Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce

Opinie o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce

jurek

rekrutacji , zero, informacji, zero................jak można aplikować? jak się pracuje po połączeniu..........dajcie znać...........

tomeiik

też macie racje, ale każde takie zmiany ciągną za sobą inne skutki, tutaj widze, że jednak nie ma to wpływu na rekrutacje, bo nikt się nie zgłasza, nie ma ofert.

michał

zmiany to na pewno jakieś nastąpiły @jaskier, tylko teraz jest takie pytanie, dla kogo takie zmainy są najwazniejsze? dla osób, które będą tutaj pracowały czy dla osób które chcą być klientami? nie wiem już naprawdę co zorbić teraz w końcu, bo chciałem otworzyć konkto, ale wolę chyba jakiś bank bez zawirowań.

jaskier

Hej, co tam słychać w banku nordea, bo słyszałem, że zostaliście nabyci przez pko bank polski. Wobec tego chyba zaszły tutaj jakieś zmiany prawda? Czemu wobec tego jest taka cisza na forum? Przedłużyli Wam normalnie umowy, czy trzeba było negocjować jakoś nowe stawki oraz warunki? Pozdrawiam i dzięki za informacje.

kimmy

Nordea chyba nie radzi sobie obecnie tak najgorzej, nie słyszałem by mieli jakieś problemy, chyba wręcz przeciwnie.

Bea

Kiedys jak otwiorzyli Nordee w Polsce było wspaniale. Dobre pensje. Teraz wszyscy się skarżą!

marzenie

jakie wrażenie jakie stanowisko i jaka płaca bo ja właśnie szukam pracowałam 8 lat potem 4 latka przerwy dzieci te sprawy i ciężko się mi teraz wybrać szukam motywacji

konstanze

a ja wlasnie sie zatrudnilam mialam dosc mojego banku

negat

witam zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie szkoda zdrowia atmosfera daremna place takze odradzam jak chcesz zyc oni szukają jeleni co za nich beda odwalac robote straszny (usunięte przez administratora) na kazdym miejscu

super atmosfera super zarobki

Słowa kojarzące się z pracą w tej firmie to koszmarnie wyczerpująca i kiepsko płatna. A obowiązków z każdym dniem przybywało. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako prawie żadną. Szkolenia to fikcja o ile wogóle będą. Jeśli chodzi o atmosferę i ludzi tam pracujących to zależy w którym oddziale. Ale starają się zatrudniac osoby które podejmą wyścig szczurów. Najbardziej w tej firmie podobało mi się niewiele i cieszę się że się stamtąd zwolniłem. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się wykorzystywanie pracowników i kiepska płaca.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .średni. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .niezgrani, niechętni do wzajemnej pomocy i pracy zespołowej Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: brak przejrzystej polityki kadrowej

Czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna w banku Nordea. Ze względów osobistych musiałem zmienić pracę, także w następnym tygodniu idę na rozmowę, jednak nie wiem, czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę, dlatego podzielcie się swoimi cennymi uwagami na temat tego banku. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce