COTY POLSKA SP. Z O.O.

Bielsko-Biała

Opinie o COTY POLSKA SP. Z O.O.

ciekawy

jakie są zarobki na stanowisku junior accountant ze znajomością drugiego języka obcego?

kandydat

co mozecie powiedziec o nowym SSC COTY Warszawa? Dostalem propozycje do nowo szykowanego biura i zastanawiam sie co zrobic. jak zarobki ? jakie sa widelki w obecnych biurach SSC ?

happy

SSC COTY - rewelacyjna amosfera i ludzie pełni energii do pracy. Nowiutkie biuro i spełnane każde "zachcianki" pracowaników. Zarobki dużo większe niz w innych SSC w Warszawie. To nowa instytucja, która jest stwarzana od podstaw. Rewelacyjne mozliwości rozwoju i poszerzenia wiedzy. Ludzie zatrudnieni to specjaliści, seniorzy, ale również i juniorzy. SSC ruszył od lutego i wszystko biegnie zgodnie z planem, co świadczy o trafnych decyzjach i zespole ludzi, którzy chcą budować przedsiębiorstwo i angażować się w jego powodzenie. Spotkania integracyjne budują jeszcze lepsze relacje pracowników. Praca - MARZENIE!!

dragqueen2

Nie polecam pracy w Coty, szczególnie w nowym SSC. Kultura zarządzania wręcz prehistoryczna - szef jest tam panem i władcą, nie szanuje pracowników. Komunikacji wewnętrznej nie ma żadnej, bo wszystko jest tajemnicą co najmniej wagi państwowej. Zresztą po co? Pracownik ma wykonywać polecenia a nie się interesować. Decyzje podejmowane są bez żadnego przemyślenia i przez osoby niekompetentne, ale to nie ma znaczenia, bo skutkami i tak nikt się nie interesuje. Szumne "wartości" to tylko puste frazesy, zbiór przykazań, którego należy nauczyć się na pamięć i recytować na wezwanie. Do tego zatrudniają ludzi z dużym potencjałem, a następnie go nie wykorzystują. Podsumowując - kierat, chaos i uwstecznienie.

midnsi

Rok to nie jest tak dużo w sumie @wajwaj. Teraz jest oferta na asystenta działu księgowości. Taka praca to skanowanie faktur oraz walidacja danych w systemie Open Text, księgowanie faktur i kontrola nad terminową akceptacją dokumentów przeznaczonych do płatności.

nixon

COTY jest słabiutkie pod każdym względem. Nie jasne zasady zatrudniania pracowników, to coś co w tej firmie razi najbardziej. Odradzam pracę dla nich.

Justyna

Również pracowałam tam, fakt jest trochę roboty ale jak to w korporacjach, jeszcze ciemno jak się przychodzi, już ciemno jak się wychodzi. zmienili trochę podejście, starają się ocieplić markę,ostatnio się zaangażowali w akcję walki z rakiem krwi chyba z fundacją dkms. Więc nie jest to taka typowa korpo-szczuwownia.

szczeryjerry

Byłem PH w tej Firmie kilka lat. O ile warunki są w porządku, produkty również, to kadra zarządzająca ma bardzo niskie kompetencje. Praca od rana do wieczora w po pracy 3h pracy przy komputerze i nie ma zmiłuj. Jeżeli ktoś lubi harować jak wół od rana do świtu to spoko, kasa nie jest zła, ale nie będzie czasu na czas wolny z rodziną. Do tego szef, który swoje obowiązki oddaje PH, w regionie nic nie działa wszystkim mają zajmować się PH a kiero siedzi cały dzień w domu...

Zostaw opinię o COTY POLSKA SP. Z O.O. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COTY POLSKA SP. Z O.O.