Opinie o PKO Ubezpieczenia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PKO Ubezpieczenia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKO Ubezpieczenia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Ubezpieczenia w Warszawa

Smutna_zaba

Jeśli jesteś mierny i wierny to miejsce dla Ciebie. Praca po godzinach, bez płatnych nadgodzin. Benefitem jest to że czasem chociaż sporadycznie usłyszy się dziękuję. Dla większości kadry managerskiej jest to pierwsze miejsce pracy i tak minęło 25 lat, stąd standardy pracy są jakie są.

Prawdziwka
@Smutna_zaba

Wszystko to prawda, podpisuję się rękami i nogami. Dodatkowo różnice w zarobkach na tych samych stanowiskach ogromne. Podwyżki wyłącznie inflacyjne i niewielkie. Robi się smutne korpo. Odradzam.

Niezadowolony kient.

Firma (usunięte przez administratora) jak każda ubezpieczeniowa. Pieniądze wiedzą jak brać , ale jeśli chodzi o odszkodowanie to już nie tak kolorowo. Mi odpadł tynk od sufitu a mieszkanie ubezpieczone przy kredycie. Napisali po wizycie rzeczoznawcy decyzję odmowną bo tynk ot tak sobie odpadł a nie ktoś mu pomógł. Nadmienie jeszcze że spadl na stół przy którym wcześnie jedliśmy obiad. Całe szczeście nikomu nic się nie stało a zawaliło się około 100 kg tynku na raz. Odradzam ubezpieczanie w tej (usunięte przez administratora) firmie która potrafi tylko brać pieniądze.

Damian
@Niezadowolony kient.

Ja więcej też u nich nie ubezpieczę niczego, od lat miałem ubezpieczenie w największej firmie ubezpieczeniowej w Polsce, jednak pani w banku przekonała mnie na ubezpieczenie u nich miało być niby to samo, jednak jak przyszło do wypłaty odszkodowania to zaczęły się schody, a zaproponowana kwota odszkodowania była śmieszna stawka za roboczogodzinę to chyba obowiązywała 15 lat temu). Podobną szkodę miałem 2 lata wcześniej jak byłem ubezpieczony w innej firmie to dostałem odszkodowanie 5 razy większe. Nie polecam

Olga Nowy wpis

Mam ubezpieczenie w tym banku. Czekam na pieniądze już ponad pół roku. i najśmieszniejsze jest to, że kwota jest niewielka, ale karmią cię obietnicami. Mówią, że wysłali pieniądze, ale nie ma ich na koncie. Zadzwoniłem ponownie i odpowiedzieli, że sobie z tym poradzimy. ale od pół roku taka historia.Nie polecam kontaktu z tą firmą. Firma nawet nie uważa za konieczne odpowiadanie na recenzje. a to wiele znaczy.

MaAga Nowy wpis
@Olga

Istnieje taka instytucja jak Rzecznik Finansowy czy Federacja Konsumentów. Na Pani miejscu już po upływie 30 dni zgłosiłabym sprawę do rozpatrzenia. Nie zamierzam dorabiać nierzetelnych firm.

@klient Nowy wpis

Czekam na kuriera juz 2 tygodnie. Ubezpieczenie PKO dom to jakaś kpina. Odpowiadają na maile po kilku dniach. Składam wypowiedzenie z powodu niewywiązania się z umowy przez PKO Ubezpieczenie assistance.

Smutna_zaba

ania
@Smutna_zaba

Bzdura! Każda nadgodzina jest płatna. Nie ma problemów z rozliczaniem, atmosfera jest ok. Sprzęt finansuje firma, dopłata do prądu. Ludzie przyjaźnie nastawieni pomimo pracy zdalnej. Firma liczy się z oceną ludzi w niej pracujących, są szkolenia itp.

e
@Smutna_zaba

bzdurzysz, nadgodziny są normalnie płatne. Może wstydziłeś się złożyć wniosek.

Gromsky
@Smutna_zaba

Co Ty opowiadasz, płacisz albo odbierasz.

Prawdziwka Nowy wpis

Niezadowolony kient.

jerzy
@Niezadowolony kient.

no ale to przecież zależy od zakresu ubezpieczenia. Nie czytałeś od czego ubezpieczasz pewnie, jak wielu ludzi, a potem krzyk i olaboga.

Agnieszka
@jerzy

Ja czytam wszystkie OWU wybrałam pakiet maksymalny z all risk na wysokie kwoty i tak nie wypłacili praktycznie nic. Koszt roboczogodziny fachowca 17,50 brutto? Teraz zapewnione jest więcej z góry zwykłej osobie i życzę znaleźć fachowca który przyjdzie za takie pieniądze coś zrobić. Kpina odradzam jak ktoś chce mieć poczucie że może liczyć na odszkodowanie jak coś się stanie to nie w tej firmie. Nawet z odpowiedzią nie mieszczą się w 30 dniach.

klasyczek
@Agnieszka

a dlaczego nie wypłacili? Ot tak? Przecież muszą podać jakiś powód. jak się z nim nie zgadzasz zawsze możesz iść do sądu

Damian

Slaw

Jest możliwość pracy 100% zdalnej?

XXX
@Slaw

hybryda, raz na tydzień w biurze

Bardzo ok firma , spoko.

Bambiś

Dodaj treJedna wielka ściema. Zgłoszenie przez stronę internetową PKO Ubezpieczenia. Brak reakcji przez 2 dni z OWU.Następnie u mnie Covid więc odpuściłem. 3 Kolejne tygodnie, zero kontaktu i reklamacja z mojej strony. Konsultant zasugerował odbiór robota kuchennego ode mnie coć w z treści reklamacji i naszej rozmowy nic na to nie wskazywało. Myślę, że przerósł go termomiź. Po reklamacji przysłali kuriera i wysłali do nieautoryzowanego serwisu, który stwierdził że nie ma części na rynku. Bo dla nieautoryzowanych nie ma, hahaha. i że mi odeśla sprzęt. Niestety podobno zagubił się w serwsie i przez kolejne 2 miesiące musiałem na niego czekać. Kolejna reklamacja i nagle cudownie sie znalazł. Zgłosznie przez strone producenta, pomimo wygasłej gwaracji, 7 dni i sprzęt jak nówka. PKO Dom .... coś tu nie do końca działa. Zobaczymy czy zwrócą za Fv?ść twojego wpisu

Zuzanna
@Bambiś

Kopiuj wklej? Ty ten tekst miałeś gdzieś już naszykowany i sobie tak przekleiłeś? ;p A na kiedy przewidujesz, że mogliby za nią zwrócić? O ile to co piszesz to prawda, bo po tym kopiowaniu już sama nie wiem. ;)

Bambiś

Czy w PKO Ubezpieczenia panuje luźna atmosfera?

trenR

Raczej tak, nie ma też dress code.

@trenR

A jak z ciśnieniem korporacyjnym,czuć presję że strony kierownictwa?

alex
@Karolina

Nie tak bardzo, to mała organizacja :)

@alex

Mała?? W 2017 roku mieli 28 443 etatów. A co powiecie o zarobkach mł. specjalistów w Dziale Administracji sprzedaży PKO?

Rekruter
@Karolina

@Karolina Pani myli PKO Ubezpieczenia z PKO BP. W PKO Ubezpieczenia pracuje niecałe 200 osób. Pozdrawiam

Robson
@Rekruter

Z tym pracuje to bym polemizował

Michal

Tak. Prawowałem w inych firmach i tu socjal i atmo jest SPOKO. Dyrki są też LUZ ale trzeba robić swoje :-)

Zuzanna
@Michal

No i to jest czadowe podejście do tematu. ;) Dalej tutaj pracujesz? Zostajesz na dłużej czy na przyszłość jakieś inne plany?

Nicke

Czy firma daje jakąkolwiek informację zwrotną z udziału w rekrutacji?, chodzi mi nie tylko o osoby zatrudniane ale o wszystkich kandydatów. Może HR rozważyłby nawet e-mailowe wysłanie informacji typu "Dziękujemy za udział w rekrutacji...." . Brak takiej informacji jest totalnym brakiem szacunku dla wszystkich osób, które poświęciły czas na rozmowę kwalifikacyjną. Ewentualnie powiedźcie na rozmowie kwalifikacyjnej - skontaktujemy się tylko w przypadku nawiązania współpracy. Inaczej jest to z Waszej strony nieprofesjonalne.

@Nicke

Potwierdzam, do mnie również nie odezwano się z informacją zwrotną.

@Nicke

Niestety HR'y w tej firmie są bardzo nieprofesjonalne.

Ann
@Nicke

a ja dostałam. pracy nie dostałam, ale odpowiedź przyszła

M

Nie polecam. Jest coraz gorsza atmosfera, brak możliwości rozwoju, rozdania tylko na stanowiskach dyrektorskich i wyższych.

Dorota
@M

Ugh, teraz po pandemii to ze świecą szukać pracy gdzie jest lepiej. Może ten rozwój warto pominąć na razie, ważne ze pieniądze są. Ile płaca?

Wojtek

Czy do Pko biorą tylko po studiach?

tren
@Wojtek

Nie, najważniejsze jet doświadczenie

Irena
@tren

...albo po znajomości.

Czy w PKO są staże dla studentów ?

stazysta
@Kasia

Tak

Sztefan
@Kasia

Nie.

xxx

Hej Jak macie opinie o pracy w dziale likwidacji czy regresów? Jakie warunki pracy i płacy? ;) Pozdrawiam

Martyna

@trenR czyli raczej nie wyścig szczurów, a koleżeńska atmosfera?

Radek

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje. Mam zamiar aplikować i zastanawiam się czy dam radę.

trenR
@Radek

I co? Jakie efekty?

Anke

Czy są jakieś opinie +/- o tej firmie,może ktoś z pracowników albo kto by na rekrutacji, plisss

miłosz36
@Anke

Firma dosyć ambitna, może dlatego że pracuje tu wielu młodych ludzi. Bardzo pozytywnie.

@Anke

Bardzo profesjonalna rekrutacja. Świetne podejście do potencjalnych kandydatów. Szanują człowieka i jego czas. Atmosfera podczas spotkania, przyjazna. Rekruterka jest w ciągłym kontakcie z kandydatem i nie są to puste słowa. Uczestniczyłem w spotkaniach i rzeczywiście moje spostrzeżenia nt firmy są zdecydowanie na plus

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Ubezpieczenia - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Ubezpieczenia?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Ubezpieczenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Ubezpieczenia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Ubezpieczenia?

Kandydaci do pracy w PKO Ubezpieczenia napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Ubezpieczenia