Opinie o AKPA Polska Press w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy AKPA Polska Press, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AKPA Polska Press o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKPA Polska Press w Warszawa

Agata Nowy wpis

AKPA Polska Press to największa prywatna agencja fotograficzna i informacyjną. Firma została założona w 1994 roku w Warszawie. Spółka ta to najwyższej jakości serwis telewizyjny, profesjonalne fotografie, obszerne teksty oraz unikatowe wideoklipy. Chętnie poczytam opinie od pracownika firmy, jak aktualnie pracuję się u tego pracodawcy, i jakie programy motywacyjne są prowadzone?

Michał Nowy wpis

Jaka jest hierarchia kierownicza w firmie?

Wiktor Nowy wpis

@monika a jest taka oferta?

Monika Nowy wpis

Jakie warunki firma oferuje? I jaką pensję? Chodzi o stanowisko redaktora w centrali.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w AKPA Polska Press rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Key Account Specialist?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stella

@Czytelnik To forum dotyczy Warszawy ,więc warto sprawdzać gdzie kierujemy swoje uwagi!

czytelnik
@Stella

W warszawie znajduje sie centrala, która powinna zareagować na to, co dzieje sie w jednym z oddziałów :)

Renata
@czytelnik

A posiadasz jakieś informacje o pracy w AKPA w centrali? Gwarantują tam jakiś socjal dla redaktorów? Wiem, że pracujesz w Lubelskim, ale może akurat coś podpowiesz.

Czytelnik

Oddzial Lubelski czyli Kurier Lubelski. (usunięte przez administratora) i kilo mułu. Poziom jaki reprezentuje ta gazeta jest ponizej normy. W marketingu dwie nieogarniete panny, ktore nie potrafia odpowiedziec na zadne pytanie. Jedna, ktora nie mowi dobrze po Polsku, druga infantylna do granic mozliwosci i chyba pracuje za kare. W kwestiach kolportazu nie dowiecie sie niczego. Bo wyzej wymienione Panie nie maja o nim zielonego pojecia. Plebiscyty ustawione. Powinien ktos to porzadnie sprawdzic.

Co powiecie na temat zarobków w AKPA Polska Press? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

martyna
@Administrator

NIE.

Michał
@martyna

Będziesz tak uprzejma i napiszesz dokładnie, jak aktualnie kształtuje się wynagrodzenie? Przede wszystkim interesuje mnie stawka, jaką otrzymuje nowo zatrudniona osoba. Z góry dzięki za informację.

delfin

Jeśli ktoś szuka to zawsze znajdzie jakieś mankamenty. Wystarczą chęci i dobra praca a będzie dobrze.

T.

Cudowne miejsce, gdzie pracują cudowni ludzie. Szefostwo jest bardzo wyrozumiałe, bardzo uczynne i zawsze chętne do pomocy. Jeżeli tylko ktoś nadąża z obowiązkami, nie ma problemu, żeby w razie potrzeby przyszedł później do pracy czy wyszedł w trakcie coś załatwić. Podobnie jest z odbieraniem telefonów, przerwami czy nawet rozmowami przy firmowym biurku. Jeżeli komuś nie pasuje przydzielony mu zakres działań, jest zawsze szansa, żeby je dopasować do indywidualnych upodobań - oczywiście w ramach możliwości. Praca jest dość prosta i powtarzalna, można się za to obeznać ze środowiskiem Mac i InDesignem. Oprócz tego darmowa kawa, herbata, raz w tygodniu owoce, a często i słodycze. Wiele osób przychodzi czasem do biura ze zwierzętami, a chyba nawet i dziećmi, zawsze po wcześniejszym upewnieniu się, czy dla nikogo nie będzie to problemem. W biurze panuje koleżeńska atmosfera, nie ma problemu, żeby w razie potrzeby zwrócić się do kogoś o pomoc. Minusem są dość niskie zarobki (choć z czasem można liczyć na podwyżki) i komplikacje przy urlopach w sezonie świątecznym, w okolicy majówki itp. Niestety, specyfika pracy (tworzymy tygodniki) sprawia, że w okresie, gdy cała Polska bierze wolne, w Akpie jest największy kocioł. Kiedy jednak ktoś ma pilne sprawy i jest w stanie odpowiednio zorganizować sobie czas i zastępstwo, można dogadać się w sprawie wolnego nawet w tych newralgicznych momentach. To na pewno doskonałe miejsce dla młodych redaktorów, którzy chcą nabrać doświadczenia (można zająć się redakcją, korektą, a czasem nawet i tłumaczeniami) czy obeznać się z pracą w biurze.

lol
@T.

Dział PR/Marketing dwója. Ten wpis to niezły kit. Mam nadzieję, że nikt się nie nabrał.

@lol

Rozumiem, że Twoja opinia jest odmienna od tej dodanej przez @T. Może zechcesz zatem napisać, jak Ty postrzegasz AKPA Polska Press jako pracodawce? Podziel się swoimi uwagami i spostrzeżeniami, a Twój wpis będzie niezwykle przydatny dla użytkowników forum.

T.
@lol

W takim razie może powinnam przebranżowić się na marketing :D

Zuza

AKPA Polska Press ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i mysle, że niektórzy mają kłopot z pracą w firmie!

