MPWiK

Opinie o MPWiK

Hanna

MPWiK w Warszawie włączy się jutro do 29. Biegu Niepodległości. Informują, że pracownicy będą również uczestnikami biegu. Czy może ktoś z Was będzie biegł? Na jakiej zasadzie są wybierani uczestnicy? Czy pracownicy są zadowoleni, ze ich firma wspiera takie inicjatywy? https://www.mpwik.com.pl/view/wlczamy-sie-w-29-bieg-niepodleglosci

Hanna

@OBSERWATOR mało czytelny jest Twój wpis. Czy Twoja żona jest niezadowolona z pracy w MPWiK? Czy ona mogłaby na forum się wypowiedzieć dlaczego? Taka opinia prosto od pracownika byłaby najlepsza dla innych użytkowników.

OBSERWATOR

TAKA JEST ZŁA ATMOSFERA CO JAKIŚ CZAS MACIE LAMBADY SPARTAKIADY MOŻE MACIE ZA DUŻO WOLNEGO CZASU ŻRECIE SIĘ MIĘDZY SOBĄ W TEJ FIRMIE ZAWSZE TAK BYŁO MOJA ŻONNNA JAK PRZYJMOWAŁA SIE DO TEJ FIRMY BYŁA KOBIETĄ I CZŁOWIEKIEM TERAZ TAK NIE JEST ZMIENIĆ WAS MOŻE WODA TYLKO ŚWIĘCONA

Hanna

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w MPWiK? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy, zakładki 'aktualności' - https://www.mpwik.com.pl/view/aktualnosci A Wy jak oceniacie MPWiK jako pracodawcę?

Nadwiślański

W tej firmie masz duże prawdopodobieństwem poczujesz się jak Misiu Barei. Od pleców oczywiście zależy czy będziesz Ochuckim czy Jarząbkiem. Ale zdarzają normalne wydziały.

Alek

Poszukują informatyków do pracy, bardzo fajna, wrocław, ogólnie słyszałem, że w firmie naprawde można się rozwinąć i polecam mieć to na uwadze, bardzo dobra firma, płaci na czas, można zrobić kontakty

evi

Firma z tradycjami. Z roku na rok pracuje się trudniej ze względu na walkę na górze.Mam nadzieję, że jak PIS dojdzie do władzy w Spółce to ludzie będą traktowani poważnie i doceniani za swoją ciężką pracę.

DYZMAvelMAMUSIA

TERAZ TO DOPIERO BĘDZIE SIECZKA POZDRAWIAMY

inspektor

Przepracowałem w MPWiK 25 lat. Po wykonaniu swojego zadania związanego z rozbudową OŚ Czajka, zostałem niespodziewanie zwolniony. Zrobiłem swoje i kopa w tyłek. Taki oto pracodawca.

do pilk

Przykłada do socjalu - umożliwia zakup talonów na ćwiczenia fitness hahaha...

insp

Pracowałem w firmie ogólnie jest to inny świat to co w prywatnych korporacjach wykonuje jedna osoba tam zajmują się trzy osoby zarobki w MPWIK inspektor zarabia 2400, obecnie jest tylko gorzej dużo zwolnien brak przyjęć jedynie po znajomościach Prace wspominam bardzo dobrze

Pracownik...

Pracuję w MPWiK od 16 lat i był taki czas gdy do pracy chodziłem z dumą...Obecnie wstydzę się przyznać gdzie pracuję. Niestety od kilku lat widzę jak przedsiębiorstwo tonie, niczym Titanic... Osobiście jest mi przykro patrzeć jak nepotyzm i kumoterstwo rządzi w firmie. Gdy nie masz pleców zgnijesz na najniższym szczeblu. Już czas szukać nowego zajęcia.

link

Firma wyraźnie zmierza do prywatyzacji, niestety kolejne Zarządy są z nadania politycznego i w związku z tym uwikłane w układy partyjne. Nie są to fachowcy menedżerowie, lecz wykonawcy woli swoich promotorów.

prawie pracownik

byłem bliski podjęcia pracy na oczyszczalni czajka, parokrotnie oglądałem tamtejsze instalacje i powiem, że dla automatyka jest to super ciekawy obiekt, mnóstwo niezrozumiałych dla mnie procesów podczas obróbki ścieków,... ta oczyszczalnia jest naprawdę nowoczesna i interesująca, pełna automatyka, szafy z pulpitami dotykowymi, bms, eplan full wypas można się wyżyć na maksa, pardzo się[usunięte przez moderatora] ale ostudziła mnie kwota proponowana przez mpwik. oczywiscie suma jest kwestją osobistą ale ja mając x lat doświadczenia, jakieś tam wykształcenie liczyłem na więcej, dla początkującgo ciekawskiego automatyka jak najbardziej polecam! - panstwowka

Kumoterstwo ,układy, [usunięte przez moderatora]

zyku

Firma z tradycjami, gdzie wielu ludzi jest dumnych z tego co robi. Niestety sporo jest też leżących do góry [usunięte przez moderatora] to tzw beton który trzeba kopnąć aby coś zrobić. Mimo to bardzo miło wspominam czas pracy w tej firmie. Jedyna wada to płaca, raczej marna.

Zostaw opinię o MPWiK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPWiK