiam się ,kiedy opadnie cotowska mgła i ludzie przejrzą na oczy, że poziom kultury pracy w tej firmie od wielu lat w ogóle nie istnieje, że na karygodne błędy przełożonych są przymykane oczy i dozwolone są wszelkie formy nacisku na pracownika. Normy są tak sztucznie nakręcone, że bez kombinowania nikt nie jest ich w stanie zrobić, a przełożonych jest więcej jak podwładnych :). Na Coty świat się nie kończy , a jest nawet piękniejszy, to oni Was potrzebują , a nie Wy ich, bo pracy za takie pieniądze jest mnóstwo ,dbajcie o siebie :)

Lana
@Wonder Woman

Myślałam że ta firma jest poważna. A okazuje się że po wykorzystaniu czasu pracy przez agencję nie przedłużyli mi umowy. Najlepsze jest to że po przejściu mega tempa przy pracy, chodzeniu na nadgodziny, obietnicy od kierownika że mnie przyjmą na etat, niestety podziękowali za pracę. Masakryczna firma, żenujące wypłaty. Za minimalną pracujesz w mega tempie. Nie wiem co mnie podkusiło by w tej firmie pracowac.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Coty Eastern Europe Sp. z o.o.?

@Riki

Prawda zwalniają ,taką firma ma politykę ponieważ w grudniu kończą się zamówienia i już nie są potrzebni.

Czy Coty Eastern Europe Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Batman

W której bajce Ty żyjesz. Co Ty mówisz, nie jest ciężka? To może było kiedyś, od kilku lat jest coraz gorzej, coraz mniej ludzi a praca ta sama albo i więcej, ciągle nadgodziny bo wyrobić się nie można, oni tam myślą że ludzie nie mają prywatnego życia i będą z(usunięte przez administratora) na okrągło najlepiej za ochłapy. O zaplanowaniu jakiegoś weekendu to zapomnij bo tam się plany zmieniają kilka razy w ciągu dnia. Jeszcze jak był benefit to można było na niektóre rzeczy przymknąć oko bo jakoś to rekompensowało ale teraz jak to zabrali bo nielegalne (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy Coty Eastern Europe Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czarnobyl

Nie

@wirus

(usunięte przez administratora) Tak jak juz pisałem wcześniej najlepszą formą integracji w tej firmie jest obgadywanie innych. Pupilki kierowników, brygadzistów i mistrzów mogą tutaj wszystko... Norma jest kwestią której nikt nie pojmuję, nikt nie potrafi wytłumaczyć jak musisz pracować żeby ją zrobić. Z reszta nie ma się co na tym skupiać bo jeśli przeliczenia normy źle wyjdą to wartości są tyle razy zmieniane, aż na podium są te osoby które mają być... Reszta pracowników jest bo jest... Kto zna tą firmę to dobrze wie jak jest... Poziom kadry zarzadzajacej można ocenić na mniej niz zero...Kolesiostwo, szczucie jednych na drugich,brak szacunku do drugiego człowieka...

Ebleble Nowy wpis
@@wirus

Bzdura totalna , albo przemawia zawiść i lenistwo , dlatego wypisywane są takie głupoty

Wonder Woman

Lana Nowy wpis
@Wonder Woman

Ewa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy są przyjęcia do pracy w Bielsku? Ile aktualnie jest zmian i czy zadrudniają od najniższej krajowej? Proszę o wiadomość

Jakie są warunki zatrudnienia w Coty Eastern Europe Sp. z o.o.?

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Coty Eastern Europe Sp. z o.o.?

Naomi

Jeśli chodzi o Bielski magazyn to tam teraz jedynie na umowę tymczasową, najniższa krajowa a jeśli się sprawdzisz dadzą pod Coty ale nie każdego.

@Naomi

Pisząc o umowie tymczasowej masz na myśli umowę zlecenie, czy kontrakt na czas określony? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to ciekawi mnie, czy jest możliwość uzyskania premii uznaniowych lub frekwencyjnych. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Naomi
@Ryszard

Umowę dostajesz co miesiąc , jest to umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami związanymi z tym rodzajem pracy. Premii frekwencyjnych bądź uznaniowych nie ma, jedyne co było to jeden rodzaj premii, jeśli którą chciałeś mieć to musiałbyś spełniać kilka warunków żeby ją mieć w tym m.in. to żebyś nie brał w danym miesiącu ani jednego dnia wolnego.

Riki

Pod koniec roku z Bielska zawszę wszystkich z agencji się pozbywają może zatrudnią jeśli ktoś się zwolni tylko wtedy.Tylko umowa przez agencję.

@Riki

Czy Coty Eastern Europe Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Gonzo

Oczywiście że tak, czasem nadgodziny o których się dowiesz no godz przed końcem zmiany a czasem zrobią sobotę z drugiej na pierwszą zmianę co oczywiście jest niezgodne z prawem.

Zonk

Nagminnie łamanie przepisów prawa pracy przez zarządzających tą firmą nie jest ważne... najważniejsze jest żeby wycisnąć z człowieka wszystko co sie da, za najniższa krajową ,a później im powiedzieć, że nic nie znaczą w tej firmie...drzwi otwarte... a paczki do fiskusa... miejmy nadzieję że Pan zero- jedynkowy uiścił opłatę od każdego kosmetyku... krótko mówiąc porażka

Batman
@Zonk

Dobrze powiedziane, jeśli ktoś zastanawia się czy iść tam pracować to odradzam, i dziwię się osobą co robią tam kilka czy kilkanaście lat, praca sama w sobie może i nie jest zła i ciężka ale zarobki tragedia no i traktowanie pracownika nie przez zmianowych przełożonych bo oni jadą na tym samym wózku ale przez ludzi co siedzą wyżej to jest jak pionka który się nie liczy dla firmy wcale.

@Batman

Rimmel

To jak się traktuję tu pracowników tymczasowych to jest jakiś hit ! Pani w biurze z Randstad dzwoni by po krótkiej nieobecności pracownika ( spowodowanej nie lenistwem , a wizytą w stanie ciężkim w szpitalu) potwierdzić jego powrót na zmianę i słyszy odpowiedź ,że nie potrzeba już pracownika ?! ... Bo nagle spadła ilość zamówień ... XD Nie jest to pierwsza taka zagrywka firma COTY - wiele się słyszało ,że pozatrudniali ludzi z Randstad na miesiąc bo dużo zamówień poczym pozwalniali ich bo niby nie ma zamówień już - najlepsze ,że później się okazało ,że jednak potrzebują ludzi ... Zaraz , przepraszam ALE TAK SIĘ LUDZI NIE TRAKTUJE !! CO NAJWYŻEJ (usunięte przez administratora) !!! NIE POLECAM NAPRAWDĘ ! Jeśli ktoś chcę być traktowany podmiotowo to jest to idealna firma do tego ... Nie szanujecie sobie pracowników , a oczekujecie by was szanowali ? Nie tędy droga ... Ludzie mają na utrzymaniu domy , rodziny i problemy zdrowotne i chociaż od pracodawcy oczekują krzty bezpieczeństwa i stabilności ...

Miły pracownik COTY B.B.

Coty Bielsko Biała - jednym słowem do bani. Istnieje regularny mobbing skierowany do pracowników którzy zatrudnili się z myślą o normalnej pracy. Niestety w COTY Bielsku Białej się nie da normalnie pracować. Jest kolesiostwo i jakieś dziwne układy, przy których cały czas jedne i te same osoby dostają bonusy w postaci wycieczek i lżejszych prac. W czasach obecnych gdzie kontakt z rodziną musi być zachowany nie ma tam możliwości posiadania telefonów komórkowych co może skutkować czasem problemami z tytułu jakiejś choroby w rodzinie i braku kontaktu z chorym. Regularne psychiczne znęcanie się nad pracownikami, problemy z zamianami zmian gdzie czasem jest potrzeba ze względów sytuacji rodzinnych. Pojedyncze dni urlopowe są przyznawane zgodnie z niepisanym regulaminem gdzie liczy się kumplostwo i włażenie w "tyłek". Coty Bielsko Biała. Zabieranie 5-cio latek (Masz L4 to nie dostaniesz, pomimo wypracowania lat pracy). Patologiczne traktowanie pracownika. Pracownik może napić się wodę, czy soku na hali, ale nie może napić się własnej przyniesionej z domu kawy. Koleżanki brygadzistek mają automatycznie lepsze warunki pracy i inne profity ze względu na znajomości. Nie polecam pracy w COTY. Podsumowując: - mobbing - kolesiostwo - układy ...a normalny pracownik jest traktowany jak niewolnik w czasach XXI wieku gdzie w XX w. likwidacja niewolnictwa stała się przedmiotem umów i praw międzynarodowych, m.in. sponsorowanych przez Ligę Narodów (Konwencja w sprawie niewolnictwa podpisana w Genewie 25 września 1926), później ONZ.

Noemi

Święta prawda!!!

Wolny
@Miły pracownik COTY B.B.

Zgadzam się w 100 % z powyższą wypowiedzią. Jeżeli wchodzisz "w tyłek " szefostwu to masz się dobrze w innym wypadku zrównają Cię z błotem. Liczą się tylko wybrane perełki które są faworyzowane na każdym kroku A resztę mają w nosie. Takie coś jak wolność słowa nie istnieje w tym zakładzie! Jeżeli głośno wypowiesz swoje zdanie to Pan G.C że swoimi Tołdimi Cię zniszczą ! Kiedyś to była wspaniała firma z fajną atmosferą...Ale niestety szefostwo wszystko zniszczyło...

Normalny
@Wolny

Wolny, ty to najlepiej wiesz jak wchodzić w tyłek szefowi. I co ci to dało?

Albinos
@Wolny

Cala prawda. Kolesiostwo wybieranie osob a potem dbanie o utrzymanie ich wynikow. Wszystko kosztem innych. Nikt nie ma prawa powiedziec swojego zdania bo potem ma przerabane u kierwonictwa i u brygadzistek. Niby mowia ze kazdy moze wyrazic swoje zdanie.. Ale to nie jest nic warte. Zarobobki najnizsza srednia krajowa to sa kpiny przy pracy na trzy zmiany i przy zyciu codziennym.

rozczarowana
@Wolny

pan g.c potrafi tylko błyskać rozgoryczonym wzrokiem bo nie ma odwagi porozmawiać jedyne co potrafił to pękać ze śmiechu jak skutecznie utarłam nosa(usunięte przez administratora).a miałam go za faceta z charakterem!

Rozgoryczona
@rozczarowana

To naprawdę niepokojące,że wszyscy wiedzą jak jest i nikt z tym nic nie robi,prawdziwy szef zaczął by działać,nie co ja wygaduje zamieść pod dywan,to dewiza tej firmy.

racja
@Rozgoryczona

Racja wystarczy przemieszać starą brygadę!wymienić brygadzistów oraz kierowników wpuścić świeże powietrze a gc powinien zacząć rozmawiać z każdym pracownikiem będzie miał obiektywny pogląd na wiele spraw

Ryszard

Pracownik, który spał w pracy poniósł jakieś konsekwencje? Jesteś pewien, że za skomentowanie tego zostałeś zwolniony?

xxx

potwierdzam.(usunięte przez administratora) tylko śpi na nockach, i już ma taki trik że naciska automatycznie na myszke palcem że niby coś tam robi przed komputerem. Potrafi zwrócić komuś uwagę że stoi i nic nie robi, a sam się czuje jak święta krowa

xxx1
@xxx

On śpi nie tylko na nockach ,ale na każdej jednej zmianie.Jak nie u siebie za burkiem z paluszkiem na F1 ,to u kierownika w biurze ,ha a Boguś lepszy??????????//

mały
@xxx

Czuje się bez karny bo z Irkiem żyje w zbyt dobrych stosunkach koleżeńskich .Tam jest monitoring i można wszystkie ich schadzki w akwarium zobaczy i zweryfikować opinie personelu na remat tej świętej 3.Niestety G,CZ woli aby ludzie się zwalniali przez takiego (usunięte przez administratora) a mistrzowie zapierdzielali

Kicia
@Miły pracownik COTY B.B.

Zgadzam się z tobą jestem w szoku co tam się wyprawia pracowałam tam masakra normalnie tam pracują dzieci z przedszkola zachowanie brak słów

Kandydat na etykietowanie

Jaka jest norma pracy? Jak w ogóle wygląda typowy dzień? Bo z poprzednich komentarzy wynika, że jest to bardzo wymagające i stresujące, a norma nie do wyrobienia. Czy coś się zmieniło? Oraz jak są traktowani nowi pracownicy w tej firmie?

Jak wygląda praca w magazynie w firmie Coty? Nie wiem czy składać CV...

PPP

Po tylu latach nic się nie zmieniło, ta firma to jedna wielka katastrofa, Pieniądze skrajne minimum, ocena pracownicza to śmiech na sali, norma = akord, brygadziści przeciwko ludziom tam pracującym, wielu oj wielu się już z tej firmy zwolniło i nie żałuja. Pracownicy tymczasowi mieli lepsze stawki czy premie niż pracownicy Coty,

Jak wyglądają badania do pracy na dane stanowisko?

bielsko

Były pracownik ( Bielsko-Biała) Mój główny zarzut to kiepskie wynagrodzenie i duże wymagania , stres,system premiowy zbyt wymagający wręcz nie do osiągnięcia norma + dyspozycyjności na poziomie 90% jak masz rodzinę to nie do osiągnięcia . Brak możliwości awansu ,śmieszne niskie podwyżki nawet ich nie odczujesz.

Bożena

Szukają na młodszego specjalistę IT, ale mają tyle wymagań że boje się zgłosić. Dajcie proszę znać jak wygląda proces rekrutacji? Przypuszczam że konkurencja jest ogromna!

Jak szefostwo w Coty Eastern Europe Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Jeniffer

W Coty mało kiedy ludzie byli traktowani ok. Głównie wygląda to tak jak w innych opiniach kolesiostwo nic poza tym. Mają tam oceny roczne itd . Brygadzistki widzą tylko to co chcą. Kierownik jest pod ich wpływem zapewniając że zrobi porządek z ludźmi na których były wnoszone uwagi. Dla przykładu pewna osobne pozbywano się z dwóch pozostałych zmian trafiła do uprzejmych brygadzistek które myślą że ta osoba jest ok A ona zalatwia wszystko płaczem. Od innych osób jest wymagana umiejętności pracy na innych stanowiskach A ta osoba ledwo wykonuje jedno stanowisko i jeszcze czasem jezdzi na wycieczki. Także poprostu trzeba umieć stwarzać pozory nic innego

Riki

Tak dobrze traktują że się pracownicy zwolniają.

@Riki

Z jakiego powodu się zwalniają? Bo z wcześniejszych opinii nie wynika żeby było tak źle żeby szukać innej roboty. Według ciebie kasa jest za mała i nie można dobrze zarobić?

Jak dużo osób pracuje w Coty Eastern Europe Sp. z o.o.?

Riki

W Bielsku-Białej około 130 , a w Warszawie 600 osób po co ich tam tyle jest w Warszawie ? i temu nie ma pieniędzy na Bielsko.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Coty Eastern Europe Sp. z o.o.?

Jaś

Niby od kiedy Coty pracuje w takim systemie?

Patrycja

Można połączyć studiowanie z praca w firmie?

Czym Coty Eastern Europe Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Królik

Marchewką.

@scenarzystka

Moja opinia: czysto, cicho, ludzie ciekawi i atmosfera między pracownikami super. Jak ktoś szuka problemu to znajdzie go wszędzie i u każdego.

Zostaw merytoryczną opinię o Coty Eastern Europe Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Coty Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coty Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coty Eastern Europe Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coty Eastern Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Coty Eastern Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coty Eastern Europe Sp. z o.o.