Unilever

Opinie o Unilever

ANNA POSKROBKO

OD DWÓCH MIESIĘCY PRACOWAŁAM DLA TEJ FIRMY, JAK PRZYSZŁO DO PŁACENIA TO OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIE BYLI UPRZEJMI WYSŁAĆ INFORMACJI, ŻE W OGÓLE PRACUJĘ

korposzczurek

Jak w totka

marteczka1204

Witam, w tej chwili złożylam aplikacje na staz w unileverze, ktos moze cos powiedziec? Bo to ze ciezko jest sie dostac to niestety wiem :/

Wbw

Pracowałem w unileverze w dziale handlowym, ale ogólnie w dużej mierze przeszli na zatrudnianie przez firmy zewnętrzne, a z większosci merchow zrezygnowali. Dostanie się w tej chwili bezposrednio do działu handlowego w unileverze graniczy z cudem, ale jak by komuś jakimś cudem się udalo, to robota marzenie, za godne zarobki ;)

Lkuna

Ja pracowałam w UL 14 lat w logistyce, praca super nie dam złego słowa powiedzieć. Chciałabym wrócić. Jedyny koncern do zaufania!!!! Teraz pracuje w spółce prywatnej MASAKRA!!! Miałam szanse na prace w Warszawie nie chciałam, żałuję. gorąco polecam pracę w UL:)

smok wafelski
użytkownik zarejestrowany

ja również chcę zadać to samo pytanie co szanowna użytkowniczka ładowarka, bo bardzo jestem zainteresowany pracą w Unilever. tylko widzę że dyskusja jakiś rok temu umarła tutaj na forum o tej firmie. czy w takim razie Unilever nadal istnieje na rynku i może zatrudnia nowe osoby? proszę napiszcie co się dzieje z firmą teraz

FXF

JA TEZ JESTEM MERCHEM TYLE ZE NA kAUFLANDZIE I TAM KIEROWNIK NIE JEST TAKI MIŁY.MUSZE WYKŁADAĆ TOWAR KAUFLANDOWSKI.

Łukasz

Dojezdzacie codziennie z przedstawicielem , czy macie samochod służbowy ?

korposzczurek

To poszukaj innej pracy z madrymi hr biznes partnerami

unimerch

ps. co do zarobkow to nie wiem jak u bezrobotnego (musza oplacac skladki) ale ja jako studnet ponad 1400 wyciagam, co uwazam za bardzo przyzwoitą wyplate dla osoby bez wyksztalcenia, w porownaniu np z 1000 zl na reke w szanownym Lidlu czy Delikatesach Centrum gdzie ppracowalam wczesniej przez momenty o_0 ogolnie najfajniejsza praca jaka mam odkad pracuje po sklepach, polecam.

unimerch

Pracuję od ponad roku, nie narzekam, bardzo przyjemna praca, telefon sliuzbowy, w porzadku przedstawiciel, uprzejmy i kontaktowy a jednoczesnie nie wtrynia sie do wszystkiego non stop, ma pewne zaufanie a to sie ceni. i pieniądze też mogą byc (jako student wiecej zarabiam), zawsze punktualne wyplaty, raz mialam opoznienie to mi dorzucili troche złocisza :) Tylko wszystko zależy od kierownika sklepu (u mnie tesco), niby nie on jest pracodawcą ale to od niego zależy czy bedzie mila atmosfera czy nie, ja mam bardzo w porzadku, pozwala wyjsc jak sie skonczy swoja robote a nie np zmusza do wykladania produktow Tesco, z czym wiem ze pewne osoby sie spotkaly. :/ tez da sie ugadac zeby np miec dzien wolnego i odrobic w inny dzien itp. bardzo w porzadku praca jak sie ma w porzadku ekipke w sklepie. : )

fff

Ja rowniez nie narzekam ;-0)

Praca w Unilever

Ja sobie chwalę :) pracuje już kilka lat i nie narzekam :) POLECAM!

KOLI

Chciałem ostrzec wszystkich przed tą firmą i pracą na stanowisku Marchandisera to banda (usunięte przez administratora), umawiają się na daną sumę a kiedy przychodzi do wypłaty okazuje się że na koncie jest kilkaset złoty mniej i oczywiście starają się wcisnąć człowiekowi że taka właśnie była umowa. Nie polecam nikomu...

cube

Czy wiadomo cos o zarobkach na tym stanowisku?

Zostaw opinię o Unilever - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever