Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

disappointed

zarobki tragedia większość zatrudnionych nie zbliża się nawet do średniej krajowej i nie ma na to szans, można tyrać przez dekady i dostawać ochłapy, zero podwyżek nawet tych inflacyjnych a proponowany "socjal" jest śmieszny i nie rekompensuje bytu w rzeczywistości; rzekomo nowoczesna firma w środku Europy , w państwie UE. (usunięte przez administratora) Wstyd! Kto nie chce sobie marnować czasu i życia niech omija z daleka.

Wiolina
@disappointed

Rownież potwierdzam :(

Daniel

TO W TRAMWAJACH NAPISZE PONOC NA START ...motorniczy 4600 brutto,50 za brak spóźnień brutto,i do 30%pensji.....np.kierowca C (usunięte przez administratora) uprawnień hds,na uprzywilejowane,podnośniki koszowe...kupę badań...3 zmiany 7 dni w tyg.365 dni....4100 brutto i do 30%premii.....elektro monter 4100 brutto +30% premi 365 ..3 zmiany....zapraszamy.......ludzi brak...

Miko

Ja zaczynam od lipca jako aparatowy urządzeń technologicznych i jestem podekscytowany nową pracą ???? Procedura rekrutacji dość długa ale warunki finansowe oferują dobre.

Ciekawy
@Miko

To powiedz ile zaproponowali Ci na początek?

Przemek
@Ciekawy

chyba nikt kto zaczyna robotę nie będzie gadał o kasie... zwłaszcza, ze napisał że przychodzi w lipcu i na jakie stanowisko :D

Kris
@Przemek

no wreszcie jakieś logiczne myślenie. ludzie chcecie wiedzieć ile płacą to idźcie na rozmowę, to nie jest taka państwówka, ze nie można negocjować stawki, trzeba iść pogadać to się wszytskiego człowiek dowie.

Paulina
@Przemek

Czemu, to jakaś tajemnica ile proponują na start? Nie wiem czemu niby bać się rozmowy o pieniądzach

do Paulina
@Paulina

Paulina, a Ty opowiadasz każdemu ile zarabiasz ? :D No chyba nie. A już na rozmowie rekrutacyjnej przecież możesz a nawet musisz rozmwiać o kasie, nie masz się czego bać. Ja rekrutowałam się ponad 2 lata temu i nie szukałam info na forum ile płaca tylko wiedziałam ile chce ja na ile uważam ze warte jest moje doswiadczenie i po prostu chodziłam na rozmowy

Zainteresowany pracą

Na jakie nagrody roczne, oprócz premii, jeśli się spełni wymagania można liczyć w MPWiK, interesuje mnie konkretnie BOŚ?

@Zainteresowany pracą

nagroda roczna to nagroda finansowa - jest to uregulowane odgórnie, wszyscy są traktowani jednakowo

Maria

A ile można uzyskać takiej nagrody? Jaka to kwota?

Pracownik00
@Maria

Kwoty nikt nie poda konkretnej, bo to jest uzależnione od pensji :)

Łucja
@Pracownik00

Ale to co, pensji też nie możecie zdradzać? Dziwne, takie zakazy są w korpo, ale w samorządowej spółce?...

Młody
@Zainteresowany pracą

Nie pytaj na forum o kasę Jeśli będą dzwonić do Ciebie to dowiesz się jakie warunki.

Mariusz

Czytam sobie różne opinie i wielu pyta o kasę. Po pierwsze jak złoży jeden z drugim CV i ktoś oddzwoni to kolejnym etapem jest rozmowa z pracownikiem kadr oraz kierownikiem określonej komórki. Tam można dowiedzieć się jaka jest podstawa brutto na określonym stanowisku plus premia itd. Zanim zapytacie za ile to warto pokazać chęć do pracy i jakąś podstawową umiejętność... MPWiK w Warszawie to solidna firma i nawet przy ogromnej konkurencji na rynku nadal ma wielu chętnych... Pracuję już 30 lat i powiem krótko - pracowici i uczciwi mają tu bardzo dobrze

Jeśli zależy ci zarobieniu pieniędzy to nie tam .Firma bardzo dobra ale zarobki najniższe w Warszawie w biedronce można więcej zarobić.

@Gość

z tą biedronką już nie przesadzajmy... wszystko zależy gdzie sie trafi, ja podzielam zdanie ze firma fajna a pieniadze rynkowe

Grzybek
@Gość

Nie pisz głupot Zarobki normalne i praca stabilna. Myślę, że zdecydowanie lepiej pracować w MPWiK niż w sklepie

Janek

Warto startować w rekrutacji?

@Janek

Janek, jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie to "start" w rekrutacji jest nieodłącznym elementem :) ze swojej strony polecam spróbować, zawsze jak uznasz po spotkaniu, że coś Ci nie odpowiada to można zrezygnować. Powodzenia! :)

Marianek

Fajna praca dla studenta mieszkającego u mamy. W każdym innym przypadku - omijać. Kasa jak na realia warszawskie nawet nie jest słaba - jest po prostu marna. Teoretycznie możesz awansować, rozwijać się, etc. (tu wstaw wszystkie slogany z ogłoszeń o pracę) a w rzeczywistości podwyżek brak, awansów brak, szkoleń brak, podwyższania kwalifikacji brak, a na swoim stanowisku prędzej się uwstecznisz niż nauczysz czegoś nowego. Na jakie stanowisko się przyjmiesz, na takim zostajesz po wsze czasy. Kadra dzieli się na dwie grupy: normalni ludzie(usunięte przez administratora) (niezależnie od wieku) z którymi nie da się kompletnie nic załatwić, służbiści z zamiłowaniem do psucia innym życia. (usunięte przez administratora)

Lila

Wszystko niestety się zgadza :/

Janek
@Marianek

Jak to czytam to zastanawiam się gdzie Ty pracujesz. Wiadomo każdy może mieć swoje potrzeby finansowe i dla jednego mało będzie dużo dla drugiego, ale napisać ze nie ma rozwoju to już żart. Nigdy nie pracowałem w firmie, w której robi się tylko szkoleń co tu. Jedyne co, to przez covid jest to zmniejszone, ale jak coś jest online to można iść. Ważne żeby nie czekać aż ktoś Ci podstawi pod nos wszystko, trochę inicjatywy i masz. Ja awansowałem dwa razy w przeciągu 4 lat, koledzy z działu częściowo tez, oczywiście ze nie wszyscy. Nie da się żeby wszyscy byli kierownikami Przyznaje, ze kierownictwo na które trafisz jest ważne, jak będzie im zależeć to załatwia wszystko dla swojego zespołu

@Janek

Zgadzam się w 100%. Wejść na stronę i narzekać, że nie dostaje się wszystkiego to jest najłatwiej. W mojej opinii warto rozmawiać i często udaje się wynegocjować fajne opcje. A szkoleń? szkoleń jest naprawdę dużo jeśli tylko się chce i faktycznie są potrzebne do pracy. Nie wiem, w którym zakładzie pracujesz ale przy tej skali działalności nie idzie uogólnić, że w każdym miejscu będzie tak samo. w jednym miejscu będą pro pracowniczy kierownicy w innym mniej, przy tylu zatrudnionych ludziach to chyba oczywiste

Zgadza się

Zgadzam się

Automatyk

Witam. Pytanie z pewnością kieruje do obecnych pracowników. Czy ktokolwiek jest w stanie oszacować na jakie zarobki może liczyć automatyk w dziale kanalizy "na start". Wspomnę, że automatyk z doświadczeniem w branży wodociągów i kanalizacji. Jak wygląda system płac w firmie? Czy oprócz stawki podstawowej są jakieś premie kierownicze bądź inne benefity? Z góry dziękuję i zbędne komentarze proszę zostawić dla siebie

Praktyki

Witam, czy po płatnej praktyce w laboratorium są duże szanse, aby dostać pracę? Proszę o odpowiedź

Yolo
@Praktyki

Jak jest etat i die było super na praktykach to tak

@Praktyki

są.

Praktyki

zainteresowany

Witam, czy ktoś posiada wiedzę na temat przyjęć do pracy w laboratoriach mpwik? Może ktoś wie, czy w tym roku szykują się jakieś wolne etaty na stanowisko laboranta bądź analityka (laboratorium Południe lub Wieliszew)?

@zainteresowany

W ramach rekrutacji do laboratoriów, co roku jest kilka rekrutacji. Konkretów nie znam żadnych, najlepiej pilnować strony czy coś się pojawia.

Byly

Nie polecam tam pracy

K.
@Byly

A czy mógłbyś napisać coś więcej?

Na jakie zarobki może liczyć aparatowy na przepompowni na Farysa???? ...Chciałbym wiedzieć czy wogole warto aplikować... Z góry dziękuję za wszystkie informacje...

Zygfryd
@Piotr

W Czajce (usunięte przez administratora) jako aparatowy Praca w systemie zmianowym Świątek piątek i niedziela bez żadnych dodatków i nadgodzin

Zygfryd
@Piotr

Podana kwota oczywiście brutto Pozdrawiam

Witam. Jakie są widełki wynagrodzenia na stanowisko Starszy Inspektor / Specjalista w Zespole ds. Infrastruktury. Wiem, że każde stanowisko w MPWiK ma swoje widełki płacowe. Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy jest sens zmieniać jeśli są one mniejsze niż teraz mam. Pozdrawiam Kandydat

Kata

Jakich pytań merytorycznych można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej do biura? Warto aplikować?

Krzy
@Kata

a jakie stanowisko w tym biurze?

@Kata

Wszystko zależy na jakiego stanowiska będzie dotyczyła rozmowa :) musisz coś więcej napisać

Anka
@Kata

Ja chętnie poczytam o biurze ochrony srodowiska:) dziękuję!

Krzy
@Kata

Zawsze warto aplikować i zawsze warto rozmawiać, nikt zatrudniać się nie karze jakby coś nie odpowiadało. Firma jest duża i nie da się uogólnić, że wszędzie super albo wszędzie źle. Polecam próbować, spotkać się, porozmawiać i samemu ocenić czy to dla nas dobra opcja :)

Damian

Ile się zarabia na magazynie z doświadczeniem i uprawnieniami?

Wiecie, czy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Xyz

Nie ma w MPWiK pracy zdalnej. Laptopy maja tylko niektóre osoby a telefony są stacjonarne.

Tak, jak ktoś ma prace zdalna to dostaje narzędzia pracy. Kiedys mało kto miał laptop - bo wszyscy pracowali przed pandemia stacjonarnie, ale teraz to już w standardzie ;-).

Ka

Jak się ma pracować zdalnie to się dostaje sprzęt.

Karol

Jak była praca zdalna to się dostawało komputer stacjonarny do domu. Teraz nie ma pracy zdalnej w mpwik czy może jakieś działy są wyjątkiem? Hmmm

Kprstu

Dużo pracy

Love

Jakie zarobki ?

@Love

Zarobki, na każdym stanowisku inne :)

@Love

(usunięte przez administratora) wczasy pod guszą 1300 brutto, w tym roku była nagroda z okazji 135 lecia 1350 brutto. Pakiet zdrowotny masz za darmo ale wchodzi w to tylko medycyna pracy za resztę musisz dopłacić, benefit dopłacają ok 40 a ty drugie, na święta nie słychać zeby coś miało być. (usunięte przez administratora) Nie polecam praca ze sciekami osadem czy chlorem a szkodliwego nie płacą. Nic też nie słychać o podwyżkach choćby inflacyjnej.

szczery
@Love

przyjdz i pogadaj to sie dowiesz

Xxx

Teraz szkodliwego już nie płacą nie wiem czy jest jeszcze zakład który to płaci a jeśli są takiego nie wiele

Studentka

Dzień dobry. Czy ktoś orientuje się, ile zarabia inżynier z 10 letnim stażem pracy w wodociągach miejskich? Nie wiem, czym ta osoba się zajmuje, nie dostałam więcej informacji, zarobki mieliśmy ustalić sami na podstawie dostępnych na Internecie informacji, których niestety nigdzie nie znalazłam. Musimy stworzyć plan rozwoju tego pracownika, mając do dyspozycji dwukrotność jego miesięcznego wynagrodzenia. Ktoś pomoże?

@Studentka

Cześć, czy realizujesz projekt na studiach? jeśli tak, to szukałabym informacji np. na pracuj.pl oni tam często podają widełki na poszczególnych stanowiskach. Dostępne są też różne raporty płacowe w Internecie. W Wodociągach miejskich takich jak warszawskie nie da się podać konkretnych zarobków nie znając w ogóle zakresu zadań, nie sądzę też żeby ktoś chciał podzielić się informacją o swoich zarobkach. powodzenia! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 24 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.