tequila BTL

Opinie o tequila BTL

autob
użytkownik zarejestrowany

no siedziba firmy znajduje się w poznaniu, z tego co wiadomo to na ulicy wielkiej 20 bodajże, wszystko znajduje się u nich na stronie w zakładce kontakt więc w razie co to bezproblemowo można sobie zajrzeć :) poza tym możesz złożyć cv poprzez stronę i tak chyba będzie najlepiej

kasz
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z tequila BTL (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w tequila BTL:atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w tequila BTL:

Zostaw opinię o tequila BTL - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tequila BTL