Zuzanna

@Cezary, aktualnie na stronie https://www.akpa.pl/kontakt.php?typ=4 można znaleźć kilka interesujących ofert pracy. W Warszawie poszukiwani są Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Operator, Montażysta i Redaktor. W Trójmieście firma poszukuje na stanowisko Fotoreporter - współpracownik agencji AKPA Polska Press. Czy zamierzasz aplikować na jakieś stanowisko?

Cezary

Dobrze przeczytać potwierdzenie dobrej opinii o firmie. Chciałbym tu pracować , czy firma rekrutuje?

Marta

Co słychać w firmie, czy warto aplikować?

Zuzanna

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

byly_pracownik

Nie mogę podpisać się pod powyższymi opiniami. Kiedy tam pracowałem, wszyscy jedli kiedy chcieli, odbierali telefony w open space lub prowadzili rozmowy na korytarzu. Pracy owszem było sporo, ale dobrzy redaktorzy byli w stanie uwinąć się z obowiązkami w ciągu 8 godzin pracy. Nie ma żadnych nadgodzin, czego dowodem jest pusty open space po godzinie 17.00 czy 18.00 (w zależności od tego, o której przyjdziesz do pracy). Gdyby było aż tak źle, ludzie nie pracowaliby tam po 10 czy 15 lat! Ci, którzy dzięki pracy tam zyskali dobry warsztat redaktorski czy mocne podstawy graficzne i rozwinęli skrzydła w dużych korporacjach, nie mają czasu na wypisywanie takich bzdur. Wszystko to kwestia ludzi. Z tego co wiem, te mało sympatyczne osoby już tam nie pracują.

były Murzyn

Większość wpisów powyżej to narzekanie na firmę - i prawidłowo. Nie rozumiem osób, które wypisywały tu, że firma w miarę ok tylko zarobki są minusem - bzdura! Większego obozu pracy nie widziałem. Mam doświadczenie w wielu branżach i muszę przyznać, że w nawet w call center jest o niebo lepiej (mniej stresującej pracy, lepsza atmosfera i zarobki). Nie będę wypisywać tych samych informacji co poprzednicy, wszystko co powyżej napisano to niestety prawda. Mam wrażenie, że pomijając kadrę zarządzającą (z małymi wyjątkami) największym problemem w tej firmie są ludzie, poszczególne działy nie potrafią ze sobą współpracować, a wręcz rywalizują. W moim byłym dziale siedzą ludzie ze stażem po kilka, kilkanaście lat - mentalni niewolnicy na własne życzenie. Są traktowani jak murzyni na plantacji bawełny. Ja to widziałem dlatego mnie już tam nie ma. O czym mówię? O braku szacunku do siebie, pracują ponad stan, nadgodziny czy zabieranie pracy do domu to norma, ale nikt się nie zbuntuje, a co najlepsze odniosłem wrażenie, że spinają się, by zrobić jak najwięcej. Dla mnie momentem krytycznym był czas kiedy dowiedziałem się jak był wynagradzany mój dział (ciągłe oszczędności i groźby zwolnień), a co otrzymywali pracownicy innych działów i jakie mieli dodatki poza pensją, wyzysk i brak szacunku dla pracownika, takich nierówności nie widziałem w żadnej firmie. Ale jeżeli mam być szczery nie szkoda mi byłych współpracowników, nikt nawet nie wspomniał o tym by upomnieć się o swoje prawa. To miejsce dla sierot życiowych, które nie poradziły by sobie w innej pracy więc wolą sobie wmawiać, że ta praca jest ok i nikt ich nie wykorzystuje. Ktoś powyżej wspomniał o fajnej atmosferze - pozornie jest spokój i ludzie mili, ale ta atmosfera jest specyficzna czujesz jakbyś wdepnął w (usunięte przez administratora) i zanim się obejrzysz wciąga Cię, a Ty dalej wmawiasz sobie, że przecież jest ok, a nawet jeśli zdasz sobie sprawę, że jesteś murzynem i coś jest nie tak jesteś tak psychicznie wykończony, że nic już się nie chce, nawet szukać innej pracy. Ciesze się, że udało się wyrwać z tego obozu. Za takie pieniądze nie warto marnować tam czasu i przede wszystkim zdrowia.

gucio

Jest super - w kilka miesięcy jedna czwarta jednego działu odeszła. Kolejni w blokach. Brawo

Ycf

Myślę że na premie to zawsze jakaś szansa jednak jest ;) a co do ofert to dawno w sumie nic nie było od nich w necie wiec ciężko stwierdzić czy coś będzie

ja

Dzięki głupiemu wpisowi kogoś o nicku dawnotemu (nick sugeruje, że kiedyś tu pracował, a nadal czuje atmosferę lol)) wszyscy przyjdziemy do pracy w wigilie i sylwestra. Przecież sa to pracujące dni, więc po co dyżur raz na kilka lat. Wszystkim po równo. dzięki

haha

Open space wyklucza prywatne rozmowy telefoniczne, to zwykła kultura. Jak muszę coś załatwić telefonicznie, to wychodzę. Nie mam problemu z chodzeniem do łazienki i do kuchni. Jakieś manie prześladowcze macie? Wystarczy poczytać te pełne jadu wpisy. Przecież tu nie ma żadnych zaostrzonych zasad. Ten portal to wiadro hejtu frustratów. p.s minus - niskie zarobki, ale i wielkich umiejętności mieć tu nie trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o AKPA Polska Press - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AKPA Polska Press
3.2/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zbąszyńska 5