Opinie o Marzena Pryzmont Okęcie Tennis Club w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marzena Pryzmont Okęcie Tennis Club. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marzena Pryzmont Okęcie Tennis Club o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzena Pryzmont Okęcie Tennis Club w Warszawa

baner wywiady
Karolin s Nowy wpis

Nie szukają może dziewczyny na recepcje ?

MD Nowy wpis
@Karolin s

Nie polecam dołączenia tam. Najbardziej chamska obsługa ze wszystkich kortów w Warszawie. Ale przykład idzie z góry od pani menadżer.

Aga

Sam obiekt ok, chociaż szatnie/łazienki wymagają kontroli czystości. Niestety obsługa mało profesjonalna, nie jest w ogóle pomocna, niestety liczy się tylko zysk ze sprzedanego kortu, brak postawy pro-klienckiej. Pomimo, że kort został odwołany na 10 h przed, to Panie i tak stanowczo zażądały zapłaty za niewykorzystany kort (zwrotu pełnej kwoty, nie uwzględniając zniżek z kart Mulitsport). Poziom zarządzania PANI Manager pozostawia wiele do życzenia, w sytuacji kiedy pojawił się problem - nie wykazała żadnej inicjatywy, nie podjęła próby negocjacji, tak aby załagodzić konflikt i utrzymać klienta (chciałam dodać, że zapełniałyśmy lukę o godz. 17:00, korty do gry w squasha, o tej godz. zawsze są wolne). Pani MANAGER przydałby się cały pakiet szkoleń m.in z pracy z klientem i rozwiązywania trudnych sytuacji. NIE POLECAM tego miejsca!!!!!!!! Szkoda każdej wydanej złotówki na ten obiekt.

Początkujący Nowy wpis
@Aga

Zgadzam się w 100%. Liczy się tylko zysk. Odwiedziłem różne korty w Warszawie, nigdzie nie ma takiego nastawienia na zysk jak na Okęciu. W innych miejscach przyjazna i rodzinna wręcz atmosfera, czego może i powinna uczyć się właścicielka / Pani Prezes Okecia... Klienci będą odchodzić do innych miejsc i to jest pewne..

Zostaw merytoryczną opinię o Marzena Pryzmont Okęcie Tennis Club - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Marzena Pryzmont Okęcie Tennis Club
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Radarowa 1
    02-137 Warszawa
  • NIP: 5213446633 REGON: 141710583
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Marzena Pryzmont Okęcie Tennis Club
Przejdź do nowych opinii